تصویر سازی سه بعدی چیست؟ آیا تابه‌حال

نمونه‌های تصویرسازی سه بعدی را دیده‌اید؟ رشته طراحی و تصویرسازی از زیرمجموعه‌های رشته طراحی است که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. تصویر سازی 3d اصولاً برای بنر یا تبلیغات خاص استفاده می‌شود. البته تصویر سازی سه بعدی تنها به این موضوع ختم نمی‌شود و در موضوعات دیگر هم کاربرد خواهد داشت. سلام گرافیک، سفارش طراحی تصویر سازی سه‌ بعدی را به کارشناسان تصویرسازی خود واگذار می‌کند.

طراحی تصویر سازی سه بعدی

نرم‌افزارهای طراحی گرافیک ۳ بعدی

با ابزارهای مورداستفاده در طراحی تصویر سازی سه بعدی آشنا هستید؟ قبل از اینکه از ابزار موردنظر استفاده کنید، باید بسنجید که این ابزار مناسب پروژه تصویرسازی شما هست یا خیر! نرم‌افزارهای 3dmax  و maya از نرم‌افزارهایی است که همیشه مورداستفاده قرار می‌گیرد. اگر به طراحی و تصویر سازی سه‌ بعدی علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً این نرم‌افزارها را یاد بگیرید.

معرفی نرم افزارهای تصویرسازی

ابزار و نرم‌افزارهای دیگری هم هستند که برای تصویر سازی سه بعدی مورداستفاده قرار می‌گیرند. ابزار zbrush برای مجسمه‌سازی دیجیتال استفاده می‌شود. شبیه‌سازی‌های پیچیده با استفاده از نرم‌افزار Houdini امکان پیاده‌سازی دارد. برای نقاشی‌های سه‌ بعدی یا تکسچر بهتر است از نرم‌افزار Substance استفاده کنید. هرکدام از این نرم‌افزارها برای یک کاربرد به‌خصوص طراحی شده است. پس بهتر است قبل از شروع در حوزه طراحی گرافیک ۳ بعدی، از نرم‌افزارهای تصویرسازی اطلاع داشته باشید.

معرفی نرم افزار های تصویر سازی
معرفی نرم افزار های تصویر سازی

ابزار آنلاین تصویرسازی

گاهی سیستم شما توانایی و کشش برای نصب یک نرم‌افزار را ندارد. شما می‌توانید با استفاده از یک مرورگر  طراحی و تصویرسازی خود را انجام دهید. ابزار آنلاین Vectary یکی از ابزارهای مبتنی بر وب است که به‌راحتی برای مدل‌سازی یا ترکیب انجام دهد. ابزار آنلاین تصویرسازی Vectary برای موک آپ، طراحی در فضای سه بعدی و مدل‌سازی سه بعدی کارساز است.

درصورتی‌که هیچ پیش‌زمینه‌ای از خدمات طراحی تصویر سازی، انواع تصویر سازی و تکنیک‌های تصویر سازی ندارید، لازم که در دوره آموزش طراحی تصویر سازی سلام گرافیک شرکت کنید.

آموزش طراحی تصویر سازی

تفاوت تصویر سازی با نقاشی

تصویر سازی چیست

طراحی تصویر سازی وکتور

طراحی تصویر سازی مد

طراحی تصویر سازی دیجیتال

طراحی تصویر سازی کاراکتر

طراحی تصویر سازی دو بعدی

طراحی تصویر سازی بسته بندی

طراحی تصویر سازی تبلیغاتی

طراحی تصویر سازی مجله

طراحی تصویر سازی کتاب کودک

طراحی تصویر سازی کتاب نوجوان

طراحی تصویر سازی بزرگسال

طراحی تصویر سازی کتاب

قرارداد طراحی تصویر سازی

قیمت طراحی تصویر سازی

ابزار و نرم‌افزارهای تصویرسازی آنلاین چیست؟

ابزار zbrush، ابزار Houdini یا ابزار Substance می‌تواند به شما کمک کند.

ابزار آنلاینی مثل Vectary چگونه کار می‌کند؟

ابزارهای آنلاین دقیقاً کاربرد نرم‌افزارها را دارد و هیچ تفاوتی میان آنها نیست.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *