طراحی تی شرت (T-shirt design)  نقش مهمی در معرفی برند به جامعه هدف ایفا می‌کند. معمولاً صاحبان مشاغل و مدیران سازمان‌ها برای یکپارچه سازی لباس کارکنان خود و یا به‌عنوان هدایای تبلیغاتی تیشرت‌های را مورد استفاده قرار می‌دهند که آرم و پیام تبلیغاتی شرکت روی آن‌ چاپ شده باشد. این ابزارهای تبلیغاتی در انواع همایش‌ها، سمینارها و نمایشگاه‌های مختلف به کار می‌روند تا برند مورد نظر را در ذهن مخاطبان ماندگار کنند.

دیزاین شرت با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت طراحی تیشرت. شرکت سلام گرافیک ارائه دهنده انواع نمونه طرح‌های تی شرت با کیفیت عالی و اختصاصی است.

مراحل طراحی تی شرت

مراحل طراحی تیشرت عبارتند از:

  1. تعیین اهداف

شرکت‌های طراحی باسابقه مانند سلام گرافیک قبل از هر کاری هدف از طراحی را تعیین می‌کنند؛ سپس  بهترین ایده با توجه به جامعه هدف برگزیده می‌شود.

  • کشیدن طرح اولیه روی کاغذ

در مرحله بعدی گرافیست‌ها طرح اولیه را روی کاغذ می‌کشند. بعد این اتودهای اولیه را به کارفرما نشان می‌دهند و در صورت موافقت، آن را تکمیل می‌کنند. بعضی از طراحان هم آماده سازی طرح اولیه را در رایانه انجام می‌دهند تا بعدا روی کاغذهای پوستی چاپ شود.

  • تکمیل طرح و رفع نواقص

پس از آن تیم طراحی با به کار بردن المان‌های جذاب مانند تصاویر، رنگ و تایپوگرافی مناسب طرح روی تی شرت را تکمیل می‌کنند. کیفیت نامناسب عکس‌ها می‌تواند کل پروژه طراحی تی شرت را با شکست مواجه نماید. به همین دلیل گرافیست‌های مجرب عکس‌هایی را برمی‌گزینند که حداقل از تراکم پیکسل 200Dpi برخوردار باشند.

انتخاب رنگ نیز مقوله مهمی است که حتماً باید به آن توجه ویژه‌ای شود. زیرا رنگ‌ها تاثیر بسیار زیادی در ناخودآگاه افراد دارند و هر یک پیام خاصی را به ذهن آن‌ها القا می‌کنند. نوع فونت هم با توجه به جامعه هدف انتخاب می‌شود. برای مثال فونت‌ Serif برای کسب و کارهای سنتی مناسب است؛ در صورتی‌که برای بیزینس‌های مدرن معمولاً از فونت‌ Sans-serif استفاده می‌کنند.

  • جداسازی دیزاین از کاغذ پوستی و چسباندن آن روی تی شرت

در این گام از طراحی تی شرت کاغذ پوستی روی سطح صاف و همواری قرار داده می‌شود، سپس طرح را با دقت از کاغذ جدا می‌کنند. اکنون کاغذ پوستی را روی تی شرت می‌گذارند و با قرار دادن یک اتو با درجه حرارت بالا روی آن دیزاین مورد نظر را به لباس می‌چسبانند.

سفارش طراحی تی شرت

اگر صاحب یک کسب و کار هستید،  با سفارش طراحی تی شرت تبلیغاتی و قرار دادن آن در اختیار مخاطبان می‌توانید افراد را به سرعت با برند خود آشنا کنید. تی شرتی که لوگو و پیام تبلیغاتی شرکت شما روی آن چاپ شده باشد، در واقع حکم یک بیلبورد متحرک را دارد که به ماندگاری برند در ذهن مشتریان کمک شایانی می‌کند.

امکان سفارش طراحی تی شرت به صورت کاملا آنلاین و بدون مراجعه حضوری از طریق وبسایت سلام گرافیک فراهم شده است. ثبت سفارش در این سایت تنها با چند کلیک ساده انجام شده و بلافاصله درخواست شما در صف پردازش قرار می‌گیرد.

خدمات طراحی تی شرت

خدمات طراحی تیشرت در آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک با قیمت‌های مناسب و کیفیت بی‌نظیر انجام می‌شود. در کلیه مراحل طراحی، گرافیست‌های این مجموعه سلیقه و نظر کارفرما را جویا می‌شوند و متناسب با آن پروژه دیزاین را پیش می‌برند.

تیم گرافیکی شرکت سلام گرافیک به دلیل برخورداری از تجارب زیاد تمام استانداردهای دیزاین تیشرت را رعایت می‌کنند. برای مثال کارشناسان سلام گرافیک عقیده دارند که محل قرارگیری طرح روی تیشرت باید به طور اصولی انتخاب شود، زیرا گذاشتن دیزاین روی شکم جلوه نازیباییی به آن می‌بخشد.

شرکت طراحی تی شرت

طرح‌های پیچیده و شلوغ مخاطب را گیج می‌کنند، چون چشم انسان در یک زمان واحد تنها  قادر است میزان محدودی از اطلاعات را آنالیز نماید. به همین دلیل در بهترین شرکت طراحی تیشرت یعنی سلام گرافیک دیزاین بر اساس سادگی انجام می‌گیرد و از طرح‌های پیچیده اجتناب می‌شود.

طراحان کارکشته این مجموعه می‌کوشند تی شرتی را برای شما طراحی کنند که بتوانید از آن به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی در مراسم مختلف استفاده نمایید. همچنین اگر برای حوزه مد و فشن نیاز طراحی تی شرت دارید می‌توانید روی خدمات این دفتر گرافیک حساب کنید.

امکان ثبت سفارش طراحی تیشرت به صورت آنلاین وجود دارد؟

بله شما مشتریان عزیز می‌توانید با مراجعه به وبسایت سلام گرافیک به صورت آنلاین و در سریع ترین زمان سفارش خود را ثبت کنید.

آیا امکان طراحی گرافیکی برای پشت تیشرت هم وجود دارد؟

بله فرقی نمی‌کند امکان ثبت سفارش طراحی پشت تیشرت نیز فراهم است فقط هنگام سفارش، مشخص کنید می‌خواهید طرح در هر دو طرف چاپ شود یا یک طرف خاص.
5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *