طراحی بیلبورد 

طراحی بیلبورد نوعی طراحی گرافیکی در اندازه بزرگ و با هدف تبلیغاتی است.در طراحی آگهی نما زمان انتقال پیام به مخاطب بسیار مهم است. طراحی بیلبورد حرفه‌ ای نوعی طراحی تبلیغات محیطی و داینامیک است، زیرا بیلبوردها بیشتر در حاشیه اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها نصب می‌شوند بنابراین زمان کمی برای انتقال پیام به مخاطب وجود دارد.  طراحی بیلبورد خلاقانه باید با فونت خوانا و چاپ بزرگ و به دور از هر گونه پیچیدگی باشد. خدمات ساخت بیلبورد یکی از راه‌های مناسب و عالی برای افزایش برند اورنس یا آگاهی از برند است.یک مشاور برند عموما پس از آن که چیدن استراتژی طراحی تبلیغات گرافیکی شروع به پیاده سازی جزییات می‌کند. یکی از مهم‌ترین مواردی در برند اورنس استفاده از تیم طراحی بیلبورد متخصص است. طراح بیلبورد در انواع مختلفی طراحی بیلبورد آنلاین و حضوری را انجام می‌دهد. وابسته به آن که نوع دیزاین بیلبورد چگونه باشد، هزینه ساخت بیلبورد می‌تواند متفاوت باشد. طبق نظر‌سنجی‌های انجام شده در بین مخاطبان، بیلبوردها، در اعتمادسازی به برند همه کسب و کارها تأثیر بسزایی دارند. اگر از برندهای بزرگ سؤال شود که دلیل محبوبیت شما در بین مردم چیست؟ بدون شک اکثر آن‌ها معتقدند که یکی از دلایل محبوبیت آن‌ها طراحی حرفه‌ای بیلبورد و کمک از شرکت طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی بوده است.متخصصان تیم حرفه‌ای و کاربلد استودیو گرافیک با بهره‌گیری از خلاقیت خود و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و لوازم، آماده ارتقا نام برندها در این شرکت ارائه دهنده خدمات ساخت بیلبورد هستند.

مناسب‌ترین قیمت طراحی در مقایسه با قیمت بازار✅ امکان اعمال تغییرات
طراحی توسط طراحان با رزومه قوی✅ طراحی آنلاین تنها با یک تماس
صفرتاصد طراحی با نظر و سلیقه مشتری✅ پشتیبانی لحظه‌ای
بیشترین پروژه‌های طراحی بیلبورد✅ ارائه اتود رایگان
تاریخ بروزرسانی: دسامبر 27, 2023

سفارش های دیزاین بیلبورد

به دنبال نمونه کار بیلبورد مجموعه سلام گرافیک هستید؟ طراحی و ساخت بیلبورد توسط کارشناس های دیزاین بیلبورد سلام گرافیک به صورت اصولی پیاده سازی و انجام شده است که در این بخش برخی از این نمونه ها مثل طراحی و ساخت بیلبورد مینی قابل مشاهده است.  

اولین اقدام برای سفارش بیلبورد، یافتن یک شرکت طراحی نام آشنا بوده که طراحان آن نیز حرفه‌ای باشند. معمولاً با بررسی نمونه کارهای شرکت در سطح شهر و میزان موفقیت بیلبوردها در زمینه برند‌سازی، می‌توان به مهارت طراحان آن شرکت پی برد. در صورتی که کار دیزاین بیلبورد توسط افراد کم مهارت انجام شود، بدون شک نتیجه عکس خواهد داشت.بدون اغراق مجموعه سلام گرافیک را می‌توان به عنوان یک شرکت حرفه‌ای برای دیزاین بیلبورد معرفی کرد. سفارش بیلبورد، در این مجموعه به دو صورت حضوری و غیرحضوری (آنلاین و تلفنی) امکان‌پذیر است. موارد گزینه‌های گوناگونی وجود دارد که باید در زمان خرید بیلبورد به آن توجه کافی داشته باشید، استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک، آماده طراحی انواع مدل‌های بیلبورد برای شماست. 

خدمات طراحی بیلبورد

مهم‌ترین خدمت طراحی کردن بیلبورد چیست؟ این سؤال قطعاً ذهن تمام صاحبان کسب و کارها و مشاغل را قبل از تهیه بیلبورد به خود مشغول می‌نماید. برای پاسخ به این سوال باید گفت که بیلبورد، مانند سایر اقلام برند‌سازی وظیفه معرفی کسب و کار را به مخاطبان دارد. معمولاً در این ابزار تبلیغاتی، خدمات ارائه شده برند به همراه برخی اطلاعات شرکت مثل آدرس سایت، تلفن، آدرس و… درج می‌شود. در نتیجه مهم‌ترین خدمات طراحی بیلبورد شهری، شامل مواردی همچون جذب مشتری، فروش بیشتر، ماندگاری در ذهن مشتریان و موفقیت در برند‌سازی است.

خدمات ساخت بیلبورد در سلام گرافیک

خدمات سفارش بیلبورد تبلیغاتی در مجموعه سلام گرافیک به این صورت است که کارشناسان ابتدا حوزه کاری شرکت مورد‌نظر را بررسی می‌نمایند. سپس طی یک جلسه مشاوره بیلبورد از صاحب شرکت می‌خواهند تا آنچه را که انتظار دارد مخاطب ببیند را شرح دهد. پس از آن تیم تصویربرداری، تصویری با‌کیفیت از خدمات یا محصولات تهیه کرده و طراح بیلبورد سعی می‌کند برای طراحی بنر بیلبورد، ایده ذهنی خود را با تصویر تهیه شده ترکیب کند و سپس تصویری خلاقانه، ساده و گویا خلق نماید. از دیگر خدمات مجموعه سلام گرافیک در رابطه با طراحی بیلبرد برگزاری دوره‌های آموزشی ساخت طرح بیلبورد تبلیغاتی است. در این دوره کار با نرم‌افزارهای مختلف طراحی بیلبورد در فتوشاپ با جزئیات آموزش داده می‌شود.

 

خدمات بیلبورد

 

 

بهترین طراحی تابلو آگهی تبلیغاتی

اگر بیلبوردهای معروف را بررسی کرده باشید حتما با ویژگی‌های  طراحی حرفه‌ای بیلبورد آشنایی دارید. دیزاین بیلبورد در صورتی درجه یک و مورد توجه مخاطبان واقع می‌شود که از کنتراست و تایپوگرافی مناسب، تصاویر باکیفیت، فونت‌های بزرگ و خوانا و شعارهای تبلیغاتی جذاب استفاده شده باشد. قطعاً اکثر افراد همیشه به دنبال بهترین‌ها هستند، برای بهترین بودن رعایت برخی نکات ضروری است. چنانچه برندی مایل است بهترین بیلبوردهای تبلیغاتی را در بین سایر رقبای خود داشته باشد باید از یک شرکت طراحی خبره و حرفه‌ای کمک بگیرد. سلام گرافیک از جمله شرکت‌هایی بوده که می‌تواند بهترین‌ها را به مشتریان خود ارائه دهد، زیرا کلیه طراحان و مجریان این مجموعه کاملاً در کار خود حرفه‌ای هستند و با ایده‌های نو و خلاقانه‌ای که دارند بدون شک بهترین‌ خدمات گرافیکی از قبیل دیزاین بروشور و دیزاین و ساخت ست اداری را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

سفارش ساخت بیلبورد آنلاین

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی دیگر فاصله‌های جغرافیایی معنایی ندارند و بسیاری از کارها از راه دور انجام می‌شود. مجموعه سلام گرافیک برای آن دسته از مشتریانی که به دلیل مشغله کاری یا سکونت در شهرهای دیگر، امکان حضور در شرکت را ندارند، چاره‌ای اندیشیده است؛ لذا برای خدمات‌دهی به سراسر کشور، کلیه سفارشات طراحی خود، از جمله طراحی بنر و بیلبورد را به صورت آنلاین ثبت می‌نماید. سفارش بیلبورد آنلاین معمولاً از طریق تلفن یا سایت شرکت امکان‌پذیر است. نگرانی بابت سفارش آنلاین خدمات بیلبورد نداشته باشید. تیم سلام گرافیک سفارش پروژه های مختلفی از جمله طراحی تخصصی کاتالوگ و طراحی لیبل محصول را به صورت آنلاین هم می پذیرد و هیچ مشکلی در ارائه و تحویل آن پیش نخواهد آمد.

جهت ثبت سفارش آنلاین طراحی بیلبورد باید فرم سفارشی که در سایت سلام گرافیک قرار گرفته را ثبت کنید تا در لیست بررسی سفارشات قرار بگیرد. در این فرم باید سبک اجرای بیلبورد، ساختاربندی چینش طرح،  ابعاد بیلبورد، عمودی یا افقی بودن آن را مشخص کنید. فایل لوگو و اطلاعات متنی موردنظر خود را نیز در صورت دسترس بودن بادی در فرم سفارش برخط، ثبت نمایید.

شرکت طراحی بیلبورد

بدون شک کمتر کسی است که تاکنون در سطح شهر یا جاده‌ها، بیلبوردهای تبلیغاتی را ندیده باشد. به عبارتی بیلبوردها را می‌توان یک ابزار تبلیغات محیطی بسیار رایج دانست. با توجه به اهمیت بیلبوردها و نقش ویژه‌ای که در ماندگاری ذهن مخاطبان دارد، پس یک کسب و کار هنگام انتخاب کمپانی ساخت بیلبورد تبلیغاتی باید دقت بسیار زیادی داشته باشد. شرکت دیزاین بیلبورد باید علاوه بر یک تیم طراحی بیلبورد حرفه ای دارای تجهیزات و ابزارهای دیزاین بیلبورد با‌کیفیت نیز باشد. دلیل این مسئله این است که بیلبوردها ابتدا در سایزهای کوچک طراحی می‌شوند، سپس آن‌ها را در ابعاد بزرگ چاپ می‌نمایند. در صورتی که ابزار تصویر‌سازی و چاپ شرکت سازنده طرح بیلبورد نامرغوب باشند، بدون شک خروجی کار یک طرح بسیار بی‌کیفیت بوده که نتیجه نهایی آن راندن مخاطب است.

شرکت طراحی بیلبورد

 

طراحی بیلبورد حرفه‌ ای

بدون شک یک شرکت طراحی زمانی می‌تواند ادعا کند که یک بیلبورد حرفه‌ای طراحی کرده که عناصر بصری در سفارش بیلبورد را به درستی به کار برده باشد و نکات مهم در طراحی بیل بورد را رعایت کرده باشد:

استفاده از لوگو در بیلبورد

اکثر برندها دارای یک لوگو یا نام تجاری هستند و از آنجایی که وظیفه اصلی بیلبورد معرفی برند به مخاطب است، در نتیجه از لوگو مورد‌نظر باید در بیلبورد استفاده کرد. البته نکته مهم این است که کیفیت تصویر لوگو باید کاملاً واضح باشد، سایز مناسبی داشته و در محل مناسبی درج گردد. معمولا محل قرار‌گیری لوگو در بیلبورد بالا و سمت چپ طرح است. در صورتی که نیاز به طراحی و ساخت لوگو دارید می توانید با کارشناس های طراحی لوگوی سلام گرافیک در ارتباط باشید.

سفارش طراحی لوگو با سلام گرافیک، هزینه اندکی برای شما به همراه خواهد داشت اما کیفیت بالایی تحویل خواهید گرفت.

طراحی خلاقانه بیلبورد با شعار تبلیغاتی منحصر به فرد

شعار تبلیغاتی نیز از جمله مواردی بوده که تأثیر زیادی در ماندگار شدن برند در ذهن مخاطبان دارد. همچنین شعار منحصربه‌فرد می‌تواند برند تجارت شما را از سایر رقبا متمایز نماید. شعار برند معمولاً باید کوتاه، واضح، جدید و مؤثر باشد.

دیزاین بیلبورد با تصاویر با‌کیفیت

از آنجایی که اکثر مخاطبان هنگام تردد در معابر و رانندگی در جاده‌ها یا به عبارتی در مدت‌زمان بسیار کوتاه بیلبوردها را مشاهده می‌نمایند؛ در نتیجه عکس بیلبورد باید به قدری واضح و با‌کیفیت باشد تا در همان زمان کوتاه مخاطب بتواند آن را درک نماید.

