طراحی بسته بندی پلاستیکی

طراحی بسته بندی پلاستیکی باید به چه صورتی باشد؟ منظور از طراحی و ساخت بسته بندی پلاستیکی، استفاده از جنس بسته بندی پلاستیکی برای طراحی است. آیا می‌توان برای طراحی بسته بندی مواد غذایی از جنس پلاستیک استفاده کرد؟ جنس پلاستیک یکی از مهم‌ترین اجناس برای بسته بندی است. این جنس به دلیل کیفیت بالا و همچنین قابلیت‌های فراوانی که دارد به عنوان یکی از متریال‌های مناسب برای انواع بسته بندی شناخته می‌شود. در طراحی بسته بندی زعفران و خیلی از دیگر محصولات از پلاستیک می‌توان استفاده کرد. شرکت گرافیک سلام گرافیک آماده ارائه خدمات مشاوره طراحی بسته بندی، ارائه قیمت بسته بندی و همچین پیش نویس قرارداد بسته بندی است. در صورت نیاز می‌توانید با ما تماس بگیرید.

نمونه کار طراحی بسته بندی پلاستیکی

مشاهده نمونه کار طراحی بسته بندی پلاستیکی طراحی شده توسط استودیو طراحی بسته بندی پلاستیکی سلام گرافیک را ببینید. با مشاهده نمونه کارهای ساخت بسته بندی از جنس پلاستیک حتی خواهید توانست فایل گسترده بسته بندی را حدس بزنید. با مشاهده نمونه کارها، خواهید توانست ایده‌های جذاب برای بسته بندی داشته باشید.

چرا طراحی بسته بندی پلاستیکی مطلوب است؟

طراحی بسته بندی پلاستیکی، از سری بسته بندی های محکم و مقاوم است که برای محصولات پر استفاده بسیار مناسب است. 

طراحی بسته بندی پلاستیکی محصولات، با طراحی بسته بندی شیشه ای تفاوتی ندارد اما طراحی آن ممکن است کمی چالش برانگیز باشد.

طراحی بسته بندی پلاستیکی برای برخی از محصولات مناسب است؛ در نتیجه نیازمند بررسی است. در صورتی که علاقه به کسب اطلاعات در این زمین هستید و فکر می کنید نیاز به مشاوره طراحی بسته بندی دارید، می توانید با کارشناس های مجموعه سلام گرافیک در ارتباط باشید.  

طراحی بسته بندی پلاستیکی

چرا طراحی بسته بندی پلاستیکی را به سلام گرافیک بسپاریم؟

طراحی بسته بندی پلاستیکی، نیاز به طراح کاربلد دارد. زیرا فضا و جنس بسته بندی از نوع پلاستیکی کمی خاص است. 

طراح و کارشناس‌های گرافیست سلام گرافیک انواع مختلف بسته بندی پلاستیکی را با خلاقیت و ظرافت انجام می دهند. عموما از جنس پلاستیک برای بسته بندی‌های شلف یا همان بسته بندی ثانویه و در مواردی در بسته بندی‌های اولیه استفاده می‌شود. 

انواع محصولاتی که به طراحی بسته بندی پلاستیکی نیاز دارند!

طراحی بسته بندی پلاستیکی، شامل محصولات مختلف و متنوعی می‌شود.

طراحی بسته بندی پاستیل، طراحی بسته بندی بیسکویت، طراحی بسته بندی خشکبار، طراحی بسته بندی حبوبات و.. از طراحی هایی است که نیاز به طراحی بسته بندی پلاستیکی دارد.

در برخی از مراحل پکیجینگ مواد غذایی هم نیاز به طراحی بسته بندی پلاستیکی دارد.

 

طراحی باکس‌های پلاستیکی شیک

سفارش طراحی و ساخت بسته بندی از جنس پلاستیک

برای ساخت بسته بندی با جنس پلاستیکی کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

تشخیص نوع بسته بندی پلاستیکی برای محصول به چه پارامتر هایی بستگی دارد؟

طراحی بسته بندی محصولات در سه جنس طراحی می شود. طراحی بسته بندی شیشه ای، طراحی بسته بندی فلزی از دیگر طراحی بسته بندی هایی غیر از طراحی بسته بندی پلاستیکی است. 

آیا طراحی بسته بندی پلاستیکی به نسبت دیگر جنس ها بهتر است؟

در ادامه با پادکست کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک را گوش دهید. مجتبی ملاکی طراح بسته بندی پلاستیکی و انواع بسته بندی‌های رایج موجود در بازار در رابطه با اهمیت جنس پلاستیک اطلاعاتی را بیان می‌کند. توجه داشته باشید که برخی از بسته بندی‌ها مثل بسته بندی نوار بهداشتی حتما باید در پلاستیک بسته بندی شود به دلیل وجود ترکیب‌هایی که باید از هوا به دور باشد.

همانطور که می دانید بسته بندی پلاستیکی از خیس شدن یا اسیب های مختلف محصول را حفظ می کند.  برای درک بهتر پیشنهاد می‌کنیم مقاله بسته بندی چیست را بخوانید.

تقریبا می توان گفت جنس های پلاستیکی بسته بندی فضای کمتری برای پیاده سازی طرح دارد اما تفاوت زیادی برای تحویل سفارش طراحی بسته بندی پلاستیکی ندارد.

طراحی پکیج غلات

چاپ بسته بندی پلاستیکی 

چاپ بسته بندی پلاستیکی

روش تشخیص به بسته بندی از جنس پلاستیک

کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک، با مشاوره ای که به شما می دهند مشخص می شود که برای محصول شما نیاز به بسته بندی پلاستیکی است یا خیر  در صورتی که نیاز به دانستن اهداف بسته بندی دارید با ما همراه باشید.

جهت تماس، چاپ بسته بندی  و ارتباط با کارشناس های سلام گرافیک می توانید با شماره مجموعه تماس بگیرید. 

پلاستیک چیست

بسته بندی پلاستیک چیست

قرارداد برای بسته بندی پلاستیکی

ویژگی‌های بسته بندی پلاستیکی

مشاوره ساخت بسته با جنس پلاستیک

مشاوره بسته بندی پلاستیکی

چه محصولاتی در پلاستیک بسته بندی می‌‌شوند؟

محصولات مختلفی در پلاستیک بسته بندی می‌شوند، مثلا برای بسته بندی ژیلت از پلاستیک خاصی استفاده می‌شود. همچنین برای بسته بندی مواد غذایی و بسته بندی گز از پلاستیک استفاده می‌شود.

3.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *