قیمت طراحی تبلیغات

قیمت طراحی تبلیغات (Advertising design price) چقدر است؟ هزینه ساخت و طراحی تبلیغات همان مقدار هزینه‌ای است که درخواست کننده باید به طراح تبلیغات پرداخت کند. تعرفه طراحی تبلیغات از 500.000 تومان الی 5.000.000 تومان متغیر است. دیزاین تبلیغات برای تمام کسب و کارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و صاحبان کسب و کار قیمت طراحی تبلیغات را پیش از سفارش طرح خود در نظر می‌گیرند.

تعیین هزینه دیزاین تبلیغ به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله نوع طرح و سختی کار، نوع تبلیغ سفارش داده شده، شرکت طراحی کننده و… شرکت سلام گرافیک باکیفیت‌ترین طرح‌های تبلیغاتی را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌کند. موارد گوناگونی وجود دارد که در نرخ نهایی طراحی تبلیغات تاثیر گذار است که از جمله این موارد می‌توان به نوع طراحی گرافیک، شرکت و استودیو طراحی گرافیک اشاره کرد. هزینه ثابتی را نمی‌توان برای طراحی تبلیغات در نظر گرفت اما در حالت کلی می‌توان گفت که از 3.000.000 تومان شروع شده و بسته به عوامل متعددی افزایش می‌یابد. برای اطلاع دقیق حتما با مشاوران گرافیک سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

قیمت انواع مدل‌های تبلیغات

طراحی تبلیغات بسته به نوع طراحی و بستر انتشار آن قیمت گذاری می‌شود. قیمت انواع طراحی تبلیغات را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تبلیغات آنلاین

5/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی تبلیغات شهری

5/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی تبلیغات ترانزیت

5/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی تبلیغات چاپی

5/000/000 تومان

عوامل موثر بر قیمت طراحی تبلیغات

امروزه صاحبان مشاغل برای طراحی تیلیغات در تهران هزینه زیادی می‌کنند؛ زیرا تبلیغات نقش مهمی در معرفی محصولات و خدمات آن‌ها دارد. در تعیین هزینه طراحی تبلیغات موارد زیادی دخیل هستند که در ادامه بیان می‌کنیم.

نوع سفارش

طراحی تبلیغات موارد زیادی مانند طراحی بنر تبلیغاتی، تراکت، کاتالوگ و… را شامل می‌شود. تعیین قیمت برای هرکدام از این طراحی‌ها خود به عوامل زیادی بستگی دارد؛ به عنوان مثال در طراحی کاتالوگ، مواردی مانند عکاسی، تولید محتوا، تعداد صفحه و… مهم است و در طراحی کارت ویزیت عواملی مانند سایز و شکل کارت ویزیت موثر خواهند بود.

تعداد سفارش

ممکن است مشتری در سفارش طراحی تبلیغات، خواهان چند نوع طراحی مانند ، ساخت هدیه تبلیغاتی، طراحی بیلبورد، کارت ویزیت و…  باشد؛ طبیعتا هرچه تعداد سفارش‌ها بیشتر باشد کارفرما باید هزینه بیشتری پرداخت نماید.

مدت زمان طراحی

اگر طرح درخواستی مشتری پیچیده باشد باعث می‌شود زمان زیادی از طراح گرفته شود که این موضوع بر قیمت طراحی اثر می‌گذارد. همچنین اگر کارفرما درخواست تحویل کار را پیش از موعد مقرر داشته باشد ملزم به پرداخت هزینه بیشتری خواهد بود. تعرفه طراحی گرافیک به صورت دقیق.

مهارت و تجربه طراح

میزان مهارت و تجربه طراح یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین هزینه طراحی است. شما می‌توانید با مشاهده نمونه طراحی تبلیغات از تجربه طراح آگاهی پیدا کنید.

تعداد دفعات ویرایش

همه طراحان، برای کسب رضایت مشتری، کار خود را چند بار ادیت می‌کنند. هرچه تعداد این ادیت‌ها بیشتر باشد بر تعیین هزینه نهایی اثر گذار خواهد بود. هزینه طراحی تبلیغات در مشهد توسط استودیو سلام گرافیک مناسب و بین سه میلیون الی پنج میلیون تومان متغیر است.

 

طراحی تبلیغات حرفه‌ای طراحی کارت ویزیت، طراحی تراکت، طراحی پوستر، طراحی بیلبورد و… بسته به نوع تبلیغات طراحی شده از 500.000 تومان به بالا
4.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *