قیمت طراحی تصویر سازی (Illustration design price) چقدر است؟ هزینه تصویر سازی به چه صورتی محاسبه می‌شود؟ بهترین قیمت طراحی تصویر سازی را از ما بخواهید. تعرفه طراحی و دیزاین تصویرسازی یکی از مواردی است که برای کارفرما بسیار اهمیت دارد. قیمت طراحی تصویرسازی در شرکت‌ها و تیم‌های مختلف طراحی، متفاوت است. کم بودن هزینه دیزاین تصویرسازی دلیل بر پایین بودن کیفیت آن ندارد؛ بلکه شما باید پیش از سفارش تصویرسازی از شرکت موردنظر خود مطمئن شوید. سلام گرافیک با بهترین تعرفه‌های طراحی تصویرسازی، باکیفیت‌ترین طرح‌ها را به شما ارائه می‌دهد.

به نظر شما تعرفه تصویرسازی چگونه محاسبه می‌شود؟ آیا قیمت تصویرسازی رابطه‌ای با انواع تصویرسازی دارد؟ هزینه تصویرسازی به نسبت تکنیک و کیفیت کار متفاوت است. به طور مثال استفاده از تکنیک‌های مدرن به نسبت تکنیک‌های سنتی، تعرفه تصویرسازی را افزایش می‌دهد. البته امروز کمتر کسی است که سفارش تکنیک‌های سنتی داشته باشد. تکنیک‌های مدرن تصویرسازی، خیلی حرفه‌ای‌تر پیش می‌رود. نرخ قیمت تصویرسازی از ۱ میلیون تومان شروع شده و به نسبت کارکرد و حرفه‌ای‌تر شدن آن افزایش پیدا می‌کند.

قیمت طراحی تصویر سازی

تعرفه طراحی تصویر سازی

یکی از مسائل مهمی که باید پیش از اقدام به سفارش تصویرسازی به آن توجه داشته باشید تعرفه انجام سفارش است. به طور کلی تعرفه مشخصی برای انجام سفارشات تصویرسازی وجود ندارد. فاکتورهای مختلفی می‌توانند بر تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار باشند که از میان آن‌ها می‌توان به تجربه و مهارت تصویرگر، اعتبار شرکت یا مجموعه طراحی، پیچیدگی و مشکل بودن تصویرسازی، سبک و تکنیک تصویرسازی، و همچنین زمان مورد نظر برای تحویل پروژه اشاره داشت.

توجه داشته باشید که تفاوت میان تصویر سازی و نقاشی وجود دارد که عدم آگاهی از آن می‌تواند مشکلات متعددی در قیمت دهی به وجود آورد.

معمولاً برای اطلاع از هزینه تصویرگری باید با کارشناسان شرکت مورد نظر خود تماس حاصل کرده و پس از در اختیار گذاشتن انتظارات خود هزینه حدودی برای انجام پروژه را دریافت کنید. البته قیمت‌گذاری پروژه شما ممکن است به 1 الی 2 روز زمان احتیاج داشته باشد. در حالت کلی هزینه تصویر سازی از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و تا 15.000.000 تومان ادامه خواهد داشت.

در مقاله تصویر سازی چیست می‌توانید اطلاعات کاملی در این رابطه به دست آورید.

هزینه تصویرسازی مدرن

هزینه و نرخ تصویرسازی‌های مدرن ضمن استفاده از نرم‌افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور بستگی به طرح دارد. ممکن است برخی از طرح‌ها، تنها امکان پیاده‌سازی در ایلاستریتور را داشته باشد. برای مثال تصویرسازی کمیک از 800 هزار تومان شروع شده و طراحی و پیاده‌سازی کاراکتر با فیگور و مشخصات خاص از ۲ میلیون تومان آغاز می‌شود.

هزینه تصویر سازی مدرن

به این نکته توجه داشته باشید که برای مبلغ تصویرسازی باید با کارشناسان سلام گرافیک تماس بگیرید و پس از بررسی سفارش، هزینه تصویرسازی و پروژه شما مشخص شود.

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی تصویرسازی

یکی از مواردی که برای کارفرما اهمیت زیادی دارد قیمت طراحی تصویرسازی است. این هزینه در شرکت‌ها و تیم‌های مختلفی که کار طراحی را انجام می‌دهند متفاوت خواهد بود. عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی، شامل موارد زیر است.

سبک و تکنیک کار

تکنیک و کیفیت کار عامل مهمی در تعیین قیمت طراحی تصویرسازی است. اگر طراح از تکنیک‌های مدرن به جای سبک‌های سنتی استفاده کند، هزینه بیشتری در بر خواهد داشت. امروزه کمتر کسی به دنبال سفارش تکنیک‌های سنتی است و بیشتر افراد ترجیح می‌دهند از روش‌های مدرن استفاده شود. زیرا باعث می‌شود کار آن‌ها حرفه‌ای‌تر به نظر برسد.

اعتبار شرکت گرافیک

رزومه مجموعه‌های گرافیکی نیز در طراحی هویت بصری موثر است.  تعرفه شرکت‌هایی که دارای اعتبار و تجربه بیشتری هستند ممکن است نسبت به شرکت‌های آماتور بیشتر باشد.

تجربه و مهارت تصویرگر

تجربه و مهارت تصویرگر نقش مهمی در قیمت طراحی تبلیغات دارد و تصویرسازی نیز در این قاعده مستثنی نیست. طبیعتا افرادی که مهارت بالایی در این امر دارند ممکن است هزینه بالاتری دریافت نمایند. اما این به معنی آن نیست که  همه کسانی که کار را با قیمت پایین ارائه می‌دهند، مهارت کمتری دارند. در سلام گرافیک، تصویرسازانی با مهارت و تجربه بالا طراح را با قیمت مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهند.

پیچیدگی تصویرسازی

پیچیده بودن تصویر نیز از عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی تصویرسازی است.هرچه کار پیچیده‌تر و مشکل‌تر باشد هزینه آن و هزینه چاپ تصویرسازی بالاتر خواهد بود.

زمان مورد نظر

زمان تحویل پروژه در تعیین قیمت نقش مهمی دارد. برخی از کارها زمان بیشتری از طراح می‌گیرد و باعث افزایش هزینه می‌شود. همچنین پروژه‌هایی نیازمند تحویل فوری است، قیمت بالاتری در بر خواهد داشت.

تعرفه انجمن تصویرگران

ارقام این تعرفه طبق سابقه کار و تجربه فرد تصویرگر می‌تواند متفاوت باشد. قیمت‌هایی که تعرفه انجمن تصویرگران 1400 اعلام می‌کنند در قبال حق استفاده و حق انتشار اثر است. طبق مصوبات انجمن تصویرگران و تعرفه تصویرسازی 1401، قیمت تصویرگری بر اساس هزینه‌های ذاتی مثل ارزش ذاتی هنر، ماهیت زمان‌بر تصویرگری و هزینه‌های اساسی مثل ابزارهای مربوط به تکنیک‌های دیجیتال، خرید یا تهیه منابع تصویری، اسکن، عکاسی و پرینت آثار متفاوت است. همچنین هزینه‌های مکمل مثل هزینه حمل و نقل نیز در تعرفه تصویر سازی اثر دارد.

طراح تصویر ساز کیست

آموزش طراحی تصویر سازی

ویژگی یک تصویر سازی خوب

تکنیک‌های تصویر سازی

طراحی تصویر سازی وکتور

طراحی تصویر سازی مد

طراحی تصویر سازی دیجیتال

طراحی تصویر سازی کاراکتر

طراحی تصویر سازی دو بعدی

طراحی تصویر سازی سه بعدی

طراحی تصویر سازی بسته بندی

طراحی تصویر سازی تبلیغاتی

طراحی تصویر سازی مجله

طراحی تصویر سازی کتاب کودک

طراحی تصویر سازی کتاب نوجوان

طراحی تصویر سازی بزرگسال

طراحی تصویر سازی کتاب

انواع تصویر سازی

قرارداد طراحی تصویر سازی

قیمت طراحی تصویر سازی

رنج قیمت تصویرسازی به سبک‌های مختلف، متفاوت است؟

تعرفه سبک‌های مختلف چندان تفاوتی ندارد، اما تصویرسازی مدرن کمی زمان بر است و قیمت بیشتری را از ان خود می‌کند.

معمولاً چقدر زمان می‌برد تا پس از جلسه هزینه تصویرسازی اعلام شود؟

کارشناسان تصویرسازی سلام گرافیک، سعی دارند تا طی یک روز قیمت دهی را انجام دهند.

4.1/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *