تاریخ بروزرسانی: آگوست 11, 2022

طراحی تراکت

تراکت یکی از راه‌های مناسب برای افزایش مخاطب و فروش است. فرقی ندارد کسب و کار شما چیست، استفاده کردن از تراکت می‌تواند حجم مشتریان شما را افزایش دهد. موارد مختلفی در زمان طراحی تراکت باید در نظر گرفته شود از انتخاب فونت مناسب گرفته تا رنگ بندی تراکت. استودیو خلاق سلام گرافیک ارائه دهنده خدمات طراحی و چاپ تراکت آماده ارائه خدمات به صورت تخصصی است. برای دریافت مشاوره رایگان کافی است با ما تماس بگیرید. 

سفارش طراحی تراکت

سفارش طراحی تراکت تبلیغاتی یکی از مواردی است که در سال‌های اخیر بیش‌تر توسط مدیران و صاحبان کسب و کارها به آن پرداخته می‌شود. معمولاً شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ طراحی تراکت تبلیغاتی را برون‌سپاری می‌کنند تا طرحی باکیفیت و جذاب داشته باشند. به طور کلی برون‌سپاری پروژه‌های طراحی از جمله طراحی لوگو، پوستر، کارت ویزیت، و تراکت ارزان‌تر، سریع‌تر، و همچنین مطمئن‌ترین راه برای استفاده از تجربه و تخصص افراد کاربلد است. خوشبختانه امروزه با گسترش تکنولوژی و استفاده همگان از فضای مجازی می‌توانید طراحی تراکت تبلیغاتی برای کسب و کار خود را به صورت آنلاین به شرکت‌هایی که کیلومترها از شما دور هستند بسپارید.

سفارش طراحی تراکت را به چه کسی بسپاریم؟

یافتن یک طراح حرفه‌ای و مناسب برای طراحی تراکت تبلیغاتی می‌تواند به چالشی بزرگ برای کسب و کار شما تبدیل شود. سلام گرافیک با تکیه بر دانش و تجربه خود در زمینه طراحی المان‌های تبلیغاتی به شما کمک خواهد کرد که به مناسب‌ترین طرح برای تراکت خود برسید. تیم ما با در نظر گرفتن جامعه هدف، نوع کسب و کار، و همچنین نظرات و سلایق شما اقدام به طراحی تراکت خواهد کرد. در نهایت می‌توانید با مشورت و هماهنگی با طراحان ما به بهترین طرح برای تراکت خود برسید. سفارش طراحی تراکت تبلیغاتی راهی بسیار کم‌هزینه و در عین حال موثر برای بازاریابی برند شماست؛ پس بهتر است سعی کنید با استفاده هوشمندانه و صحیح از آن از رقبایتان متمایز شوید.

مراحل سفارش طراحی تراکت

به طور کلی روند ثبت سفارش برای طراحی تراکت به هیچ وجه پیچیده نیست و می‌توانید به راحتی آن را انجام دهید. بسیاری از شرکت‌های طراحی امروزه با کمک وبسایت و شبکه‌های اجتماعی خود سفارش‌های آنلاین را نیز می‌پذیرند. بدین ترتیب برای سفارش تراکت حتی نیازی به خروج از خانه خود هم نخواهید داشت. مراحل سفارش تراکت را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

ثبت سفارش به صورت آنلاین یا حضوری

در اولین مرحله شما باید اطلاعات لازم و جزئیات مربوط به کسب و کار خود و همچنین انتظاراتتان را با طراح به اشتراک گذارید. این اطلاعات شامل نوع فعالیت کسب و کار شما، متن‌های مورد نظر، رنگ‌بندی مورد نظر برای تراکت، ابعاد تراکت، نوع و جنس کاغذ تراکت و… خواهد بود. اگر به صورت آنلاین سفارش می‌دهید باید این اطلاعات را در فرم مربوطه وارد کرده و آن را ثبت کنید. اگر قصد سفارش به صورت حضوری را دارید می‌توانید در جلسه حضوری که با طراح برگذار می‌شود این اطلاعات را ارائه داده و به بحث و گفت و گو بپردازید. در انتها باید هزینه مشخص شده از سوی شرکت را پرداخت کنید.

طراحی اتودهای تراکت

طراحان پس از دریافت اطلاعات لازم شروع به طراحی اتودهای اولیه بنا بر سفارش شما می‌کنند. توجه داشته باشید که تعداد اتودها در زمان ثبت سفارش مشخص شده و هزینه نهایی طراحی نیز ممکن است بر اساس این مورد افزایش یا کاهش داشته باشد.

مشاهده اتود و درخواست اصلاح طرح تراکت‌

در این مرحله شما می‌توانید اتودهای طراحی شده را مشاهده کرده و موارد دلخواه خود را انتخاب کنید.  اگر قصد ایجاد اصلاحات و تغییرات جزئی در اتودها را دارید می‌توانید نظر خود را به همراه طرح انتخابی ارائه کنید. طراحان با توجه به نظرات شما اتودها را ویرایش کرده و مجدداً آن‌ها را برای شما ارسال خواهند کرد.

تحویل پروژه تراکت به کارفرما

در آخرین مرحله می‌توانید فایل‌های مربوط به تراکت با فرمتی که در زمان ثبت سفارش مشخص کرده‌اید را از طراح دریافت کنید. ممکن است در زمان ثبت سفارش چند عدد ویرایش را نیز درخواست کرده باشید. در این صورت می‌توانید پس از دریافت فایل‌های نهایی در صورت تمایل تقاضای برخی ویرایش‌های جزئی در آن‌ها را داشته باشید. توجه داشته باشید که معمولاً هزینه‌ای مجزا برای ویرایش فایل‌های نهایی تراکت‌ها توسط شرکت طراحی گرافیک دریافت می‌شود.

4.5/5 - (8 امتیاز)