طراحی تراکت با گوشی موبایل

طراحی تراکت با گوشی یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای داشتن یک تراکت حرفه‌ای است. گران بودن هزینه طراحی تراکت باعث شده است که افراد و شرکت‌های مختلف برای طراحی تراکت، از نرم افزارهای گرافیکی موبایلی استفاده کننده. در این مقاله به نرم افزارهای طراحی تراکت گوشی خواهیم پرداخت که با استفاده از آن بتوانید در مدت زمان کوتاهی، تراکت مناسب و حرفه‌ای خود را طراحی و برای چاپ به چاپخانه ارسال کنید. با شرکت گرافیک سلام گرافیک همراه باشید.

نرم افزار desygner free graphic design

یکی از نرم افزارهای کاربردی طراحی تراکت با گوشی، این نرم افزار است. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید به راحتی پوستر، تراکت و هر نوع فایل گرافیکی را طراحی و دیزاین کنید. سرعت بالا در طراحی و همچنین کیفیت خروجی عالی و مناسب برای شرکت‌های چاپ از ویژگی‌های این نرم افزار است.

توجه داشته باشید که استفاده از نرم افزارهای ساخت تراکت با گوشی باعث می‌شود که هزینه طراحی تراکت شما کاهش چشم گیری داشته باشد.

نرم افزار طراحی تراکت Poster lab

با این که نرم افزار پوستر لب یک نرم افزار طراحی تراکت است اما شما می‌توانید به راحتی با استفاده از این نرم افزار یک تراکت حرفه‌ای و خاص طراحی کنید. توجه داشته باشید که با این نرم افزار نمی‌توانید از فونت‌های فارسی استفاده کنید و نیاز است که برای این کار از نرم افزار گرافیکی دیگری استفاده کنید.

نرم افزار Canva

با این که نرم افزار کانوا اختصاصی برای دیزاین تراکت طراحی و ساخته نشده است اما باید بدانید که این نرم افزار توانایی طراحی و ساخت انواع تراکت را برای شما به همراه دارد. تمپلیت‌های آماده و استفاده از دسته بندی حرفه‌ای گرافیکی باعث شده است که این نرم افزار جزو بهترین نرم افزارهای گرافیکی باشد.

فایلی که در نرم افزار کانوا طراحی می‌شود قابلیت استفاده در چاپخانه‌ها را نیز دارا است و شما می‌توایند خدمات پرینت تراکت را به راحتی با این نرم افزار در اختیار داشته باشید.

نرم افزار digital glyer &poster Maker

اگر به دنبال نرم افزار موبایلی طراحی تراکت و پوستر هستید این نرم افزار یکی از بهترین‌ها است. با استفاده از این نرم افزار خواهید توانست حتی به دیگران خدمات طراحی تراکت ارائه دهید! استفاده از قالب‌های آماده گرافیکی در کنار طراحی اختصاصی این نرم افزار را خاص کرده است.

5/5 - (4 امتیاز)
Picture of کاوه ملاکی
کاوه ملاکی
کاوه ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!
مقالات مرتبط بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب این مقاله