شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک
تاریخ بروزرسانی: سپتامبر 29, 2022

طراحی پوستر

طراحی پوستر (Poster design)، دیوار کوب، اعلان، آفیش و پلاکت عموما کاغذهایی در اندازه بزرگی است که در آن نوشته و طرح نقاشی چاپ می‌شود و به دیوارهای عمومی نصب می‌شود، طراحی پوستر انجام شده عموما در محل‌های عمومی نصب می‌شود. پوستر  یکی از راه‌های رایج به نمایش گذاشتن اطلاعات در رابطه با یک محصول، رویداد، آموزش و… است. به وسیله پوستر می‌توان جمع زیادی از افراد را در جریان یک موضوع قرار داد. خلاقیت در طراحی پوستر یکی از مهم‌ترین مواردی است که وابسته به جامعه هدف پوستر از درجه اهمیت بالایی است. 

پوسترها با هدف‌های مختلفث طراحی و پیاده سازی می‌شوند، طراحی اعلان می‌تواند با هدف تبلیغاتی، آگاهی بخشی عمومی، شرکت در یک کلاس خاص یا هر هدف دیگری طراحی شود. پوسترها در دو نوع تبلیغاتی و پوسترهای هنری طراحی می‌شوند. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از از شرکت‌های طراحی پوستر سریع خدمات طراحی پوستر حرفه‌ای را به صورت آنلاین و حضوری ارائه می‌دهد. 

به چه کسی سفارش طراحی پوستر دهیم؟

امروزه هر شخصی تنها با کمی آشنایی با نرم‌افزارهای گرافیکی می‌تواند پوسترهای مختلفی طراحی کند. علاوه بر این نمونه‌های زیادی از پوسترهای تبلیغاتی در فضای مجازی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌‌گیرند. اما مسئله‌ای که در این مورد اهمیت زیادی دارد کیفیت پوستر است. اگر پوستر شما از کیفیت کافی برخوردار نباشد به هیچ وجه نتایج دلخواهتان را به دنبال نخواهد داشت. به همین دلیل هم بهتر است برای سفارش طراحی پوستر به افراد متخصص و باتجربه در این زمینه مراجعه داشته باشید. می‌توانید برای اطمینان بیش‌تر نمونه کارهای پیشین طراحان مورد نظر خود را نیز بررسی کنید.         

تعرفه سفارش طراحی پوستر چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از موارد مهمی که باید پیش از سفارش برای طراحی پوستر به آن توجه داشته باشید تعرفه انجام پروژه است. تعرفه طراحی پوستر با در نظر گرفتن فاکتورهای زیادی مشخص می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به پیچیدگی طراحی و وسعت آن، اعتبار و تجربه طراحان، و همچنین زمان مورد نظر برای اتمام پروژه اشاره داشت. هر یک از مجموعه‌های طراحی تعرفه خاصی را برای انجام پروژه‌های طراحی پوستر ارائه می‌دهند. واضح است که مجموعه‌های معتبر و شناخته شده هزینه بیش‌تری برای پروژه‌های خود دریافت می‌کنند. توجه داشته باشید که معمولاً بخشی از هزینه انجام پروژه پیش از شروع کار دریافت خواهد شد.

پادکست طراحی پوستر 

در این پادکست در رابطه با انواع طراحی پوستر و شیوه‌های رایج قیمت گذاری طراحی پوستر خواهیم پرداخت، همچنین به ویژگی‌هایی که خواهیم پرداخت که یک طراح پوستر باید داشته باشد. 

سفارش طراحی پوستر

امروزه بسیاری از کسب و کارهای بزرگ با پی بردن به اهمیت پوسترهای تبلیغاتی نسبت به سفارش آن اقدام می‌کنند. با استفاده از پوسترها می‌توانید علاوه بر تبلیغات، رویدادهای مهم مانند کمپین‌ها و تخفیفات را نیز به اطلاع مخاطبان خود برسانید. طراحی پوستر باید با توجه به رویداد مورد نظر و همچنین روحیات مخاطبین انجام پذیرد تا بتواند نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب کند. از این رو بهتر است به هنگام سفارش طراحی پوستر حساسیت لازم را به خرج دهید تا در انتها طرحی باکیفیت و جذاب داشته باشید.

سوالات متداول در رابطه با طراحی پوستر

وابسته به آن که نوع طراحی شما چه باشد و همچنین نوع کسب و کار شما و تجربه طراح گرافیست، امکان دارد مدت زمانی که برای طراحی و پیاده سازی یک پوستر نیاز باشد از 2 الی یک ماه زمان نیاز باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید با شماره 09355054580 تماس بگیرید. 

بله، اگر قرار است کسب  و کار شما به صورت حرفه‌ای مشغول به فعالیت شود استفاده از پوستر می‌تواند یکی از مهم‌ترین مواردی باشد که هر کسب و کار به آن نیاز خواهد داشت.

4.5/5 - (10 امتیاز)