طراحی کاراکتر بازی (Game character desing) با هدف خلق شخصیت‌های یک بازی صورت می‌گیرد. این خدمات را به صورت تخصصی و حرفه‌ای می‌توانید از تیم سلام گرافیک دریافت کنید. برای بازی‌ یا گیم خود نیاز به شخصیت و طراحی دارید؟ طراحی صفر تا صد کرکتر بازی به صورت تضمینی و حرفه‌ای را به استودیو گرافیکی سلام گرافیک بسپارید. سلام گرافیک بهترین تیم طراحی کاراکتر در مشهد است. طراحی کاراکتر بازی بخش مهمی از پازل بازی‌های ویدئویی را شامل می‌شود. شخصیت‌های موجود در بازی صرفا یک شیء بصری نیستند؛ زیرا یک شخصیت نه‌تنها بازیکنان را با کل داستان بازی مرتبط می‌سازد بلکه باعث می‌شود بازیکنان از طریق آن یک تجربه بازی لذت‌بخش را تجربه کنند.

به همین دلیل، ساخت کاراکتر برای بازی کامپیوتری مستلزم مجموعه مهارت‌های تخصصی و خلاقیت است و به چیزی بیش از یک طرح خوب نوشته شده و گیم‌پلی سرگرم کننده نیاز دارد. اما، چه کسی وظیفه پیچیده طراحی شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی را برعهده می‌گیرد و چگونه این کار را انجام می‌دهد؟ وظایف طراح کاراکتر چیست؟ این مطلب از استودیو خلاق سلام گرافیک شما را از زیرو‌بم طراحی کاراکتر برای بازی گرفته تا قیمت و نحوه سفارش آن آگاه خواهد کرد.

تیم طراحی کاراکتر بازی

هیچ چیز به اندازه یک طراحی خاص و جذاب برای کاراکتر بازی نمی‌تواند توجه مخاطب را به خود جلب کند. از این‌رو، یکی از مهم‌ترین قوانینیک نمونه طراحی کاراکتر بازی که در مجموعه سلام گرافیک به آن توجه می‌شود، رعایت اصل سادگی در عین منحصر‌به‌فرد بودن است. فارغ از این‌که دیزاین درخواستی مشتری چقدر پیچیدگی داشته باشد، طراح کاراکتر این مجموعه می‌کوشد که طراحی کاراکتر برای بازی را با نهایت دقت و ظرافت طراحی نماید. کیفیت، خلاقیت، بروز بودن، مهارت و تجربه از دیگر ویژگی‌های تیم طراحی سلام گرافیک است.

سفارش طراحی کاراکتر بازی

روش‌های مختلفی مانند مراجعه حضوری به شرکت‌ها یا سایت‌های اینترنتی برای سفارش طراحی کاراکتر بازی وجود دارد. گاهاً فرآیند یافتن یک مجموعه طراحی کاراکتر بازی به‌صورت حضوری و ثبت سفارش به‌قدری زمانبر است که بیشتر افراد تصمیم به سفارش آنلاین طراحی کاراکتر بازی می‌گیرند. به همین دلیل، در مجموعه سلام گرافیک، ثبت سفارش طراحی کاراکتر بازی آنلاین و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. برای سفارش طراحی کاراکتر بازی می‌توانید به‌وسیله شماره‌های درج شده در سایت به‌صورت مستقیم با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

خدمات طراحی کاراکتر بازی

استودیو طراحی سلام گرافیک، با توجه به اهمیتی که کاراکترها در بازی دارند، خدمات طراحی کاراکتر برای بازی را به‌صورت اختصاصی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. طراحی منحصر‌به‌فرد، کیفیت ایده‌آل، پشتیبانی عالی، تعرفه منصفانه، استفاده از افراد متخصص از جمله خدماتی هستند که توسط این مجموعه ارائه می‌شوند. بنابراین اگر نیازمند خدمات طراحی کاراکتر بازی هستید، سلام گرافیک می‌تواند تمام آن چیزی باشد که به‌دنبال آن هستید. علاوه بر ساخت کاراکتر بازی، خدماتی چون طراحی کاراکتر تبلیغاتی و ساخت کاراکتر انیمیشن نیز از دیگر خدمات این تیم محسوب می‌شود.

بهترین شرکت طراحی کاراکتر بازی

اگر در انتخاب یک شرکت حرفه‌ای به‌منظور ساخت کاراکتر در تهران برای بازی کامپیوتری دچار سردرگمی شده‌اید و نمی‌دانید که باید به کدام شرکت طراحی کرکتر بازی مراجعه کنید، اصلا نگران نباشید، زیرا در ادامه بهترین شرکت را در این زمینه به شما معرفی خواهیم نمود. سلام گرافیک از مجموعه‌های معتبری است که سال‌ها در زمینه طراحی کاراکتر برای بازی فعالیت دارد. گرافیست‌های این مجموعه به مفاهیمی همچون رفتارشناسی، مخاطب‌شناسی، زیبایی‌شناسی و همچنین اصول طراحی بصری برای طراحی کاراکتر برای بازی کاملاً تسلط دارند. آگاهی از این مقررات منجر به بهبود کیفیت طراحی کاراکترهای دیجیتال، بازی، انیمیشنی، کارتونی و…  می‌شود.

نمونه طراحی کاراکتر بازی

طراحی کانسپت کاراکتر بازی به صورت حرفه‌ای تاثیر غیرقابل انکاری در جذابیت آن دارد. اگر هدف شما از طراحی شخصیت برای بازی جذب افراد مختلف باشد، باید شرکت‌های دارای رزومه کاری قابل قبول و معتبر را برای این کار برگزینید. در این‌گونه شرکت‌ها قوانین طراحی کاراکتر بازی به طور کامل رعایت شده و در نهایت دیزاینی در اختیارتان قرار می‌گیرد که بتواند پیام برند را به خوبی انتقال داده و اهداف تجاری شما را پوشش دهد. در این بین، مجموعه سلام گرافیک، با داشتن روزمه و نمونه کارهای متفاوت و قوی، به یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه طراحی کاراکتر سه بعدی و کاراکتر بازی تبدیل شده است. کافی است نمونه طراحی کاراکتر برای بازی را در سایت مشاهده کنید تا مهارت گرافیست‌های این مجموعه به شما اثبات گردد.

طراحی کاراکتر بازی چیست؟

چرا به طراحی مسکات حرفه ای یا ساخت کاراکتر اختصاصی برای بازی نیاز داریم؟ هدف اصلی از طراحی جداگانه برای کاراکتر بازی چیست؟ یکی از قسمت‌های پیچیده و اصلی در بازی‌ها که شاید کمتر کسی به آن توجه کند، طراحی کاراکترهای مناسب برای داستان بازی باشد. کاراکتر بازی، یکی از مهمترین اِلمان‌هایی هستند که هنگام ساخت بازی باید به‌صورت جداگانه و اختصاصی طراحی شوند. به‌طور معمول، داستان بازی حول کاراکتر می چرخد، به همین دلیل، باید توجه ویژه‌ای به طراحی آن کرد. در واقع، مدلسازی کرکتر در کنار گیم‌پلی، صداگذاری، گرافیک بازی و… یک عامل تاثیرگذار است و نقش آن به اندازه تمامی این موارد اهمیت دارد. به‌منظور ساخت کاراکتر برای بازی کامپیوتری ابتدا لازم است سبک بازی و نوع مخاطب خود را بشناسید و براساس آن کاراکتر خود را طراحی کنید. در مرحله بعدی باید هدف خود از خلق این کاراکتر و هدفی که کاراکتر دنبال می‌کند را بسنجید.

قیمت طراحی کاراکتر بازی

با توجه به اینکه طراحی شخصیت‌های بازی از نظر پیچیدگی و نوع طراحی متفاوت هستند، طراحان بسته‌به نیاز کارفرما، قیمت‌های متفاوتی را اعلام می‌کنند. به‌طور معمول، مهارت و تجربه طراح، ابعاد کاراکتر بازی، میزان زمان صرف شده، میزان پیچیدگی کاراکتر، کیفیت طراحی، تعداد کاراکترهای بازی، دوبعدی یا سه‌بعدی بودن کاراکتر بازی و… از عواملی هستند که باید هنگام محاسبه قیمت طراحی کاراکتر در نظر گرفته شوند. با توجه به معیارهای گفته شده، اگر انتخاب شما طراحی کاراکتر بازی ارزان‌قیمت باشد، نباید انتظار کیفیت دلخواه را داشته باشید. با توجه به این موضوع، مجموعه سلام گرافیک ساخت کاراکتر برای بازی کامپیوتری را بالاترین کیفیت و قیمتی منصفانه برای کارفرمایان خود انجام می‌دهد.

قرارداد طراحی کاراکتر بازی

یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از شرکت‌ها و کارفرمایان هنگام طراحی کاراکتر بازی پیش می‌آید، عدم اجرای تعهدات از سوی یکی از طرفین است. به همین دلیل، در مجموعه سلام گرافیک از همان ابتدا قرارداد طراحی کاراکتر برای بازی بین کارفرما و شرکت منعقد شده و کلیه جزئیات پروژه مانند قیمت ساخت کاراکتر برای بازی کامپیوتری، دستمزد گرافیست، مدت زمان تحویل طرح و سایر موارد در آن ذکر می‌شود.

چگونه ازکیفیت طراحی کاراکتر بازی توسط سلام گرافیک اطمینان پیدا کنیم؟

برای اطمینان از کیفیت کافی است به سایت این مجموعه مراجعه کرده و نمونه کارهای انجام شده مانند طراحی کاراکتر دو بعدی، بازی، انیمیشن و… توسط طراحان این مجموعه را بررسی کنید.

به چه مدت زمانی برای طراحی کاراکتر بازی نیاز است؟

زمان لازم برای طراحی کاراکتر بازی توسط مجموعه سلام گرافیک، با توجه به نوع و میزان پیچیدگی طراحی تعیین می‌شود. به‌طور معمول، بین ۵ ال ۱۰ روز کاری برای پیاده‌سازی کاراکتر بازی نیاز است.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *