بیلبورد دیجیتال (digital billboard) بیلبوردی است که تصاویر دیجیتالی را که هر چند ثانیه یک بار توسط کامپیوتر تغییر می‌کند، نمایش می‌دهد. بیلبوردهای دیجیتال عمدتاً برای تبلیغات استفاده می شوند، اما می‌توانند اهداف عمومی‌تری مثل اطلاع‌رسانی در مورد موضوعی خاص را نیز پوشش دهند. بیلبورد دیجیتالی تبلیغاتی تحت کنترل کامپیوتر می تواند تصاویر، ویدئو و انیمیشن را نمایش دهند. این بیلبوردها در مکان‌های شلوغ و پر رفت‌وآمد مانند بزرگراه ها و جاده‌های اصلی نصب می‌شوند. مزیت بیلبوردهای دیجیتال این است که اگر استراتژی یا تبلیغات شما تغییر کند، می‌توانید فوراً تبلیغات خود را با یک طرح جدید جایگزین کنید.

شرکت سلام گرافیک در طراحی بیلبوردهای مختلف از جمله بیلبوردهای سه بعدی تبحر دارد. در صورتیکه نیاز به خدمات بیلبورد سه بعدی در شهرهای مختلف دارید سلام گرافیک آماده خدمت رسانی به شماست. دیزاین بیلبورد در شهرستان مشهد و تهران تخصص ماست.

نکات مهم درباره طراحی بیلبوردهای دیجیتال

نکات مهم درباره نصب بیلبوردهای دیجیتال

مزایای استفاده از بیلبورد‌های دیجیتالی تبلیغاتی

استفاده از بیلبوردهای دیجیتال چه مزایایی دارد؟

برای تغییر و بروز‌رسانی بیلبورد‌های دیجیتالی به نیروی انسانی نیاز نیست و برای این فرایند هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کرد. همچنین طبق بررسی‌های صورت گرفته توجه مخاطبین به این نوع بیلورد‌ها بیشتر است و معمولا افراد با تصاویر دیجیتالی راحت‌‌تر ارتباط برقرار می‌کنند.

در انواع بیلبوردهای دیجیتالی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

طرح یک بیلبورد حرفه‌ای باید کاملا یونیک و منحصر‌به‌فرد باشد، از تصاویر جذاب و با‌کیفیت در آن استفاده شود، شعار تبلیغاتی آن باید جذاب و تاثیر‌گذار باشد و بیشتر از ۷ کلمه در آن استفاده نشود. این نکات باید در قرارداد بیلبورد ذکر شود.

5/5 - (6 امتیاز)