نمونه طراحی کاراکتر

چند نمونه طراحی کاراکتر (Sample character design) مشاهده کنید و سپس سفارش دهید. دیدن نمونه کارهای طراحی کاراکتر باعث می‌شود که به درستی و به صورت مناسب بتوانید قبل از ثبت سفارش طراحی کارکتر از ایده کاراکتر خود و همچنین هزینه تقریبی طراحی کاراکتر آگاه شوید. نمونه طراحی کاراکتر بسیار متنوع است از همین‌رو ممکن است به هنگام سفارش ساخت کاراکتر، ندانید دقیقا کدام یک از انواع آن متناسب با هدفی است که شما انتظار دارید. استودیو سلام گرافیک با در اختیار داشتن طراح حرفه ای کاراکتر، بهترین شخصیت را با جدیدترین ایده‌ها برایتان طراحی می‌کند. برای سفارش طراحی کافیست با ما تماس بگیرید و یک جلسه مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید.

نمونه طراحی کاراکتر تبلیغاتی

اگر می‌دانید کاراکتر چیست و چه کاربردی دارد، قطعا از کاربرد کاراکترهای تبلیغاتی نیز مطلع هستید. برخی از کاراکترهای تبلیغاتی آنقدر تاثیرگذار می‌شوند که به شخصیت برند تبدیل می‌شوند و در چنین شرایطی به آن مسکات گفته می‌شود. برای مثال کاراکتر چی توز موتوری را می‌توان یکی از معروف‌ترین کاراکترهای تبلیغاتی دانست که به شخصیت یا مسکات این برند تبدیل شده است. با مشاهده چند نمونه کاراکتر تبلیغاتی به ویژه کاراکترهای معروف مانند بابابرقی، برند KFC و… متوجه خواهید شد که این شخصیت‌های تبلیغاتی تا چه اندازه در موفقیت یک برند تاثیرگذار هستند.

نمونه طراحی کاراکتر فانتزی

نمونه کاراکترهای فانتزی نیز توسط برندهای زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ به ویژه اگر برند مورد نظر سروکار بیشتری با کودکان داشته باشد. برای مثال کاراکترهایی که در طراحی بسته بندی مواد غذایی مخصوصا خوراکی‌هایی که اغلب مصرف کنندگان آن‌ها کودکان هستند را زیاد دیده‌اید؛ اگر فکر می‌کنید تاکنون یک کاراکتر فانتزی ندیده‌اید، مجددا که به فروشگاه رفتید با دقت بیشتری بسته بندی چیپس، پفک و… را مشاهده کنید! یک نمونه کاراکتر فانتزی که حرفه‌ای طراحی شده باشد در جلب توجه مشتری تاثیر بسیاری دارد. توجه داشته باشید که هر کاراکتر فانتزی لزوما یک مسکات نیست.

نمونه طراحی کاراکتر کارتونی

آیا کسی هست که یک نمونه کاراکتر کارتونی معروف را نشناسند؟! این روزها نه تنها کودکان بلکه والدین آن‌ها نیز کاراکترهای محبوب انیمیشنی مانند میکی ماوس، گوفی، اولاف و… را می‌شناسند. نگاهی به نمونه‌های طراحی کارکتر انیمیشنی بیندازید تا متوجه شوید طراحی جذاب تا چه میزان در شناخته شده این کاراکترها تاثیرگذار بوده است. برای سفارش طراحی کاراکتر انیمیشنی یا دیگر انواع شخصیت‌ها، ابتدا نمونه‌های سلام گرافیک را مشاهده کنید و سپس با شماره 09150554525 با استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس بگیرید..

نمونه طراحی کاراکتر ایرانی

شاید بیشتر مثال‌ها از یک نمونه کاراکتر، کاراکتر و شخصیت‌های معروف کمپانی‌های خارجی باشد، اما طراحی کاراکتر با لباس سنتی ایرانی، کاراکترهای ایران باستان، کاراکترهای الهام گرفته شده از شخصیت‌های شاهنامه و طراحی کاراکتر براساس نقاشی‌های اصیل ایرانی نیز طرفداران زیادی دارد. بسیاری از برندهای اصیل ایرانی علاقه‌ دارند از شخصیت‌هایی که نشان از اصالت ایران و ایرانی دارند برای برند خود استفاده کنند. تفاوتی نمی‌کند سفارش طراحی کاراکتر 2 بعدی داشته باشید یا 3 بعدی چراکه در هر صورت سلام گرافیک بهترین شخصیت را مطابق با خواسته‌های شما طراحی می‌کند. نمونه‌هایی از ساخت کاراکتر ایرانی را می‌توانید در سایت سلام گرافیک مشاهده کنید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *