طراحی بیلبورد مینی با بهترین شرکت طراحی گرافیک. اما مفهوم بیلبورد مینی چیست؟ این نوع بیلبورد سایز بسیار کوچکی داشته و طراحی ساده‌تری به نسبت سایر بیلبوردها دارد، زیرا فضا کافی برای قرارگیری تصویر یا نوشته طولانی ندارد. از این نوع بیشتر در ایستگاه‌های اتوبوس، قطار یا مترو استفاده می‌گردد. هزینه طراحی و استجاره بیلبورد های مینی ممکن است کمی از طراحی بیلبورد های معمولی کمتر باشد؛ زیرا فضایی که اشغال می کند کمتر است. طراحی بیلبورد مینی توسط کارشناس های طراحی تیم حرفه‌ای سلام گرافیک انجام می شود.

بیلبورد مینی چیست؟

بلیبورد مینی یکی از انواع بیلبورد محسوب می‌شود که همگانی و ساده بوده و از قیمت پایین‌تری برخوردار است. همانطور که از نام آن پیدا است این نوع بیلبود اندازه کوچکی دارد و از آن معمولا در مکان‌هایی با فضاهای کوچک‌تر استفاده می‌شود. ممکن است بیلبورد مینی، به دلیل کوچک بودن، در معرض دید کمتری باشند و افراد به آن توجه نکنند. بیلبوردهای مینی تنها در روز دیده می‌شوند و به عبارت دیگر تابلوهای تابستانه و روزانه هستند؛ زیرا منبع نوری ندارند. اگر بیلبورد شما نشان‌دهنده محصولی است که در شب خریدار دارد، مانند رستوران‌ها بهتر است از این نوع بیلبورد استفاده نکنید.  ایستگاه‌های مترو، اتوبوس، مراکز آموزشی و… برای استفاده از این بیلبورد مناسب است.

کاربرد بیلبورد مینی چیست؟

کاربرد بیلبورد مینی شبیه به بیلبوردهای معمولی است و برای معرفی محصولات و خدمات به کار می‌رود. از این نوع بیلبورد بیشتر در ایستگاه‌های اتوبوس و مترو استفاده می‌شود؛ زیرا فضای کمتری را اشغال می‌کنند و بین انواع تبلیغات بیلبوردی گزینه مناسب‌تری به حساب می‌آیند. بیلبوردهای مینی می‌توانند روابط با مشتریان را بهبود بخشند و در نتیجه باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شوند. از دیگر کاربردهای بیلبورد مینی علاوه‌بر معرفی محصول یا خدمات می‌توان به رساندن یک پیام خاص مانند عدم استفاده از دخانیات، احترام به والدین و.. اشاره کرد. با توجه به نصب این بیلبورد در ایستگاه‌ها، ممکن است اطلاعاتی راجع به ایستگاه یا مسیرها بر روی بخش‌های سازنده بیلبورد چاپ شده باشد.

ویژگی‌های بیلبورد مینی چیست؟

از ویژگی‌های بیلبورد مینی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اشغال فضای کمتر

به دلیل این که این بیلبوردها کوچک هستند، فضای کمتری را اشغال می‌کنند و می‌توان از آن‌ها در ایستگاه‌های اتوبوس و مترو، مکان‌های اداری و فضاهای کوچک‌تر که نمی‌توان از بیلبوردهای بزرگ استفاده کرد، بهره برد.

طراحی سریع

مینی بیلبوردها با توجه به اندازه خود، وقت کمتری را از طراح می‌گیرند. همچنین این طراحی نسبت به طراحی بیلبورد گردان یا دیگر طراحی‌ها مانند دیزاین و ساخت بیلبورد دیجیتالی کار آسان‌تری است؛ در نتیجه سفارش خدمات ساخت بیلبورد زودتر آماده می‌شود.

قیمت پایین‌تر

هزینه بیلبوردهای مینی پایین‌تر از سایر بیلبوردها مثل بیلبورد تبلیغاتی چرخان است؛ زیرا فضای کمتری را اشغال می‌کند. اگر به دنبال بیلبورد با قیمت مناسب هستید، می‌توانید این نوع بیلبورد را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که بیلبوردهایی مثل بیلبورد چهاروجهی (tetrahedron) اثر تبلیغاتی بیشتری دارند اما هزینه طراحی آن‌ها نیز با توجه به پیچیدگی طراحی بالاتر از بیلبورد مینی است.

مزایا و معایب بیلبورد مینی

از مزایای بیلبورد می‌توان به مواردی مانند طراحی آسان و سریع، هزینه پایین‌تر و اشغال فضای کمتر اشاره کرد. از معایب آن نیز می‌توان احتمال کمتر دیده شدن آن را نام برد.

قیمت بیلبورد مینی

قیمت بیلبورد مینی به عوامل زیادی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. عوامل زیر در قیمت نهایی بیلبورد مینی نقش دارند:

پیچیدگی طرح

طرح انتخاب شده از سمت شما، تاثیر زیادی در قیمت بیلبورد مینی دارد. طرح‌هایی که پیچیده‌تر باشند هزینه بیشتری نسبت به طرح‌های ساده خواهند داشت. با مشاهده نمونه کارهای بیلبورد می‌توانید از هزینه آن آگاه شوید.

زمان گرفته شده از طراح

هر طرحی زمان متفاوتی از طراح می‌گیرد و زمان بیشتر هزینه بالاتر را در پی خواهد داشت. همچنین کارهایی که نیاز به تحویل فوری داشته باشند، باعث افزایش هزینه بیشتری. پیش از سفارش طرح، می‌توانید با مشاوره تخصصی دیزاین بیلبورد، از قیمت حدودی طرح آگاه شوید. با سفارش طراحی بیلبورد در شهرستان مشهد، می‌توانید در زمان کمتر، کار خود را تحویل بگیرید.

رزومه شرکت گرافیکی

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی بیلبورد مینی، رزومه شرکت گرافیکی است. ممکن است شرکت‌هایی که به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اند هزینه کمتری از مشتری بگیرند. سلام گرافیک با سابقه و تجربه بالا، بهترین طراحی بیلبورد مینی را با هزینه مقرون‌به‌صرفه انجام می‌دهد و با قرارداد بیلبورد تبلیغاتی می‌توانید خیال خود را بابت یک کار با کیفیت راحت کنید.

از دیگر عوامل تعیین‌کننده قیمت طراحی بیلبورد مینی، می‌توان به تعداد دفعات ویرایش، اندازه طرح و… اشاره کرد. این عوامل صرفا جهت طراحی بیلبورد مینی است و شما باید قیمت چاپ بیلبورد را نیز در نظر بگیرید که با توجه به اندازه بیلبورد، رنگ و جنس آن متفاوت خواهد بود. همچنین تعبیه بیلبورد نیز ممکن است هزینه جداگانه‌ای برای شما داشته باشد.

خدمات شرکت طراحی بیلبورد مینی

خدمات شرکت طراحی بیلبورد مینی تنها منحصر در این نوع بیلورد نیست و می‌توانید از انواع طراحی‌ها نیز استفاده کنید. با سفارش طراحی بیلبوردهای تهران و دیگر شهرها می‌توانید از این خدمات استفاده کنید:

استفاده از بیلبورد مینی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

از این نوع بیلبورد می‌توان در فضاهای آموزشی و فرهنگی استفاده کرد. همچنین استفاده از آن در فضاهایی مانند بانک‌ها، رستوران و کافی‌شاپ‌ها و دیگر مکان‌های سرپوشیده ممکن است باعث جذب مشتری شود.

چه چیزی طراحی بیلبوردهای سایز مینی را برجسته می‌کند؟

اگر طراحی بیلبورد مینی به یاد ماندنی و درک پیام آن برای مخاطبان مختلف آسان باشد و همچنین خوانایی خوبی داشته باشد، در ذهن مخاطب برجسته می‌شود.

4.2/5 - (9 امتیاز)