هدف از چاپ بیلبورد (billboard printing) ایجاد آگاهی در مورد کسب‌وکار و برند شما در میان مشتریان بالقوه است. چاپ آگهی نما به چه چیزی گفته می‌شود؟ با استفاده از خدمات چاپ و دیزاین و ساخت بیلبورد، کمپین‌ها، محصولات یا خدمات جدید خود را تبلیغ کنید. برای برآورده شدن این اهداف، کیفیت چاپ کردن بیلبورد باید مطلوب باشد و از متریال مرغوب استفاده استفاده شود. چاپ انواع مختلف بیلبورد باید چشم‌نواز و حرفه‌ای باشد. اگر دوست دارید بدانید بیلبورد چیست و چه مزایایی دارد  همین حالا با مشاوران استودیو سلام گرافیک تماس بگیرید و در صورت رضایت اقدام به ثبت سفارش طراحی حرفه‌ای بیلبورد در این شرکت طراحی بیلبورد کنید کنید. منظور از پرینت بیلبورد تبلیغاتی، چاپ بنر بیلبورد است. بیلبوردها یکی از تاثیرگذارترین ابزارهای تبلیغات و بازاریابی آفلاین به شمار می‌روند. شما می‌توانید یک بنر متناسب با سایز یکی از بیلبوردهای شهری طراحی کرده و بر روی بیلبورد نصب کنید. طراحی و چاپ آگهی نما اگرچه هزینه بر است اما تاثیر بسیار زیادی در برندینگ و افزایش آگاهی از برند دارد که تمامی این موارد در نهایت منجر به افزایش فروش می‌شوند. چاپ بنر بیلبورد یکی از خدمات صنعت چاپ است که می‌توانید از طریق سلام گرافیک این خدمت را با قیمت مناسب و کیفیت بالا دریافت کنید.

چاپ بیلبورد

 

قیمت چاپ بیلبورد چقدر است؟

هزینه چاپ به عواملی چون سایز بنر بیلبورد و نوع چاپ آن بستگی دارد. دریافت خدمات اضافه می‌تواند هزینه های چاپ را افزایش دهد. برای مثال اگر تصمیم به طراحی فونت نیز داشته باشد، هزینه نهایی طراحی و پرینت بنر بیلبورد نیز افزایش می‌یابد. استفاده از رنگ‌ها، شکل و فونت متن و کیفیت چاپ در نهایت تعیین کننده قیمت چاپ و نصب بیلبورد هستند. در یک جلسه مشاوره ساخت بیلبورد در مورد این گزینه‌های اضافه و هزینه آن‌ها از طراح بیلبورد راهنمایی بخواهید. اگر می‌خواهید بیلبوردی خلاقانه‌تر داشته باشید، می‌توانید از عناصری چون نورپردازی بیلبورد کمک بگیرید. طبیعتا این خدمات، هزینه چاپ و اجاره بیلبورد را افزایش می‌دهد اما به میزان زیادی تاثیرگذاری آن را نیز بیشتر خواهد کرد. برای اطلاع دقیق از نرخ طراحی و ساخت بیلبورد و چاپ آن با سلام گرافیک تماس بگیرید. نرخ چاپ بسته به نوع بیلبورد نیز متفاوت است به عنوان مثال طراحی بیلبورد چهار وجهی متریال بیشتری از بیلبورد مینی می‌برد و هزینه آن بیشتر است.

سایز پرینت بیلبورد

مناسب‌ترین سایز برای چاپ بنر یک بیلبورد عابر پیاده چقدر است؟ چاپ بنر تبلیغاتی بیلبورد باید متناسب با سایز بیلبورد صورت بگیرد. بیلبوردهای دیواری شهری نیز سایزهای متفاوتی دارند. استانداردترین سایز بیلبوردهای موجود در سطح شهر عبارتنداز: 3*2، 5*3، 9*7 و 7*2. پیش از سفارش چاپ و نصب بنر بیلبورد باید بیلبورد مورد نظر خود را انتخاب کرده و از مجری نصب این بیلبوردها سایز آن را بپرسید. سپس اقدام به سفارش چاپ بنر بیلبورد کنید. سایز بنر بیلبورد باید در فایل پیش نویس قرارداد طراحی بیلبورد ذکر شود.

خلاقیت و ایده‌های ناب چاپ تابلوهای بیلبورد

هر مخاطبی فرصت کمی دارد تا از پیام بیلبورد مطلع شود و خدمات و محصولات را به خاطر بسپارد. خصوصا در کلانشهرهایی مثل مشهد و تهران که افراد روزانه با پیام‌های تبلیغاتی زیادی سروکار دارند استفاده از ایده‌های خلاقانه و غیرتکراری در بیلبورد پرینتینگ اهمیت ویژه‌ای دارد. جهت طراحی بیلبورد خلاقانه در شهر مشهد و سایر استان‌ها می‌توانید به سلام گرافیک مراجعه کنید که از بهترین چاپخانه‌های کشور برای پرینت کردن بیلبورد استفاده می‌کند.

انتخاب رزولوشن مناسب برای چاپ آگهی بیلبورد

پیش از چاپ انواع بیلبورد از جمله بیلبورد چرخشی باید رزولوشن مناسب چاپ را انتخاب کرد زیرا در غیر اینصورت کیفیت چاپ کاهش چشمگیری پیدا می‌کند و به اهداف تبلیغاتی خود دست پیدا نمی‌کنید.قبل از ارسال فایل چاپی نمونه بیلبورد باید در نظر داشت که رزولوشن مناسب برای چاپ و ساخت بیلبورد در تهران و سراسر دنیا بین 30dpi تا 50dpi است.

مزیت‌های چاپ کردن بیلبورد 

در زمان چاپ انواع بیلبورد جلب نظر مخاطبان در اولویت اول قرار دارد و اصلی‌ترین وظیفه‌ای که از چاپ داریم معطوف کردن توجه مخاطب هدف به بیلبورد و پیام تبلیغاتی آن است. این مهم‌ترین مزیت پرینت تابلو بیلبورد است. از مزایای دیگر چاپ می‌توان به موارد زیر اشاره  نمود:

 • معرفی برند به مخاطبان 
 • تبلیغات بلند مدت 
 • درگیر کردن ذهن مخاطب و ماندگاری در ذهن او
 • افزایش موقعیت‌های فروش خدمات و کالاها
 • با چاپ مدل‌های بیلبورد تبلیغاتی و قراردادن آن در محل‌های ماسب در تصمیم‌گیری های خرید مخاطبان تاثیر زیادی خواهیم گذاشت.

اهمیت چاپ بیلبورد

 

نکات کلیدی چاپ و پرینت بیلبورد تبلیغاتی

در هنگام طراحی و پرینت بیلبوردهای تبلیغاتی مختلف با رعایت نکات ساده اما کاربردی می‌توان بازدید و اثر تبلیغاتی بیلبورد را چند برابر کرد که در ادامه مهم‌ترین نکات که در هنگام پرینت بیلبورد بادی رعایت را ذکر می‌کنیم:

 • انتقال پیام تبلیغاتی با تصاویر به جای کلمات و نوشته‌های طولانی
 • پرهیز از پیچدگی زیاد و سادگی طراحی و چاپ
 • استفاده از متریال باکیفیت پرینت
 • چاپ در سایز مناسب
 • استفاده از ترکیب‌های رنگی درست
 • استفاده از تکنولوژی مناسب چاپ مثل چاپ افست یا چاپ دیجیتال
 • توجه به سایز و ابعاد لوگو 

 

سفارش چاپ بیلبورد

سلام گرافیک از جمله سایت‌هایی است که امکان سفارش آنلاین چاپ و طراحی انواع بیلبورد را برای کاربران فراهم کرده است. کارفرمایان می‌توانند با استفاده از این امتیاز بدون حضور فیزیکی نمونه بیلبورد را سایت سلام گرافیک مشاهده کنند، سپس دیزاین و پرینت مورد نظر خود را سفارش دهند.

تیم پرینت بیلبورد این مجموعه خود را متعهد می‌داند که در کنار ارائه بهترین نوع چاپ و پرینت، سفارشات را در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان در اقصی نقاط کشور برساند. خدمات پرینت سلام گرافیک بدون واسطه در اختیار کارفرمایان قرار می‌گیرد که این موضوع باعث شده، هزینه چاپ بیلبورد در این مرکز نسبت رقبا بسیار کمتر باشد.

خدمات چاپ بیلبورد

 

شرکت چاپ بیلبورد

فرآیند پرینت بیلبورد تبلیغاتی زنجیره‌ای از امور را دربر می‌گیرد که ممکن است وقت کافی برای انجام آن نداشته باشید. در صورتی‌که با سپردن این پروسه به یک شرکت تبلیغاتی معتبر مانند سلام گرافیک می‌توانید خیال خود را از بابت انجام کلیه مراحل آسوده کنید.

در شرکت سلام گرافیک نخست با توجه به حوزه فعالیت کسب و کار طراحی و دیزاین بیلبورد توسط یک تیم حرفه‌ای انجام می‌شود. تیم گرافیکی این مجموعه می‌دانند که اگر عکس‌های بیلبورد کیفیت مناسبی نداشته باشند؛ حتی مدرن‌ترین دستگاه‌های چاپ نیز نمی‌توانند کیفیت عکس‌ها را افزایش دهند.

بنابراین هنگام دیزان بیلبورد در نرم افزار‌های گرافیکی از تصاویر مناسب و باکیفیت استفاده می‌کنند. پس از این‌که طراحی مورد تایید شما قرار گرفت، کارشناسان این شرکت فایل مربوطه را در اختیار چاپخانه بیلبورد قرار می‌دهند.

خدمات پرینت بیلبورد

آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک در کنار دیزاین‌های حرفه‌ای و مشتری پسند در زمینه خدمات پرینت بیلبورد تبلیغاتی نیز به مشتریان خود کمک می‌کند. از آنجا که تیم چاپ بیلبورد این مجموعه با بسیاری از چاپخانه‌های معتبر کشور همکاری دارد، یکی از کاملترین مجموعه‌های چاپ را از نظر اندازه جنس و… برای کاربران فراهم کرده است. با سپردن طراحی و چاپ بیلبورد به این مجموعه می‌توانید علاوه‌بر بهره‌مندی از تعرفه طراحی بیلبورد مقرون‌به‌صرفه، از امکان مشاوره رایگان کارشناسان سلام گرافیک نیز برخوردار شوید.

روش‌های پرینت و چاپ بیلبورد

برگزیدن یک روش پرینت مناسب تاثیر زیادی در کاهش نرخ چاپ بیلبورد تبلیغاتی و بهبود کیفیت آن دارد. در ادامه متداول‌ترین روش‌های چاپ تبلیغات به شما معرفی می‌شود. در صورتی‌که نمی‌دانید کدام یک از این روش‌ها برای شما مناسب است، می‌توانید از راهنمایی کارشناسان سلام گرافیک بهره ببرید.

 • چاپ دیجیتال

در این روش عملیات پرینت توسط دستگاه‌های مدرن و پیشرفته انجام می‌شود. در چاپ دیجیتال کیفیت پرینت بیلبورد عالی می‌شود؛ به همین دلیل این راه‌کار مورد استقبال بسیاری از صاحبان برندها قرار گرفته است.

 • چاپ افست

چاپ افست از طریق دستگاه‌های اتوماتیک و با سرعت بسیار زیادی انجام می‌گیرد، از این‌رو برای چاپ در تیراژ بالا مناسب است.

 • چاپ فلکسی

چاپ فلکسی معمولاً برای انجام پرینت‌های تبلیغاتی بر روی متریالی نظیر مقوا، آلومینیوم و حتی چاپ روی روزنامه به کار می‌رود. در این روش تعداد زیادی سفارش در یک بازه زمانی کوتاه آماده می‌شود.

 • چاپ سیلک

از آنجا که در چاپ سیلک امکان استفاده از انواع مرکب وجود دارد، این نوع پرینت قابلیت استفاده بر روی متریال مختلفی مانند شیشه، سرامیک، پارچه و مواردی از این قبیل را دارد. در چاپ سیلک دیزاین مورد نظر را بر روی توری و از طریق شابلون انجام می‌دهند و سپس برای پرینت تبلیغاتی با تعداد بالا استفاده می‌کنند.

 • چاپ پلات

در چاپ پلات وضوح تصاویر به حداکثر می‌رسد، چون از کاغذهای مخصوص به نام کوتد برای پرینت استفاده می‌شود. این روش چاپ علاوه‌بر طول عمر بالا، کیفیت بی‌نظیری دارد، بنابراین می‌توانید از بابت ماندگاری بیلبورد مطئن باشید.

معرفی چاپ بیلبورد

 

هدف از چاپ بیلبورد تبلیغاتی چیست؟

اصلی‌ترین هدف پرینت بیلبورد جلب نظر مخاطبان به پیام تبلیغاتی یا آموزشی درج شده در بیلبورد است. بیلبورد تبلیغاتی جزء رسانه‌هایی است که تبلیغات را در ابعاد گسترده به نظر مخاطبان می‌رساند و از همین رو بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد. با چاپ کردن تابلوهای تبلیغاتی می‌توانید در تمام طول شبانه روز در معرض دید مخاطبان باشید خصوصا اگر محلی که بیلبورد را نصب می‌کنید از نورپردازی خوبی برخوردار باشد. با پرینت انوع بیلبورد می‌توان طیف خاصی از مخاطبان را هدف قرار داد متناسب با نیازهای کسب و کار چاپ بیلبوردهای تبلیغاتی را سفارشی کرد.

بیلبوردهای وینیل چگونه چاپ می شوند؟

بیلبوردهای وینیل معمولاً با استفاده از فناوری چاپ دیجیتال چاپ می‌شوند که امکان چاپ تصاویر و گرافیک باکیفیت بالا را بر روی مواد وینیل فراهم می‌کند. جوهری که برای پرینت بیلبوردهای وینیل استفاده می‌شود طوری فرمول‌بندی شده که قابلیت قرار گرفتن روی وینیل و مقاومت در برابر شرایط بیرونی مثل شراط بد آب و هوایی را داشته باشد. معمولا از جوهر ضدآب برای چاپ بیلبورد وینیل استفاده می‌شود.

هزینه چاپ یک بیلبورد چقدر است؟

قیمت چاپ بیلبورد بسته به عواملی چون اندازه، نوع متریال چاپی، تکنولوژی چاپ و تیراژ می‌تواند متفاوت باشد. با این وجود، بیلبوردهای چاپی معمولاً مقرون به صرفه تر از سایر اشکال تبلیغات مانند تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی هستند.

قیمت چاپ بیلبورد

سفارش چاپ بیلبورد

سلام گرافیک از جمله سایت‌هایی است که امکان سفارش آنلاین چاپ و طراحی انواع بیلبورد را برای کاربران فراهم کرده است. کارفرمایان می‌توانند با استفاده از این امتیاز بدون حضور فیزیکی نمونه بیلبورد را سایت سلام گرافیک مشاهده کنند، سپس دیزاین و پرینت مورد نظر خود را سفارش دهند.

تیم پرینت بیلبورد این مجموعه خود را متعهد می‌داند که در کنار ارائه بهترین نوع چاپ و پرینت، سفارشات را در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان در اقصی نقاط کشور برساند. خدمات پرینت سلام گرافیک بدون واسطه در اختیار کارفرمایان قرار می‌گیرد که این موضوع باعث شده، هزینه چاپ بیلبورد در این مرکز نسبت رقبا بسیار کمتر باشد.

 

خدمات چاپ بیلبورد

 

شرکت چاپ بیلبورد

فرآیند پرینت بیلبورد تبلیغاتی زنجیره‌ای از امور را دربر می‌گیرد که ممکن است وقت کافی برای انجام آن نداشته باشید. در صورتی‌که با سپردن این پروسه به یک شرکت تبلیغاتی معتبر مانند سلام گرافیک می‌توانید خیال خود را از بابت انجام کلیه مراحل آسوده کنید.

در شرکت سلام گرافیک نخست با توجه به حوزه فعالیت کسب و کار طراحی و دیزاین بیلبورد توسط یک تیم حرفه‌ای انجام می‌شود. تیم گرافیکی این مجموعه می‌دانند که اگر عکس‌های بیلبورد کیفیت مناسبی نداشته باشند؛ حتی مدرن‌ترین دستگاه‌های چاپ نیز نمی‌توانند کیفیت عکس‌ها را افزایش دهند.

بنابراین هنگام دیزان بیلبورد در نرم افزار‌های گرافیکی از تصاویر مناسب و باکیفیت استفاده می‌کنند. پس از این‌که طراحی مورد تایید شما قرار گرفت، کارشناسان این شرکت فایل مربوطه را در اختیار چاپخانه بیلبورد قرار می‌دهند.

خدمات پرینت بیلبورد

آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک در کنار دیزاین‌های حرفه‌ای و مشتری پسند در زمینه خدمات پرینت بیلبورد تبلیغاتی نیز به مشتریان خود کمک می‌کند. از آنجا که تیم چاپ بیلبورد این مجموعه با بسیاری از چاپخانه‌های معتبر کشور همکاری دارد، یکی از کاملترین مجموعه‌های چاپ را از نظر اندازه جنس و… برای کاربران فراهم کرده است. با سپردن طراحی و چاپ بیلبورد به این مجموعه می‌توانید علاوه‌بر بهره‌مندی از تعرفه طراحی بیلبورد مقرون‌به‌صرفه، از امکان مشاوره رایگان کارشناسان سلام گرافیک نیز برخوردار شوید.

روش‌های پرینت و چاپ بیلبورد

برگزیدن یک روش پرینت مناسب تاثیر زیادی در کاهش نرخ چاپ بیلبورد تبلیغاتی و بهبود کیفیت آن دارد. در ادامه متداول‌ترین روش‌های چاپ تبلیغات به شما معرفی می‌شود. در صورتی‌که نمی‌دانید کدام یک از این روش‌ها برای شما مناسب است، می‌توانید از راهنمایی کارشناسان سلام گرافیک بهره ببرید.

 • چاپ دیجیتال

در این روش عملیات پرینت توسط دستگاه‌های مدرن و پیشرفته انجام می‌شود. در چاپ دیجیتال کیفیت پرینت بیلبورد عالی می‌شود؛ به همین دلیل این راه‌کار مورد استقبال بسیاری از صاحبان برندها قرار گرفته است.

 • چاپ افست

چاپ افست از طریق دستگاه‌های اتوماتیک و با سرعت بسیار زیادی انجام می‌گیرد، از این‌رو برای چاپ در تیراژ بالا مناسب است.

 • چاپ فلکسی

چاپ فلکسی معمولاً برای انجام پرینت‌های تبلیغاتی بر روی متریالی نظیر مقوا، آلومینیوم و حتی چاپ روی روزنامه به کار می‌رود. در این روش تعداد زیادی سفارش در یک بازه زمانی کوتاه آماده می‌شود.

 • چاپ سیلک

از آنجا که در چاپ سیلک امکان استفاده از انواع مرکب وجود دارد، این نوع پرینت قابلیت استفاده بر روی متریال مختلفی مانند شیشه، سرامیک، پارچه و مواردی از این قبیل را دارد. در چاپ سیلک دیزاین مورد نظر را بر روی توری و از طریق شابلون انجام می‌دهند و سپس برای پرینت تبلیغاتی با تعداد بالا استفاده می‌کنند.

 • چاپ پلات

در چاپ پلات وضوح تصاویر به حداکثر می‌رسد، چون از کاغذهای مخصوص به نام کوتد برای پرینت استفاده می‌شود. این روش چاپ علاوه‌بر طول عمر بالا، کیفیت بی‌نظیری دارد، بنابراین می‌توانید از بابت ماندگاری بیلبورد مطئن باشید.

 

معرفی چاپ بیلبورد

 

هدف از چاپ بیلبورد تبلیغاتی چیست؟

اصلی‌ترین هدف پرینت بیلبورد جلب نظر مخاطبان به پیام تبلیغاتی یا آموزشی درج شده در بیلبورد است. بیلبورد تبلیغاتی جزء رسانه‌هایی است که تبلیغات را در ابعاد گسترده به نظر مخاطبان می‌رساند و از همین رو بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد. با چاپ کردن تابلوهای تبلیغاتی می‌توانید در تمام طول شبانه روز در معرض دید مخاطبان باشید خصوصا اگر محلی که بیلبورد را نصب می‌کنید از نورپردازی خوبی برخوردار باشد. با پرینت انوع بیلبورد می‌توان طیف خاصی از مخاطبان را هدف قرار داد متناسب با نیازهای کسب و کار چاپ بیلبوردهای تبلیغاتی را سفارشی کرد.

بیلبوردهای وینیل چگونه چاپ می شوند؟

بیلبوردهای وینیل معمولاً با استفاده از فناوری چاپ دیجیتال چاپ می‌شوند که امکان چاپ تصاویر و گرافیک باکیفیت بالا را بر روی مواد وینیل فراهم می‌کند. جوهری که برای پرینت بیلبوردهای وینیل استفاده می‌شود طوری فرمول‌بندی شده که قابلیت قرار گرفتن روی وینیل و مقاومت در برابر شرایط بیرونی مثل شراط بد آب و هوایی را داشته باشد. معمولا از جوهر ضدآب برای چاپ بیلبورد وینیل استفاده می‌شود.

 

قیمت چاپ بیلبورد

استفاده از نورپردازی درست می‌تواند اثر پیام تبلیغاتی بیلبورد را چندین برابر کند. خصوصا در مناطق کم‌نور استفاده درست از نورپردازی اهمیت زیادی دارد.

چاپ بیلبورد می‌تواند به صورت دووجهی، سه وجهی، چرخان و با متریال‌هایی مثل پارچه، کاغذ، pvc  و وینل باشد.

4.9/5 - (12 امتیاز)