عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی لایت باکس

قیمت طراحی لایت باکس (Lightbox design price) هزینه‌ای است که برای ساخت لایت باکس (نوعی تابلو تبلیغاتی) به طراح گرافیست پرداخت می‌کنید. تعرفه طراحی لایت باکس از 1.000.000 نسبت به ابعاد طراحی شروع شده و تا 3.000.000 تومان ادامه دارد. در جدول زیر می‌توانید اطلاعات مرتبط با جزئیات قیمت طراحی لایت باکس را مشاهده کنید:

عنوانابعادزمان اجراقیمت
طراحی لایت باکس یکطرفه معمولیدر ابعاد دلخواه مشتری1 تا 7 روز کاریاز 1.000.000 الی 1.500.000 تومان
طراحی لایت باکس دو طرفه معمولیدر ابعاد دلخواه مشتریا تا 10 روز کاریاز 1.500.000 الی 2.000.000 تومان
طراحی لایت باکس یک طرفه اختصاصیدر ابعاد دلخواه مشتری1 تا 10 روز کاریاز 2.000.000 الی 2.500.000 تومان
طراحی لایت باکس دو طرفه اختصاصیدر ابعاد دلخواه مشتری1 تا 14 روز کاریاز 2.500.000 الی 3.000.000 تومان

در جدول فوق حدود قیمت طراحی لایت باکس توسط استودیو سلام گرافیک را مشاهده می‌کنید. اما باتوجه به آنکه عوامل متعددی در طراحی و چاپ لایت باکس چون ابعاد طراحی، پیچیدگی طرح، نوع طراحی، زمان مورد نیاز و تخصص و مهارت طراح در میزان قیمت تاثیرگذارند، برای اطلاع از قیمت و یک جلسه مشاوره رایگان تماس بگیرید.

ابعاد لایت‌باکس

لایت‌باکس‌ها نیز مانند سایر طرح‌های گرافیکی، در ابعاد استانداردی طراحی می‌شوند. معمولاً سایز‌های استانداردی برای طراحی لایت‌باکس وجود دارد که افراد بسته ‌به نیاز خود آن را انتخاب می‌کنند. برای اینکه بدانید کدام سایز برای شما مناسب‌تر است، چند عدد نمونه طراحی لایت باکس در سایز و ابعاد متفاوت را بررسی کنید.

میزان پیچیدگی طراحی

به‌طور معمول، هزینه طراحی لایت باکس مانند دیگر انواع طراحی تبلیغات اگر با استفاده از قالب‌های آماده انجام شود با طراحی اختصاصی که به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌شود، متفاوت است. با توجه به اهمیت تبلیغات، بسیاری از افراد طرح‌های منحصر‌به‌فرد را ترجیح می‌دهند که هزینه آن، با طراحی‌های معمولی تفاوت دارد. هزینه طراحی لایت باکس در مشهد در استودیو سلام گرافیک از یک میلیون تا سه میلیون تومان متغیر است.

زمان صرف شده برای طراحی لایت‌باکس

زمان صرف شده برای طراحی معمولاً شامل »تعداد دفعات طراحی نمونه اولیه« و »تعداد ویرایش‌های طرح اصلی« است که در هزینه نهایی لحاظ می‌شوند. در صورتی‌که یک طرح بیش از حد معمول، نیاز به طراحی یا ویرایش داشته باشد، هزینه آن نیز در قیمت نهایی لحاظ می‌شود. مشاهده لیست قیمت طراحی گرافیک به صورت دقیق.

مهارت‌ها و تجربه طراح

برای افرادی که به‌دنبال هزینه‌های پایین به‌منظور طراحی لایت‌ باکس در تهران هستند، استفاده از طراحانی که مهارت و تجربه کمتری دارند، می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. اما با توجه به نقش لایت ‌باکس و اهمیت آن در تبلیغات، بهتر است با کمی هزینه، از طراحان خبره در این زمینه استفاده کنید.

نوع طراحی

نوع طراحی بیشتر به سلیقه مشتری بستگی دارد و یکی از گزینه‌هایی است که در قیمت طراحی لایت‌باکس لحاظ می‌شود. طراحی سه‌بعدی، استفاده از نرم‌افزارهای حرفه‌ای، نحوه چینش اِلمان‌های گرافیکی، ترکیب رنگ‌ها و… از مواردی هستند که یک طراح حرفه‌ای در پیاده‌سازی‌های خود مدنظر قرار می‌دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *