نمونه طراحی بیلبورد

نمونه طراحی بیلبورد (billboard design sample) برای آشنایی بیشتر با توانایی طراح بیلبورد و مشاهده مدل های متنوع بیلبورد ارائه می‌شود. در واقع نمونه‌ کارهای طراحی بیلبورد فایل‌هایی هستند که طراح بیلبورد در سفارشات قبلی طراحی کرده و در رزومه کاری خود قرار داده است. از رایج‌ترین نمونه‌های طراحی بیلبورد، بیلبوردهای سه بعدی در سطح شهر هستند که می‌توانید با مشاهده آن‌ها ایده بگیرید و از جدیدترین ترندهاتی طراحی و نصب بیلبورد آگاه شوید.

کارفرما با مشاهده نمونه‌کارهای طراح بیلبورد به مهارت کاری او پی می‌برد و می‌تواند با خیال راحت دیزاین و ساخت بیلبورد خود را به تیم طراحی بیلبورد بسپارد. اگر به عنوان یک کارفرما از تاثیر طراحی بیلبورد در تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات آکاهی ندارید پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله بیلبورد چیست و چگونه ساخته می شود  را مطالعه بفرمایید. به طور خلاصه با چاپ بیلبورد و قرار دادن آن در مکان‌های عمومی و پررفت و آمد نظر طیف وسیعی از مشتریان بالقوه را جلب می‌کنید.

برای مشاهده نمونه‌ بیلبوردهای تبلیغاتی  که توسط تیم گرافیکی استودیو سلام گرافیک اجرا شده به وبسایت سلام گرافیک مراجعه کنید و در مطابق با سلیقه و نیاز خود در صورت رضایت از کیفیت نمونه‌های بیلبورد اقدام به ثبت سفارش طراحی بیلبورد کنید. قیمت طراحی بیلبورد در مجموعه ما مطابق با نمونه طراحی بیلبورد مدنظر شما تعیین می‌شود سعی در ارائه منصفانه‌ترین تعرفه‌ها برای شما مشتریان عزیز داریم.

چرا مشاهده نمونه طراحی بیلبورد مهم است؟

هنگامی که طراحان بیلبورد به مشتریان بالقوه نزدیک می شوند، مشتریان عموماً نمونه کار بیلبورد را از طراحان بیلبورد می‌خواهند. سمپل طرح بیلبوردی که یک طراح بیلبورد بوجود آورده، سندی است که تجربه کاری، مهارت‌ها و درجه کاری او را نشان می‌دهد.نمونه کار بیلبورد در رزومه طراح راهی برای نشان دادن مهارت‌ها و استعداد طراحان به مشتریان بالقوه و همچنین ایجاد نام و برند برای طراح بیلبورد است.

طراحان بیلبوردی که دارای یک شرکت طراحی هستند و همچنین طراحان بیلبوردهای تبلیغاتی آزاد هر دو می‌توانند نمونه کارهای بیلبورد خود را ایجاد کنند.این نمونه بیلبوردهای تبلیغاتی را می‌توان برای مشتریان بالقوه ارسال کرد و همچنین در جشنواره‌ها رقابت کرد. طراح بیلبورد باید به خوبی با تمامی بخش‌های سازنده بیلبورد آشنا باشد تا نمونه کاری حرفه‌ای ارائه دهد.

 

نمونه کار طراحی بیلبورد بانک ملت

 

مزایای بررسی نمونه کار طراحی بیلبورد چیست؟

هنگامی که مشتریان بالقوه تجربه کاری و نوع کاری را که یک طراح بیلبورد انجام داده است را می بینند، می توانند ارزیابی کنند که آیا آن طراح همان کسی است که برای طراحی بیلبورد خود مثلا دیزاین بیلبورد چهاروجهی مدنظر به آن نیاز دارند یا خیر. وجود نمونه بیلبورد رستوران یا نمونه بیلبورد تبلیغاتی عکاسی در رزومه طراح نشان از مهارت کاری او دارد.

نمونه طرح بیلبورد تبلیغاتی، ابزاری عالی برای کمک به بازاریابی و پرزنت کردن طراح بیلبورد و همچنین روشی بهینه برای کارفرمایان است که قبل از استخدام طراح و اجاره کردن بیلبورد به مهارت ها و استعداد کاری او پی ببرد. می‌توانید در یک جلسه مشاوره ساخت بیلبورد نمونه بیلبوردهای تبلیغاتی طراح را ببینید.

نمونه کار باعث افزایش اعتماد مشتری به تیم طراحی بیلبورد می‌شود

زمانیکه نمونه تبلیغات بیلبورد خود را به نمایش می‌گذارید، اعتماد مشتریان جدید را به دست می‌آورید. نظرات مشتریان قبلی طراحی بیلبورد را جمع‌آوری کنید و آنها را در نمونه کار بیلبورد خود بگنجانید تا اطمینان حاصل کنید که مشتریان بالقوه از خدمات شما رضایت کافی را خواهند داشت.

ارائه نمونه بیلبورد های تبلیغاتی، به کسب‌وکار طراحی بیلبورد جنبه‌ای قانونی می‌بخشد

امروزه طراحان بیلبورد زیادی به صورت فریلنس یا حضوری مشغول به کار هستند.بسیاری از آنها ماهر و دارای توانایی‌های استثنایی هستند، اما برخی از طراحان فاقد تخصص لازم در بخش دیزاین بیلبورد هستند. با توجه به اینکه کار آنها ارزش نمایش ندارد، نمونه کار بیلبورد مناسبی ارائه نمی‌دهند و وقت مشتری را تلف می‌کنند.

با ارائه نمونه تبلیغات بیلبورد، مشتری کار نهایی را رد نمی‌کند

هر کسی ترجیحات و سلایق خاص خود را در طراحی بیلبورد دارد و همه یک سبک گرافیکی یکسانی را دوست ندارند. برخی از کارفرماها طرح‌ها پر زرق و برق را دوست دارند و برخی کارهای مینیمال و ساده را برای طراحی بیلبورد خود می‌پسندد. حالا فرض کنید که بدون ارائه نمونه طرح بیلبورد کار طراحی را شروع می‌کنید و پس از ارسال پیش نمایش از مشتری بازخورد منفی دریافت می‌کنید. در نتیجه به علت عدم ارائه نمونه کار طراحی بیلبورد در ابتدا زمان و تلاش خود را هدر داده‌اید و مشتری را نیز از دست داده اید. باید در مفاد قرارداد طراحی بیلبورد تمامی خواسته‌های کارفرما به طور شفافی ذکر شود

 

نمونه طرح بیلبورد آپ

 

اهمیت داشتن نمونه کار بیلبورد برای طراح چیست؟

بدون شک داشتن نمونه کار برای هر طراح بیلبورد یا هر کسی که در زمینه ارائه خدمات گرافیکی فعالیت می‌کند ضروری است. نمونه طراحی بیلبورد اصالت کاری شما را نشان می‌دهد و به عنوان بستری برای مشتریان بالقوه جهت مشاهده کیفیت کار شما عمل می‌کند. نمونه طرح بیلبورد پتانسیل واقعی و استعدادهای شما را نشان می‌دهد.

داشتن نمونه کار آنلاین بیلبورد به اندازه داشتن  نمونه کار آفلاین (برگه چاپی) اهمیت دارد. با استفاده از نمونه‌های چاپی بیلبورد می‌توانید در جلسه‌ها و مصاحبه‌های کاری برنده باشید. سمپل بیلبورد تبلیغاتی طراحی شده توسط شما، ویترینی از توانایی‌ها، دانش و استعداد طراحی شما می‌باشد.

انواع نمونه کار بیلبورد تبلیغاتی کدام است؟

یک نمونه خلاقانه بیلبورد ممکن است توسط یک کارفرما تایید شود اما یک کارفرمای دیگر همان طرح را رد کند. بنابراین باید انواع مختلف نمونه‌های بیلبورد در رزومه شرکت قرار داشته باشد. از انواع نمونه کار بیلبورد می‌توان به بیلبورد چرخنده یا بیلبورد دیواری اشاره کرد. در کنار نمونه‌های مختلف بهتر است کار چاپی عکاسی شده  از بیلبورد خود مثلا بیلبورد عابر پیاده به کارفرما ارائه دهید تا نظر او بیشتر جلب شود. 

 

نمونه طراحی بیلبورد تبلیغاتی

 

نمونه بیلبورد استودیو سلام گرافیک

استودیو سلام گرافیک با ارائه نمونه کارهای بیلبورد طراحی شده در این مجموعه حرفه‌ای بودن خود را ثابت کرده است. می‌توانید این نمونه‌ها را مشاهده کنید و برای طراحی‌های خود ایده بگیرید. سلام گرافیک خدمات بیلبورد در مشهد را نیز ارائه می‌دهد. همچنین اگر ساکن تهران هستید می‌توانید با مراجعه حضوری یا به صورت آنلاین از کارشناسان ما بخواهبد نمونه‌های طراحی بیلبورد مثل بیلبوردهای مینی را برای شما ارسال نمایند تا سفارش بیلبورد در تهران را با خیال راحت ثبت نمایید.

نمونه بنر تبلیغاتی بیلبورد

هنگام بررسی نمونه کارهای طراحی بیلبورد اولین چیزی که بررسی می‌کنیم طرح بنر بیلبورد تبلیغاتی است. با بررسی طرح بنر بیلبورد به پیام تبلیغاتی آن پی میبریم. با ممقایسه‌ این نمونه طرح‌ها خصوصا در حوزه کاری خود در نهایت می‌توانیم بهترین تصمیم را هنگام سفارش بیلبورد بگیریم. سفارشی که به قدر کافی برای مخاطب هدف ما خیره کننده و ماندگار باشد.

بررسی مهارت و تنوع کاری طراح بیلبورد در اولویت قرار دارد. همچنین در صورت امکان رضایت مشتریان قبلی را بسنجید. شما باید بدانید دقیقا چه هدفی از طراحی بیلبورد دارید تا بتوانید نمونه طرح بیلبورد تبلیغاتی طراح را بسنجید.

گاهی طراحان بیلبورد برای تمرین و تقویت مهارت خود اقدام به طراحی بیلبوردهای ذهنی خود می‌کنند که فایل خروجی موکاپ بیلبورد می‌شود. در واقع موکاپ ها نمونه‌هایی از طراحی بیلبورد هستند که می‌توانند در قالب پیش نمایش به کارفرما ارسال شوند.

4.4/5 - (14 امتیاز)