طراحی تصویر سازی

تصویر سازی (Illustration) را می‌توان نوعی چینش المان‌های بصریی در یک متن، رسانه یا هر محل دیگری در نظر گرفت. هدف از تصویر سازی ارائه یک معنا و مفهوم در قالب تصاویر است. به نوعی می‌توان گفت که تصویر سازی با متن درگیر است. طراحی بسته بندی را در نظر بگیرید که برای ارائه اطلاعات بیشتر از بسته بندی زعفران اقدام به تصویر سازی از زعفران روی جلد بسته بندی می‌کند. که به این حالت تصویر سازی بسته بندی گفته می‌شود.  آنچه که بیش از همه در تصویر سازی اهمیت دارد داستان گو بودن تصویرپردازی است. برای سفارش طراحی تصویر سازی با ما تماس بگیرید. 

تصویرسازی آنلاین و سریع✅ انواع تصویر سازی با قیمت مناسب
طراحی تصویرسازی تبلیغاتی با ضمانت✅ امکان ویرایش طرح اولیه
سه اتود رایگان✅ جدیدترین ایده های 1402
تصویرسازی با پیشرفته‌ترین متدها✅ طراحی تصویرسازی فقط در 2 روز

مقدمات پذیرش سفارش طراحی تصویر سازی

برای آنکه بتوانید سفارش طراحی تصویرسازی خود را ثبت کنید ابتدا باید مراحل مقدماتی را طی کنید. در ابتدا باید درباره متن، ایده، موضوع اصلی، و همچنین هدف خود با تصویرگر صحبت کرده و اگر سبک خاصی را مد نظر دارید تصاویر نمونه آن را با وی به اشتراک گذارید. علاوه بر این باید تمام جزئیات سفارش خود از جمله ابعاد، متریال یا مدیای چاپی، بازار محصول، کاربرد تصویرسازی، گروه سنی مخاطب و علایق آن‌ها، و همچنین تکنیک دلخواه خود را به طور کاملا واضح و شفاف با تصویرگر در میان گذارید. در انتها تصویرگر با دریافت تمام اطلاعات و جزئیات مربوطه آمادگی و شرایط خود را برای همکاری و انجام سفارش شما اعلام خواهد کرد. می‌توانید برای صرفه‌جویی در زمان پیش از مراجعه به آژانس طراحی مورد نظر خود تمام اطلاعات و جزئیات مربوطه را جمع‌آوری و آماده ارائه کنید.

مشخصه های تصویرسازی حرفه ای

ویدیو معرفی خدمات تصویر سازی سلام گرافیک

استودیو گرافیک سلام گرافیک، خدمات متنوعی در زمینه طراحی تصویر سازی ارائه می‌دهد؛ مجتبی ملاکی مدیر استودیو سلام گرافیک در رابطه با خدمات ارائه شده اطلاعات کاملی را بیان می‌کند. در این ویدئو به قرارداد تصویر سازی نیز پرداخته‌ایم. 

تصویر سازی نقاشی شده

سفارش طراحی تصویر سازی

از انواع تصویرسازی‌ها برای کتاب کودکان، طراحی شخصیت‌های دو بعدی برای تبلیغات، طراحی پوستر، بازی‌های چاپی و بوردگیم، طراحی پترن و طرح پوشاک، و یا طراحی محصولات چرم استفاده می‌شود. برای آنکه بتوانید برنامه‌ریزی مناسب‌تری داشته باشید بهتر است با نکات و روند سفارش طراحی تصویرسازی نیز آشنا باشید. معمولاً شرکت‌های خدمات طراحی گرافیک و یا طراحان زبده اقدام به دریافت سفارش‌های تصویرسازی می‌کنند. توصیه می‌کنیم که برای سفارش تصویرسازی به افراد باتجربه و ماهر مراجعه کنید تا در انتها از نتیجه نهایی رضایت کامل داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با تصویر سازی چیست این مقاله را بخوانید. 

عناصر تصویر سازی

اجزا و عناصر مختلفی وجود دارد که وابسته به نوع کارایی که دارند و همچنین نوع استفاده مورد نظر ما در تصویر سازی می‌تواند به ما کمک کننده باشد. فارغ از موضوع عناصر، ما با بخش‌های مختلفی دیگری رو به رو هستیم که می‌تواند یک تصویر سازی را به یک تصویر سازی حرفه‌ای تبدیل کند. 

