طراحی لایت باکس

طراحی لایت باکس (Lightbox design) خدمتی است که هدف آن ساخت و طراحی سازه‌ای مشابه با یک جعبه عمودی بوده که به منظور نصب تبلیغات درون آن در محیط‌های عمومی چون مراکز خرید، سالن‌های سینما و… استفاده می‌شود. طراحی تابلو لایت باکس باید به گونه‌ای انجام شود که بتواند نظر مخاطبان و عابران پیاده را به خود جلب کند. در واقع لایت باکس نوعی تابلو تبلیغاتی بوده که در سطح خیابان‌ها و اماکن عمومی نصب می‌گردد و به منظور جلب توجه بیشتر در پشت آن چراغ قرار می‌دهند. از آنجایی که هدف از قرار دادن این تابلوها در سطح شهر معرفی برند به مخاطبان یا همان برندسازی است؛ نکات طراحی لایت باکس باید به درستی در آن لحاظ شود تا بتواند پیام را به درستی انتقال دهد. استودیو طراحی سلام گرافیک، با توجه به اهمیت مسئله برندسازی کسب و کارها انواع طراحی عناصر تبلیغاتی را مانند طراحی بیلبورد خلاقانه، طراحی لایت باکس، طراحی بروشور را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد.

سفارش طراحی لایت باکس

گاهی یافتن یک تیم طراحی ماهر برای طراحی بنر لایت باکس، به یک چالش بزرگ برای کسب و کارها تبدیل می‌شود‌. چون لازمه ماندگاری در ذهن مخاطبان، طراحی عناصر تبلیغاتی به صورت اصولی است. سپردن طراحی تابلوهای تبلیغاتی یا لایت باکس‌ها به شرکتی که تجربه کافی در زمینه برندینگ ندارد؛ نتیجه قابل قبول و اثر رضایت بخشی نخواهد داشت. به همین دلیل طبق توصیه کارشناسان حوزه تبلیغات و برندسازی جهت سفارش طراحی لایت باکس  باید به شرکتی مراجعه کرد که با طراحی خلاقانه بتواند ذهنیت خوبی از برند در ذهن مخاطب ایجاد کند.

مجموعه سلام گرافیک یکی از شرکت‌های حوزه طراحی گرافیکی بوده که با استفاده از بهترین ابزارهای تصویر سازی و خلاق‌ترین طراحان و قیمت طراحی لایت باکس منصفانه می‌تواند سبب جاودانه شدن برند شما شود.

پلن پایه دیزاین لایت باکس

تعداد ادیت: 2 بار

هزینه: 4.600.000 تومان

مدت زمان طراحی: 15 روز

پلن نقره‌ای دیزاین لایت باکس

تعداد ادیت: 4 بار

هزینه: 6.600.000 تومان

مدت زمان طراحی: 10 روز

پلن طلایی دیزاین لایت باکس

تعداد ادیت: 6 بار

هزینه: 9.600.000 تومان

مدت زمان طراحی: 5 روز

چرا طراحی لایت باکس با سلام گرافیک؟

قیمت های ارزان

طراحی باکیفیت

تنوع در طراحی

شرکت طراحی لایت باکس

لایت باکس‌ها یکی از ابزارهای رایج برای تبلیغات شهری به حساب می‌آیند. به همین دلیل تقریبا اکثر ما نمونه‌هایی از Lightbox را در سطح خیابان‌ها و اماکن پرتردد مشاهده کرده‌ایم. این عنصر تبلیغاتی می‌تواند برند مورد نظر را به تعداد زیادی از مخاطبان معرفی کند. چنانچه لایت باکس به طور خلاقانه طراحی شده باشد، پیام برند را به سادگی منتقل می‌نماید. در نتیجه شرکت طراحی لایت باکس باید دارای یک تیم طراحی کاملا خلاق و ابزارآلات پیشرفته باشد تا بتواند کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

شرکت خدمات گرافیکی سلام گرافیک، یکی از انواع شرکت‌های طراحی است که با داشتن یک تیم طراحی با‌تجربه و ماهر می‌تواند به رشد و ارتقا برند کسب و کار شما کمک کند.

خدمات طراحی لایت باکس

تمام انواع لایت باکس را همراه با بهترین کیفیت دیزاین می‌کنیم.

لایت باکس مگنتی

لایت باکس ایستاده

لایت باکس بدون قاب

لایت باکس اسنپ فریم

لایت باکس کریستالی

لایت باکس اسنپ اسلیم

ویدیو دیزاین لایت باکس

پادکست طراحی لایت باکس

ویژگی های طراحی لایت باکس خوب

طراحی لایت باکس حرفه ای می‌تواند تاثیر خوبی در فرایند برند‌سازی و ارتقا اعتبار برند داشته باشد. به همین علت اکثر کسب و کارها برای تبلیغ برند خود در پی شرکتی هستند که بهترین طراحی لایت باکس را انجام دهد. شرکت سلام گرافیک مشهد از جمله مجموعه‌های‌طراحی گرافیک بوده که با خیال آسوده می‌توان امور طراحی خود را به آن‌ها سپرد. این شرکت برای ارائه بهترین طرح‌های گرافیکی، رعایت موارد زیر را در اولویت قرار می‌دهد:

 • به کار بردن ایده‌های جدید و خلاقانه
 • استفاده از طرح‌های جذاب
 • رعایت روانشناسی رنگ‌ها
 • استفاده از رنگ‌های جذاب و چشم‌نواز
 • به کار بردن یک تایپوگرافی جذاب
 • استفاده از فونت‌های ساده و خوانا

مراحل طراحی لایت باکس

ثبت سفارش

نرخ گذاری

دیزاین اتود سربرگ

تعیین اجزای سربرگ

طراحی سربرگ

تحویل کار

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از بهترین شرکت‌های طراحی لایت باکس است.

عموما لایت باکس‌ها تاثیر مستقیمی در میزان فروش محصولات شما دارند.

طراحی لایت باکس چیست؟

منظور از لایت باکس سطحی نیمه شفاف بوده که به منظور جلب توجه بیشتر، در قسمت پشت آن‌ها لامپ‌های فلورسنت یا نوارهای روشنایی LED قرار می‌دهند. قاب و فریم این سازه را با متریال مختلف همچون آلومینیوم، چوب و پلاستیک می‌سازند. رایج‌ترین کاربرد لایت باکس‌، تبلیغات و معرفی برندها در سطح شهر و نمایشگاه‌ها است. معمولا در طراحی لایت باکس نمایشگاهی بر روی صفحه آن طرح گرافیکی و تصاویر جذابی از محصولات برند درج می‌شود.

معمولا در زمان چاپ لایت باکس، لوگو برند، عکس محصولات، طرح‌های گرافیکی، آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعاتی که به شناخت مخاطب کمک می‌کند، چاپ می‌شود. 

طراحی لایت باکس حرفه ای

هدف اصلی عناصر تبلیغاتی مانند بیلبورد، لایت باکس، ست اداری و… معرفی خدمات و محصولات یک کسب و کار یا برند به مخاطبان است. در صورت سهل انگاری در طراحی این ابزارهای تبلیغاتی، پروسه معرفی کسب و کار به بدترین شکل ممکن رخ خواهد داد و نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. بسیاری از شرکت‌های گرافیکی مدعی هستند که طراحی لایت باکس را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند، اما قبل از اعتماد به آن‌ها باید دید که ویژگی های طراحی لایت باکس حرفه ای شامل چه مواردی می‌شود:

درج لوگو در محل مناسب

لوگو برند در واقع اصلی‌ترین موردی است که باید حتما در لایت باکس از آن استفاده شود، زیرا لوگو معرف اصلی برند به حساب می‌آید. تصویر لوگو باید به طور واضح، در اندازه مناسب و در بهترین قسمت لایت باکس قرار بگیرد. معمولا بر اساس ردیابی حرکت چشم، بالا و سمت چپ لایت باکس بهترین قسمت برای درج لوگو است.

رعایت روانشناسی رنگ‌ها

طبق مسئله روانشناسی رنگ‌ها، هر رنگی دارای یک پیام منحصر بفرد بوده و استفاده از رنگ‌های مناسب می‌تواند به طور خاص بر ذهن مخاطبان تاثیر بگذارد. به عنوان مثال تحریک سمت چپ مغز، تقویت حافظه و جلب توجه سریع از جمله مهم‌ترین خواص رنگ زرد به حساب می‌آید.

استفاده از تصاویر با‌کیفیت و خلاقانه

هدف اصلی طراحی گرافیک، انتقال پیام از طریق برقراری ارتباط بصری با مخاطب است. به همین دلیل استفاده از عکس‌های واضح مهم‌ترین ترفند طراحی لایت باکس محسوب می‌شود.

تیم طراحی لایت باکس

یافتن یک تیم طراحی لایت باکس متبحر اولین اقدامی بوده که پیش از سفارش پروژه باید انجام داد. از آنجایی که هر فردی می‌تواند یک ایده جدید و خلاقانه ارائه دهد، طرحی موفق است که با همکاری و مشورت یک تیم طراحی خلق شود. تیم طراحی سلام گرافیک را می‌توان به عنوان تیمی ماهر معرفی کرد، زیرا دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 • دارای نمونه طراحی لایت باکس حرفه‌ای هستند.
 • ساخت لایت باکس را با تخصص و مهارت انجام می‌دهند.
 • در زمینه گرافیک دانش فنی بالایی دارند.
 • قیمت‌های مناسب و منصفانه‌ای را پیشنهاد می‌دهند.
 • پروژه‌های طراحی را طبق برنامه و طی زمان مقرر تحویل می‌دهند.
 • بر اصول طراحی آشنایی دارند.
 • تسلط کافی در زمینه کار با نرم افزارهای طراحی را دارند.

طراحی لایت باکس شیک

لایت باکس می‌تواند نقش بسیار مهمی در برند سازی و معرفی برند داشته باشد. البته در صورتی که تمام اصول طراحی در آن رعایت شده و این کار توسط یک تیم طراحی حرفه‌ای انجام شود. شاید برای خیلی از افراد این سوال مطرح شود که مهم‌ترین اصول طراحی لایت باکس چیست؟

طبق نظر کارشناسان سلام گرافیک رعایت موارد زیر در طراحی لایت باکس ضروری است، چون جزو مهم‌ترین اصول طراحی به شمار می‌روند:

 1. از ایده و طرح سایر رقبا کپی‌برداری نشده باشد.
 2. به سادگی توجه مخاطب به آن جلب شود.
 3. از طرح‌های گرافیکی جذاب در آن استفاده شود.
 4. در طراحی حتما از رنگ‌های جذاب و چشم‌گیر استفاده شود.
 5. تایپوگرافی کاملا خوانا و ساده باشد.
 6. هارمونی رنگ‌ها در آن رعایت شود.
 7. اطلاعات مهم برند در نقاط کور لایت باکس قرار نگیرند.

طراحی لایت باکس ارزان

تعرفه و قیمت طراحی لایت باکس یکی از مسائل بسیار مهمی است که پیش از سفارش طراحی باید به آن دقت کرد. معمولا ملاک‌های مختلفی همچون تجربه طراح، میزان پیچیدگی طرح، اندازه آن و زمان صرف شده در قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد. برخی از مردم تصور می‌کنند شرکتی که هزینه بیشتری برای طراحی دریافت می‌کند کیفیت بالاتری را ارائه می‌دهد. باید گفت چنین مسئله‌ای صحت ندارد بلکه تعرفه خدمات طراحی باید کاملا منصفانه و بر اساس ملاک‌های انجمن طراحان صورت بگیرد. اگر به دنبال تعرفه مناسب و طراحی لایت باکس ارزان هستید همین حالا با شرکت سلام گرافیک مشهد تماس بگیرید.

طراحی ارزان لایت باکس

چرا به طراحی لایت باکس نیاز داریم؟

لایت باکس ها همانند تابلو در دید بسیاری از عابران است. البته نور زیادی هم دارد و بیشتر از تابلو در معرض دید است. طراحی لایت باکس باید با خلاقیت بالا انجام شود زیرا در معرض رقبا و دیگر مشتریان و کاربران است. طراحی لایت باکس یکی از بهترین روش های تبلیغات است که باید برای پیاده سازی آن زمان گذاشت. کارشناس های مجموعه استودیو سلام گرافیک به طراحی لایت باکس های کارفرما اهمیت زیادی می دهند، زیرا لایت باکس یک برند را توصیف می کند.

مهم‌ترین اصول و نکات طراحی لایت باکس چیست؟

درج لوگو به طور واضح و با‌کیفیت، استفاده از شعار تبلیغاتی خاص، به کار بردن رنگ‌های جذاب و چشم‌نواز، رعایت روانشناسی رنگ‌ها، استفاده از تصاویر با‌کیفیت و طرح‌های گرافیکی از جمله مهم‌ترین اصول طراحی لایت باکس به حساب می‌آید.

راه‌های سفارش طراحی لایت باکس تبلیغاتی به صورت آنلاین چیست؟

استودیو گرافیکی سلام گرافیک به جهت خدمت‌رسانی به کلیه کسب و کارها در سراسر کشور، کلیه سفارشات خدمات طراحی مثل طراحی لایت باکس، بیلبورد، بنر و… را از طریق سامانه شرکت یا تماس تلفنی ثبت می‌نماید.

3.8/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *