بسته بندی سلولزی چیست؟ با این نوع طراحی بسته بندی آشنایی دارید؟ شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک، طراحی بسته بندی سلولزی (cellulose-packaging-design) را انجام می دهند؟ طراحی بسته بندی سلولزی برای محصولات غذایی یا دیگر محصولاتی مانند انواع جعبه های دستمال کاغذی یا جعبه قند نقش پر رنگی در صنایع بسته‌بندی ایفا می‌کنند. کیفیت بسته بندی های سلولزی باید در حدی مطلوب و حرفه ای باشد تا به جذب نظر و جلب مشتریان کمک کند. از مهم ترین کارایی های طراحی بسته بندی سلولزی این است که به دوام و ماندگاری جعبه محصول  کمک کند و موجب حفاظت از محصول شما شود. سلام گرافیک پروژه های مختلف طراحی بسته بندی سلولزی را پیاده سازی کرده است و در این زمینه تجربه خوبی دارد.

نمونه کار بسته بندی سلولزی

نمونه کار بسته بندی با متریال سلولز را مشاهده کنید. 

سفارش ساخت جعبه سلولزی

برای ثبت سفارش بسته بندی با جنس سلولز و همچنین اطلاع دقیق از قیمت‌ها کافی است همین امروز با ما تماس بگیرید.

خدمات بسته بندی سلولزی

در صورتی که نیاز به دریافت خدمات بسته بندی از جنس سلولز دارید کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

تعرفه بسته بندی با جنس سلولز

نرخ ساخت بسته بندی سلولزی از 4.000.000 تومان شروع می‌شود و می‌تواند وابسته به نوع بسته بندی تا 10.000.000 تومان ادامه داشته باشد. 

بسته بندی سلولزی چیست؟ 

بسته بندی چیست و چرا به برخی از بسته بندی‌ها بسته بندی سلولزی گفته می‌شود؟ بسته بندی سلولزی نوعی از بسته بندی است که در آن از جنس بسته بندی سلولز استفاده شده است. از این نوع از بسته بندی برای هدف‌های خاصی به ویژه برای بسته بندی صنعتی استفاده می‌شود. مواد خام برای ساخت جعبه‌ها، کارتن‌های سلولزی هستند.

دقت داشته باشید در بسته بندی سلولزی از جمله مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد، دوام و ماندگاری جعبه و طراحی ساده برای سازگاری با خطوط بسته بندی اتوماتیک است.

قرارداد بسته بندی سلولزی

در صورتی که نیاز به بستن قرارداد طراحی و ساخت بسته بندی دارید کافی است از فایل آماده بسته بندی پی دی اف قرارداد استفاده کنید.

مشاوره ساخت بسته بندی سلولزی

اگر نیاز به مشاوره و راهنمای ساخت بسته بندی با جنس سلولز دارید کافی است همین حالا با کارشناسان طراح گرافیک استودیو سلام گرافیک تماس حاصل کنید. 

 

 

3/5 - (3 امتیاز)