طراحی بسته بندی فلزی

طراحی بسته بندی فلزی برای چه محصولاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ ساخت بسته بندی فلزی به منظور طراحی و ساخت بسته بندی یک محصول با جنس فلز به عنوان متریال اولیه جنس بسته بندی است. قیمت طراحی بسته بندی فلزی چگونه تعیین می‌شود؟ قرارداد طراحی بسته بندی شامل چه مواردی می‌شود؟ امروزه با پیشرفت و توسعه در صنعت بسته بندی متریال‌های گوناگونی برای بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله متریال‌های بسیار رایج می‌توان به فلز اشاره داشت. از بسته بندی فلزی معمولاً برای محصولاتی مانند نوشیدنی‌ها و انواع کنسروها استفاده می‌شود. این نوع بسته بندی به خوبی از محصول محافظت کرده و می‌تواند از ورود اکسیژن به داخل آن جلوگیری کند. با طراحی حرفه‌ای بسته بندی فلزی می‌توانید جذابیت ظاهری محصول را افزایش داده و توجه مشتریان را به خود جلب کنید.

زمانی که صحبت از بسته بندی فلزی می‌شود نکات زیادی وجود دارند که باید به آن‌ها توجه داشته باشید. توصیه می‌شود که کار طراحی بسته بندی را به طراحان باتجربه و حرفه‌ای بسپارید تا از کیفیت بالای نتیجه نهایی اطمینان کامل داشته باشید. همکاران ما در تیم طراحی گرافیک سلام گرافیک با تکیه بر سال‌ها تجربه کار تخصصی و مهارت در این زمینه می‌توانند طراحی بهترین بسته بندی را برای محصولات شما تضمین کنند. برای دریافت مشاوره طراحی بسته بندی و همچنین ثبت سفارش می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس بگیرید.

نمونه کار بسته بندی فلزی

چند نمونه کار بسته بندی فلزی طراحی شده در استودیو طراحی بسته بندی فلزی سلام گرافیک را مشاهده کنید. 

ویژگی‌های بسته بندی فلزی

هر نوع بسته بندی دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که توجه به این ویژگی‌ها می‌تواند شما را در انتخاب از میان انواع بسته بندی رایج در بازار راها کند. به عنوان مثال برای بسته بندی خشکبار اگر نیاز به حمل و نقل نباشد، استفاده از نوع بست هبندی فلزی کارکردی نخواهد داشت. 

اصلی‌ترین ویژگی‌های بسته بندی با متریال‌های فلزی را می‌توان موارد زیر عنوان کرد. 

  • کیفیت بالای فلز
  • قیمت مناسب
  • استفاده به عنوان بسته بندی مادر 
  • استحکام بالای فلز 
  • و…
طراحی بسته بندی فلزی

بسته بندی فلزی منطقی است؟ 

استفاده از بسته بندی‌های فلزی برای محصولات و عموما در مواقعی منطقی و درست خواهد بود که بتوان گفت نیاز به نگهداری در شرایطی را داریم که به محصول آسیبی وارد نشود و همچنین ارزش کالای بسته بندی شده زیاد و بالا باشد. در مقاله بسته بندی چیست و بسته بندی چه اهدافی دارد به این موارد اشاره کرده‌ایم. به عنوان مثال فرض کنید بسته بندی برای عراق قرار است ارسال شود، استفاده از یک بسته بندی مادر برای بسته بندی‌های ثانویه می‌توند مناسب و حرفه‌ای باشد. آیا می‌دانید برای بسته بندی ورقه های کپسول های دارویی از چه فلزی استفاده می‌کنند؟

چه زمانی از فلز برای بسته بندی استفاده می‌شود؟

استفاده از بسته بندی فلزی آنچنان رایج و شناخته شده نیست و دلیل آن را هم می‌تون حجم بالا و همچنین سنگینی بسته بندی‌های فلزی عنوان کرد. در بسته بندی‌های فلزی، اولین مورد حذف و نگهداری از محصولات در برابر آسیب‌های فیزیکی است. مثلا در بسته بندی چوبی، زمانی از چوب استفاده می‌شود که بخواهیم محصول بسته بندی شده حتی خط و خش نیفتد. 

سفارش طراحی بسته بندی فلزی 

اگر نیاز به خدمات طراحی بسته بندی فلزی دارید و می‌خواهید بسته بندی حرفه‌ای داشته باشید همین حالا با شرکت طراحی بسته بندی فلزی سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

هر آنچه از بسته بندی با متریال فلز باید بدانید

می‌خواهید بدانید بسته بندی کردن با فلز چه مزیت‌ها و چه معایبی دارد؟ در ویدئو ساخت بسته بند با فلز در رابطه با اهمیت فلز در صنعت بسته بندی مواردی را بیان کرده‌ایم.  

مجتبی ملاکی کارشناس ارشد طراحی بسته بندی استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک در رابطه  ویژگی‌ها و جنس فلز اطلاعاتی را بیان می‌کند.

پادکست بسته بندی فلزی و مزیت‌های آن

قبل از ثبت سفارش طراحی بسته بندی فلزی خود کافی است برای دریافت مزیت‌ها و چرایی انتخناب این نوع از بسته بندی پادکست بسته فلزی ضبط شده توسط مجتبی ملاکی را بشنوید.

منظور از بسته بندی فلزی، استفاده از متریال فلز برای بسته بندی محصول است.

کاربردهای محدودی را می‌توان برای بسته بندی قلزی در نظر گرفت، عمده دلیل استفاده از بسته بندی‌های فلزی عموما با هدف نگهداری بهتر از صدمات فیزیکی انجام می‌شود.

طراحی پکیج غلات

مشاوره بسته بندی فلزی

مشاوره بسته بندی فلزی

سفارش بسته بندی فلزی 

سفارش بسته بندی فلزی

خدمات بسته بندی فلزی 

خدمات بسته بندی فلزی

چاپ بسته بندی فلزی

چاپ بسته بندی فلزی

 

4.2/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *