قیمت طراحی تراکت

قیمت طراحی تراکت (Tract design price) با توجه به جنس تراکت و همچنین کیفیت چاپ تراکت تعیین می‌شود. میزان هزینه‌ای که برای ساخت تراکت یا همان فایل تبلیغاتی باید به طراح گرافیست پرداخت شود را هزینه طراحی تراکت می‌گویند. قیمت طراحی تراکت در استودیو سلام گرافیک از1/000/000 هزار تومان الی 3.000.000 تومان متغیر است. موارد و دلایل مختلفی می‌تواند روی تعرفه طراحی تراکت تاثیر گذار باشد که از جمله این موارد می‌توان به چند نمونه طراح تراکت، شرکت طراحی کننده، نوع طراحی تراکت، کیفیت کاغذ تراکت، اندازه تراکت و کیفیت رنگی تراکت اشاره کرد

دیزاین تراکت یک اصل مهم در تبلیغات است و قیمت آن برای کارفرما بسیار اهمیت دارد. قیمت طراحی تراکت تبلیغاتی بسته به نوع طرح، پیچیدگی طراحی، سفارشی بودن کار و… تعیین می‌شود. تراکت‌ها ممکن است به صورت سیاه و سفید یا رنگی طراحی و چاپ شوند. طراحی یک تراکت سیاه و سفید نسبت به دیگر انواع تراکت ارزان‌تر است. تراکت‌های رنگی نیز خود به دو دسته تراکت‌های تک رنگ و تراکت‌های چند رنگ تقسیم بندی می‌شوند. بکار بردن رنگ‌های بیشتر در طراحی تراکت، جزئیات کار را افزایش داده و در نتیجه نه تنها هزینه چاپ تراکن افزایش می‌یابد، بلکه هزینه‌های مربوط به طراحی تراکت نیز بیشتر خواهد شد.

قیمت انواع مدل‌های تراکت

طراحی تراکت در جنس و ابعاد متفاوتی صورت می‌گیرد. قیمت انواع طراحی تراکت را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تراکت گلاسه

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی تراکت کتان

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی تراکت کاغذ تحریر

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی تراکت با کاغذ رنگی

1/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی تراکت

برای این‌که بتوانید محدوده قیمت طراحی تراکت را بدست آورید، باید عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه دیزیان تراکت را بشناسید. زیرا. طراحان گرافیک بر اساس این عوامل قیمت نهایی را به مشتری اعلام می‌کنند.

ابعاد تراکت

ابعاد تراکت‌ها با یکدیگر فرق می‌کند و به سفارش کارفرما بستگی دارد. هرچه ابعاد تراکت بزرگتر باشد، هزینه طراحی آن بیشتر خواهد بود.

طرح و رنگ انتخاب شده

اگر سفارش طراحی تراکت در تهران توسط کارفرما پیچیده باشد، باعث افزایش قیمت طراحی اوراق تبلیغاتی می‌شود. همچنین ممکن است مشتری طرح را بدون رنگ یا رنگی بخواهد که بر قیمت طراحی اثر خواهد گذاشت.

زمان گرفته شده از طراح

هر نمونه طرحی تراکت زمان متفاوتی از طراح می‌گیرد. طرح‌های ساده‌تر به زمان کمتری نیاز دارند و هزینه کمتری خواهند داشت؛ اما انتخاب یک طرح خاص و منحصربه‌فرد باعث می‌شود طراح زمان بیشتری صرف انجام سفارش کند.

تعداد ویرایش

همه طراحان حتی با تجربه‌ترین آن‌ها حداقل یک یا دو بار کار خود را ویرایش می‌کنند تا طرح نهایی مدنظر را تحویل دهند. طرح‌های پیچیده به ویرایش بیشتری احتیاج دارد که به دنبال آن افزایش هزینه را در بر خواهد داشت. انجمن طراحان گرافیک تعرفه متفاوتی را برای هر سال تعیین می‌کند که پیشنهاد می‌کنیم از صفحه قیمت‌ها دیدن کنید.

مهارت طراح

شما می‌توانید طراحی تراکت در مشهد را به افراد تازه‌کار بسپارید تا هزینه کمتری پرداخت نمایید؛ اما با توجه به اهمیت تراکت در معرفی محصولات یا خدمات شما بهتر است افراد خبره این کار را بر عهده بگیرند؛ زیرا طراحی تبلیغات باعث رشد کسب و کار شما می‌شود.

آشنایی کارفرما با طرح

اگر کارفرما با طراحی تراکت آشنایی داشته باشد کار طراح آسان‌تر خواهد بود؛ زیرا مشتری می‌تواند به طور واضح طرح دلخواه خود را بیان کند و طراح هم مشکلی در معرفی طرح‌های پیشنهادی نخواهد داشت. تعرفه طراحی تراکت در سلام گرافیک بین یک میلیون تومان تا سه میلیون تومان متغیر است. اگر نیاز به ثبت سفارش طراحی تراکت دارید می‌توانید همین حالا بهترین شرکت طراحی گرافیک تماس بگیرید.

عنوان نوع طراحی زمان اجرا
قیمت
طراحی تراکت یک رو a4 رنگی / سیاه و سفید 1 تا 3 روز کاری 1.000.000 تومان
طراحی تراکت دو رو a4 رنگی / سیاه و سفید 1 تا 5 روز کاری 1.000.000 تا 1.500.000 تومان
طراحی تراکت یک رو a5 رنگی / سیاه و سفید 1 تا 3 روز کاری 2.000.000 تومان
طراحی تراکت دو رو a5 رنگی / سیاه و سفید 1 تا 5 روز کاری 2.000.000 تا 2.500.000

3.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *