تصویرسازی دیجیتال (illustration-digital) از زیرشاخه های رشته طراحی گرافیک بوده که با پیشرفت تکنولوژی بسیار رواج پیدا کرده است. در تصویرسازی دیجیتال به جای نقاشی بر روی بوم یا کاغذ، از محیط نرم افزار و رایانه استفاده می شود. تصویرسازی دیجیتال از  پایه و ابتدا در محیط نرم افزار باید کشیده شود. کارشناسان سلام گرافیک، به طور تخصصی در حوزه تصویر سازی دیجیتال فعالیت می کنند و دارای نمونه کار های حرفه ای هستند. قیمت طراحی تصویر سازی دیجیتال از 1 میلیون تومان شروع می شود و به نسبت طرح پیشنهادی شما تغییر می کند.

طراحی تصویر سازی دیجیتال

مزیت های تصویر سازی دیجیتال

 از مهم ترین مزیت های تصویر سازی دیجیتال این است که در پیاده سازی طرح، دست مان باز است و بیشتر می توان بر روی طرح مانور داد.

همانطور که می دانید در تصویرسازی دیجیتال می توانید از undo استفاده کنید یا دوباره از redo استفاده کنید. در تصویرسازی سنتی این موضوع برای هنرمندان محدودیت می آورد و ادیت بسیار زمان بر است.

یکی دیگر از مزیت های تصویرسازی دیجیتال این است که برای مشتری و هنرمند مقرون به صرفه است و از ابزار های به صرفه تری استفاده می شود. در تصویر سازی دیجیتال هزینه مواد و ابزار (سیستم، قلم و… ) یک بار است.

دوره آموزشی تصویر سازی دیجیتال

تیم سلام گرافیک، دوره آموزش طراحی تصویرسازی دیجیتال را به صورت تخصصی آموزش می دهد. در دوره آموزشی طراحی تصویر سازی تمام مباحث مربوط به تصویرسازی دیجیتال آموزش داده می شود. بهتر است قبل از ورود به دوره تصویرسازی دیجیتال، مهارت هایی مانند طراحی سیاه قلم، طراحی اشیا، طراحی طبیعت و … را خوب یاد بگیرید و به کاغذ مسلط شده باشید. هنگامی که شما به عنوان یک هنرمند به کاغذ و قلم مسلط شده باشید؛ می توانید تمام تکنیک های تصویرسازی را بر نرم افزار پیاده کنید. در دوره آموزشی تصویر سازی دیجیتال سلام گرافیک، از ابتدای تصویرسازی مراحل را شروع می کنید و تا یادگیری تصویرسازی دیجیتال پیش می روید.

ابزارهای تصویر سازی دیجیتال چیست؟

تصویرسازی به روش دیجیتال نیازمند ابزارهای ضروری است که بعد از حرفه ای شدن در مهارت های سنتی می توانید تهیه کنید.

تبلت: از سری ابزار های ضروری برای تصویرسازی دیجیتال تبلت است. سعی کنید حساسیت زیادی برای انتخاب تبلت نداشته باشید. اما پیشنهاد ما به شما این است که ملاک اولیه را بزرگی صفحه تبلت در نظر بگیرید. البته در صورتی که بخواهید دقیق تر و با کیفیت تر کار کنید باید تبلت حرفه ای تری بخرید.

ابزارهای طراحی تصویر سازی دیجیتال

سه نوع تبلت در بازار برای تصویرسازی دیجیتال وجود دارد.

تفاوت تصویر سازی با نقاشی

آموزش طراحی تصویر سازی

تصویر سازی چیست

تکنیک‌های تصویر سازی

طراحی تصویر سازی وکتور

طراحی تصویر سازی مد

طراحی تصویر سازی کاراکتر

طراحی تصویر سازی دو بعدی

طراحی تصویر سازی سه بعدی

طراحی تصویر سازی بسته بندی

طراحی تصویر سازی تبلیغاتی

طراحی تصویر سازی مجله

طراحی تصویر سازی کتاب کودک

طراحی تصویر سازی کتاب نوجوان

طراحی تصویر سازی بزرگسال

طراحی تصویر سازی کتاب

انواع تصویر سازی

قرارداد طراحی تصویر سازی

قیمت طراحی تصویر سازی

قیمت ابزارهای تصویر سازی دیجیتال چقدر است؟

حدود قیمت ابزار های تصویر سازی دیجیتال (تبلت – قلم) از 6 میلیون تومان شروع می شود.

در تصویر سازی دیجیتال از چه نرم افزارهایی استفاده می شود؟

نرم افزار فتوشاپ، نرم افزار ایلاستریتور و … از سری نرم افزار هایی است که در تصویرسازی دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

4.7/5 - (3 امتیاز)