عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی تابلو فروشگاهی

در طراحی تابلوهای فروشگاهی، مسئله قیمت بسیار حائز اهمیت است. این مسئله به موارد متعددی بستگی دارد که باعث می‌شود هزینه نهایی متغیر و براساس خواسته مشتری تغییر کند.

ابعاد تابلو

یکی از مهمترین مشخصه‌ها در طراحی تابلو سردر مغازه، ابعاد آن است. مسلماً تابلوهایی که ابعاد بزرگتری دارند، هزینه طراحی بیشتری نیز دارند. بنابراین، یکی از موارد تعیین‌کننده در قیمت طراحی تابلو فروشگاهی، ابعاد و اندازه آن است که بنابه نیاز مشتری تعریف می‌شود. از این‌رو در هنگام سفارش طراحی تابلو فروشگاهی، این موضوع را با طراح درمیان بگذارید.

نحوه طراحی تابلو

در طراحی مورد نظر برای تابلو، باید به نیاز سلیقه افراد توجه شود و با سلایق مخاطبان و مشتریان آن‌ها مطابقت داشته باشد. خلاقیت در طراحی، موجب افزایش بازخورد و جذب بیشتر افراد می‌شود. لذا برای اجرای طرح‌های خلاقانه، معمولاً هزینه بیشتری دریافت می‌شود.

زمان طراحی و تکمیل سفارش

با توجه به نقش تابلو در تبلیغات و ضرورت وجود آن، زمان تکمیل سفارش برای افراد حائز اهمیت است. برای طراحی تابلو مغازه به‌صورت استاندارد، یک بازه زمانی مشخص وجود دارد. زمان صرف شده توسط گرافیست برای پیاده‌سازی طرح مورد نظر، از عوامل تاثیرگذار در قیمت است.

کیفیت طراحی

تایپوگرافی حروف، طراحی لوگو و… از عوامل افزایش جذابیت تابلو هستند. با این وجود، پیاده‌سازی حرفه‌ای، نیاز به دقت، مهارت و تجربه بیشتری از سوی طراحان دارد. به همین دلیل، این موضوع می‌تواند بر روی قیمت نهایی طراحی تاثیر مستقیمی داشته باشد.

بودجه کارفرما

با توجه به هزینه‌های ساخت تابلو، برخی از کارفرماها، ترجیح می‌دهند بودجه مشخصی را برای این موضوع مدنظر بگیرند. لذا، طراح می‌تواند متناسب با میزان هزینه افراد، طرح مورد نظر را آماده کند. البته باید در نظر داشته باشید که حقوق طراح تابلو فروشگاهی با مهارت او رابطه مستقیم دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید