طراحی بسته بندی 

بسته بندی هنر طراحی محصولات است. طراحی بسته بندی یک بخش مهم از فروش محصول است. یک بسته بندی حرفه‌ای می‌تواند فروش محصولات شما را افزایش دهد. بهترین شرکت طراحی بسته بندی کدام شرکت است؟ یک بسته بندی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ نیاز به خدمات طراحی بسته بندی بندی حرفه‌ای دارید؟ شرکت طراحی و بسته بندی سلام گرافیک آماده ارائه خدمات ساخت انواع بسته بندی به شماست.  استفاده از خدمات طراحی جعبه چه مزیتی را با خود به همراه دارد؟ بسته بندی محصول چیست؟ دیزاین بسته محصول (packaging design) با هدف‌های مختلفی انجام می‌شود. طراح بسته بندی باید به تمام اهداف یک بسته بندی به خوبی آگاه باشد. شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک با ارائه نمونه کارهای عالی یک از عالی‌ترین شرکت‌های پکیجینگ محصولات شناخته می‌شود. نمونه کارهای packaging design را در یک نگاه ببینید.  نمونه بسته بندی محصول با کارایی بالا را از ما بخواهید. 

تاریخ بروزرسانی: فوریه 6, 2023

نمونه طراحی بسته بندی

نمونه بسته بندی می‌خواهید؟ چند نمونه بسته بندی از نمونه کار طراحی بسته بندی انجام شده توسط استودیو خلاق سلام گرافیک را مشاهده کنید. می‌دانید یک نمونه بسته بندی مناسب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟  برای مشاهده نمونه کارهای دیزاین بسته بندی استودیو طراحی گرافیک کافی است به قسمت نمونه کارهای طراحی بسته بندی اسکرول کنید و اطلاعات روی بسته بندی را با دقت بخوانید. نمونه بسته بندی با قیمت طراحی بسته بندی بسیار مناسب!

hi-graphic

خدمات طراحی بسته بندی

خدمات طراحی بسته شامل چه مواردی می‌شود؟ چرا از خدمات طراحی بسته بندی سلام گرافیک استفاده کنیم؟ مهمترین خدمات شرکت ساخت بسته بندی سلام گرافیک چیست؟ مهم‌ترین سرویس‌های بسته بندی سلام گرافیک را ببینید. خدمت بسته بندی را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت از سلام گرافیک بخواهید.  شرکت بسته بندی سلام گرافیک خدمات طراحی بسته بندی در تهران نیز انجام می‌دهد. 

طراحی بسته بندی حرفه‌ای

بسته بندی حرفه‌ ای بخواهید. زیبایی و حرفه‌ای بودن محصول مزیت است، تمامی بسته بندی‌های طراحی شده در سلام گرافیک در حرفه‌ای‌ترین حالت و با زیبایی خاص پیاده سازی می‌شوند.

نکات مهم در ساخت بسته بندی

بسته بندی محصولات مختلف اصلی‌ترین دلیل موفقیت سایت طراحی گرافیک سلام گرافیک است. تجربه بالا در کنار دانش فنی مکمل یکدیگر برای داشتن یک بسته بندی عالی و مناسب لازم است.

سایت طراحی بسته بندی

سایت بسته بندی و پکیجینگ سلام گرافیک ارائه دهنده انواع بسته بندی‌های متنوع در خدمت شماست. در این سایت طراحی پکیج محصول کیفیت و زیبایی را برای محصولات خود به ارمغان بیاورید.

طراحی بسته بندی چیست

طراحی کردن بسته بندی به هنری گفته می‌شود که در آن طراح گرافیک با استفاده از دانش و تلاش خود سعی می‌کند یک بسته بندی مناسب ایجاد کند. 

در دنیای مدرن امروز بسته‌بندی مانند خود محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. جذابیتی که در طراحی جعبه به کار گرفته می‌شود، مشتری را به خود جذب می‌کند. به طور کلی پکیجینگ دیزاین (packaging design) یعنی به کارگیری هوش، خلاقیت، ابزارهای طراحی گرافیکی و… برای دیزاین انواع بسته و جعبه برای بازاریابی صحیح محصولات. در مقاله بسته بندی چیست بیشتر به این موضوع و چیستی بسته بندی پرداخته‌ایم.

طراحی بسته بندی چیست

ویدئو طراحی بسته بندی 

مجتبی ملاکی در رابطه با طراحی بسته بندی و دلایل انتخاب یک بسته بندی مناسب را بیان می‌کند. ناگفته نماند که استفاده از رنگ در بسته بندی می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در طراحی داشته باشد. 

نمایش ویدیو درباره طراحی بسته بندی محصولات

پادکست سفارش دیزاین پکیجینگ (design packaging)

نمی‌دانید که در زمان سفارش دیزاین بسته بندی به چه مواردی باید توجه کنید؟ سفارش بسته بندی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟  مجتبی ملاکی  کارشناس ارشد طراحی گرافیک صفر تا 100 روند پیاده سازی بسته بندی را برایتان می‌گوید. کافی است قبل از سفارش این پادکست گرافیکی را گوش کنید. در این پادکست و همچنین مقاله ویژگی‌های یک بسته بندی خوب به موارد دیگری اشاره کرده‌ایم.  می‌توانید کارهای سلام گرافیک را در وب سایت packaging of the world ببینید.

شرکت طراحی بسته بندی

شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه بسته بندی در حال حاضر به یکی  از شرکت‌های فعال طراحی و چاپ بسته بندی تبدیل شده است. سفارش آنلاین بسته بندی با سلام گرافیک را تجربه کنید.  طراحی بسته‌بندی تنها بر المان‌های گرافیکی چاپ شده بر روی محصول تمرکز ندارد، بلکه به شکل فیزیکی و متریال‌های استفاده شده نیز توجه دارد. با در نظر گرفتن این مورد واضح است که طراحی بسته‌بندی محصولات نیازمند متخصصان ماهر و باتجربه در این زمینه است. بسیاری از کسب و کارهای بزرگ برای طراحی بسته‌بندی محصولات خود از کمک آژانس‌های تبلیغاتی و طراحی استفاده می‌کنند. چگونه می‌توانیم بهترین شرکت طراحی بسته‌بندی را انتخاب کنیم؟ به طور قطع به هنگام جستجو برای یافتن بهترین شرکت با گزینه‌های زیادی مواجه می‌شوید. بسیار مهم است که با تحقیقات کافی بهترین مورد را برای همکاری با کسب و کار خود انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید که کیفیت انجام کار و سرعت تحویل پروژه تنها مواردی نیستند که باید در انتخاب بهترین شرکت طراحی مد نظر داشته باشید. بلکه باید به نحوه ارتباط با مشتری و پاسخگویی مناسب نیز توجه داشته باشید. برای اینکه از کیفیت کار یک مجموعه طراحی اطمینان کافی حاصل کنید بهتر است به موارد زیر توجه کنید:

طراحی بسته بندی سلام گرافیک

درباره سوابق و تجربه‌های کمپانی بسته‌بندی سوال کنید

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید برای انتخاب بهترین شرکت طراحی بسته‌بندی مد نظر داشته باشید سوابق و تجربیات طراحان است. مجموعه‌هایی که سابقه همکاری با دیگر برندها را داشته باشند به خوبی با روند طراحی و تحویل پروژه آشنا بوده و می‌توانند انتظارات شما را برای طراحی بسته‌بندی محصولات برآورده کنند. این که این شرکت بسته بندی به قوانین طراحی بسته بندی آشنا باشد و آن را رعایت کند مورد مهمی است. 

از مشتریان شرکت بسته بندی سوال کنید

تجربه مشتریان پیشین از خدمات شرکت مورد نظر است. همانطور که گفته شد نحوه پاسخگویی به مشتری و پشتیبانی طراحان نیز عامل مهمی است که باید مد نظر داشته باشید. این مورد را می‌توانید از مشتریان پیشین پرس و جو کنید. معمولاً مواردی هستند که ممکن است در برخوردهای اولیه با مجموعه به آن‌ها پی نبرید؛ در این مواقع است که تعامل و کمک گرفتن از کارفرمایان سابق به شما کمک خواهد کرد.

بررسی نمونه کارهای شرکت بسته بندی 

توجه به نمونه کارهای شرکت می‌تواند دید مناسبی از کیفیت و سبک کار طراحان به شما دهد. بسیاری از شرکت‌های معتبر طراحی نمونه کارهای پیشین خود را بر روی وبسایت یا دیگر شبکه‌های اجتماعی قرار می‌دهند تا مشتریان بتوانند به راحتی آن‌ها را ارزیابی کنند.

نمونه طراحی بسته بندی سلام گرافیک

طراحی بسته بندی محصولات

بسته‌بندی مناسب می‌تواند اولین چیزی باشد که مشتریان را جذب می‌کند. علاوه بر این بسته‌بندی می‌تواند حمل و نقل و همچنین حفاظت از محصول را آسان‌تر کند. با پیشرفت سریع تکنولوژی در در زمینه‌های مختلف به ویژه صنعت چاپ و کاغذ، محدودیت‌های پیشینی که برای طراحی ظاهر فیزیکی بسته‌ها وجود داشت از میان برداشته شد. به گونه‌ای که امروزه می‌توان هرگونه بسته‌بندی با هر شکل و ظاهری را به چاپ رسانید. از جمله فاکتورهای مهمی که باید در طراحی بسته‌بندی محصولات به آن‌ها توجه داشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خلاقیت در ساخت بسته بندی

بسته‌بندی به دلیل ارسال پیام تولیدکنندگان به مصرف‌کنندگان بدون هیچگونه واسطه به عنوان فروشنده خاموش شناخته می‌شود. مهم‌ترین هدف از طراحی بسته‌بندی جلب نظر مخاطب و تشویق وی به خرید محصول است که معمولاً با استفاده از المان‌های گرافیکی و طراحی زیبا و خلاقانه انجام می‌شود. به نوعی حتی می‌توان گفت که استفاده از تصویر سازی در بسته بندی می‌تواند برای طرح بسته شما مناسب باشد. 

امروزه می‌توان این موضوع را به وضوح مشاهده کرد. محصولاتی که از بسته‌بندی جذاب‌ و خلاقانه‌ای برخوردار هستند می‌توانند نظر مشتریان بیش‌تری را به خود جلب کرده و فروش بهتری داشته باشند. وجود تکنولوژی پیشرفته و کمک طراحان باتجربه، همگی به تولیدکنندگان برای تولید محصولی خلاقانه که بتواند در اولین نگاه توجه همگان را به خود جلب کند کمک می‌کنند.

استفاده از علامت تجاری مجموعه روی بسته بندی 

لوگو مهم‌ترین جزء از هویت بصری یک برند است که می‌تواند ارزش‌ها و اهداف یک مجموعه را به مخاطبان نشان دهد. استفاده از لوگوی حرفه‌ای و جذاب می‌تواند علاوه بر افزایش آگاهی مشتریان درباره برند مورد نظر، به فروش بیش‌تر محصولات نیز کمک کند. به همین دلیل هم توصیه می‌شود که در طراحی بسته‌بندی محصولات حتماً از لوگو مجموعه نیز استفاده شود.

استفاده از لوگو باید به گونه‌ای باشد که بتواند تا حد ممکن خصوصیات محصول بسته‌بندی شده را بیان کرده و هماهنگی بیش‌تری میان محصول و بسته‌بندی آن ایجاد کند. معمولاً شکل و ترکیب رنگی لوگو با بسته‌بندی محصول نیز هماهنگ خواهد بود.

رعایت سادگی در پکیجینگ دیزاین

برخی تصور می‌کنند که استفاده از طرح‌های شلوغ می‌تواند توجه افراد بیش‌تری را به خود جلب کند. این در حالی است که طرح‌های شلوغ به هیچ وجه خوشایند مشتریان نبوده و آن‌ها را سردرگم خواهد کرد. استفاده از طرح‌های شلوغ و درهم می‌تواند نتیجه عکس در میزان فروش محصولات داشته باشد. بهتر است در طراحی بسته‌بندی سادگی و هماهنگی المان‌های به کار گرفته شده به خوبی رعایت شوند. علاوه بر این درج تمام اطلاعات لازم درباره محصول نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک

صداقت در درج مشخصات بسته بندی 

حتما شما نیز تا کنون محصولاتی را مشاهده کرده‌اید که شکل چاپ شده بر روی بسته‌بندی آن‌ها هیچ شباهتی به خود محصول نداشته است. متاسفانه برخی از کسب و کارها برای جذب مشتریان بیش‌تر و افزایش فروش خود تصاویری را بر روی بسته‌بندی درج می‌کنند که هیچ شباهتی به محصول واقعی ندارد. واضح است که خریداران با باز کردن بسته‌بندی و مشاهده محصول ناامید می‌‌شوند.

