تصویر سازی و طراحی کاراکتر یکی از مهم‌ترین مواردی است با استفاده از آن می‌توانید کتاب محصول یا کالای خود را با ویژگی خاص و بهتری در زاویه دید مخاطب قرار دهید. طراح تصویر ساز با استفاده از دانش فنی خود و همچنین جمع آوری داده‌های مناسب از کسب و کار یا کتاب سعی می‌کنیم بهترین طراحی تصویر سازی کاراکتر را پیاده سازی کند.

طراحی کاراکتر

تکنیک‌های طراحی تصویر سازی یک کاراکتر

تکنیک‌های متعددی برای تصویر سازی کاراکتر وجود دارد که در رابطه با این تکنیک‌های تصویر سازی در دوره آموزش طراحی تصویر سازی به صورت کامل اطلاعاتی را بیان کرده‌ایم. اگر دوست دارید می‌توانید حتی در کارگاه آموزش فتوشاپ مجموعه میانبر نیز شرکت کنید. از مهم ترین نکاتی که باید به ان توجه داشته باشید، سن مخاطب یا پرسونا است. تصویر سازی کاراکتر باید بر اساس سن مخاطبان انجام شود. برای پیاده سازی کاراکتر بهتر است تا حدی تصویر را تخیلی در نظر بگیرید.

هزینه طراحی تصویر سازی کاراکتر

قیمت طراحی تصویر سازی کاراکتر به نسبت کیفیت و طرح متفاوت است. در صورتی که کاراکتر ها خیلی خاص و منحصر به فرد باشد باید حدودا از 2 میلیون تومان هزینه طراحی کاراکتر را در نظر داشته باشید.

تصویر سازی کاراکتر دیجیتال

اصولا امروزه تصویر سازی ها به سمت تصویر سازی دیجیتال رفته اند. هنرمندان با استفاده از ابزار های دیجیتال مانند قلم نوری و تبلت گرافیکی می توانند کاراکتر های مختلف را پیاده سازی کنند. تصویر سازی های حرفه ای کاراکتر با نرم افزار های به خصوص انجام می شود اما تصویر سازی های معمولی با نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور امکان پذیر است.

تصویر سازی دوبعدی یا سه بعدی

در برخی از پروژه نیاز به تصویر سازی دوبعدی و در برخی دیگر نیاز به تصویر سازی سه بعدی کاراکتر است. پس از تحلیل و بررسی نیاز کاربر و کارفرما، باید تشخیص دهید که از کدام نوع طراحی تصویر سازی کاراکتر می توان استفاده کرد.

نمونه های طراحی تصویر سازی کارشناسان سلام گرافیک بسیار گسترده است که می توانید از صفحه نمونه کار ها مشاهده کنید.

ویژگی یک تصویر سازی خوب

تفاوت تصویر سازی با نقاشی

تصویر سازی چیست

طراحی تصویر سازی وکتور

طراحی تصویر سازی مد

طراحی تصویر سازی بسته بندی

طراحی تصویر سازی تبلیغاتی

طراحی تصویر سازی مجله

طراحی تصویر سازی کتاب کودک

طراحی تصویر سازی کتاب نوجوان

طراحی تصویر سازی بزرگسال

طراحی تصویر سازی کتاب

انواع تصویر سازی

قرارداد طراحی تصویر سازی

طراحی تصویر سازی کاراکتر با استفاده از چه ابزارهایی صورت می گیرد؟

امروزه بیشتر تصویر سازی کاراکتر با استفاده از تصویر سازی دیجیتال (نرم افزار، تبلت، قلم) پیاده سازی می شود.

دوره اموزشی طراحی تصویر سازی کاراکتر در مجموعه سلام گرافیک است؟

بله، در دوره اموزشی طراحی تصویر سازی به تمام نکات خواهیم پرداخت.

5/5 - (2 امتیاز)