تاریخ بروزرسانی: آگوست 11, 2022

طراحی کارت ویزیت

سفارش طراحی کارت ویزیت با سلام گرافیک، بهترین شرکت طراحی کارت ویزیت در خدمت شماست. فرقی ندارد که در چه کاری مشغول به فعالیت هستید، بازاریابی و پیدا کردن مشتریان جدید یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. استفاده از کارت ویزیت می‌تواند به خوبی پرستیژ کاری شما را بالا ببرد. استفاده از کارت ویزیت حرفه‌ای همیشه جزو چالش‌های افراد متخصص بوده است. استودیو خلاق سلام گرافیک آماده ارائه طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای با طرح‌های گوناگون است. طراحی کارت ویزیت خود را آنلاین انجام دهید و کارت ویزیت خود را در منزل تحویل بگیرید. استودیو خلاق سلام گرافیک فرآیند طراحی و چاپ کارت ویزیت شما را با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌‌دهد. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی کارت ویزیت با ما تماس بگیرید. 

نمونه کارهای طراحی کارت ویزیت

نمونه‌های طراحی کارت ویزیت سلام گرافیک نشان دهنده کیفیت کاری و تخصص ماست. 

چرا نیاز به کارت  ویزیت داریم؟

پخش ویدیو

انواع طراحی کارت ویزیت

چه نوع کارت ویزیتی مدنظرتان است؟ کارت‌های ویزیت در 3 حالت کلی طراحی می‌شوند. طراحی ساده، طراحی حرفه‌ای کارت ویزیت، طراحی فوق حرفه‌ای کارت ویزیت، شما کدام نوع کارت ویزیت را می‌پسندید؟ 

طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای

طراحی کارت ویزیت در کوتاه‌ترین زمان

تیم حرفه‌ای طراحی کارت ویزیت

پادکست طراحی کارت ویزیت 

پادکست طراحی گرافیک سلام گرافیک به شما کمک می‌کند تا بدون دردسر و اطلاعات لازم در رابطه با طراحی کارت ویزیت به دست آورید. در این سری از پادکست مجله سلام گرافیک به سراغ طراحی کارت ویزیت رفته‌ایم. با چالش‌ها و قیمت طراحی ویزیت در این پادکست به خوبی آشنا شوید. 

قیمت طراحی کارت ویزیت

تعرفه و قیمت طراحی کارت ویزیت به پارامترهای گوناگونی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به تعرفه کارت ویزیت 1400 که از سوی انجمن طراحان گرافیک منتشر می‌شود و همچنین نرخ کارت ویزیت در بازار. در حالت کلی هزینه چاپ و طراحی کارت ویزیت از 100.000 تومان شروع می‌شود و بسته به نوع طراحی و همچنین نوع چاپ قیمت آن می‌تواند تا 5.000.000 تومان افزایش داشته باشد. 

طراحی کارت ویزیت پایه

تماس بگیرید تومان
  • 4 اتود دستی
  • بی نهایت ویرایش
  • تحویل 7 روزه

طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای

تماس بگیرید تومان
  • 5 اتود دستی
  • بی نهایت ویرایش
  • تحویل 5 روزه

طراحی کارت ویزیت فوق حرفه‌ای

تماس بگیرید تومان
  • 7 اتود دستی
  • بی نهایت ویرایش
  • تحویل 3 روزه
نظرات مشتریان

از زبان سفارش دهندگان طراحی کارت ویزیت بخوانید

امین دلخوش

تجربه خوبی از همکاری با مجموعه سلام گرافیک دارم، یک تیم حرفه‌ای در کنار ارائه کار عالی از جمله ویژگی‌های تیم سلام گرافیک.

ناصر جاوید

همکاری چندین ساله با تیم قوی و کاربلد سلام گرافیک تجربه‌های خوبی رو برای استارتاپ‌هایی که راه اندازی کردم عالی بود.

گوش به زنگتونیم!

ما آماده پاسخگویی به هر گونه سوال در رابطه با ساخت کارت ویزیت هستیم

0935-505-4580

سفارش طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از ابزار بسیار مهم در برندینگ هر مجموعه است که باید از همان ابتدا نسبت به سفارش آن اقدام کنید. کارت ویزیت معمولاً توسط شما یا نزدیکانتان به دست مخاطبان می‌رسد؛ از این رو می‌توان روی شناخت اولیه‌ای که نتیجه برخورد شما و مخاطبان است حساب کرد. کسانی که می‌توانند وظیفه طراحی کارت ویزیت شما را بر عهده بگیرند بسیارند. به ویژه که طراحی کارت ویزیت تنها با کمی آشنایی با نرم‌افزارهای گرافیکی نیز ممکن خواهد بود. متاسفانه این مسئله موجب شده است که بسیاری از افراد تازه‌کار و ناآشنا با برندینگ و هویت بصری دست به پذیرش سفارش کارت ویزیت بزنند.

اگر می‌خواهید کارت ویزیت شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد باید انجام آن را به یک طراح گرافیک باتجربه بسپارید. این افراد معمولاً در شرکت‌ها و مجموعه‌های طراحی و تبلیغاتی مشغول به کار هستند. بدین ترتیب می‌توانید برای سفارش طراحی کارت ویزیت خود به این دسته از شرکت‌ها و آژانس‌های طراحی مراجعه کنید.

4.4/5 - (7 امتیاز)