بیلبوردهای چرخشی یا گردان از جمله جذاب‌ترین و شیک‌ترین انواع بیلبوردها هستند و دلیل اصلی آن متحرک بودن آن است؛ زیرا حرکت بیلبورد باعث جلب توجه می‌گردد. معمولاً برندهایی که تنوع محصول یا خدمات آن‌ها بسیار زیاد است از مدل بیلبورد چرخشی برای معرفی محصولات خود استفاده می‌نمایند.

بیلبوردهای چرخشی بیلبوردهای تبلیغاتی در فضای باز هستند. این نوع بیلبوردها از پره‌هایی چرخان تشکیل شده‌اند که هر یک داخل یک فریم قرار گرفته است. با استفاده از مکانیسم مخصوصی چرخ‌دنده‌های هر فریم به حرکت درمی‌آیند و بیینده شاهد یک بیلبورد در حال چرخش خواهد بود. بیلبورد چرخان با بیلبورد سه بعدی فرق می‌کند اما هر از فریم‌های بیلبورد چرخان می‌تواند سه بعدی نیز باشد. اجاره بیلبوردهای چرخشی برای تبلیغات طولانی مدت و در محیط‌های پر رفت و آمد مثل چهارراه‌ها و محیط‌های شهری بسیار مناسب هستند.

بیلبورد چرخشی چیست؟

با مفهوم بیلبورد چرخشی آشنایی دارید؟ بیلبورد چرخشی یا Trivision نوعی بیلبورد سه طرفه چرخان است که معمولاً برای تبلیغ مشاغل و محصولات از آن استفاده می‌شود. بیلبورد سه بعدی در مقایسه با بیلبوردهای معمولی مثل بیلبوردهای اندازه کوچک جذابیت بیشتری دارد زیرا استفاده از مکانیسم چرخشی تأثیر بصری بسیار زیادی بر افراد دارد.

تیم طراحی بیلبورد از بیلبوردهای تریویژن برای تبلیغات مقرون‌به‌صرفه و تارگت کردن مخاطبان زیاد استفاده می‌کنند. با سفارش طراحی بیلبوردی که پنل‌های متحرک دارد می‌توان خلاقیت زیادی در نمایش تبلیغات به خرج داد.همچنین می‌توان از بیلبوردهای trivision برای اطلاعیه‌های خدمات عمومی یا پیام های اضطراری مثل پیام‌رسانی در مورد کرونا و یک بیماری همه گیر استفاده کرد.پیامی که قصد انتقال آن به کمک بیلبورد متحرک را دارید باید به وضوح در فایل قرارداد ساخت بیلبورد ذکر شود.

بیلبورد چرخشی چگونه کار می‌کند؟

بیلبورد گردان سه وجهی نوعی بیلبورد الکترونیکی است که از اجزا بیلبورد خاصی شامل یک پنل چرخشی برای نمایش سه عکس بیلبورد مجزا تشکیل شده است. بیلبوردهای چرخان از منشورهای مثلثی تشکیل شده‌اند که هر کدام 120 درجه می چرخند و پیام جدیدی از تبلیغات یا اطلاعات روی بیلبورد را نشان می‌دهند.با استفاده از بیلبورد چرخان می‌توان به تبلیغ همزمان چندین محصول یا خدمت از یک شرکت واحد یا مجزا پرداخت. بیلبوردهای چهاروجهی نیز عملکردی مشابه با بیلبوردهای چرخشی دارند.

بیلبورد چرخشی خلاقانه

مزایای استفاده از بیلبورد چرخشی یا گردان

با سفارش طراحی بیلبوردهای چرخان و نصب و برپایی بیلبورد در مکانی مناسب می‌توانید به مخاطبان زیادی دست پیدا کنید و محصولات یا خدمات خود را به طور موثر تبلیغ کنید. صاحب یک شرکت می‌تواند با رنت بیلبورد چرخشی سه پیام تبیلغاتی به مخاطب منتقل نماید و با ویژگی چرخشی بیلبورد مطمئن شود که مخاطب متوجه هر سه پیام می‌شود.

از آنجایی که بیلبورد می‌چرخد، با سایر بیلبوردها مثل بیلبوردهای پیاده‌رو متفاوت است و از جذابیت بصری بیشتری برخوردار است.در نهایت، بیلبوردهای تبلیغاتی چرخشی به راحتی نصب می‌شوند و راهی عالی برای تبلیغ کسب و کار شما هستند.بیلبوردهای چرخان می‌توانند طیف وسیعی از محتوا را نمایش دهند، از تصاویر ثابت گرفته تا ویدئو یا گرافیک متحرک. می‌توانید با طراحان بیلبورد یک جلسه مشاوره دیزاین بیلبورد ست کنید و در مورد این موارد راهنمایی بگیرید.

معایب طراحی بیلبورد چرخان

بیلبوردهای چرخان که با نام بیلبوردهای trivision نیز شناخته می‌شوند با معایبی همراه هستند که از جمله این معایب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دید محدود بیلبورد چرخان

از آنجایی که این نوع از بیلبوردها می‌چرخند، هر سمت پنل زمان محدودی برای نمایش پیام تبلیغاتی خود دارد و در مکان‌هایی که رفت‌وآمد با سرعت در جریان است بیننده زمان کافی برای مشاهده و درک پیام بیلبورد را نداشته باشد.

  • هزینه بالای طراحی بیلبورد چرخشی

هزینه دیزاین بیلبورد این نوع مدل از بیلبوردهای دیواری بیشتر بوده، همچنین هزینه‌های نصب، نگه داری و مصرف برق افزایش می‌یابد.

  • طراحی پیچیده بیلبوردهای چرخان

برای طراحان تازه‌کار طراحی نمونه بیلبوردهای سه بعدی چالش بزرگی است. رعایت تناسب طراحی بین قسمت‌های مختلف این نوع بیلبورد اهمیت زیادی دارد. مجموعه سلام گرافیک با رعایت تمامی اصول طراحی و چاپ بیلبورد آماده طراحی و دیزاین بیلبوردهای خلاقانه چرخشی است. خدمات طراحی بیلبورد در مشهد و سایر استان ها در سلام گرافیک قابل سفارش است.

  • تعمیر و نگهداری دشوار بیلبورد گردان

این نوع بیلبوردها نسبت به دیگر بیلبوردها مثل بیلبوردهای تبلیغاتی دیجیتال نیاز به نگهداری بیشتری دارند. همچنین مکانیسم چرخشی بیلبورد ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند و تعمیر آن کار هر کسی نباشد یا قطعات آن به راحتی پیدا نشوند.

 

بیلبورد چرخشی فضای بیرونی

بهترین مکان برای قرارگیری بیلبوردهای چرخان کجاست؟

خیابان ها، اطراف مراکز خرید یا سایر مناطق پرترافیک مکان‌های ایده آلی برای نمایش و نصب بیلبوردهای جرخان هستند.

استفاده از بیلبورد چرخان مناسب چه بیزینس‌هایی است؟

کسب‌وکارهایی که با مخاطبان متعددی در ارتباط هستند یا محصولات و خدمات متنوعی برای ارائه دارند بهتر است از بیلبورد چرخان استفاده نمایند. مثلا خدمات طراحی بیلبورد در تهران بسیار پرطرفدار است.
4.9/5 - (7 امتیاز)