قیمت طراحی کاراکتر

قیمت طراحی کاراکتر (character design price) به میزان هزینه‌ای گفته می‌شود که طراح کاراکتر در ازای طراحی و ساخت کاراکتر یا شخصیت دریافت می‌کند. تعرفه طراحی کاراکتر از 800.000 هزار تومان تا 3.000.000 تومان متغیر است. اگر می‌خواهید بدانید عوامل موثر بر قیمت طراحی کاراکتر چیست با بهترین شرکت طراحی گرافیک همراه باشید. چگونه طراحی کاراکتر با قیمت مناسب پیدا کنیم؟ برای دریافت این خدمات با قیمت مناسب، ابتدا باید چند نمونه طراحی کاراکتر مشاهده کنید. با دیدن نمونه‌ کارهای بیشتر متوجه خواهید شد که قیمت گذاری‌ها براساس چه فاکتورهایی صورت می‌گیرد.

قیمت انواع مدل‌های کاراکتر 

طراحی کاراکتر دارای انواع متفاوت و سبک‌های متفاوتی است. در ادامه قیمت طراحی انواع کاراکتر را مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی کاراکتر تبلیغاتی

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی کاراکتر بازی

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی کاراکتر وکتوری

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی کاراکتر تجاری

3/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر در نرم افزارهایی همچون فتوشاپ و ایلاستریتور انجام شده و طی این فرآیند یک شخصیت تبلیغاتی قدرتمند ایجاد می‌گردد. از آنجا که در دیزاین کاراکتر نخست شخصیت‌سازی انجام می‌شود، باید گرافیست روندی را که شامل معرفی شخصیت تبلیغاتی و تغییر ظاهر او است، سپری کند. بنابراین قیمت طراحی کاراکتر تحت تاثیر مولفه‌های مختلفی قرار می‌گیرد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

پیچیدگی دیزاین

ممکن است که مشتری برای طراحی و ساخت هویت بصری خود از جمله کاراکتر برند خواستار دیزاینی پیچیده و متفاوت از رقبا باشد. در این‌صورت با توجه به دشوار بودن مراحل طراحی قطعاً هزینه بیشتری در نظر گرفته می‌شود. تمامی این موارد باید به صورت شفاف در قرارداد طراحی کاراکتر ذکر شوند.

مهارت طراح و رزومه کاری او

مهارت و میزان تجربه کاری طراح کاراکتر نیز در تعرفه طراحی کاراکتر تاثیر دارد. مسلما طراحان باتجربه دستمزد بیشتری را برای کار خود طلب خواهند کرد. طراحان کاراکتر در شهرهای مختلف نیز قیمت‌های متفاوتی اعلام می‌کنند. اگر استعلام قیمت بگیرید متوجه خواهید شد که قیمت طراحی کاراکتر در مشهد با ساخت کاراکتر در تهران متفاوت است.

زمان طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر به یک‌باره انجام نمی‌شود؛ برای این‌که کاراکتر بتواند اهداف مشتری را پوشش دهد، لازم است که به خوبی دیزاین اولیه آن ساخته و پرداخته شود. در واقع برای این‌که شخصیت تبلیغاتی بتواند به خوبی بر جامعه هدف تاثیر بگذارد، ضروری است لایه‌ها و اجزای مختلف آن به طور اصولی دیزاین شود.

همچنین کاراکتر باید به اندازه کافی منعطف باشد تا بتواند یک هویت خاص و منحصربه‌فرد را برای برند به ارمغان بیاورد. بنابراین شکل‌گیری یک کاراکتر تبلیغاتی اصیل به زمان و وقت بسیاری احتیاج دارد. بعضی از طرح‌ها پیچیدگی‌های خاص خود را دارند؛ بنابراین باید گرافیست زمان زیادی را صرف طراحی کاراکتر کند تا بتواند آن چیزی را که در ذهن دارد، پیاده‌سازی نماید. در چنین مواقعی قطعا تعرفه طراحی گرافیک افزایش خواهد یافت.

اتودهای اولیه و تعداد دفعات ادیت

برای این‌که خروجی کار طراحی مسکات یا کاراکتر کیفیت مطلوبی داشته باشد، گرافیست چندین مرتبه اتودهای اولیه را به کارفرما نشان داده و در صورت تایید وی، کار دیزاین ادامه می‌یابد. حال هرچه که تعداد اتودهای اولیه و همچنین دفعات ویرایش بیشتر باشد، قیمت طراحی کاراکتر بالاتر می‌رود.

نوع و سبک طراحی کاراکتر

از دیگر عوامل بسیار مهم تاثیرگذار در قیمت طراحی کانسپت کاراکتر، باید به نوع طراحی اشاره کرد. سبک‌های طراحی شخصیت یا کاراکتر تنوع زیادی دارد و قیمت هر یک از آن‌ها بسته به ویژگی‌هایشان، متفاوت است. انواع طراحی کاراکتر عبارت است از:

قیمت طراحی هر یک از کاراکترهای فوق متفاوت است. برای اطلاع دقیق از قیمت هر کدام به صفحات آن‌ها مراجعه کرده یا با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از تعرفه طراحی بخوانید.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی کاراکترسه بعدی 1 تا 14 روز کاری 2.500.000 تا 3.000.000 تومان
طراحی کالکشن NFT 1 تا 10روز کاری 1.000.000 تا 1.500.000 هزار تومان
طراحی کاراکتر مینیمال 1 تا 7 روز کاری 800.000 هزار تا 1.500.000 تومان
طراحی کاراکتر فانتزی 1 تا 7 روز کاری 800.000 هزار تا 1.500.000 تومان

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *