طراحی با قیمت کف بازار✅ طراحی با طرح دلخواه مشتری
طراحی تابلو تبلیغاتی در کمتر از 3 روز✅ طراحی تابلو آنلاین
تضمین رضایت شما✅ دریافت پشتیبانی رایگان
طراحی چندین اتود رایگان به صورت فوری✅ طراحی توسط گرافیست حرفه ای

طراحی تابلو فروشگاهی

طراحی تابلو فروشگاهی (Shop sign design) یکی از الزامات راه‌اندازی یک کسب و کار است. قیمت ارزان‌تر و کاربرد گسترده تبلیغات محیطی مانند بنر، استرابورد و تابلو فروشگاهی باعث شده است تا افراد به این نوع تبلیغات توجه بیشتری داشته باشند. در این میان برهیچکس پوشیده نیست که تاثیر تابلو فروشگاهی در بازاریابی، افزایش فروش است. استفاده از تابلو‌های تبلیغاتی در فضای تنگاتنگی که برای رقابت وجود دارد، می‌تواند بسیار موثر باشد، لذا طراحی تابلو فروشگاهی تبلیغاتی کمک زیادی به بهبود وضعیت برند میکند. در واقع تابلو یک سرمایه‌گذاری کوچک در حوزه کسب و کار محسوب می‌شود که به‌دلیل مزایای بهتری که نسبت‌به سایر طراحی تبلیغاتی خلاقانه دارد، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. استودیو سلام گرافیک از سال ۱۳۹۴ با هدف خدمت به کسب و کارها پا به عرصه طراحی هدایای تبلیغاتی و ابزارهای بازاریابی با نرم افزارهای پیشرفته روز دنیا گذاشت. تنها یکی از خدمات این مجموعه طراحی تابلو فروشگاهی است.

تاریخ بروزرسانی: سپتامبر 11, 2023

خدمات طراحی تابلو فروشگاهی

کاربرد‌های فراوان طراحی تابلو فروشگاه باعث شده تا همه کسب و کار‌ها از آن استفاده کنند. تابلو فروشگاهی معرف کسب و کار افراد است که تصویر اولیه از شما در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند و در جذب افراد بسیار موثر است. در واقع اولین جنبه مثبت طراحی تابلو فروشگاهی می‌تواند افزایش تعداد مشتریان باشد. لذا استفاده از آن در کنار ساخت استرابورد، طراحی کارت ویزیت، طراحی بنر حرفه ای و… بسیار اهمیت دارد. ویژگی‌های زیر تنها چند نمونه کوچک از برتری‌های تابلو فروشگاهی نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی است.

 • هزینه پایین و مقرون‌به‌صرفه
 • تبلیغات دائمی و 24 ساعته
 • قرار گرفتن در معرض دید افراد
 • ایجاد یک رقابت سالم
 • انعطاف‌پذیر بودن در طراحی
 • طول عمر بالا و مقاوم بودن در شرایط مختلف

شرکت طراحی تابلو فروشگاهی

تابلو فروشگاهی همانند ویترین یکی از ابزار‌هایی است که برای معرفی کسب و کار از آن استفاده می‌شود. بسیاری از افراد برای یافتن فروشگاه یا مکان مورد نظر خود به تابلو‌های تبلیغاتی توجه می‌کنند. لذا طراحی تابلو فروشگاه یک ضرورت برای کسانی است که قصد افزایش فروش را دارند. شرکت سلام گرافیک از جمله مجموعه‌هایی است که در زمینه طراحی تابلو فروشگاهی دیجیتال مانند طراحی تابلو فروشگاهی پزشکی، طراحی تابلو فروشگاه مواد غذایی، طراحی تابلو فروشگاهی پوشاک و… فعالیت دارد. ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی که این مجموعه که آن را از سایرین متمایز می‌سازد، عبارتند از:

 • کیفیت بالای طراحی
 • انجام پروژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • استفاده از تیم طراحی حرفه‌ای
 • ارائه خدمات با قیمت مناسب
 • داشتن رزومه و نمونه کار متنوع و قوی

بهترین طراحی تابلو فروشگاهی

هدف اصلی طراحی تابلو فروشگاهی تبلیغات است که اکثر کسب و کارهای کوچک و بزرگ از آن استفاده می‌کنند. برای داشتن بهترین طراحی تابلو فروشگاهی باید برخی موارد در آن رعایت شود تا اثر‌بخشی بیشتری داشته باشد. برای مثال هنگام انتخاب رنگ در طراحی تابلو فروشگاهی باید از رنگ‌های جذاب استفاده کرد تا بتوان بازخورد بهتری دریافت کنیم. لذا آشنایی با روانشناسی رنگ‌ها باید یکی از ویژگی‌های تیم طراحی تابلو فروشگاهی باشد. برای اینکه مالک بهترین طراحی تابلو فروشگاهی باشید لازم است اطمینان حاصل کنید که طراح تابلو فروشگاهی به موارد زیر عمل می‌کند.

 • طراحی شیک برای جذب مخاطبان بیشتر
 • استفاده از عکس در طراحی تابلو فروشگاهی
 • طراحی خلاقانه و منحصر‌به‌فرد
 • رعایت اصول استاندارد و حرفه‌ای
 • طراحی متناسب با سلیقه افراد
 • برند‌سازی برای مخاطبان
 • تناسب و هماهنگی میان طراحی و نوع کسب و کار
 • استفاده از نور‌پردازی و افکت

سفارش آنلاین طراحی تابلو فروشگاهی

یکی از مسائلی که افراد با آن مواجه هستند نحوه یافتن یک مجموعه برای سفارش است. اینترنت توانسته محیطی برای رفع نیاز‌های افراد فراهم کند و دسترسی به آنچه را که به آن نیاز دارند تسهیل بخشیده است. در حال حاضر بسیار از شرکت‌ها در بستر اینترنت نیز خدمات خود را ارائه می‌دهند. شرکت سلام گرافیک با استفاده از ظرفیت خود، توانسته خدمات گرافیکی را به‌صورت آنلاین نیز به صاحبان کسب و کار ارائه دهد. با مراجعه به سایت این مجموعه می‌توانید به‌راحتی سفارش خود را ثبت نمایید. هنگام ثبت سفارش این مورد را در نظر داشته باشید که هرآنچه برای طراحی تابلو فروشگاهی مد نظر دارید را مکتوب کنید. همچنین می‌توانید پس از تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه از مشاوره رایگان در زمینه طراحی تابلو فروشگاهی پوشاک، طراحی تابلو فروشگاهی پیتزا فروشی، طراحی تابلو فروشگاه مواد غذایی و… استفاده کنید.

طراحی تابلو فروشگاهی حرفه ای

بسیاری از فروشگاه‌ها مشتریان ثابت خود را دارند. اما تعداد آن‌ها بسیار کمتر از افرادی است که تاکنون به فروشگاه شما مراجعه نکرده‌اند. در این بین، نقش تابلو فروشگاهی حرفه‌ای می‌تواند بسیار تاثیر‌گذار باشد و افراد زیادی را به مشتریان ثابت شما تبدیل کند. بنابراین در طراحی تابلو کسب و کار شما خصوصیت تابلو فروشگاهی حرفه ای باید رعایت شود و از جذابیت و گیرایی خاصی برخوردار باشد. تنها در این صورت است که برند شما در ذهن مخاطب نقش بسته و موثر خواهد بود. برای طراحی تابلو حرفه‌ای نیاز است تا اصول و استاندارد‌های زیر رعایت شود:

 • توجه به اندازه تابلو و تناسب با ابعاد فروشگاه
 • طراحی تابلو فروشگاهی سه بعدی برای ایجاد جلوه‌های خاص
 • انتخاب صحیح فونت در طراحی تابلو فروشگاهی
 • استفاده از لوگو و برند کسب و کار در طراحی
 • آگاهی از روانشناسی رنگ‌ها

چنانچه علاقه‌مند هستید تا مانند طراحان سلام گرافیک در طراحی انواع ابزارهای تبلیغاتی مانند طراحی لیبل، ساخت منو رستوران، طراحی رزومه، طراحی و دیزاین هویت بصری و سایر موارد حرفه‌ای عمل کنید، می‌توانید با ثبت‌نام در کلاس‌های حضوری این تیم در مشهد یا تدریس آنلاین آموزش ببینید.

تیم طراحی تابلو فروشگاهی

در طراحی تابلو فروشگاهی، تبلیغات برند و کسب و کار بسیار حائز اهمیت است، زیرا تابلو نشان‌دهنده هویت تجاری یک فروشگاه است و باید تمام جنبه‌های مهم را در آن لحاظ کرد. برخلاف یک تابلوی خوب که می‌تواند به شما در رونق کسب و کار کمک کند، یک تابلوی ضعیف می‌تواند اثر عکس داشته باشد. لذا باید در طراحی تابلو فروشگاهی از تیم متخصص استفاده کرد. یک تیم طراحی قوی، برای ارائه خروجی ایده‌آل و چاپ تابلوی فروشگاهی با بالاترین کیفیت، نیاز دارد تا خصوصیات را به‌همراه داشته باشد:

 • ارائه ایده برای طراحی تابلو فروشگاهی
 • توانایی کار گروهی بین اعضا
 • انجام طراحی متناسب با نیاز مشتری
 • ارائه نمونه طراحی تابلو فروشگاهی به مشتریان

طراحی تابلو فروشگاهی چیست؟

طراحی تابلو فروشگاهی صنعتی و تبلیغاتی، یک تکنیک و ابزار برای افرادی است که قصد دارند کسب و کار خود را در معرض نمایش قرار دهند. با این حال بسیاری از افراد برای پرداخت هزینه کمتر، آن را به کسانی که مهارت و تجربه کافی ندارند می‌سپارند که همین امر می‌تواند ضرر جبران ناپذیری را برای کسب و کارها به همراه داشته باشد. لذا برای این امر نیاز است تا صاحبان کسب  و کار از افراد و مجموعه‌های معتبر استفاده کنند. طراح تابلو فروشگاه کیست؟ افرادی که به‌صورت تخصصی در حوزه گرافیک مشغول به فعالیت هستند و مهارت‌های لازم مانند تسلط به نرم‌افزار‌های مختلف، آشنایی با چگونگی استفاده از رنگ‌ها در کنار نوشتار و… را دارند.

طراحی تابلو فروشگاهی شیک

از آنجایی که  طراحی انواع تابلو فروشگاهی یکی از مواردی است که سال‌های اخیر رواج پیدا کرده، افراد به‌دنبال یک طراحی زیبا و شیک هستند تا بتوانند با دیگران رقابت کنند. تفاوت بین یک تابلو فروشگاهی معمولی با یک تابلوی جذاب در رعایت جزئیات و برخی نکات ریز است. کسب تجربه می‌تواند به درک و نحوه استفاده از این نکات و در نتیجه افزایش کیفیت محصولات تاثیرگذار باشد. همچنین موارد گفته شده عواملی هستند که بر قیمت طراحی تابلو فروشگاهی تاثیر بسزایی دارند و به همین دلیل تعرفه شرکت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

گاهی اوقات این نکات می‌تواند حتی موارد بسیار ساده‌ای باشد. برای نمونه در طراحی تابلو فروشگاهی پیتزا فروشی باید از تصاویر فست‌فود و رنگ‌های گرم مانند قرمز یا زرد استفاده کرد، یا در طراحی تابلو فروشگاهی پزشکی از رنگ سفید یا سبز استفاده می‌شود. استفاده از نرم افزار طراحی تابلو فروشگاهی، همخوانی طرح ایجاد شده با لوگو، استفاده فونت و اندازه مناسب برای درج اطلاعاتی مانند شماره تماس، طراحی تابلو فروشگاهی سه بعدی، ترکیب اصولی بین رنگ‌ها، تصاویر و نوشته‌ها مواردی هستند که می‌توانند برای افزایش جذابیت در طراحی تابلو فروشگاهی شیک موثر باشند.

طراحی تابلو فروشگاهی ارزان

هزینه طراحی تابلو فروشگاهی یکی از مسائلی است که افراد پیش از سفارش به آن توجه می‌کنند. تعرفه‌ای که توسط شرکت‌ها ارائه می‌شود، براساس کیفیتی است که ارائه می‌دهند. البته دریافت هزینه بالا را نمی‌توان ملاکی برای کیفیت دانست و عوامل دیگری مانند مهارت‌های اعضای تیم، مدت زمانی که صرف طراحی می‌شود، رعایت اصول طراحی تابلو فروشگاهی و… نیز در قیمت نهایی موثر هستند. اگر به‌دنبال طراحی با قیمت منصفانه هستید، تیم طراحی سلام گرافیک تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت بالا و تعرفه ارزان می‌کند.

مزایای سفارش طراحی تابلو فروشگاهی از  سلام گرافیک چیست؟

این مجموعه با استفاده از افراد متخصص در حوزه گرافیکی مانند طراحی و ساخت بسته‌بندی، طراحی کاتالوگ، طراحی حرفه‌ای بروشور و… فعالیت دارد و یکی از برند‌های معتبر در زمینه طراحی تابلو فروشگاهی است.

طراحی تابلو فروشگاهی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

یک طراحی زیبا و جذاب، نیازمند یکسری اصول و استاندارد‌ها است که رعایت آن‌ها جذابیت کار را افزایش می‌دهند. برای مثال می‌توان استفاده از رنگ و فونت مناسب، استفاده از تصاویر باکیفیت، استفاده از لوگو، نور‌پردازی صحیح و… را بیان کرد. همچنین بهتر است در طراحی هر آن چیز که مربوط به فروشگاه شماست، مانند تابلو فروشگاهی، ساخت قبض یا فاکتور خرید فروشگاه، طراحی استندهای تبلیغاتی فروشگاه و… یک انسجام و هماهنگی کلی وجود داشته باشد. 

چرا به طراحی تابلوی فروشگاهی نیاز داریم؟

طراحی تابلوی فروشگاهی بسیار برای جذب مشتری کارساز است. تابلوی فروشگاهی دقیقا بر روی سردر مغازه شما نصب می شود. در نتیجه در دید کاربران و مشتریان زیادی قرار می گیرد. یک طراحی خلاقانه تابلوی فروشگاهی می تواند به شما کمک کند که مشتری بیشتری را به خود جذب کنید. استفاده از لوگو، نام مغازه و کمی خلاقیت می تواند در طراحی تابلوی فروشگاهی شما اثرات مثبتی را داشته باشد. طراحی تابلوی فروشگاهی توسط کارشناس های خبره شرکت خدمات طراحی سلام گرافیک انجام می شود.

دیدن شدن از طریق تابلو فروشگاه یکی از مهم‌ترین روش‌هایی است که فروشگاه‌های مختلف می‌توانند با استفاده از آن فروش خود را چندین برابر کنند. 

بله عموما به صورت سالیانه مبلغی را برای نصب تابلو باید به شهرداری شهر خود پرداخت کنید. 

4.5/5 - (8 امتیاز)

یک پاسخ

 1. سلام
  برای ساخت تابلو با ابعاد حدودی 3 متر در 2 متر از لوگوی شرکت ملی صمایع مس نیاز به مشاوره داشتم
  قرار است یک افکت روی لوگو اجرا شود برای مثال ترام خطی
  ممنون میشم طرح پیشنهادی خود را ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *