قیمت طراحی تصویر سازی (Illustration design price) چقدر است؟ هزینه تصویر سازی به چه صورتی محاسبه می‌شود؟ بهترین قیمت طراحی تصویر سازی را از ما بخواهید.

به نظر شما تعرفه تصویرسازی چگونه محاسبه می‌شود؟ آیا قیمت تصویرسازی رابطه‌ای با انواع تصویرسازی دارد؟ هزینه تصویرسازی به نسبت تکنیک و کیفیت کار متفاوت است. به طور مثال استفاده از تکنیک‌های مدرن به نسبت تکنیک‌های سنتی، تعرفه تصویرسازی را افزایش می‌دهد. البته امروز کمتر کسی است که سفارش تکنیک‌های سنتی داشته باشد. تکنیک‌های مدرن تصویرسازی، خیلی حرفه‌ای‌تر پیش می‌رود. نرخ قیمت تصویرسازی از ۱ میلیون تومان شروع شده و به نسبت کارکرد و حرفه‌ای‌تر شدن آن افزایش پیدا می‌کند.

قیمت طراحی تصویر سازی

تعرفه طراحی تصویر سازی

یکی از مسائل مهمی که باید پیش از اقدام به سفارش تصویرسازی به آن توجه داشته باشید تعرفه انجام سفارش است. به طور کلی تعرفه مشخصی برای انجام سفارشات تصویرسازی وجود ندارد. فاکتورهای مختلفی می‌توانند بر تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار باشند که از میان آن‌ها می‌توان به تجربه و مهارت تصویرگر، اعتبار شرکت یا مجموعه طراحی، پیچیدگی و مشکل بودن تصویرسازی، سبک و تکنیک تصویرسازی، و همچنین زمان مورد نظر برای تحویل پروژه اشاره داشت.

توجه داشته باشید که تفاوت میان تصویر سازی و نقاشی وجود دارد که عدم آگاهی از آن می‌تواند مشکلات متعددی در قیمت دهی به وجود آورد.

معمولاً برای اطلاع از هزینه تصویرگری باید با کارشناسان شرکت مورد نظر خود تماس حاصل کرده و پس از در اختیار گذاشتن انتظارات خود هزینه حدودی برای انجام پروژه را دریافت کنید. البته قیمت‌گذاری پروژه شما ممکن است به 1 الی 2 روز زمان احتیاج داشته باشد. در حالت کلی هزینه تصویر سازی از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و تا 15.000.000 تومان ادامه خواهد داشت.

در مقاله تصویر سازی چیست می‌توانید اطلاعات کاملی در این رابطه به دست آورید.

هزینه تصویرسازی مدرن

هزینه و نرخ تصویرسازی‌های مدرن ضمن استفاده از نرم‌افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور بستگی به طرح دارد. ممکن است برخی از طرح‌ها، تنها امکان پیاده‌سازی در ایلاستریتور را داشته باشد. برای مثال تصویرسازی کمیک از 800 هزار تومان شروع شده و طراحی و پیاده‌سازی کاراکتر با فیگور و مشخصات خاص از ۲ میلیون تومان آغاز می‌شود.

هزینه تصویر سازی مدرن

به این نکته توجه داشته باشید که برای مبلغ تصویرسازی باید با کارشناسان سلام گرافیک تماس بگیرید و پس از بررسی سفارش، هزینه تصویرسازی و پروژه شما مشخص شود.

طراح تصویر ساز کیست

آموزش طراحی تصویر سازی

ویژگی یک تصویر سازی خوب

تکنیک‌های تصویر سازی

طراحی تصویر سازی وکتور

طراحی تصویر سازی مد

طراحی تصویر سازی دیجیتال

طراحی تصویر سازی کاراکتر

طراحی تصویر سازی دو بعدی

طراحی تصویر سازی سه بعدی

طراحی تصویر سازی بسته بندی

طراحی تصویر سازی تبلیغاتی

طراحی تصویر سازی مجله

طراحی تصویر سازی کتاب کودک

طراحی تصویر سازی کتاب نوجوان

طراحی تصویر سازی بزرگسال

طراحی تصویر سازی کتاب

انواع تصویر سازی

قرارداد طراحی تصویر سازی

قیمت طراحی تصویر سازی

رنج قیمت تصویرسازی به سبک‌های مختلف، متفاوت است؟

تعرفه سبک‌های مختلف چندان تفاوتی ندارد، اما تصویرسازی مدرن کمی زمان بر است و قیمت بیشتری را از ان خود می‌کند.

معمولاً چقدر زمان می‌برد تا پس از جلسه هزینه تصویرسازی اعلام شود؟

کارشناسان تصویرسازی سلام گرافیک، سعی دارند تا طی یک روز قیمت دهی را انجام دهند.

4.2/5 - (5 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *