هدف از چاپ بیلبورد (billboard printing) ایجاد آگاهی در مورد کسب‌وکار و برند شما در میان مشتریان بالقوه است. با استفاده از خدمات چاپ و دیزاین و ساخت بیلبورد، کمپین‌ها، محصولات یا خدمات جدید خود را تبلیغ کنید. برای برآورده شدن این اهداف، کیفیت چاپ بیلبورد باید مطلوب باشد و از متریال مرغوب استفاده استفاده شود. چاپ انواع بیلبورد باید چشم‌نواز و حرفه‌ای باشد. اگر دوست دارید بدانید بیلبورد چیست و چه کاربردی در کسب‌وکار شما دارد همین حالا با مشاوران استودیو سلام گرافیک تماس بگیرید و در صورت رضایت اقدام به ثبت سفارش طراحی بیلبورد کنید. منظور از چاپ بیلبورد تبلیغاتی، چاپ بنر بیلبورد است. بیلبوردها یکی از تاثیرگذارترین ابزارهای تبلیغات و بازاریابی آفلاین به شمار می‌روند. شما می‌توانید یک بنر متناسب با سایز یکی از بیلبوردهای شهری طراحی کرده و بر روی بیلبورد نصب کنید. طراحی و چاپ بیلبورد اگرچه هزینه بر است اما تاثیر بسیار زیادی در برندینگ و افزایش آگاهی از برند دارد که تمامی این موارد در نهایت منجر به افزایش فروش می‌شوند. چاپ بنر بیلبورد یکی از خدمات صنعت چاپ است که می‌توانید از طریق سلام گرافیک این خدمت را با قیمت مناسب و کیفیت بالا دریافت کنید.

قیمت چاپ بیلبورد چقدر است؟

هزینه چاپ بیلبورد به عواملی چون سایز بنر بیلبورد و نوع چاپ آن بستگی دارد. دریافت خدمات اضافه می‌تواند هزینه های چاپ بیلبورد را افزایش دهد. برای مثال اگر تصمیم به طراحی فونت نیز داشته باشد، هزینه نهایی طراحی و پرینت بنر بیلبورد نیز افزایش می‌یابد. استفاده از رنگ‌ها، شکل و فونت متن و کیفیت چاپ در نهایت تعیین کننده قیمت چاپ و نصب بیلبورد هستند. اگر می‌خواهید بیلبوردی خلاقانه‌تر داشته باشید، می‌توانید از عناصری چون نورپردازی بیلبورد کمک بگیرید. طبیعتا این خدمات، هزینه چاپ بیلبورد را افزایش می‌دهد اما به میزان زیادی تاثیرگذاری آن را نیز بیشتر خواهد کرد. برای اطلاع دقیق از نرخ طراحی و چاپ بیلبورد با سلام گرافیک تماس بگیرید.

سایز چاپ بیلبورد

مناسب‌ترین سایز برای چاپ بنر یک بیلبورد چقدر است؟ چاپ بنر تبلیغاتی بیلبورد باید متناسب با سایز بیلبورد صورت بگیرد. بیلبوردهای شهری نیز سایزهای متفاوتی دارند. استانداردترین سایز بیلبوردهای موجود در سطح شهر عبارتنداز: 3*2، 5*3، 9*7 و 7*2. پیش از سفارش چاپ و نصب بنر بیلبورد باید بیلبورد مورد نظر خود را انتخاب کرده و از مجری نصب این بیلبوردها سایز آن را بپرسید. سپس اقدام به سفارش چاپ بنر بیلبورد کنید.

5/5 - (3 امتیاز)