بیلبورد با فونت خوانا

فونت بیلبورد باید به گونه‌ای باشد ک مخاطبان بتوانند به راحتی آن را بخوانند و متوجه پیام شوند.تایپوگرافی و فونت‌های خاصی که برای دیزاین بیلبورد استفاده می‌کنید باید به اندازه‌ای بزرگ باشد که از هر فاصله‌ای قابل مشاهده باشد و کنتراست خوبی با تصویر پس‌زمینه داشته باشد.فونت sans serif برجسته که هویت برند شما را منعکس می‌کند و کنتراست را به حداکثر می رساند، انتخاب خوبی برای دیزاین بیلبورد سه بعدی است.

طراحی تخصصی بیلبورد با رنگ‌های شارپ و زنده

نقش رنگ در بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه را دست کم نگیرید.رنگ‌هایی که کنتراست زیادی دارند یا مکمل هستند، بسیار خواناتر از رنگ‌هایی هستند که با هم ترکیب می‌شوند. طبق تحقیقات استفاده از رنگ های بسیار متضاد می تواند کاری کند که 38 در صد بیشتر از حالت عادی در ذهن مخاطب ماندگار شوید.

تیم طراحی بیلبورد

تاکنون در مورد اهمیت بیلبورد در زمینه برند‌سازی توضیحاتی ارائه داده شد و دریافتیم که این کار باید توسط یک شرکت طراحی متخصص انجام شود. به بیان ساده‌تر تیم ساخت بیلبورد باید از نظر مهارت و دانش رتبه عالی داشته باشند. به‌عنوان‌مثال یک تیم دیزاینینگ بیلبورد حرفه‌ای، بر تمام اصول طراحی و ساخت بیلبورد و روان‌شناسی رنگ‌ها مسلط هستند و می‌دانند که برای تأثیرگذاری بیشتر باید دو مورد مهم زیر را رعایت نمایند:

  • طرح مورد‌نظر کاملاً جدید و منحصر به فرد باشد.
  • در عین سادگی به مخاطب پیام‌های مهمی ارائه دهد.

از دیگر فاکتورهایی که باید برای خدمات ساخت بیلبورد خلاقانه در نظر گرفت و متخصصان تیم ساخت بیلبورد سلام گرافیک آن‌ها را به خوبی می‌شناسند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ایده و طرح تکراری و کپی نباشد.
  2. بتواند توجه مخاطب را به خود جلب نماید.
  3. طرح گرافیکی جذابی داشته باشد‌.
  4. دارای رنگ‌های جذاب و چشمگیر باشد.
  5. نوشته‌ها و تایپوگرافی کاملا خوانا و ساده باشد.
  6. هارمونی رنگ‌ها در آن رعایت شود.
  7. نوشته‌ها و اطلاعات تماس در نقطه کور قرار نداشته باشند.
  8. ابعاد استاندارد نوشتار در بیلبورد رعایت شده باشد.

به چه کاری طراحی گرافیکی بیلبورد گفته می‌شود؟

بیلبورد چیه؟ طراحی بنر و بیلبورد اولین اقدام برای دیده شدن نام تجاری کسب و کارها است. این طرح که شامل یک نوشته، تصویر، شعار تبلیغاتی و… است، باید بتواند ذهن مخاطبان را درگیر خودکرده یا به عبارتی او را جذب نماید. بیلبورد یکی از رایج‌ترین المان‌های تبلیغات محیطی بوده که ابتدا در سایز کوچک طراحی و سپس در ابعاد مختلف چاپ می‌گردد. معمولا سایز طراحی بلیبورد با توجه به محیط و نیاز مشتری طراحی می‌گردد. البته این نکته را هم باید به خاطر داشت که سایز بیلبورد نیز در میزان جذب مخاطب تأثیر می‌گذارد.

بیلبورد خلاقانه ایرانی

بیلبوردها از نظر شکل، اندازه، محل نصب و کاربرد دارای انواع بیلبورد چرخشی، دیزاین بیلبورد عابر پیاده  هستند که برندها با توجه به سلیقه و بودجه خود می‌توانند آن‌ها را انتخاب نمایند. مجموعه سلام گرافیک با ارائه خدمات حرفه‌ای در انواع بیلبورد خلاقانه مهارت کافی را دارد.

دیزاین بیلبورد ارزان

طراحان گرافیک نیز مانند سایر مشاغل، دارای انجمن هستند. یکی از وظایف این انجمن، مشخص‌کردن تعرفه برای بخش‌های مختلف طراحی است. انجمن طراحان گرافیک نیز هر ساله برای خدمات بیلبورد معمولا نرخ مشخصی را تعیین می‌نمایند. البته تعرفه یا نرخ طراحی می‌تواند با توجه به شرایط، خواسته مشتری، کیفیت کار و تجهیزات تغییر کند‌. به عنوان مثال هر اندازه ابعاد و سایز بیلبورد بزرگتر باشد هزینه چاپ و پرینت بیلبورد و قیمت اجاره بیلبورد بیشتر می‌شود اما فراموش نکنید که در مقابل پرداخت هزینه بیشتر تاثیرگذاری بیلبورد نیز بیشتر می‌شود. نوع بیلبورد نیز د قیمت طراحی اثرگذار است برای مثال طراحی و ساخت بیلبورد چهاروجهی زمان بیشتری می‌برد و از دیزاین بیلبورد دیواری گران‌تر است.

البته بسیاری از شرکت‌ها مانند تیم سلام گرافیک به منظور جذب مشتری و کمک به ارتقا نام تجاری شرکت‌ها، برای کسب و کارهای نوپا شرایط ویژه‌ای مانند ساخت بیلبورد ارزان، در نظر می‌گیرند. به عبارتی این شرکت، کیفیت کار خود را کاهش نمی‌دهد، بلکه سعی می‌کند کمترین نرخ دیزاینینگ بیلبورد را به عنوان دستمزد طراحی دریافت نماید.

طراحی کردن بیلبوردهای ارزان

مراحل طراحی کردن بیلبورد

مراحل ساخت بیلبورد تبلیغاتی شامل جمع‌آوری اطلاعات، بازدید از محل نصب، ایده‌پردازی، طراحی اولیه، بررسی و ارزیابی دیزاین و در نهایت پیاده‌سازی و نصب بیلبورد است. در ادامه به طور مختصر مراحل طراحی و ساخت بیلبورد تبلیغاتی بیان می‌شود.

پر کردن بریف اولیه برای بیلبورد

قبل از هر اقدامی تیم طراحی باید اطلاعات دقیقی را در مورد اهداف تبلیغاتی و نوع کسب و کار مشتری دریافت کنند. برای مثال باید بدانند که کارفرما قصد تبلیغ چه نوع محصولی را دارد و جامعه هدف چه کسانی هستند؟ سپس طی جلساتی که برگزار می‌گردد، سلیقه کارفرما به طراح منتقل می‌شود. اکنون تیم طراحی می‌توانند با توجه به اهداف مشتری و توقعات وی اقدام به پر کردن بریف اولیه برای بیلبورد نمایند.

بازدید از محل نصب

یکی از مراحل مهم و اساسی برای طراحی انواع بیلبورد بازدید از محلی است که این ابزار تبلیغاتی باید در آن جا نصب شود. توجه به فاکتورهایی مانند این‌که محل موردنظر دارای چه میزان ترافیک است یا این‌که مخاطب چه‌قدر زمان برای مشاهده تبلیغ دارد؟ دید خوبی به گرافیست می‌دهد.

انتخاب سبک طراحی و نوع بر اساس محل نصب

در گام بعدی باید گرافیست با توجه به اطلاعات جمع‌آوری شده و مشورت با سایر اعضای تیم طراحی تمام ایده‌های پیشنهاد شده را مکتوب نماید. در نهایت نیز بهترین سبک طراحی را بر اساس محل نصب بیلبورد برگزیند.

به‌عنوان مثال در محل‌هایی که افراد به سرعت رانندگی می‌کنند؛ فرصت چندانی برای خواندن متن موجود در بیلبورد ندارند؛ پس بهتر است که نهایتاً ۸ تا ۱۰ کلمه در دیزاین گنجانده شود. همچنین تصاویر باید تا آنجا که ممکن است بزرگ بوده و جزئیات کمی داشته باشند تا درک آن‌ها برای مخاطبان آسان شود.

طراحی و اجرای کار بیلبورد

سپس مرحله اصلی طراحی شروع شده و گرافیست ایده‌هایی را که در ذهن دارد، در رایانه تبدیل به طرح گرافیکی می‌کند. در این مرحله فونت، تصاویر و رنگ‌ها با توجه به جامعه هدف و نوع محصول که در فایل قرارداد بیلبورد ذکر شده به صورت خلاقانه انتخاب می‌شوند.

پس از آماده شدن اتودهای اولیه، این طرح‌ها برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید از جانب وی اقدامات لازم برای رفع نواقص و تکمیل دیزاین به عمل می‌آید. پس از این‌که طرح بیلبورد تکمیل شد؛ فایل نهایی برای چاپ و در نهایت نصب بر روی سازه در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

طراح بیلبورد کیست؟

طراح بیلبورد کسی است که با استفاده از مهارت‌های گرافیکی طراحی و آشنایی با ابزارهای دیزاین بیلبورد مثل فتوشاپ و ایلاستریتور یک طرح و عکس بیلبورد تبلیغاتی متناسب با اهداف تبلیغاتی ایجاد می‌کند. طراحان بیلبورد، تابلوهای تبلیغاتی کنارجاده‌ای و بیلبوردهای الکترونیکی برای وبسایت‌های مختلف را طراحی میکنند. اکثر بیلبورد دیزاینرها با تیمی از متخصصان تبلیغات کار می‌کنند.برخی از طراحان بیلبورد، فریلنسر هستند و به عنوان پیمانکار مستقل برای چندین شرکت تبلیغاتی کار می‌کنند.

وظایف طراح بیلبورد

طراحان بیلبورد معمولاً طراحان گرافیکی هستند که در تبلیغات محیطی تخصص دارند. دیزاینرهای بیلبورد پیام‌های تبلیغاتی کوتاهی ایجاد می‌کنند که برای افرادی که با سرعت در بزرگراه‌ها رانندگی می‌کنند به راحتی قابل خواندن است.طراحان تصاویر بیلبورد و رنگ‌هایی را با کنتراست بالا برای جذب بیننده بیلبورد انتخاب می‌کنند. همچنین باید اندازه و نورپردازی بیلبورد را نیز در نظر داشته باشند. اکثر طراحان آگهی نما، برای مشتری موکاپ بیلبورد طراحی می‌کنند تا مشتری قبل از نصب بیلبورد طرح بیلبورد را تایید کند.

طراح بیلبورد آنلاین

تبلیغات آنلاین موجود در سایدبار یا بنرهای صفحات وب را می‌توان نوعی تبلیغات بیلبورد الکترونیکی در نظر گرفت.پنجره‌های پاپ آپ نیز اگر به درستی طراحی شوند، می‌توانند بیلبوردهای الکترونیکی باشند. مثل تبلیغات بیلبوردی فضای باز، طراحان بیلبورد الکترونیکی، تبلیغات جذابی را با استفاده از عبارات کوتاه ایجاد می‌کنند. بیلبورد دیزاینرهای آنلاین معمولاً به دانش کدنویسی و تکنیک‌های ساخت انیمیشن نیاز دارند.

برای ثبت سفارش بیلبورد به صورت آنلاین کافی است به سایت بیلبورد شرکت مراجعه نمایید یا از طریق تماس تلفنی سفارش خود را ثبت فرمایید.

از جمله مهم‌ترین نکاتی که در زمان طراحی بنر و بیلبورد باید طراح به آن‌ها توجه نماید این است که لوگو برند با کیفیت تصویر بالا و در محل مناسب بیلبورد درج گردد. بیلبورد دارای یک شعار تبلیغاتی منحصر به فرد باشد. تصاویر مورد استفاده در بیلبورد از نظر کیفیت کاملاً واضح باشند. تمامی این تکات باید در قرارداد طراحی بیلبورد ذکر شوند. 

4.3/5 - (44 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *