قیمت طراحی تابلو فروشگاهی

قیمت طراحی تابلو فروشگاهی (Shop sign design price) بسته به نوع تابلو، ابعاد تابلو و جزئیات طراحی از 3/000/000 هزار تومان تا 5/000/000 تومان است. هزینه طراحی تابلو سردر فروشگاه هزینه‌ای است که در ازای طراحی یک تابلوی سر در به طراح گرافیست پرداخت می‌کنید. توجه داشته باشید که هزینه طراحی تابلو با هزینه ساخت تابلو متفاوت است. هزینه ساخت تابلو هزینه‌ای است که به صورت جداگانه باید به تابلوساز پرداخت کنید و ارتباطی با طراحی آن ندارد.

 پس از طراحی تابلو توسط گرافیست، فایل آن تحویل تابلوساز داده می‌شود تا طبق طراحی صورت گفته، تابلو فروشگاهی ساخته شود عوامل متعددی بر قیمت طراحی تابلو فروشگاهی در تهران تاثیرگذار است. مهم‌ترین مواردی که هزینه طراحی تابلو مغازه را کم یا زیا کند جزئیات و سبک طراحی است. طراحی یک تابلوی پرکار و با جزئیات زیاد نیاز به تخصص بیشتری داشته و زمان بیشتری نیز از طراح می‌گیرد به همین خاطر نرخ طراحی آن بالاتر است.

قیمت انواع مدل‌های تابلو فروشگاهی

طراحی تابلو فروشگاهی بر اساس جنس تابلو صورت می‌گیرد. قیمت انواع طراخی تابلو فروشگاهی را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تابلو فروشگاهی چنلیوم

3/000/000 تا 5/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت تابلو فروشگاهی کامپوزیت

3/000/000 تا 5/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی تابلو فروشگاهی فلزی

3/000/000 تا 5/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت تابلو فروشگاهی پلاستیکی

3/000/000 تا 5/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی تابلو فروشگاهی استیل

3/000/000 تا 5/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحیتابلو فروشگاهی رینگی

15/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی تابلو فروشگاهی فلکس

3/000/000 تا 5/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تابلو فلکس

3/000/000 تا 5/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی تابلو فروشگاهی

در طراحی تابلوهای فروشگاهی، مسئله قیمت بسیار حائز اهمیت است. این مسئله به موارد متعددی بستگی دارد که باعث می‌شود هزینه نهایی متغیر و براساس خواسته مشتری تغییر کند.

ابعاد تابلو

یکی از مهمترین مشخصه‌ها در طراحی تابلو سردر مغازه، ابعاد آن است. مسلماً تابلوهایی که ابعاد بزرگتری دارند، هزینه طراحی بیشتری نیز دارند. بنابراین، یکی از موارد تعیین‌کننده در قیمت طراحی تابلو فروشگاهی، ابعاد و اندازه آن است که بنابه نیاز مشتری تعریف می‌شود. از این‌رو در هنگام سفارش طراحی تابلو فروشگاهی، این موضوع را با طراح درمیان بگذارید.

نحوه طراحی تابلو

در طراحی مورد نظر برای تابلو، باید به نیاز سلیقه افراد توجه شود و با سلایق مخاطبان و مشتریان آن‌ها مطابقت داشته باشد. خلاقیت در طراحی، موجب افزایش بازخورد و جذب بیشتر افراد می‌شود. لذا برای اجرای طرح‌های خلاقانه، معمولاً هزینه بیشتری دریافت می‌شود. لیست تعرفه خدمات گرافیک را ببینید.

زمان طراحی و تکمیل سفارش

با توجه به نقش تابلو در تبلیغات و ضرورت وجود آن، زمان تکمیل سفارش برای افراد حائز اهمیت است. برای طراحی نمونه تابلو مغازه به‌صورت استاندارد، یک بازه زمانی مشخص وجود دارد. زمان صرف شده توسط گرافیست برای پیاده‌سازی طرح مورد نظر، از عوامل تاثیرگذار در قیمت است.

کیفیت طراحی

تایپوگرافی حروف، طراحی تخصصی لوگو و… از عوامل افزایش جذابیت تابلو هستند. با این وجود، پیاده‌سازی حرفه‌ای، نیاز به دقت، مهارت و تجربه بیشتری از سوی طراحان دارد. به همین دلیل، این موضوع می‌تواند بر روی قیمت نهایی طراحی تاثیر مستقیمی داشته باشد.

بودجه کارفرما

با توجه به هزینه‌های ساخت تابلو، برخی از کارفرماها، ترجیح می‌دهند بودجه مشخصی را برای این موضوع مدنظر بگیرند. لذا، طراح می‌تواند متناسب با میزان هزینه افراد، طرح مورد نظر را آماده کند. البته باید در نظر داشته باشید که حقوق طراح تابلو فروشگاهی با مهارت او رابطه مستقیم دارد. قیمت طراحی تابلو فروشگاهی در مشهد در استودیو سلام گرافیک متغیر و بین سه میلیون تا پنج میلیون تومان است.

قیمت طراحی تابلو فروشگاهی در سلام گرافیک چگونه محاسبه می‌شود؟

در مجموعه سلام گرافیک برای هر بودجه‌ای طراحی تابلو فروشگاهی انجام می‌شود که با توجه به کیفیت طراحی و پیچیدگی طرح و ابعاد تابلو این قیمت متغیر است.

روند پرداخت هزینه طراحی تابلو فروشگاهی چگونه است؟

معمولا ابتدا مبلغی به عنوان پیش پرداخت از کارفرما دریافت می‌شود و پس از پایان طراحی در صورت رضایت مشتری از کار، باقیمانده مبلغ به طور کامل دریافت می‌شود.

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی تابلو فروشگاهی کوچک 1 تا 3 روز کاری 3/000/000 تومان
طراحی تابلو فروشگاهی بزرگ 1 تا 5 روز کاری 5/000/000 تومان

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *