نرم افزارهای گرافیکی

دسته‌ها
نرم افزار ایلاستریتور چیست و چه کاربردهایی دارد؟

ایلوستریتور چیست؟

یکی از نرم‌افزارهای قدرتمند در زمینه کارهای گرافیکی نرم‌افزار ایلاستریتور است. علاقمندان به صنعت گرافیک، طراحی وب، معماران، علاقمندان به صنعت طراحی لباس و …

نرم افزار تری دی مکس چیست و چه کاربردی دارد؟

تری دی مکس چیست؟

نرم‌افزار تری دی مکس یکی از معروف‌ترین نرم‌افزارهای گرافیکی کامپیوتری است که به دلیل قابلیت‌های ویژه‌ای که دارد، امروزه افراد بسیاری از آن در زمینه‌های

نرم افزار مایا چیست و چه کاربردی دارد؟

مایا چیست؟

نرم‌افزار مایا یکی از معروف‌ترین نرم‌افزارها در زمینه طراحی سه‌بعدی است. از این نرم‌افزار در موارد بسیاری چون مدل‌سازی‌های سه بعدی، ساخت انیمیشن، متحرک‌سازی، ساخت بازی‌های ویدیویی و … استفاده می‌شود. در این مقاله به معرفی نرم‌افزار مایا، ویژگی‌ها و تاریخچه آن پرداخته‌ایم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین نرم افزارهای گرافیکی

دنیای طراحی گرافیک دنیای پیچیده و جذابی است، بدون استفاده از نرم افزارهای گرافیکی تقریبا می‌توان گفت که انجام فعالیت‌های گرافیکی به شدت مشکل و سخت خواهد شد. نرم افزارهای گرافیکی متعددی وجود دارد که مسلط بودن به هر کدام خود دنیایی دارد، از جمله مهم‌ترین نرم افزارهای مناسب برای گرافیک می‌توان به نرم افزار فتوشاپ، ایلاستریتور، تری دی مکس، مایا و… اشاره کرد. در بالای این محتوا معروف‌ترین نرم افزارهای گرافیکی را مشاهده می‌کنید.

از نرم افزارهای گرافیکی برای طراحی نشان تجاری، طراحی بسته بندی، طراحی لیبل و… استفاده می‌شود. با ما همراه باشید تا برترین نرم افزارهای گرافیکی امسال را بشناسید.