طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ فرآیند دیزاین دفترچه ای با هدف‌ آگاهی از برند و معرفی محصولات یا خدمات یک بیزینس است. طراحی کالانما یکی از راه‌های مناسب برای نمایش محصولات و خدمات است که با هدف تبلیغات دیزاین می‌شود. در کاتالوگ تصویر هر محصول یا خدمت به طور هنرمندانه و زیبا قرار داده می‌شود و توضیحات مربوطه نیز درج خواهد شد. لحن نوشتار و دیزاین صفحه کالانما تبلیغاتی است. ایجاد یک طرح خوب برای این محصول تخصص بالایی می‌طلبد و استودیو خلاق سلام گرافیک این دانش و مهارت را دارد.

نمونه کاتالوگ و مشتریان استودیو سلام گرافیک بهترین تبلیغات کنندگان ما هستند.

سفارش طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ یکی از کارهای مهمی است که باید برای طراحی و ساخت ست اداری خود و تبلیغات موثر به آن بپردازید. کاتالوگ‌ها را می‌توانید به هنگام ارائه و فروش محصولات و یا رویدادهای معرفی و تبلیغاتی به مخاطبان خود ارائه دهید. اگر طراحی کاتالوگ جذاب و چشم‌نواز باشد، کاربران به طور قطع زمانی را صرف مشاهده و مطالعه مطالب آن خواهند کرد. بدین ترتیب می‌توانید به روشی موثر خدمات و محصولات خود را معرفی کرده و نظر مخاطبان را به فعالیت‌های خود جلب کنید. 

در ادامه پلن های همکاری و هزینه طراحی کاتالوگ را مشاهده می‌کنید.

پلن پایه دیزاین کاتالوگ

تعداد ادیت: 3 بار

هزینه: 4.200.000 تومان

مدت زمان طراحی: 15 روز

پلن نقره‌ای دیزاین کاتالوگ

تعداد ادیت: 5 بار

هزینه: 6.200.000 تومان

مدت زمان طراحی: 10 روز

پلن طلایی دیزاین کاتالوگ

تعداد ادیت: 7 بار

هزینه: 9.200.000 تومان

مدت زمان طراحی: 5 روز

چرا طراحی کاتالوگ با سلام گرافیک؟

طراحی صفر تا صد

کاتالوگ های دیزاین شده با شرکت ما کاملا یونیک هستند.

رعایت استاندارد دیزاین

طراحی کاتالوگ با گرافیست های ما به معنای رعایت کامل استاندارد ها است.

حرفه ای و با تجربه

سابقه طولانی شرکت ما در همکاری با برند های بزرگ، دانش عملی ما را غنی کرده است.

قرارداد دیزاین کاتالوگ

ما با قرارداد طراحی کاتالوگ کیفیت کار را برای مشتریان تضمین می‌کنیم.

شناخت کامل بیزینس

ابتدا بیزینس را کامل می‌شناسیم؛ سپس کالانمای مناسب می‌سازیم.

زمان بندی مناسب

تحویل به موقع کاتالوگ طراحی شده از ویژگی های سلام گرافیک است.

شرکت طراحی کاتالوگ

استودیو خلاق سلام گرافیک بیش از 10 سال است که خدمات طراحی گرافیک ارائه می‌دهد. مهم‌ترین دلایل انتخاب ما برای طراحی کاتالوگ می‌توانند موارد زیر باشند.

 • بیش از 10 سال سابقه طراحی انواع کاتالوگ
 • ارائه قیمت مناسب و اقتصادی
 • نمونه کارهای متعدد و حرفه‌ای
 • امکان ویرایش به تعداد بار دلخواه مشتری
 • عکاسی محصول و تهیه محتوا توسط استودیو خلاق سلام گرافیک

برای سفارش طراحی کاتالوگ حرفه‌ای یا سفارش طراحی پوستر می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

خدمات طراحی کاتالوگ

شرکت ما علاوه بر دیزاین کاتالوگ، دیزاین بسته‌بندی به شکل حرفه‌ای را اجرا می‌کند. کاتالوگ های زیر تنها چند نمونه از کالانماهایی است که دیزاین می‌کنیم.

طراحی کاتالوگ لت دار

دیزاین کاتالوگ منگنه‌ای

طراحی کاتالوگ سیمی

دیزاین کاتالوگ دیجیتالی

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

دیزاین کاتالوگ صنعتی

ویدئو آشنایی با روند طراحی کاتالوگ

 

پادکست ساخت کاتالوگ

ویژگی‌های یک کاتالوگ خوب

طراحی چشم نواز، فرم‌بندی کاتالوگ هوشمند، استفاده از تصاویر جذاب در طراحی کاتالوگ، سنگ بنای کالا نمای خوب هستند. برای این که تشخیص دهید کالا نما طراحی شده حرفه ای و کاربردی است یا خیر فقط کافی است به وجود ویژگی های زیر دقت کنید:

استودیو خلاق سلام گرافیک قوی‌ترین استودیو در زمینه چاپ طراحی کاتالوگ در ایران است.

مراحل طراحی کاتالوگ

بریف کاتالوگ

دریافت اطلاعات مفید برای طراحی کالانما از مشتری با فرم بریف کاتالوگ

تشخیص فونت مناسب

ممکن است برای دیزاین کردن کالانما احتیاج به طراحی فونت جدید باشد

تعیین سایز کاربردی

ایجاد کاتالوگ با سایز یا قطع کاربردی امر مهمی است که بازدهی را ارتقا می‌دهد

ترکیب بندی رنگی مناسب

ترکیب رنگی که برای طراحی کاتالوگ تناسب بیشتری داشته باشد برگزیده خواهد شد.

دیزاین اتود کاتالوگ

برای اعمال نظر مشتری در طراحی، طرح های اولیه کالانما به او نشان داده می‌شود.

اجرای دیزاین

با توجه به فونت، سبک، رنگ بندی و سلیقه شما بهترین کاتالوگ ممکن ساخته می‌شود.

در فرآیند تبلیغات ارائه کاتالوگ یکی از اصلی‌ترین راه‌هایی است که می‌تواند به خوبی مشتریان و مخاطبان شما را از محصولات و همچنین قیمت آن‌ها با خبر کند. در زمان طراحی کاتالوگ تبلیغاتی عموما طراحی لیستی از محصولات، قیمت و ویژگی‌های آن‌ها را قرار می‌دهد. وابسته به آن که کسب و کار شما بیزینس در بیزینس است یا بیزینس در مشتری، نوع نوشتار و همچنین عکس‌هایی که در کاتالوگ به کار می‌رود متفاوت است. پیشنهاد می‌کنیم مقاله کاتالوگ چیست را مطالعه کنید. 

حداکثر ده روز کاری

ویژگی کاتالوگ طراحی شده با سلام گرافیک

امتیازات دیزاین کاتالوگ با شرکت ما، با مشاهده کاتالوگ معرفی محصول مشخص می‌شود. اگر بخواهیم این موارد را بیان کنیم:

 • به کار بردن جذاب‌ترین قالب های طراحی کاتالوگ به منظور ترغیب مشتریان
 • معرفی محصول یا خدمات شما به صورت کاملا حرفه‌ای
 • تهیه خروجی از طرح مورد نظر مطابق با استانداردهای چاپ
 • شناسایی مخاطب
 • محتوای دقیق
 • استفاده از عکس‌های باکیفیت
 • انتخاب رنگ و نوع فونت
 • انتخاب سایز و قطع کاتالوگ
 • انتخاب جنس کاغذ چاپ کاتالوگ

در فرایند طراحی کاتالوگ از بهترین نرم افزار طراحی کاتالوگ استفاده می‌کنیم تا بهترین کیفیت را به مشتری تحویل دهیم.

principles of catalog design

بهترین طراحی کاتالوگ

کارشناسان مجرب سلام گرافیک خلاقانه‌ترین ایده‌ها را به صورت هماهنگ شده با هویت تجاری بیزینس شما به کار می‌برند. همچنین این امکان برای‌تان فراهم است که فایل دیزاین شده نهایی را با فرمت دلخواه خود برای استفاده در ایمیل مارکتینگ، سایت فروشگاهی و غیره دریافت کنید. گرافیست‌های این مجموعه تلاش می‌کنند که بهترین طراحی کاتالوگ را در اختیار مشتریان بگذارند. لذا المان‌هایی همچون نمایش تصاویر کالاها یا خدمات و توضیحات مربوط به آن‌ها، شعار تبلیغاتی شرکت، گواهینامه‌های اخذ شده و اطلاعات تماس را در قالبی یکپارچه و شکیل به مشتریان ارائه می‌دهند. بنابراین می‌توانید تاثیر کاتالوگ در بازاریابی را لمس کرده و همواره از رقبای خود جلوتر باشید.

طراحی کاتالوگ حرفه ‌ای

مزیت طراحی کاتالوگ حرفه‌ای این است که در آن به المان‌هایی همچون رنگ و فونت توجه خاصی می‌شود. رنگ باید طوری انتخاب گردد که توجه مشتری را نسبت به بیزینس جلب کند. گرافیست‌های آگاه و باتجربه سایت سلام گرافیک به اصول روانشناسی رنگ‌ها کاملاً مسلط بوده و علاوه بر القای رنگ سازمانی شرکت، ترکیب رنگ‌ها را به نوعی به کار می‌برند که به دیده شدن بهتر محصولات و خدمات کمک شایانی نماید. کارشناسان به منظور دیزاین کالانمای حرفه‌ای، طرح مورد نظر را برای خروجی چاپ به طور دقیق کالیبره کرده و حاشیه‌های مناسب را برای آن در نظر می‌گیرند. فاکتور دیگری که در جذابیت طراحی کاتالوگ صنعتی موثر است، تصاویر به کار رفته در آن است. در این راستا طراحان عکس‌های خلاقانه را به طور حرفه‌ای در فتوشاپ مورد استفاده قرار می‌دهند. بسیار اهمیت دارد که عکس متناسب با نوع تجارت باشد و با کالاها و خدمات ارائه شده همخوانی داشته باشد تا تاثیرگذاری آن را چندین برابر کند.

طراحی حرفه ای کاتالوگ

طراحی کاتالوگ شیک

به دلیل تجربه بالای گرافیست‌های ما، طراحی کاتالوگ شیک با ایده‌های ناب و مرغوب‌ترین تصاویر عکاسی شده انجام می‌شود.دیزاین کالانمای شیک مزایای بسیاری را برای بیزینس شما به همراه خواهد داشت که مهم‌ترین آن‌ها به شرح ذیل است:

 • برخورداری از تبلیغات هدفمند
 • افزایش میزان فروش
 • مشهور شدن برند
 • مناسب بودن قیمت طراحی کاتالوگ در مقایسه با سایر ابزارهای بازاریابی

دیزاین لیبل خدمت دیگری است که به شکل لاکچری و با لحاظ اصول مربوطه توسط شرکت ما انجام می‌شود.

طراحی کاتالوگ ارزان

دیزاین کاتالوگ با توجه به رقابت بسیاری که بین صاحبان کسب و کارهای مختلف وجود دارد، به یکی از تاثیرگذارترین روش‌های تبلیغات تبدیل شده است. از آنجا که در سایت سلام گرافیک اصول حرفه‌ای و خلاقانه به منظور طراحی تخصصی کاتالوگ استفاده می‌شود، برخی فکر می‌کنند هزینه زیادی را برای طراحی این محصول باید پرداخت کنند. در صورتی‌که سلام گرافیک با طراحی کاتالوگ ارزان، بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از این‌رو مخاطبان می‌توانند پس از مطالعه متن کاتالوگ طراحی شده توسط تیم سلام گرافیک، در مدت زمان کوتاهی با کالاها یا خدمات شرکت ارتباط برقرار کرده و پیام اصلی بیزینس‌ها را دریافت کنند. طراحی، چاپ کاتالوگ و طراحی کاتالوگ دیجیتال که در این آژانس تبلیغاتی ارائه می‌شود، کاملاً محصول محور هستند و تمرکز اصلی آن‌ها بر روی فروش بیشتر قرار داده شده است؛ نه اطلاعات اضافی. بهترین طراحی کاتالوگ تبلیغاتی را از سلام گرافیک بخواهید.

طراحی ارزان کاتالوگ

بریف ساخت کاتالوگ

از آنجایی که هدف اصلی شرکت‌های معتبر خدمات طراحی گرافیک، رضایت‌ حداکثری مشتری از نتیجه طراحی است، قبل از شروع کار، برای مشتریان خود بریف ارسال می‌کنند تا کارفرما به طور شفاف و دقیق خواسته‌های خود را در آن توضیح دهد. معمولا مشتری در بریف باید موارد زیر را به طور دقیق شرح دهد:

 • اطلاعات اولیه شرکت مانند نام آن، سال تاسیس، خدمات یا محصولات شرکت و…
 • رده سنی و نیازهای جامعه هدف
 • اسامی رقبا و نقاط قوت و ضعف آن‌ها
 • ویژگی‌های یک کاتالوگ حرفه‌ای از نظر کارفرما
 • اهداف بلند مدت شرکت
 • سبک و نوع طراحی پیشنهادی
 • رنگ‌های مورد علاقه
 • معرفی ظاهر و رنگ لوگوی شرکت و سایر ابزارهای تبلیغاتی

مزیت طراحی کاتالوگ با سلام گرافیک

اکنون به خوبی می‌دانید که طراحی کاتالوگ چیست؟ طراحی کاتالوگ امروزه یکی از موثرترین روش‌های بازاریابی به شمار می‌رود. زیرا کاتالوگ‌ها دربردارنده اطلاعات مفیدی از محصولات یا خدمات شرکت‌ها هستند و با اهداف جذب مشتری بیشتر تهیه می‌شوند. در گذشته‌ای نه چندان دور این محصولات تبلیغاتی تنها به صورت فیزیکی در دسترس مخاطبان قرار می‌گرفتند. اما این روزها با رونق یافتن کسب و کارهای آنلاین طراحی کاتالوگ الکترونیکی نیز بسیار رواج پیدا کرده است. کارشناسان با تجربه سلام گرافیک تلاش می‌کنند که ناب‌ترین ایده برای طراحی کاتالوگ را در جهت اهداف تجاری صاحبان مشاغل به کار ببرند. این مزیت موجب می‌شود که شرکت‌ها بتوانند نتیجه مطلوبی را از تبلیغات بگیرند و فروش آن‌ها تا حد زیادی افزایش یابد.

اصول طراحی کاتالوگ

در حالت کلی به سلسله اقداماتی که برای طراحی و پیاده سازی اصولی یک کالا نما انجام می‌شود، اصول طراحی کاتالوگ گفته می‌شود.

استفاده از این اصول دشوار نیست فقط باید به‌درستی شناخته شده و بکار گرفته شود. برای استفاده از کالا نما در تبلیغات، مهم‌ترین بخش رعایت اصول طراحی کاتالوگ است. اصولی چون رعایت فهرست‌بندی، رنگ‌بندی، انتخاب فونت، سایز و قطع کاتالوگ و… در کاتالوگ باید بکار گرفته شود. تبلیغات یکی از مسائلی است که باید به آن اهمیت دهید.

قبل از پیاده سازی این نکات، باید به دنبال ایده طراحی کاتالوگ خود باشید. پس از پیدا کردن ایده موردنظر، می توانید به دنبال اصول پیاده سازی آن باشید.

تصاویری که استفاده می‌شود باید وضوح و کیفیت عالی داشته باشد. متنی که نوشته می‌شود باید فونت مناسب داشته و همخوانی با تصاویر داشته باشد. همچنین باید گفت رعایت این موارد در طراحی کاتالوگ حرفه ای باعث برندسازی و اعتبار نام در بین مخاطبان می‌شود.

شناخت مخاطب هدف در اصول طراحی کاتالوگ

یکی از نکات مهم در طراحی کاتالوگ شناخت مخاطب آن است. در ابتدا باید مخاطبی که قرار است از آن استفاده کند شناسایی شود. یعنی سلیقه و نوع نگاه او کاملاً در نظر گرفته شود. این روش باعث می‌شود کالانما بهتر به دل مخاطب بنشیند و از نگاه‌کردن به آن لذت ببرد.

تولید محتوای صحیح برای کاتالوگ

تولید محتوای صحیح به معنای استفاده از کلمات و مطالب مهم و کلیدی در کاتالوگ است. همچنین استفاده از اطلاعاتی که نیاز است مشتری کاملاً در جریان آن قرار گیرد الزامی است. درواقع کاتالوگ باید جامع و کامل باشد تا دیگر جای سؤالی برای مشتری وجود نداشته باشد.

عکس باکیفیت در کاتالوگ

عکس از موارد مهم و تأثیرگذاری در طراحی کاتالوگ است که استفاده از آن نباید فراموش شود. بهتر است از عکس‌های مرتبط با موضوع یا از خود همان خدمت و محصول استفاده شود تا مخاطب در جریان روند کار قرار گیرد. عکس‌هایی که در کالا نما استفاده می‌شود باید دارای وضوح و کیفیت بالایی باشد تا نگاه مخاطب را آزرده نکند.

رنگ‌بندی و سبک فونت در کاتالوگ

رنگ‌شناسی از قواعدی است که طراح کاتالوگ باید آن را فرابگیرد. در یک کالا نما رنگ‌بندی آن اهمیت زیادی دارد. اگر ترکیب رنگ‌ها به‌درستی رعایت نشود کاتالوگ زیبایی خود را از دست می‌دهد. همچنین علاوه بر رنگ، انتخاب فونت مناسب نیز حائز اهمیت است. فونت نباید زیاد بزرگ و یا کوچک باشد. خوانایی فونت در کار نما مهم است، زیرا نباید مخاطب را سردرگم کند.

سایز مناسب

یکی دیگر از اصول مهم در طراحی کاتالوگ سایز آن است. این سایز بسته به نوع کالا نما و نظر کارفرما انتخاب می‌شود.

استفاده از جنس مقوای مناسب برای کاتالوگ

نوع کاتالوگ (معرفی محصول، تبلیغاتی یا خدماتی) در تعیین نوع کاغذ نقش دارد، زیرا محتوای کالانما تعیین می‌کند جنس کاغذ آن براق یا مات باشد.

اهمیت تفاوت رنگ مانیتور و چاپ در طراحی کاتالوگ

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در زمان طراحی و حتی در زمان چاپ به آن توجه داشته باشید، وجود تفاوت در رنگ مانیتور با رنگ هنگام چاپ است. طراح حرفه‌ای کاتالوگ به خوبی می‌داند که رنگ در مانیتور با رنگ در چاپ متفاوت است به همین دلیل کدهای رنگ را در هنگام چاپ به چاپ خانه گرافیک ارائه می‌دهد.

عدم توجه به همین مورد کوچک می‌تواند کاتالوگ شما را نامناسب جلوه دهد. البته نوع جنس مقوا در طراحی کاتالوگ نیز بر کیفیت نهایی طراحی کاتالوگ تاثیرگذار است. استودیو خلاق سلام گرافیک متخصص دیزاین و چاپ انواع کالا نما در خدمت شماست.

3.8/5 - (30 امتیاز)