بیلبوردهای سه بعدی بیلبوردهای بزرگ و دیجیتالی هستند که از فناوری تصویر سه بعدی «چشم غیرمسلح» برای ایجاد تصاویر واقعی استفاده می‌کنند. اگر طراحی بیلبوردهای سه بعدی به درستی اجرا شود، بیلبورد یک توهم بصری ایجاد می‌کند که به بیننده این احساس را می‌دهد که گویی محتوای بیلبورد بدون نیاز به عینک سه بعدی از صفحه بیلبورد بیرون زده است. مجموعه سلام گرافیک در طراحی انواع بیلبورد از جمله بیلبورد پل عابر پیاده و بیلبوردهای سه بعدی تبحر خاصی دارد. خدمات بیلبورد در مشهد و بیلبورد تبلیغاتی تهران از خدمات اصلی سلام گرافیک هستند.

با وجود چنین نمایشگرهای تبلیغاتی بزرگ در فضای باز زنده کردن شخصیت برند شما دیگر یک رویا نیست. استفاده از بیلبوردهای دیجیتالی حس کنجکاوی مخاطب را برای آشنایی بیشتر با برند و محصولات و خدمات شما برمی‌انگیزد. در دنیای دیجیتالی امروز، بیلبوردهای سه بعدی تبلیغاتی یکی از موثرترین راه هایی هستند که برندها می‌توانند پیام خود را به مخاطبان هدف خود در دنیای فیزیکی منتقل کنند. تبلیغات هنری جذاب با بیلبوردهای سه بعدی ممکن شده است. تنها عیبی که این بیلبوردها دارند قیمت طراحی بیلبورد بالای آن‌ها است.

اصول طراحی بیلبوردهای سه بعدی

نحوه عملکرد نمایشگرهای بیلبورد 3D

چنانچه برای تماشا فیلم‌های سه بعدی به سینما سه بعدی بروید معمولا برای تماشا فیلم به شما عینک‌های مخصوص می‌دهند تا بتوانید جلوه های بصری سه بعدی واقعی را تماشا کنید. اما برای مشاهده تصاویر نمونه بیلبورد‌های سه بعدی نیازی به استفاده از عینک نیست زیرا صفحه نمایش بیلبوردهای سه بعدی از نوع صفحه نمایش LED سه بعدی است و مخاطبین بدون عینک نیز به راحتی می‌توانند تصاویر آن را به صورت سه بعدی مشاهده کنند. اجاره کردن بیلبورد های سه بعدی می‌تواند به دیده شدن برن شما کمک شایانی بکند.

قطعا در حال حاضر این سوال در ذهن شما شکل گرفته که نحوه عملکرد صفحه نمایش ال ای دی سه بعدی چگونه است؟

در پاسخ باید گفت که صفحه نمایش‌های بیلبورد دیجیتال از نوع  ال ای دی  میکرو سیم است و نور را به شکل سه بعدی ساطع می‌کنند و همین امر سبب می‌شود تا تصویر به صورت سه بعدی در هنگام نصب بیلبورد نمایش داده شود. معمولا این نوع از ال ای دی‌ها دارای سطح صاف نیستند و آن‌ها را در زاویه ۹۰ درجه قرار نمی‌دهند تا تصاویر آن ها به شکل سه بعدی نشان داده شود.

چرا باید از بیلبورد سه بعدی استفاده کنیم؟

نکات کلیدی برای افزایش کیفیت نمایشگرهای بیلبورد سه بعدی

اصول طراحی بیلبورد خلاقانه سه بعدی شامل چه مواردی است؟

به کار بردن تصاویر و ویدیو‌های جذاب و با‌کیفیت، خلاقیت، منحصر‌به‌فرد بودن، استفاده از رنگ‌های جذاب و.. از جمله اصول مهم طراحی بیلبورد محسوب می‌شود که در جلسه مشاوره بیلبورد برای شما شرح داده می‌شود.

مزایا استفاده از آگهی نما سه بعدی چیست؟

از مزایا بیلبورد 3D به دلیل جذابیت بصری خاصی که دارند باعث جذب مخاطب بیشتر و افزایش فروش می‌شوند. همچنین بروزرسانی و ایجاد هر نوع تغییر در بیلبورد نیز از راه دور امکان‌پذیر است.

4.6/5 - (7 امتیاز)