مشاوره دیزاین بیلبورد به فرآیندی گفته می‌شود که فردی که از توانایی کافی در زمینه طراحی بیلبورد برخوردار است به شخصی که قصد سفارش طراحی بیلبورد آنلاین را دارد نکاتی را یادآوری می‌کند. با استفاده از خدمات مشاوره ساخت بیلبورد، بهترین طراحی بیلبورد متناسب با نیاز کارفرما انجام می‌شود.

شرکت طراحی گرافیک آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی انواع جدید بیلبورد و ارائه مشاوره رایگان ساخت بیلبورد است.

مشاوره طراحی و ساخت بیلبورد به چه فرآیندی گفته می‌شود؟

یکی از راه های آسان و بی هزینه که منجر به طراحی بهتر بیلبورد می‌شود، ارائه مشاوره حرفه‌ای به کارفرمایان و شفاف سازی نیازها و خواسته‌های آنان و ارائه پیشنهادات متناسب برای ساخت بیلبوردهای تبلیغاتی و بیلبوردهای چرخشی است.

برخی از شرکت‌ها در برابر مشاوره طراحی بیلبورد هزینه‌ای را برای حق مشاوره دریافت میکنند اما تیم سلام گرافیک خصوصا برای کمک به شرکت‌های نوپا اقدام به ارائه مشاوره رایگان دیزاین بیلبورد کرده است که پیش از نهایی کردن قرارداد دیزاین بیلبورد می‌توانید از آن نهایت بهره را ببرید.

چرا باید به مشاوران طراحی بیلبورد مراجعه نماییم؟

گاهی کارفرمایان خواسته‌ها و اهدافی از طراحی بیلبورد دارند اما نمی‌دانند چگونه باید آن را به طراحان بیلبورد توضیح دهند. مشاوران و طراحان دیزاین بیلبورد با داشتن سابقه طولانی در این زمینه می‌توانند به کمک کارفرمایان بشتابند و کمک کنند به اهداف تبلیغاتی خود دست پیدا کنند. همچنین برخی از کارفرمایان اصرار دارند که طراحی بیلبوردهای نوع خاصی مثل بیلبوردهای سایز کوچک یا خیلی بزرگ برای آن‌ها مناسب است اما در اشتباه هستند. مشاوران آن‌ها توجیه می‌کنند و کمک می‌کنند بهترین نوع بیلبو.رد را انتخاب نمایند.

مشاور دیزاین بیلبورد تبلیغاتی با احساسات مخاطبین هدف آشنایی کامل دارند و طوری دست به طراحی انواع بیلبورد مثل بیلبورد دیواری تبلیغاتی می‌زنند که با برانگیختن واکنش‌های احساسی مخاطب را به خرید و استفاده از خدمات و محصولات بیلبورد تشویق نمایند.

دریافت مشاوره بیلبورد چه مزایایی دارد؟

استفاده از تجربه دیگران خصوصا افراد خبره در زیمنه طراحی بیلبورد همیشه به کار می‌آید. از مزایای مشاوره راهنمایی طراحی بیلبورد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاور طراحی بیلبورد کیست؟

معمولا مشاور طراحی بیلبورد همان طراح بیلبورد است که علاوه بر ارائه خدمات طراحی بیلبورد با استفاده از دانش و مهارت و سابقه کار خود به افرادی که نیاز به مشاوره ساخت بیلبورد دارند راهنمایی‌هایی چون محل قرارگیری و نصب بیلبورد، انتخاب تصاویر مناسب برای بیلبورد، فونت مناسب را پیشنهاد می‌دهند و در انتخاب شعار تبلیغاتی بیلبورد نیز به افراد کمک می‌کنند. همچنین نکاتی را در خصوص پرینت بیلبورد و استفاده از متریال و تکنولوژی چاپ مناسب بیان می‌کنند که با رعایت آن می‌توان بیلبوردی حرفه‌ای داشت. مشاور طراحی بیلبورد با مخاطبان مختلف و سلایق آنان نیز آشنایی دارد. از نمونه های بیلبورد که مشاوران بیلبورد به کارفرمایان توصیه می‌کنند می‌توان به بیلبوردهای دیجیتالی و بیلبوردهای چهاروجهی اشاره نمود.

فرآیند دریافت مشاوره رایگان طراحی بیلبورد به چه صورت است؟

استفاده از بیلبوردهای مختلف مثل بیلبوردهای عابر پیاده فرصتی را ایجاد کرده که تبلیغات تاثیرگذاری طراحی کنیم، تبلیغاتی که در عین ساده بودن توجه مخاطبان زیادی را جلب کنند. برای داشتن بیلبوردی با این ویژگی باید از راهنمایی و مشاوره افراد خبره در زیمنه طراحی بیلبورد بهره ببریم. اما روند دریافت مشاوره به چه صورت است؟

دریافت مشاوره بیلبورد به صورت حضوری

در این روش با مراجعه حضوری به دفاتر مرکزی سلام گرافیک که در سه شهر تهران، مشهد و بجنورد واقع شده می‌توانید از نزدیک خواسته‌ها و نظرات خود را با مشاوران بیلبورد در میان گذاشته و از تجربیات آن‌ها استفاده کنید. این روش برای کسانیکه که در مشهد و تهران حضور دارند و قصد سفارش طراحی بیلبورد در مشهد و دیزاین بیلبورد در تهران را دارند مناسب است.

دریافت مشاوره ساخت بیلبورد به صورت تلفنی

در این روش با تماس با شماره های دفاتر سلام گرافیک یا تماس مستقیم با طراح و مشاور بیلبورد می‌توانید نکاتی را در خصوص طراحی انواع بیلبورد از جمله بیلبوردهای تری دی(3D) دریافت نمایید.

ارائه آنلاین خدمات مشاوره دیزاین بیلبورد

در این روش از طریق کانال های آنلاین مثل تلگرام، واتسپ و ایتا میتوانید با مشاوران با ارتباط بگیرید و در خصوص طراحی و اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی مشاوره رایگان دریافت کنید. مشاوران سلام گرافیک به خوبی به مزایا بیلبورد و اجزا تشکیل دهنده بیلبورد آگاه هستند از این رو بهترین مشاوره را به شما ارائه می‌دهند.

آیا جلسه مشاوره طراحی بیلبورد سلام گرافیک محدودیت زمانی دارد؟

تا زمانی که نیاز و سوالات شما در خصوص طراحی بیلبورد رفع نشود مشاوران ما به مکالمه با شما ادامه می‌دهند و این جلسه محدودیت زمانی ندارد.

آیا سلام گرافیک هزینه مشاوره بیلبورد دریافت می‌کند؟

خیر. در قبال ارائه خدمات مشاوره ساخت بیلبورد هیچ گونه ای هزینه از شما عزیزان دریافت نمی‌شود. هدف ما کمک به کسب‌وکارهای نوپا می‌باشد.

5/5 - (5 امتیاز)