اگر محصول خود را چندین برابر بهتر از آنچه که هست نمایش دهید در واقع مشتریان و مخاطبان خود را فریب داده‌اید و در نهایت آن‌ها را از برندتان دلگیر خواهید کرد. این موضوع در نهایت به خراب شدن تصویر ذهنی مشتریان و کاهش شدید فروش منتهی می‌شود. مصرف‌کنندگان ترجیه می‌دهند محصولی ساده و معمولی را که صداقت بیش‌تری دارد خریداری کنند. البته اگر می‌خواهید محصول خود را تنها کمی بهتر و زیباتر نمایش دهید هیچ مشکلی نخواهد بود؛ اما در این کار باید حد و مرزها را به خوبی رعایت کرده و رفتاری صادقانه را پیش بگیرید.

بسته بندی را طنز آلود کنید

در طراحی بسته‌بندی محصولات خود از کمی طنز و المان‌های بامزه استفاده کنید این کار را دریغ نکنید. بسته‌بندی‌های بامزه در عین سادگی بسیار دلنشین هستند و موجب جذابیت بیش‌تر محصول می‌شوند. استفاده از المان‌های طنز نه تنها برای محصولات کودکان، بلکه در بسته‌بندی محصولات بزرگسالان نیز نتایج مطلوبی به دنبال خواهد داشت. البته بهتر است پیش از آن نوع محصول و روحیه مخاطبان آن را نیز مد نظر داشته باشید.

باز شدن آسان در بسته بندی طراحی شده

آخرین نکته‌ای که بهتر است در طراحی بسته‌بندی محصول به آن توجه شود باز شدن آسان بسته است. طراحی بسته‌بندی که در عین زیبایی و جذابیت به راحتی باز شده و محصول را در اختیار مشتری قرار دهد می‌تواند احساس امنیت و راحتی را به مصرف‌کننده منتقل کند.

اگر بسته‌بندی شما حساس و ضعیف به نظر برسد این احساس به مخاطب القا می‌شود که محصول درون آن آسیب دیده و از کیفیت کافی برخوردار نیست. بهتر است بسته‌بندی شما به گونه‌ای باشد که بدون کمک گرفتن از هیچگونه وسیله جانبی به راحتی باز شود. توصیه می‌شود که در طراحی و ساخت بسته‌بندی محصولات هیچگاه کاربردی بودن را فدای زیبایی نکنید.

سفارش طراحی بسته بندی

در قفسه‌های فروشگاه‌ها انواع گوناگونی از هر محصول با بسته‌بندی‌های گوناگون وجود دارد. هر یک از شرکت‌های تولیدکننده این محصولات در تلاشند با روشی مقرون به صرفه کالای خود را بیش‌تر به فروش رسانند. بسته‌بندی منحصر به فرد و جذاب محصولات می‌تواند روشی عالی برای این کار باشد. به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارها بودجه‌ای مخصوص جهت سفارش طراحی بسته‌بندی برای محصولات خود در نظر می‌گیرند. اما برای سفارش طراحی بسته‌بندی محصولات خود باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ پیش از ثبت سفارش باید چه اطلاعاتی را جمع‌آوری کنیم؟ برای سفارش طراحی بسته بندی صنعتی به کجا اعتماد کنیم؟

سفارش بسته بندی

پیش از سفارش ساخت بسته بندی، بپرسید

پیش از آنکه بسته‌بندی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و قرارداد طراحی بسته بندی ببندید، باید به چند پرسش مهم درباره کسب و کار و محصولات خود پاسخ دهید:

چه محصولی را می‌فروشید؟

اولین پرسشی که باید پاسخ آن را در نظر داشته باشید نوع کالایی است که به فروش‌ می‌رسانید. پاسخ به این سوال آنچنان مشکل و پیچیده نیست. چه چیزی را به مشتریان عرضه می‌کنید؟ آیا کالای شما بزرگ است یا کوچک؟ آیا کالایتان مقاوم است یا ظریف و شکننده؟ پاسخ به این سوالات می‌تواند درک مناسبی از نوع بسته‌بندی و اولین قدم برای سفارش دیزاین آن باشد. به طور مثال اگر کالای تولیدی شما ظریف و شکننده است، باید از بسته‌بندی محکم و مقاومی استفاده کنید که بتواند به خوبی از کالا محافظت کند. اگر محصول شما شکل متعارفی ندارد، نمی‌توانید از بسته‌های آماده برای آن استفاده کنید و باید یک بسته‌بندی اختصاصی طراحی کنید.

محصول خود را به چه کسانی عرضه می‌کنید؟

به خاطر داشته باشید که طراحی و دیزاین بسته‌بندی محصولات برای افزایش فروش و تبلیغات موثر است. در واقع شخصی که تلاش دارید متقاعد کنید مشتریان شما هستند. به همین دلیل هم بهتر است پیش از شروع پروژه بسته‌بندی، ابتدا علایق و خصوصیات مشتریان خود را بشناسید. مشتریان شما بیش‌تر خانم‌ها هستند یا آقایان؟ کالای شما مخصوص بزرگسالان است یا کودکان؟ آیا مشتریان شما به حفظ محیط زیست اهمیت می‌دهند؟ مشتریان شما از قشر مرفه هستند یا بودجه مشخصی برای خرید کالاهای مورد نیاز خود دارند؟

محصول خود را چگونه به مشتریانتان عرضه می‌کند؟

روش‌های گوناگونی برای عرضه محصولات به مشتریان وجود دارد. اگر کالای خود را در بوتیک یا فروشگاهی بزرگ به فروش می‌رسانید باید از یک بسته‌بندی جذاب، زیبا، و تجملی استفاده کنید تا نگاه مشتریان در کنار انبوهی از محصولات دیگر رقیبان به آن جذب شود. اما اگر قصد دارید محصول خود را به صورت اینترنتی به فروش رسانید باید از بسته‌بندی مطمئن استفاده کنید تا کالا درون آن آسیبی نبیند.

برای ثبت سفارش طراحی و ساخت بسته بندی به چه اطلاعاتی نیازی است؟

برای ثبت هر سفارشی باید اطلاعاتی را از پیش آماده کرده و در اختیار طراح قرار دهید. به عنوان مثال اگر قصد سفارش طراحی بسته بندی زعفران دارید، دریافت مشاوره می‌تواند به شما برای دریافت این اطلاعات کمک کند. دیزاین بسته‌بندی محصولات نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. برخی از این اطلاعات عبارت است از:

شرکت طراحی بسته بندی

انتخاب بهترین بسته‌بندی 

با نگاهی مختصر به صنعت بسته‌بندی می‌توانید طیف وسیعی از انواع بسته‌بندی‌ها را مشاهده کنید که هر یک برای کالای خاصی مناسب بوده و مزایای مخصوصی دارند. برای انتخاب بهترین بسته‌بندی باید پیش از هر چیز نوع کالای خود را در نظر داشته باشید. اگر کالای شما مایع است ممکن است با گزینه‌های کم‌تر و محدودتری برای بسته‌بندی آن مواجه باشید. بهتر است اجازه ندهید که این محدودیت جلوی قوه خلاقیت شما را بگیرد. البته معمولاً طراحی بسته‌بندی با شکلی خاص به هزینه بیش‌تری احتیاج خواهد داشت؛ اما می‌تواند نتایج شگفت‌انگیزی به دنبال داشته باشد.

علاوه بر این بهتر است به عملکرد و نوع بسته‌بندی رقیبانتان نیز توجه داشته باشید. اگر بتوانید از بسته‌بندی‌های خاص‌تری استفاده کنید در واقع خود را از رقیبان جدا کرده و متمایز ظاهر می‌شوید. در انتها باید بودجه خود را نیز برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین بسته‌بندی در نظر داشته باشید. بهتر است نوع بسته‌بندی را با بودجه خود و سلایق مشتریانتان متناسب کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.   

نظر مخاطبان در رابطه با بسته جعبه محصول

پیش از آنکه بخواهید بسته‌بندی مورد نظر خود را به مرحله اجرا برسانید، بهتر است نظر سهامداران و افرادی که هیچ شناختی از برند شما ندارند را جویا شوید. گاهی افرادی که اطلاعاتی درباره محصول و برند شما ندارند می‌توانند به نکاتی پی ببرند که شما هیچگاه به آن‌ها توجه نکرده‌اید. سعی کنید با پرسیدن سوالات هدفمند به میزان موفقیت خود در طراحی بسته‌بندی پی ببرید. اگر متوجه ضعف‌هایی در بسته‌بندی خود شدید می‌تواند مجددا به مراحل قبلی برگشته و این ضعف‌ها را بهبود دهید. فرض کنید که ما یک بسته بندی خشکبار طراحی کرده‌ایم، بازخورد افراد می‌تواند کمک کننده باشد. 

شناسایی لایه‌ها برای ساخت بسته محصول

پیش از آنکه به سراغ سفارش دیزاین بسته‌بندی محصول خود روید باید درباره لایه‌های بسته‌بندی بدانید.

پکیجینگ برای محصولات اینترنتی و فروش حضوری 

در بسته بندی محصولات فروش حضوری جلوه زیبا اهمیت بیشتری دارد چرا که بخش بزرگی از حمل و نقل محصول بر عهده مصرف کننده است و پس از خرید مصرف کننده محصول را اصولا به سلامت به مقصد دلخواه خود می‌برد. در بسته بندی محصولات فروش اینترنتی باید توجه داشت که به دلیل نیاز به حمل و نقل محصول توسط شرکت‌های ارسال محصول مثل پست، تیپاکس و… نیاز است که استحکام و قوی بودن بسته بندی در اولویت اولیه قرار بگیرید.

همچنین از خاطر نبرید که اگر تمام محصول شما قرار است به یکی از این دو روش به فروش برسد توجه کردن به این نکته می‌تواند از مشکلات بسیاری جلوگیری کند. این که محصول شما در یک فروشگاه خاص به فروش می‌رسد یا در فروشگاه‌های مختلف می‌تواند حتی در نوع بسته بندی و همچنین ظاهر بسته بندی تغییراتی ایجاد کند. توجه به قوانین بسته بندی در کشور مقصد محصول از دیگر مواردی است عدم توجه به آن می‌تواند ضررهای بسیاری را برای شما و همچنین مجموعه صادر کننده محصول به بار آورد.

خدمات طراحی بسته بندی

سفارش آنلاین طراحی بسته بندی 

نیاز به سفارش آنلاین بسته بندی دارید؟ شرکت بسته بندی سلام گرافیک واقع در مشهد آماده ارائه انواع طراحی بسته بندی در شهر مشهد به شما همراهان گرامی است. اگر نیاز به اطلاعات در رابطه با گسترده بسته بندی دارید با ما تماس بگیرید.

چرا سفارش طراحی پکیج محصولات در مجموعه سلام گرافیک؟ یک به یک می‌شماریم! طراحی بسته بندی و ارائه بسته بندی در بهترین حالت ممکن نیاز به تخصص و تجربه بالا دارد. ارائه نمونه‌ کارهای مختلف برند سلام گرافیک در حوزه ساخت بسته بندی نشان از کیفیت کاری بالا و همچنین اعتماد برندهای بزرگ به شرکت سلام گرافیک است. تحقیق و بررسی مداوم و گرفتن بازخورد از پروژه‌های طراحی بسته بندی قدیمی همگی باعث شده است که سلام گرافیک توانایی ارائه بسته بندی‌های خلاقانه و حرفه‌ای را دارا باشد. در زیر به چند ویژگی برند سلام گرافیک در طراحی بسته بندی پرداخته‌ایم.

 1. صرفه جویی در زمان (طراحی بسته بندی فوری)
 2. صرفه جویی در هزینه
 3. عدم نیاز به پیگیری شما
 4. طراحی حرفه‌ای و اصولی بسته بندی 
 5. 99 درصد رضایت مشتریان قبلی
 6. حفظ اطلاعات شما نزد استودیو
 7. فروش بیشتر محصول

وابسته به نوع محصول، کیفیت مورد نظر مشتری و همچنین سابقه طراح بسته بندی این مدت زمان می‌تواند از 1 هفته تا 30 روز به طول انجامد 

بله، بسته بندی علاوه بر آن که باعث حفاظت از محصول می‌شود به نوعی بازاریابی محصول نیز به حساب می‌آید. 

3.9/5 - (49 امتیاز)

18 پاسخ

 1. من نیاز به یک جعبه برای محصولاتم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. شرکت‌های مختلفی رو به عنوان مجموعه بسته بندی تست کردم ولی نتیجه مناسبی نگرفتم حقیقتا، شماره تماس و ایمیلم رو از طریق فرم تماس با ما براتون ارسال کردم

 2. سلام بسیار تیم خوبی دارین امیدوارم همیشه موفق باشین. من یک قرارداد با شما داشتم در رابطه با طراحی کردن یک بسته بندی شیرینی. بسیار تیم طراحی ماهری دارین و من شمارو به تمام دوستانم معرفی کردم . موفق باشین.

  1. سلام، ممنونم ماهان عزیز؛ خیلی خیلی خوشحالیم که تجربه مناسبی از ارائه تیم بسته بندی سلام گرافیک داشتین. و همچنین ممنونیم ازتون برای معرفی ما به دوستان و آشنایانتون

 3. سلام وقت بخیر . یکی از دوستان من یک کسب و کار خانگی در زمینه بدلیجات دست ساز راه انداخته و نیاز به جعبه هایی در ابعاد 10در10 داره. خودش عقیده داره که جعبه هایی از جنس چوب بسته بندی محصولاتش رو زیباتر میکنه ولی بنظر من بهتره جعبه هاش از جنس مقوایی باشن. لطف میکنید منو راهنمایی کنید؟ کدوم جعبه مقرون به صرفه تر درمیاد؟

  1. سلام سحر عزیز: وابسته به نوع محصول که محصول شما بدلیجات هست، بسته بندی‌های مختلفی رو می‌شه انجام داد، پیشنهاد می‌کنم حتما سری به صفحه طراحی بسته بندی چوبی بزنید. در حالت کلی چون محصول شما خاص و زیبایی داره، بهتره از همان بسته بندی چوبی استفاده کنید.

 4. با سلام و وقت بخیر من تعریف شما رو از طریق دوستان و آشنایانم که تجربه همکاری با شما رو داشتن شنیدم و همگی از بسته بندی محصولاتشون بسیار راضی بودند و من هم از خلاقیت شما در این زمینه بسیار لذت بردم و لازم دونستم این تجربه رو با سایر افراد به اشتراک بزارم و پیشنهاد کنم که اگر به دنبال جایی برای متفاوت بودن در بحث بسته بندی هستند بدون شک شما رو انتخاب کنند. امیدوارم که بتونم به زودی همکاری خوبی رو با شما شروع کنم. موفق و موید باشید.

 5. سلام وقتتون بخیر . من یه محصول داشتم که میخاستم برای ارسال محصولم برای مشتریام یه طراحی جعبه خاص داشته باشم خیلی وقته دنبال یه مجموعم که بتونن کارخاص و لوکسی روبرام انجام بدن ممنون میشم راهنمایی کنید

 6. خلاقیت خیلی خوبی تو طراحی های بسته بندی محصولات مختلف تون دیدم، خیلی به نظرم جالب بود که برای انواع محصولات طراحی ایدر نظر گرفته بودین! من برای طراحی بسته بندی اکسسوری‌ها و قاب‌های هنری که تولید میکنم از مشاوره رایگان بسته بندی شما استفاده کردم و خیلی راضی ام مرسی از شما.

 7. سلام
  من میخواستم معلومات مختصری در مورد شرکت شما در مورد نحواه‌ای کار و فعالیت شما و متخصان شما بگیرم اگر خلص معلوماتی در این مورد و کار کنان خوبتان ارائه کنید ممنون تان میشویم اینها را بخاطر یک تحقیق لازم دارم هدف من از این کار بررسی شرکت های هست که بصورت حرفه‌ای در بخش بسته بندی کالاهای تجارتی در افغانستان فعالیت میکنند. ممنون میشوم اگر همکاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید