قیمت طراحی لایت باکس

قیمت طراحی لایت باکس (Lightbox design price) هزینه‌ای است که برای ساخت لایت باکس (نوعی تابلو تبلیغاتی) به طراح گرافیست پرداخت می‌کنید. تعرفه طراحی لایت باکس از 1.000.000 نسبت به ابعاد طراحی شروع شده و تا 3.000.000 تومان ادامه دارد. در جدول انتهای صفحه حدود قیمت طراحی لایت باکس توسط استودیو سلام گرافیک را مشاهده می‌کنید. اما باتوجه به آنکه عوامل متعددی در طراحی و چاپ لایت باکس چون ابعاد طراحی، پیچیدگی طرح، نوع طراحی، زمان مورد نیاز و تخصص و مهارت طراح در میزان قیمت تاثیرگذارند، برای اطلاع از قیمت و یک جلسه مشاوره رایگان تماس بگیرید.

قیمت انواع مدل‌های لایت باکس

طراحی لایت باکس دارای انواع متفاوتی است. در ادامه قیمت طراحی انواع لایت باکس را مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی لایت باکس مگنتی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی لایت باکس اسنپ فریم

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی لایت باکس کریستالی

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی لایت باکس پارچه‌ای

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی لایت باکس

در ادامه مواردی که می‌توانند بر قیمت طراحی لایت باکس اثر بگذارند را مطالعه می‌کنید.

ابعاد لایت‌باکس

لایت‌باکس‌ها نیز مانند سایر طرح‌های گرافیکی، در ابعاد استانداردی طراحی می‌شوند. معمولاً سایز‌های استانداردی برای طراحی لایت‌باکس وجود دارد که افراد بسته ‌به نیاز خود آن را انتخاب می‌کنند. برای اینکه بدانید کدام سایز برای شما مناسب‌تر است، چند عدد نمونه طراحی لایت باکس در سایز و ابعاد متفاوت را بررسی کنید.

میزان پیچیدگی طراحی

به‌طور معمول، هزینه طراحی لایت باکس مانند دیگر انواع طراحی تبلیغات اگر با استفاده از قالب‌های آماده انجام شود با طراحی اختصاصی که به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود، متفاوت است. با توجه به اهمیت تبلیغات، بسیاری از افراد طرح‌های منحصر‌به‌فرد را ترجیح می‌دهند که هزینه آن، با طراحی‌های معمولی تفاوت دارد. هزینه طراحی لایت باکس در مشهد در استودیو سلام گرافیک از یک میلیون تا سه میلیون تومان متغیر است.

زمان صرف شده برای طراحی لایت‌باکس

زمان صرف شده برای طراحی معمولاً شامل »تعداد دفعات طراحی نمونه اولیه« و »تعداد ویرایش‌های طرح اصلی« است که در هزینه نهایی لحاظ می‌شوند. در صورتی‌که یک طرح بیش از حد معمول، نیاز به طراحی یا ویرایش داشته باشد، هزینه آن نیز در قیمت نهایی لحاظ می‌شود. مشاهده لیست قیمت طراحی گرافیک به صورت دقیق.

مهارت‌ها و تجربه طراح

برای افرادی که به‌دنبال هزینه‌های پایین به‌منظور طراحی لایت‌ باکس در تهران هستند، استفاده از طراحانی که مهارت و تجربه کمتری دارند، می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. اما با توجه به نقش لایت ‌باکس و اهمیت آن در تبلیغات، بهتر است با کمی هزینه، از طراحان خبره در این زمینه استفاده کنید.

نوع طراحی

نوع طراحی بیشتر به سلیقه مشتری بستگی دارد و یکی از گزینه‌هایی است که در قیمت طراحی لایت‌باکس لحاظ می‌شود. طراحی سه‌بعدی، استفاده از نرم‌افزارهای حرفه‌ای، نحوه چینش اِلمان‌های گرافیکی، ترکیب رنگ‌ها و… از مواردی هستند که یک طراح حرفه‌ای در پیاده‌سازی‌های خود مدنظر قرار می‌دهد.

 

عنوان ابعاد زمان اجرا قیمت
طراحی لایت باکس یکطرفه معمولی در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 7 روز کاری از 1.000.000 الی 1.500.000 تومان
طراحی لایت باکس دو طرفه معمولی در ابعاد دلخواه مشتری ا تا 10 روز کاری از 1.500.000 الی 2.000.000 تومان
طراحی لایت باکس یک طرفه اختصاصی در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 10 روز کاری از 2.000.000 الی 2.500.000 تومان
طراحی لایت باکس دو طرفه اختصاصی در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 14 روز کاری از 2.500.000 الی 3.000.000 تومان
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *