شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک
تاریخ بروزرسانی: سپتامبر 29, 2022

طراحی تبلیغات

طراحی تبلیغات یکی از راه‌های آسان و ساده برای جذب مخاطبان حداکثری است. طراحی لوگو، طراحی پوستر، طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور و… به شما کمک می‌کند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن مخاطبان به سمت کسب و کار سرازیر شوند. به دنبال استودیو حرفه‌ای در زمینه طراحی تبلیغات هستید؟ استودیو خلاق سلام گرافیک خدمات متنوعی برای شما در نظر گرفته است. برای مشاوره رایگان طراحی و ساخت تبلیغات با ما تماس بگیرید. 

نمونه کارهای طراحی تبلیغات

نمونه کارهای طراحی تبلیغات اجرا شده توسط شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک، نمونه طراحی تبلیغات حرفه‌ای خود را از سلام گرافیک بخواهید. 

چرا خدمات طراحی تبلیغات سلام گرافیک

طراحی تبلیغات

ارائه تبلیغات در بهترین شکل
نمونه کارهای طراحی تبلیغات متعدد
طراحی تبلیغات با میزان خلاقیت بالا

سفارش طراحی تبلیغات

طراحی تبلیغات از جمله کارهای کاملا تخصصی است که باید به دست افراد مجرب در این زمینه انجام پذیرد. در واقع هر شخصی می‌تواند با استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی تبلیغات مورد نظر خود را طراحی کند. اما کیفیت حاصل به هیچ وجه با کیفیت حاصل از کار یک طراح متخصص برابری نخواهد کرد. از این رو توصیه می‌شود که برای سفارش طراحی تبلیغات به آژانس‌های تبلیغاتی و شرکت‌های معتبر طراحی گرافیک مراجعه کنید. برای سفارش طراحی تبلیغات تاثیرگذار و باکیفیت می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس حاصل کنید. 

ویدیو طراحی تبلیغات

نکات مهم در هنگام سفارش طراحی تبلیغات

طراحی تبلیغات کاری بسیار حساس و در عین حال کاملاً تخصصی است. استفاده از به ظاهر کوچک‌ترین و بی‌اهمیت‌ترین نکات می‌تواند بیش‌ترین اثر را بر روی تبلیغات شما داشته باشد. به طور کلی توصیه‌ها و نکات زیادی وجود دارند که باید برای سفارش طراحی تبلیغات به آن‌ها توجه داشته باشید. از میان تمام نکات موجود می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

رعایت سادگی تبلیغات

متاسفانه برخی از افراد تصور می‌کنند که تبلیغات شلوغ‌تر با طراحی‌های پیچیده‌تر می‌تواند نظر تعداد بیش‌تری از مخاطبان را به خود جلب کند. این در حالی است که شمار زیادی از مخاطبان از مشاهده تبلیغات شلوغ دوری می‌کنند و نسبت به آن‌ها توجهی نشان نمی‌دهند. از این رو بهتر است سعی کنید تمام ایده‌های خود را به ساده‌ترین شکل ممکن درآورید. معمولاً کاربران نسبت به مشاهده و توجه به طراحی‌های ساده اشتیاق بیش‌تری از خود نشان می‌دهند. البته رعایت سادگی نیز هنر و تجربه مخصوص به خود را می‌طلبد که به دست طراحان مجرب قابل پیاده‌سازی خواهد بود.

توجه به لوگو شرکت

از دیگر نکاتی که باید برای سفارش طراحی تبلیغات آن را به خاطر داشته باشید لوگو شرکت است. قرار دادن لوگو مجموعه در جایی که به خوبی در معرض دید کاربران باشد می‌تواند تاثیر زیادی در آگاهی از برند شما داشته باشد. به هنگام سفارش از طراح خود بخواهید که لوگو را به گونه‌ای در طرح قرار دهد که نسبت به دیگر اجزا برجسته‌تر بوده و توجه بیش‌تری را به خود جلب کند. البته این برجستگی نباید به گونه‌ای باشد که جلو دیده شدن سایر المان‌ها و محتوای موجود را بگیرد.

کال تو اکشن واضح

دکمه فراخوان به عمل را می‌توان اصلی‌ترین مولفه برای تاثیرگذاری تبلیغات اینترنتی دانست. سعی کنید برای تشویق مخاطبان به تعامل از واژه‌های جذاب و چالشی نظیر "فرصت را از دست ندهید!"، "پیشنهاد شگفت‌انگیز"، و یا "همین حالا خریداری کنید!" استفاده کنید. بهتر است لینکی را نیز به صورت دکمه‌ای جذاب و وسوسه‌انگیز برای هدایت کاربر به صفحه مورد نظر خود قرار دهید تا بیش‌ترین نتیجه را از تبلیغات خود دریافت کنید.

پادکست طراحی تبلیغات

نیاز به خدمات طراحی تبلیغات دارید اما نمی‌دانید چه شرکتی بهترین شرکت است؟ نمی‌دانید خدمات طراحی تبلیغات شامل چه مواردی می‌شود؟ پادکست طراحی تبلیغات را چندین و چند بار گوش کنید. 

هرگونه تبلیغات، که برای طراحی آماده سازی شود؛ طراحی تبلیغات است.

از بهترین شرکت های طراحی تبلیغات در مشهد مجموعه سلام گرافیک است. 

نظرات مشتریان

خوب است کمی در رابطه با نظر سفارش دهندگان خدمات طراحی تبلیغات سلام گرافیک بشنوید. 

ناصر جاوید

همکاری چندین ساله با تیم قوی و کاربلد سلام گرافیک تجربه‌های خوبی رو برای استارتاپ‌هایی که راه اندازی کردم عالی بود.

امین دلخوش

تجربه خوبی از همکاری با مجموعه سلام گرافیک دارم، یک تیم حرفه‌ای در کنار ارائه کار عالی از جمله ویژگی‌های تیم سلام گرافیک.

گوش به زنگتونیم!

ما آماده پاسخگویی به هر گونه سوال در رابطه با طراحی تبلیغات هستیم

0935-505-4580

تعرفه طراحی تبلیغات

استودیو خلاق سلام گرافیک، پلن‌های ویژه‌ای برای تبلیغات کسب و کار شما در نظر گرفته است. 3 مورد از پلن‌های قیمت طراحی تبلیغات پرطرفدار را ببینید.

4.2/5 - (13 امتیاز)