طراحی تصویر سازی

تصویر سازی (Illustration) را می‌توان نوعی چینش المان‌های بصریی در یک متن، رسانه یا هر محل دیگری در نظر گرفت. هدف از تصویر سازی ارائه یک معنا و مفهوم در قالب تصاویر است. به نوعی می‌توان گفت که تصویر سازی با متن درگیر است. طراحی بسته بندی را در نظر بگیرید که برای ارائه اطلاعات بیشتر از بسته بندی زعفران اقدام به تصویر سازی از زعفران روی جلد بسته بندی می‌کند. که به این حالت تصویر سازی بسته بندی گفته می‌شود.  آنچه که بیش از همه در تصویر سازی اهمیت دارد داستان گو بودن تصویرپردازی است. برای سفارش طراحی تصویر سازی با ما تماس بگیرید. 

نمونه کارها 

نمونه کارهای تصویرسازی استودیو سلام گرافیک بیان کننده کیفیت کاری ماست. نمونه‌های مختلف تصویر سازی حرفه‌ای انجام شده توسط تیم سلام گرافیک را مشاهده کنید. 

طراحی بسته بندی چیست؟

سفارش طراحی تصویر سازی

از انواع تصویرسازی‌ها برای کتاب کودکان، طراحی شخصیت‌های دو بعدی برای تبلیغات، طراحی پوستر، بازی‌های چاپی و بوردگیم، طراحی پترن و طرح پوشاک، و یا طراحی محصولات چرم استفاده می‌شود. برای آنکه بتوانید برنامه‌ریزی مناسب‌تری داشته باشید بهتر است با نکات و روند سفارش طراحی تصویرسازی نیز آشنا باشید. معمولاً شرکت‌های طراحی گرافیک و یا طراحان زبده اقدام به دریافت سفارش‌های تصویرسازی می‌کنند. توصیه می‌کنیم که برای سفارش تصویرسازی به افراد باتجربه و ماهر مراجعه کنید تا در انتها از نتیجه نهایی رضایت کامل داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با تصویر سازی چیست این مقاله را بخوانید. 

ویدیو معرفی خدمات تصویر سازی سلام گرافیک

استودیو گرافیک سلام گرافیک، خدمات متنوعی در زمینه طراحی تصویر سازی ارائه می‌دهد؛ مجتبی ملاکی مدیر استودیو سلام گرافیک در رابطه با خدمات ارائه شده اطلاعات کاملی را بیان می‌کند. در این ویدئو به قرارداد تصویر سازی نیز پرداخته‌ایم. 

پخش ویدیو
طراحی بسته بندی چیست؟

مقدمات پذیرش سفارش طراحی تصویر سازی

برای آنکه بتوانید سفارش طراحی تصویرسازی خود را ثبت کنید ابتدا باید مراحل مقدماتی را طی کنید. در ابتدا باید درباره متن، ایده، موضوع اصلی، و همچنین هدف خود با تصویرگر صحبت کرده و اگر سبک خاصی را مد نظر دارید تصاویر نمونه آن را با وی به اشتراک گذارید. علاوه بر این باید تمام جزئیات سفارش خود از جمله ابعاد، متریال یا مدیای چاپی، بازار محصول، کاربرد تصویرسازی، گروه سنی مخاطب و علایق آن‌ها، و همچنین تکنیک دلخواه خود را به طور کاملا واضح و شفاف با تصویرگر در میان گذارید. در انتها تصویرگر با دریافت تمام اطلاعات و جزئیات مربوطه آمادگی و شرایط خود را برای همکاری و انجام سفارش شما اعلام خواهد کرد. می‌توانید برای صرفه‌جویی در زمان پیش از مراجعه به آژانس طراحی مورد نظر خود تمام اطلاعات و جزئیات مربوطه را جمع‌آوری و آماده ارائه کنید.

برای ثبت سفارش طراحی تصویر سازی کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید. 

پادکست چرا نیاز به طراحی تصویر سازی 

چرا نیاز به تصویرسازی داریم؟ تصویر سازی چرا باید در بسته بندی مورد استفاده قرار بگیرد؟ در پادکست طراحی تصویر سازی در رابطه با اهمیت تصویر سازی و دلایل استفاده از آن خواهیم پرداخت. اگر نیاز به خدمات طراحی تصویر سازی دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما پادکست تصویر سازی را گوش کنید.  در این پادکست در رابطه با قیمت تصویر سازی نیز صحبت کرده‌ایم. 

سلام گرافیک خدمات متنوعی در زمینه تصویر سازی دارد، برای اطلاع با ما تماس بگیرید. 

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی گرافیک، در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های تصویر سازی شناخته می‌شود. 

گوش به زنگتونیم!

ما آماده پاسخگویی به هر گونه سوال در رابطه با طراحی تصویر سازی هستیم

0935-505-4580

عناصر تصویر سازی

اجزا و عناصر مختلفی وجود دارد که وابسته به نوع کارایی که دارند و همچنین نوع استفاده مورد نظر ما در تصویر سازی می‌تواند به ما کمک کننده باشد. فارغ از موضوع عناصر، ما با بخش‌های مختلفی دیگری رو به رو هستیم که می‌تواند یک تصویر سازی را به یک تصویر سازی حرفه‌ای تبدیل کند. 

شخص طراح تصویر ساز وابسته به کارایی که مد نظرش دارد می‌تواند روند یک تصویر سازی را با عناصر مختلفی انجام دهد. 

شرکت تصویر سازی در مشهد

شرکت سلام گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی تصویرسازی است که فعالیت خود را از سال 1390 به صورت رسمی آغاز کرد است. این شرکت در حال حاضر خدمات متنوعی در حوزه گرافیک انجام می‌دهد که از جمله این خدمات می‌توان به طراحی بسته بندی، طراحی لوگو و… اشاره کرد. شرکت سلام گرافیک یک شرکت طراحی تصویر سازی است که خدمات تصویر سازی را با بالاترین و مناسب‌ترین کیفیت انجام می‌دهد. 

4.6/5 - (20 امتیاز)