طراحی بسته بندی چوبی

طراحی بسته بندی چوبی یکی از بهترین گزینه‌ها برای ارائه محصولات شیک و کلاسیک است. منظور از بسته بندی چوبی، طراحی و ساخت بسته بندی با جنس چوب است. جنس و متریال بسته بندی یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه داشت. به طور کلی انواع بسته بندی وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به بسته بندی چوبی، بسته بندی فلزی، بسته بندی پلاستیکی اشاره داشت. با دریافت مشاوره طراحی بسته بندی می‌توانید به خوبی برای شیوه طراحی حرفه‌ای بسته بندی محصولات خود تصمیم‌گیری کنید. تمامی موارد لازم به هنگام سفارش در قرارداد طراحی بسته بندی درج خواهند شد. استفاده از بسته بندی چوبی گزینه‌ای عالی و فوق‌العاده برای تولید پکیج‌های زیبا و هدیه دادن به دوستان و آشنایان خواهد بود. از جمله محصولاتی که می‌توانید برای ان‌ها از این نوع بسته بندی استفاده کنید می‌توان به شکلات و انواع اجیل اشاره داشت. همکاران ما در شرکت گرافیک سلام گرافیک بهترین بسته بندی را برای محصولات کسب و کار شما تضمین می‌کنند.

طراحی نمونه بسته بندی چوبی

مشاهده نمونه کارهای طراحی بسته بندی چوبی اجرا شده توسط استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک را مشاهده کنید. شما به راحتی می‌توانید با استفاده از نمونه کار پی به ایده بسته بندی و همچنین فایل گسترده بسته بندی ببرید. 

هزینه طراحی بسته بندی چوبی

قیمت طراحی بسته بندی چوبی با دیگر مدل های طراحی بسته بندی مانند طراحی بسته بندی شیشه ای یا طراحی بسته بندی پلاستیکی تفاوتی ندارد اما نیاز به ظرافت و دقت بیشتری دارد. طراحی جعبه های چوبی یا محصولات که برای بسته بندی آن نیاز به روکش چوبی است، توسط سلام گرافیک پیاده سازی می‌شود. نرخ قیمت طراحی بسته بندی چوبی از 3.5 میلیون تومان شروع و به نسبت طرح مورد نظر متغیر است. به عنوان مثال استفاده از بسته بندی چوبی برای بسته بندی ادویه شاید کار معقول و مناسبی نباشد.

طراحی بسته بندی چوبی

سفارش طراحی بسته بندی چوبی با سلام گرافیک

سفارش طراحی جعبه بسته بندی چوبی توسط سلام گرافیک انجام شده است. حوزه طراحی بسته بندی توسط سلام گرافیک بیش از 7 سال است که در حال فعالیت است و از کارشناس های طراحی حرفه ای بسته بندی کمک گرفته می شود. 

سلام گرافیک بیش از چندین مشتری راضی داشته است که در زمینه طرح بسته بندی صنعتی و چوبی فعالیت هایی را انجام داده است.

چه مدل بسته بندی چوبی در سلام گرافیک ارائه می‌شود؟

طراحی بسته بندی چوبی برای انواع محصولات انجام می شود. سلام گرافیک بسته بندی جعبه چوبی، طراحی بسته بندی جعبه گل چوبی، طراحی بسته بندی جعبه آجیل چوبی و … را انجام می‌دهد.

انواع مختلفی از بسته بندی چوبی وجود دارد که مجموعه سلام گرافیک توسط طراح های حرفه ای خود در پیاده سازی آن مشکلی نخواهند داشت. 

نیاز به مشاوره طراحی بسته بندی چوبی دارید؟

می توانید با کارشناس های طراح گرافیک سلام گرافیک تماس بگیرید. کارشناسان ما ویژگی‌های یک بسته بندی خوب و همچنین اهداف بسته بندی را برایتان شرح خواهند داد. 

روش های مختلف طراحی بسته بندی چوبی چیست؟

طراحی بسته بندی چوبی روش های مختلفی دارد که کارشناس طراحی بسته بندی سلام گرافیک دراین ویدیو به آن اشاره کرده است. در این ویدئو به انواع بسته بندی اشاره کرده‌ایم. 

طراحی بسته بندی چوبی پیچیده تر از جنس های دیگر طراحی بسته بندی است؟

در این پادکست نظر کارشناس طراح بسته بندی سلام گرافیک بشنوید.

طراحی های بسته بندی سلام گرافیک بین 7 تا 10 روز کاری نیاز به زمان دارد.

خیر، هزینه طراحی بسته بندی چوبی حدود 3.5 میلیون تومان است.

طراحی پکیج غلات

چاپ بسته بندی چوبی 

چاپ بسته بندی چوبی

هزینه بسته بندی چوبی 

هزینه بسته بندی چاپ

بسته بندی چوبی چیست

بسته بندی چوبی چیست

مشاوره بسته بندی چوبی 

مشاوره بسته بندی چوبی

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *