شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک
تاریخ بروزرسانی: آگوست 11, 2022

طراحی لیبل – طراحی برچسب 

طراحی لیبل (طراحی برچسب) یا همان کاغذ پشت چسب دارد یکی از روش‌های عالی برای معرفی کالا و افزایش فروش است. بسته‌بندی کالاها در دنیای امروز هویت یک کالا محسوب می‌شود و از آن جایی که بسیاری از کالاها درون پوشش‌های مختلفی قرار داده می‌شوند تا به دست مشتری برسند و همچنین به دلیل اهمیت بالایی که این روزها تولیدکننده‌ها به بسته‌بندی کالاهایشان می‌دهند، می‌توان متوجه اهمیت این مورد در نزد تولیدکنندگان شد. توجه داشته باشید که از طراحی انواع لوگو در طراحی لیبل و زیبایی آن نباید غافل شد. برای اطلاع از شرایط و راهنمای لازم همین حالا با استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس حاصل کنید. 

از آن جایی که کالا درون یک پوشش سربسته قرار می‌گیرد، بسته‌بندی‌ها نیازمند برچسبی هستند که بر روی آن اطلاعات مرتبط به کالا چاپ شود و بر روی پوشش بسته‌بندی چسبانده شود. این برچسب‌ها که به لیبل نیز معروف هستند، بهترین روش برای شناسایی کالا در انبار نیز محسوب می‌شوند تا کالاها در حین ورود و خروج دچار مشکل نشوند. بر روی لیبل‌ها اطلاعاتی اعم از نام محصول، بارکد محصول، اطلاعاتی در رابطه با مواد اولیه محصول، قیمت محصول، نام فروشگاه، آدرس فروشگاه، شماره تلفن، لوگوی برند و … درج می‌شود. از لیبل‌ها در صنایع مختلفی اعم از نساجی، مواد غذایی، مواد آزمایشگاهی، لوازم خانگی و … استفاده می‌شود. گستردگی کاربرد لیبل‌ها به قدری بالاست که می‌توان این مورد را یکی از مهم‌ترین موارد در بسته‌بندی اکثر صنایع موجود دانست.

لیبل‌ها در ابعاد مختلفی با توجه به نیاز مشتری و همچنین ابعاد محصول چاپ می‌شوند. در برخی مواقع لیبل‌ها قطعات کوچکی هستند که تنها بر روی بخشی از محصول چسبانده می‌شوند. به طور مثال از لیبل‌های کوچک برای معرفی لباس تولید شده و نحوه شستشوی آن استفاده می‌شود. در برخی موارد دیگر از لیبل‌ها برای چسبانده شدن بر روی سطح بسته‌بندی کالا استفاده می‌شود. به طور مثال بر روی کاوری که در آن لباس قرار می‌گیرد، لیبلی بزرگی چسبانده می‌شود تا به واسطه این لیبل نام و لوگوی برند و همچنین نام لباس، جنس آن و … به مشتری معرفی شود.

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با ارائه انواع لیبل‌ها و همچنین توانایی ارائه انواع طراحی بسته بندی به یکی از بهترین شرکت‌های طراحی بسته بندی تبدیل شده است. 

وابسته به آن که نوع طراحی شما چیست و همچنین محصول شما چه نوع محصولی است، مدت زمانی که طراحی لیبل شما زمان نیاز دارد از یک هفته تا یک ماه می‌تواند متفاوت باشد. 

قیمت

 • پلن

  توضیح

  تماس بگیرید
 • پلن

  توضیح

  تماس بگیرید
 • پلن

  توضیح

  تماس بگیرید
4.2/5 - (10 امتیاز)