شخص طراح تصویر ساز وابسته به کارایی که مد نظرش دارد می‌تواند روند یک تصویر سازی را با عناصر مختلفی انجام دهد. 

خدمات تصویر سازی سلام گرافیک

شرکت تصویر سازی

شرکت سلام گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی تصویرسازی است که فعالیت خود را از سال 1390 به صورت رسمی آغاز کرد است. این شرکت در حال حاضر خدمات متنوعی در حوزه گرافیک انجام می‌دهد که از جمله این خدمات می‌توان به طراحی جعبه، طراحی لوگو و… اشاره کرد. شرکت سلام گرافیک یک شرکت طراحی تصویر سازی است که خدمات تصویر سازی را با بالاترین و مناسب‌ترین کیفیت انجام می‌دهد

طبق نظر روانشناسان افراد در کمتر از یک دهم ثانیه با تصاویر و اِلمان‌های بصری ارتباط برقرار می‌کنند. به عبارتی پیام طرح‌های گرافیکی و تصاویر با سرعت بیشتری نسبت به متن‌های نوشتاری به مغز منتقل می‌شوند. همچنین باید گفت که برای درک متن‌ها و نوشته‌ها فرد باید مهارت خواندن و نوشتن داشته باشد، در حالی که برای فهمیدن پیام تصاویر نیازی به داشتن مهارت خاصی نیست. به  همین دلیل اکثر کسب و کارها برای تبلیغات و معرفی خود‌ به دنبال خدمات طراحی تصویرسازی تبلیغاتی هستند. ماندگاری در حافظه، استفاده در سطح جهانی و جذب مخاطب تنها جزئی از مزایا تصویرسازی به حساب می‌آید.

لذا باید طراح به ویژگی‌هایی چون عکس در طراحی تصویرسازی، رنگ در طراحی تصویرسازی و فونت در طراحی تصویرسازی توجه کند. چنانچه قصد دارید کسب و کار یا مهارت خود را به دیگران معرفی کنید، تصویرسازی بهترین راه برای دیده شدن شما است. کارشناسان شرکت سلام گرافیک می‌توانند در زمینه طراحی تخصصی در تصویرسازی به شما خدمات متنوعی ارائه دهند.

بهترین طراحی تصویر سازی

از آنجایی که اِلمان‌های بصری و تصاویر یک زبان مشترک در بین انسان‌ها محسوب می‌شوند، افراد با هر ملیتی یا سنی و یا سطح سوادی می‌توانند مفهوم آن‌ها را درک کنند. البته باید گفت که افراد با تصویری می‌توانند ارتباط برقرار کنند که طبق اصول و استانداردهای تعریف شده در علم گرافیک طراحی شده باشند. طراحان گرافیک معمولا برای انجام بهترین طراحی تصویرسازی دیجیتال و تبلیغاتی اصول و قواعد خاصی را رعایت می‌کنند تا بتوانند تصویری تاثیرگذار ارائه دهند. مهم‌ترین این ویژگی‌ها عبارتند از:

 1. تصویر حتما باید رنگی باشد زیرا نظر افراد بیشتر به تصاویر رنگی جلب می‌شود و معمولا تصاویر سیاه و سفید چنین ویژگی را ندارند.
 2. رنگ‌های مورد استفاده در تصاویر نیز باید مطابق اصل روانشناسی رنگ‌ها انتخاب شود.
 3. تصاویر باید کاملا خلاقانه و جدید باشند.
 4. واضح و قابل فهم بودن تصاویر نیز از جمله مواردی است که طراح هنگام طراحی باید به آن‌ها توجه کند.

تصویرسازی گرافیک

سفارش انلاین طراحی تصویر سازی

در حال حاضر با توجه به پیشرفت بستر اینترنت، بسیاری از کارهای مهم به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام می‌شود. به عبارت دیگر در دنیای امروز حضوری انجام دادن برخی از کارها فقط وقت تلف کردن است. شرکت سلام گرافیک مشهد به منظور صرفه جویی در زمان و خدمت‌رسانی بهتر به کسب و کارها کلیه سفارشات طراحی خود را به صورت آنلاین و از طریق سامانه شرکت با هزینه طراحی تصویرسازی منصفانه، می‌پذیرد. صاحبان مشاغل و کلیه افرادی که قصد سفارش انلاین طراحی تصویرسازی را دارند، به راحتی و بدون مراجعه حضوری می‌توانند طرح مورد نظر خود را سفارش دهند.

سفارش انلاین طراحی تصویر سازی

طراحی تصویر سازی حرفه ای

 طراحی تصویرسازی حرفه ای می‌تواند تاثیر بسزایی در دیده شدن و ماندگاری برند شما داشته باشد، زیرا مغز انسان با تصاویر سریع‌تر ارتباط برقرار می‌کند و آن‌ها را راحت‌تر به خاطر می‌سپرد. حال شاید این سوال مطرح شود که طراحی حرفه‌ای دارای چه ویژگی‌هایی است؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که طراح باید موارد متعددی را رعایت کند که در ادامه به سه مورد از خصوصیت تصویرسازی حرفه ای اشاره شده است:

 1. قبل از انجام طراحی حتما اطلاعاتی را در مورد کسب و کار یا برند مورد نظر جمع آوری کند.
 2. طرح باید کاملا ناب و خلاقانه باشد.
 3. طراح مخاطبان خود را به خوبی بشناسد، به عنوان مثال برای خدمات طراحی جلد کتاب در تصویرسازی باید تحقیق کند که محصولات و خدمات برند یا کسب و کار مورد نظر برای چه رده سنی است.

سفارش خدمات تصویر سازی گرافیک

تیم طراحی تصویر سازی

طراح تصویرسازی کیست؟ در حال حاضر با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توان کار با نرم افزارهای طراحی و تصویرسازی را آموزش دید و برای تبلیغ کسب و کار خود تصاویر متعددی خلق کرد. اما باید گفت که چنین کاری شما را به هدف‌تان نمی‌رساند و در زمینه تبلیغات و بازاریابی با شکست مواجه می‌شوید. برای دیده شدن و تاثیر گذار بودن تبلیغات باید از افرادی که در زمینه طراحی گرافیک تخصص دارند کمک بگیرید. تیم طراحی تصویرسازی شرکت سلام گرافیک مشهد از جمله شرکت‌های حرفه‌ای بوده که می‌تواند تصویرسازی و تبلیغات کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. داشتن تعهد کاری، داشتن نمونه کارهای قوی و خلاق بودن سه ویژگی اصلی این تیم به حساب می‌آید. همچنین می‌توانید با شرکت در کلاس‌های آموزشی مجموعه سلام گرافیک توسط اساتید برجسته آموزش‌های لازم برای تصویرسازی را فراگیرید.

ویژگی طراحی تصویر سازی خوب

طراحی تصویر سازی چیست؟

به تصویر کشیدن کلمات ابتدایی‌ترین پاسخی بوده که می‌توان برای سوال “طراحی تصویرسازی چیست” در نظر گرفت. معمولا طراحان گرافیک که به صورت تئوری و عملی در این زمینه تجربه دارند، به کمک ذهن خلاق خود و ایده برای طراحی تصویرسازی، کلمات را به تصویر می‌کشند. در گذشته معمولا تصویرسازی به صورت دستی و با گواش، آبرنگ یا مداد رنگی صورت می‌گرفت اما در حال حاضر به کمک نرم افزارهای مخصوص انجام می‌شود. البته باید گفت که طراحی با نرم افزار نیز، نیاز به کسب مهارت، آموزش‌های تئوری و عملی خاص دارد. طراحان تصویرسازی شرکت طراحی تصویرسازی سلام گرافیک علاوه بر داشتن خلاقیت و مهارت در زمینه اصول طراحی تصویرسازی، تسلط کافی برای کار با انواع نرم افزار طراحی تصویرسازی را نیز دارند.

طراحی تصویر سازی شیک

طبق نظر کارشناسان حوزه بازاریابی و برندینگ جذب مشتری، فروش بیشتر و موفقیت در برابر سایر رقبا از جمله مهم‌ترین پیامدهای طراحی کاریکاتور، طراحی تصویرسازی حرفه ای یا همان طراحی تصویرسازی شیک است. به عبارت دیگر تصویرسازی باید توسط یک شرکت طراحی متبحر انجام شود زیرا تاثیر تصویرسازی در بازاریابی غیرقابل انکار است. طراحان حرفه‌ای در تصویرسازی به اصول زیر پایبند هستند:

 • جذاب و چشم‌نواز بودن تصاویر طراحی شده
 • استفاده از رنگ‌هایی که سبب جلب توجه مخاطب می‌شود
 • عدم کپی‌برداری از تصاویر سایر برندها و کسب و کارهای مشابه
 • توجه به ابعاد و اندازه تصاویر
 • چاپ تصویرسازی به صورت واضح در تصویرسازی پوستر
 • طراحی بر اساس سلیقه و سن مخاطب
 • رعایت هارمونی و روانشناسی رنگ‌ها
ویژگی تصویر سازی خوب
ویژگی تصویر سازی خوب

طراحی تصویر سازی ارزان

بدون شک همه ما تاکنون این جمله را شنیدیم که هیچ ارزانی بی دلیل نیست. به همین دلیل اگر قصد سفارش طراحی تصویر سازی برای کسب و کار خود را دارید، لطفا با دیدن آگهی طراحی تصویرسازی ارزان یک شرکت طراحی خوشحال نشوید. چون گاهی اوقات شرکت‌های غیرحرفه‌ای برای جذب مخاطب از چنین آگهی‌هایی استفاده می‌کنند. البته باید گفت که قیمت طراحی تصویرسازی گزاف نیز نشانه کیفیت کار نیست. به همین دلیل بهتر است قبل سفارش حتما از کیفیت کار شرکت گرافیکی اطمینان پیدا کرد. شرکت گرافیکی سلام گرافیک کلیه خدمات طراحی خود را من جمله طراحی تصویرسازی، خدمات طراحی لوگو، طراحی بیلبورد و… را با بالاترین کیفیت و قیمت کاملا منصفانه ارائه می‌دهد‌.

نمونه کار تصویر سازی سارا دستمالچیان

برای طراحی تصویرسازی چه اصولی را باید رعایت کرد؟

عدم کپی‌برداری از تصاویر و طرح‌های سایر رقبا، خلاقانه بودن تصاویر، رعایت هارمونی و روانشناسی رنگ‌ها، مرتبط بودن تصاویر خلق شده با زمینه فعالیت کسب و کار، استفاده از رنگ‌های جذاب، استفاده از نرم افزار طراحی حرفه‌ای و… مهم‌ترین اصول طراحی تصویرسازی به شمار می‌روند.

ساده‌ترین راه برای سفارش انلاین طراحی تصویرسازی چیست؟

در حال حاضر راه اندازی سامانه ثبت سفارش آنلاین توسط شرکت‌های گرافیکی، باعث شده تا روند ثبت سفارش خدمات طراحی گرافیک در کمترین زمان ممکن انجام شود. زیرا مشتریان می‌توانند به آسانی نمونه طراحی تصویرسازی را در وبسایت شرکت‌های گرافیکی مشاهده کنند. شرکت سلام گرافیک مشهد نیز کلیه سفارشات طراحی خود مانند طراحی تصویرسازی را به شکل آنلاین ثبت می‌کند.

پادکست چرا نیاز به طراحی تصویر سازی 

چرا نیاز به تصویرسازی داریم؟ تصویر سازی چرا باید در بسته بندی مورد استفاده قرار بگیرد؟ در پادکست طراحی تصویر سازی در رابطه با اهمیت تصویر سازی و دلایل استفاده از آن خواهیم پرداخت. اگر نیاز به خدمات طراحی تصویر سازی دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما پادکست تصویر سازی را گوش کنید.  در این پادکست در رابطه با قیمت تصویر سازی نیز صحبت کرده‌ایم. 

نمونه کارهای تصویرسازی استودیو سلام گرافیک بیان کننده کیفیت کاری ماست. 

تصویر ساز کیست؟

سلام گرافیک خدمات متنوعی در زمینه تصویر سازی دارد، برای اطلاع با ما تماس بگیرید. 

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی گرافیک، در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های تصویر سازی شناخته می‌شود. 

4.3/5 - (31 امتیاز)