طراحی قبض

طراحی قبض یا طراحی رسید یکی از گزینه‌هایی است که توسط بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد و در ازای دریافت یا پرداخت کالا و وجه نقد به مشتریان تحویل داده می‌شود. طراحی شکیل و زیبای قبض علاوه‌بر حفظ کلاس کاری، موجب اعتماد بیشتر مشتریان به شما خواهد شد. از این رو، استفاده از آن یک امر ضروری برای هر فرد و مجموعه‌ای به حساب می‌آید.

قبض بارنامه، قبض پارکینگ، قبض انبار، قبض حسابداری و… از انواع طراحی قبض هستند در ابعاد و اندازه‌های مختلف و با توجه به نیاز افراد انجام می‌شوند. همچنین، برخی از انواع طراحی قبض در حالت‌های تک‌نسخه‌ای، دونسخه‌ای، سه‌نسخه‌ای و حتی چهارنسخه‌ای چاپ می‌شوند. به نوعی می‌توان گفت که قبض جزو هویت بصری برند شما خواهد بود.

سفارش طراحی قبض آنلاین

سفارش طراحی قبض شیک و منحصربه‌فرد به حفظ تجارت شما کمک زیادی می‌کند و نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن شما است. همچنین دیزاین قبض و رسید خرید محصول به شما کمک می‌کند تا افراد بیشتری را جذب کنید. در آخر شما می‌توانید با دیدن نمونه طراحی قبض، بهترین انتخاب را در امر سفارش انجام دهید. 

با سفارش طراحی قبض از سلام گرافیک، ضمن دریافت کیفیت بالا، هزینه بسیار پایینی را پرداخت خواهید کرد.

پلن پایه ساخت قبض

تعداد ادیت: 2 بار

هزینه: 4.700.000 تومان

مدت زمان طراحی: 15 روز

پلن نقره‌ای ساخت قبض

تعداد ادیت: 4 بار

هزینه: 6.700.000 تومان

مدت زمان طراحی: 10 روز

پلن طلایی ساخت قبض

تعداد ادیت: 6 بار

هزینه: 9.700.000 تومان

مدت زمان طراحی: 5 روز

چرا طراحی قبض با سلام گرافیک؟

تنوع دیزاین

برای تمام کاربری های قبض، دیزاین های مناسبی را انجام می‌دهیم.

قانونی و قابل پیگیری

قبض به عنوان یک سند، باید قابلیت پیگیری قانونی داشته باشد.

کاربرد دقیق

برای مثال در قبض های انبارداری، از تعداد دقیق ورود و خروج های انبار مطلع می‌شوید.

طراحی منسجم

خطوط به کار رفته در قبض و متن های آن به همراه شکل ها، باید هماهنگ و منجم باشند.

اندازه مناسب قبض

سایز قبض از موارد بسیار مهم است که بر کاربرد آن تاثیر می‌گذارد.

استفاده از کاغذ مرغوب

سلام گرافیک، قبض های طراحی شده را روی بهترین کاغذ ها چاپ می‌کند.

شرکت طراحی قبض

مزایا و کاربرد فراوان طراحی قبض سبب شده تا مجموعه‌های زیادی جهت بهبود کسب و کار خود از آن استفاده کنند. اما، طراحی اختصاصی قبض، نیازمند بهره‌مندی از یک شرکت مجرب است. شرکت‌های متعددی در این حوزه فعالیت دارند که انتخاب یک شرکت طراحی قبض حرفه‌ای می‌تواند چالش‌برانگیز باشد.

اگر به‌دنبال طراحی اختصاصی قبض و رسید خرید هستید، سلام گرافیک یک گزینه ایده‌آل برای شما خواهد بود. این مجموعه با استفاده از گرافیست‌های باتجربه و آموزش‌دیده، تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات طراحی قبض به مشتریان انجام می‌دهد. انواع روش‌های حضوری، تلفنی و آنلاین برای سپردن سفارش به کارشناسان سلام گرافیک وجود دارد.

خدمات طراحی قبض

بدون شک، خدمات طراحی قبض را در زندگی روزمره هنگام مراجعه به خیاطی، عکاسی، خشکشویی و… مشاهده کرده‌اید. طراحی رسید و قبض، به‌عنوان یک تعهد، باعث اطمینان‌خاطر مشتریان برای دریافت کالا و خدمات می‌شود. علاوه‌براین، طراحی قبض در مدیریت کسب و کار به افراد کمک می‌کند تا بتوانند مدیریت بهتری بر روی امور و عملکرد خود داشته باشند.

شرکت گرافیکی سلام گرافیک یکی از مجموعه‌های طراحی گرافیک است که علاوه پیاده سازی انواع خدمات طراحی قبض شامل پیاده‌سازی انواع قبض‌های استاندارد و سفارشی و دیزاین گواهینامه، طراحی کانتر و … خدمات طراحی رسید انبار را با توجه به نیاز مشتری انجام می‌دهد. همچنین، خدمات چاپ مانند چاپ انواع قبض‌های تک‌نسخه‌ای و چندنسخه‌ای، پرفراژ، منگنه و صحافی منگنه توسط این مجموعه ارائه می‌شود.

طراحی قبض اداری

قبض های اداری به عنوان رسید مراودات اداری عمل می‌کنند.

طراحی قبض انبار

شرکت ها نیاز به دانستن سطح موجودی انبار دارند و این با قبض های انبار کنترل می‌شود.

طراحی قبض رسید

رسید ها اسنادی هستند که نشان دهنده دریافت مزایا در قبال پرداخت پول است.

طراحی قبض دریافت

سندی است که نشان می‌دهد مبلغی به شخص حقیقی یا حقوقی پرداخت شده است.

طراحی قبض کنترل کیفیت

کاربرد این قبض در کارخانه ها و یا خطوط تولید است و کیفیت محصول را تایید می‌کنند.

طراحی قبض فروشگاهی

طراحی قبض فروش برای تمام فروشگاه ها با کارایی بالا

ویدیو طراحی قبض

مراحل و نیازمندی های دیزاین کردن قبض در این کلیپ به حضور شما تقدیم می‌شوند.

پادکست ساخت قبض

در این فایل که در اختیار شما قرار می‌گیرد، در مورد خدمات دیزاین قبض سلام گرافیک صحبت کرده ایم.

ویژگی های طراحی قبض مناسب

بهترین طراحی قبض طبق استانداردهای خاصی نیاز دارد و به همین دلیل، اگر قصد طراحی و چاپ قبض حرفه‌ای دارید را دارید، باید موارد زیادی را رعایت کنید:

  • ارتباط میان قبض با نوع کسب و کار

اولین نکته‌ای که باید در طراحی قبض مدنظر داشته باشید، تناسب میان طراحی انجام‌شده با نوع فعالیت کسب و کار است.

  • درج تمامی اطلاعات مورد نظر

در طراحی قبض و چیدمان عناصر آن، بهتر است شماره سریال، نام گیرنده، مبلغ دریافتی، تاریخ و دیگر اطلاعات مورد نیاز درج شوند.

  • استفاده از کاغذهای باکیفیت

کیفیت بالای کاغذهای مورد استفاده در طراحی، می‌تواند به جذابیت و حفظ طولانی‌مدت‌تر طراحی قبض کمک کند.

 • استفاده از مهر و امضای تخصصی در قبض‌ها

اگر از قبض یا رسید استفاده می‌کنید، توصیه می‌شود حتما از خدمات طراحی امضا یا طراحی مهر نیز استفاده کنید. این کار به قبوض و فاکتورهای فروش شما اعتبار بیشتری می‌بخشد.

مراحل طراحی قبض

کسب اطلاع از نیاز شما

کسب و کار های مختلف نیاز به نوع قبض مناسب با بیزینس خود را دارند.

تشخیص نوع مناسب 

قبضی که مناسب کار شما باشد به همراه اطلاعات قابل ورود آن، تعیین می‌شوند.

تعیین رنگ مناسب قبض

ترکیب رنگ هایی که قرار است در قبض به کار گرفته شوند در این مرحله انتخاب می‌شوند.

طراحی جدول اطلاعات

هر قبض دارای جدول مناسب است که به طور کاملا مشخص، اطلاعات را طبقه بندی می‌کند.

استفاده از فونت مناسب

نوع فونتی که برای دیزاین کردن قبض تعیین می‌شود، باید تناسب لازم را داشته باشد.

چاپ قبض

در مرحله آخر اقدام به پرینت گرفتن قبض با بهترین دستگاه ها و رنگ ها می‌شود.

بله، طراحان مجموعه سلام گرافیک پس از تحویل سفارش به مشتری، در صورت نیاز و ارائه درخواست از سوی افراد، آن را مطابق نیاز آن‌ها تغییر می‌دهند.

برای طراحی قبض حرفه‌ای و شیک به حدود 2 الی 3 روز زمان نیاز است. اما در صورتی‌که افراد خواهان دریافت سریعتر سفارش باشند، گرافیست‌های سلام گرافیک، سفارش را در زمان کمتری تحویل مشتری می‌دهند.

طراحی قبض چیست؟

طراحی قبض شامل یک یا چند برگه است که به‌منظور ارائه خدمات به مشتریان داده می‌شود. طراحی قبض به میزانی اهمیت دارد که در بسیاری از مواقع بدون وجود آن، امکان ارائه خدمات وجود ندارد. نوع خدمات، تاریخ ارائه خدمات، قیمت، نام شرکت ارائه‌دهنده، شرایط معامله و… از جمله مواردی هستند که در طراحی قبض بکار برده می‌شوند. از سوی دیگر، برخی از انواع طراحی قبض، ماهیت قانونی دارند و برای فرد یا مجموعه‌ای که از آن استفاده می‌کند تعهداتی را به همراه دارد. این امر باعث ایجاد اعتماد بیشتر افراد و مراجعه به مکان‌هایی است که از طراحی قبض در ازای خدمات استفاده می‌کنند.

طراحی قبض شیک

طراحی قبض شیک با ایجاد حس اعتماد در مشتری، باعث می‌شود تا افراد تمایل بیشتری برای مراجعه و استفاده از خدمات شما پیدا کنند. برای طراحی قبض جذاب و خاص باید برخی استانداردها را رعایت کنید تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

  • استفاده از نام و لوگوی برند

بکار بردن لوگو در طراحی قبض باعث زیباتر شدن و افزایش بازدهی می‌شود. به همین دلیل، سعی کنید در کنار نام مجموعه، یک لوگوی اختصاصی نیز قرار دهید.

  • قرار دادن شماره سریال و بارکدخوان

استفاده از شماره سریال و بارکدخوان علاوه‌بر افزایش امنیت و جلوگیری از سواستفاده، سبب می‌شود تا طراحی قبض جذاب‌تر و رسمی‌تر به‌نظر برسد.

  • تقسیم‌بندی صفحه

در طراحی قبض شیک بهتر است قسمت‌های مختلف آن را به چند بخش مختلف تقسیم کنید. این موضوع نه‌تنها به جذابیت ظاهری طراحی قبض کمک می‌کند، بلکه خوانایی اطلاعات آن را نیز بیشتر می‌کند.

  • استفاده از اِلمان‌های گرافیکی مناسب

انتخاب صحیح اِلمان‌های گرافیکی مانند سایز نوشته‌ها، فونت مناسب، رنگ‌بندی و… در کنار نحوه چیدمان آن‌ها سبب جذابیت بیشتر طراحی قبض خواهد شد.

طراحی قبض ارزان

طراحی قبض ارزان تقریباً به یک گزینه غیرقابل دسترس برای افراد تبدیل شده است. البته افراد و شرکت‌های مبتدی و فاقد تجربه کافی، ممکن است خدمات ارزان‌قیمتی را به مشتری ارائه دهند که به‌دلیل اینکه فاقد کیفیت لازم است، معمولاً افراد بسیاری از آن صرف‌نظر می‌کنند.

عوامل متعددی مانند سایز قبض، کیفیت طراحی، نوع کاغذ و… در تعرفه طراحی قبض نقش دارند و به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای آن تعیین کرد. با این حال، مجموعه سلام گرافیک همواره خدمات طراحی قبض را با قیمت منصفانه و کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می‌دهد که به یک گزینه جذاب برای بسیاری افراد تبدیلا شده است.

نمونه دیزاین آلبوم در وبسایت قرار داده شده است و در صورت نیاز می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب برای سفارش آن اقدام کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *