طراحی قبض، یکی از گزینه‌هایی است که توسط بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد و در ازای دریافت یا پرداخت کالا و وجه نقد به مشتریان تحویل داده می‌شود. طراحی شکیل و زیبای قبض علاوه‌بر حفظ کلاس کاری، موجب اعتماد بیشتر مشتریان به شما خواهد شد. از این رو، استفاده از آن یک امر ضروری برای هر فرد و مجموعه‌ای به حساب می‌آید.

قبض بارنامه، قبض پارکینگ، قبض انبار، قبض حسابداری و… از انواع طراحی قبض هستند در ابعاد و اندازه‌های مختلف و با توجه به نیاز افراد انجام می‌شوند. همچنین، برخی از انواع طراحی قبض در حالت‌های تک‌نسخه‌ای، دونسخه‌ای، سه‌نسخه‌ای و حتی چهارنسخه‌ای چاپ می‌شوند.

خدمات طراحی قبض

بدون شک، خدمات طراحی قبض را در زندگی روزمره هنگام مراجعه به خیاطی، عکاسی، خشکشویی و… مشاهده کرده‌اید. طراحی قبض، به‌عنوان یک تعهد، باعث اطمینان‌خاطر مشتریان برای دریافت کالا و خدمات می‌شود. علاوه‌براین، طراحی قبض در مدیریت کسب و کار به افراد کمک می‌کند تا بتوانند مدیریت بهتری بر روی امور و عملکرد خود داشته باشند.

شرکت گرافیکی سلام گرافیک یکی از مجموعه‌های طراحی گرافیک است که علاوه‌بر طراحی رسید انبار، طراحی گواهینامه، طراحی کانتر و…، انواع خدمات طراحی قبض شامل پیاده‌سازی انواع قبض‌های استاندارد و سفارشی است را با توجه به نیاز مشتری انجام می‌دهد. همچنین، خدمات چاپ مانند چاپ انواع قبض‌های تک‌نسخه‌ای و چندنسخه‌ای، پرفراژ، منگنه و صحافی منگنه توسط این مجموعه ارائه می‌شود.

شرکت طراحی قبض

مزایا و کاربرد فراوان طراحی قبض سبب شده تا مجموعه‌های زیادی جهت بهبود کسب و کار خود از آن استفاده کنند. اما، طراحی اختصاصی قبض، نیازمند بهره‌مندی از یک شرکت مجرب است. شرکت‌های متعددی در این حوزه فعالیت دارند که انتخاب یک شرکت طراحی قبض حرفه‌ای می‌تواند چالش‌برانگیز باشد.

اگر به‌دنبال طراحی اختصاصی قبض هستید، سلام گرافیک یک گزینه ایده‌آل برای شما خواهد بود. این مجموعه با استفاده از گرافیست‌های باتجربه و آموزش‌دیده، تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات طراحی قبض به مشتریان انجام می‌دهد. انواع روش‌های حضوری، تلفنی و آنلاین برای سپردن سفارش به کارشناسان سلام گرافیک وجود دارد.

بهترین طراحی قبض

بهترین طراحی قبض طبق استانداردهای خاصی صورت می‌گیرد. به همین دلیل، اگر قصد طراحی و چاپ قبض حرفه‌ای دارید را دارید، باید موارد زیادی را رعایت کنید.

ارتباط میان قبض با نوع کسب و کار

اولین نکته‌ای که باید در طراحی قبض مدنظر داشته باشید، تناسب میان طراحی انجام‌شده با نوع فعالیت کسب و کار است. بهتر است طراحی ظاهری و استفاده از اِلمان‌های گرافیکی مرتبط با مجموعه و متمایز با سایر رقبا باشد.

درج تمامی اطلاعات مورد نظر

در طراحی قبض و چیدمان عناصر آن، بهتر است شماره سریال، نام گیرنده، مبلغ دریافتی، تاریخ و دیگر اطلاعات مورد نیاز درج شوند.

انسجام در طراحی

نحوه قرارگیری خطوط، کادرها و همچنین متن‌های بکار رفته در طراحی قبض، باید به‌صورت منسجم پیاده‌سازی شده باشند.

استفاده از کاغذهای باکیفیت

کیفیت بالای کاغذهای مورد استفاده در طراحی، می‌تواند به جذابیت و حفظ طولانی‌مدت‌تر طراحی قبض کمک کند.

سفارش طراحی قبض

سفارش طراحی قبض شیک و منحصربه‌فرد به حفظ تجارت شما کمک زیادی می‌کند و نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن شما است. همچنین طراحی قبض به شما کمک می‌کند تا افراد بیشتری را جذب کنید. از سوی دیگر، فاکتورهای نادرست باعث سردرگمی مشتریان شما، کاهش علاقه آن‌ها به مراجعه مجدد به کسب و کار شما و ایجاد تاخیر در پرداخت می‌شود. به همین دلیل، درک نحوه عملکرد و اهمیت فاکتورها و اطمینان از اینکه هر عنصر به‌طور دقیق مورد استفاده قرار گرفته باشد، مهم است.

راه های مختلفی برای ایجاد فاکتور وجود دارد. بسیاری از افراد، با خریداری طرح‌های آماده یا مراجعه به افراد مبتدی، سعی در کاهش هزینه‌های خود دارند. اما، این موضوع می‌تواند به اعتبار کسب و کار شما لطمه وارد کند. با سفارش طراحی قبض از سلام گرافیک، ضمن دریافت کیفیت بالا، هزینه بسیار پایینی را پرداخت خواهید کرد.

سفارش آنلاین طراحی قبض

بیشتر خدماتی که در حال حاضر از آن‌ها استفاده می‌کنیم، در بستر وب و به‌صورت آنلاین وجود دارند. سفارش آنلاین طراحی قبض نیز از جمله مواردی است که برای افزایش رضایت افراد ارائه می‌شود. در همین راستا، سلام گرافیک انواع طراحی قبض را از طریق وب‌سایت خود به افراد مختلف عرضه می‌کند. طراحان این مجموعه پس از دریافت سفارشات، آن‌ها را در کمترین زمان ممکن اجرا و در اختیار مشتری قرار می‌دهند.

سفارش قبض حرفه ای

اگر قصد سفارش قبض حرفه‌ای برای کسب و کار خود را دارید، پیشنهاد ما استفاده از سلام گرافیک به‌عنوان یکی از مجموعه‌های بزرگ و معتبر در این زمینه است. طراحی اختصاصی، کیفیت ایده‌آل، تحویل سریع، قیمت ارزان‌تر و… از ویژگی‌هایی این مجموعه است.

تیم طراحی قبض

برای طراحی قبض حرفه‌ای، باید از تیم مجرب و خبره در این حوزه استفاده کرد. به همین علت، استفاده از تیم طراحی قبض متخصص، در بین افراد بسیار متداول است. تیم سلام گرافیک، به‌دلیل مهارت و کیفیت بیشتر این مجموعه و استفاده از نرم افزارهای طراحی قبض حرفه‌ای، توانسته به یکی از تیم‌های تخصصی طراحی قبض تبدیل شود. همچنین، بکارگیری طراحان مجرب، حرفه‌ای و با انگیزه یکی از دلایل مهمی است که افراد و سازمان‌ها، سفارش طراحی قبض را به سلام گرافیک واگذار می‌کنند.

طراحی قبض چیست؟

طراحی قبض شامل یک یا چند برگه است که به‌منظور ارائه خدمات به مشتریان داده می‌شود. طراحی قبض به میزانی اهمیت دارد که در بسیاری از مواقع بدون وجود آن، امکان ارائه خدمات وجود ندارد. نوع خدمات، تاریخ ارائه خدمات، قیمت، نام شرکت ارائه‌دهنده، شرایط معامله و… از جمله مواردی هستند که در طراحی قبض بکار برده می‌شوند. از سوی دیگر، برخی از انواع طراحی قبض، ماهیت قانونی دارند و برای فرد یا مجموعه‌ای که از آن استفاده می‌کند تعهداتی را به همراه دارد. این امر باعث ایجاد اعتماد بیشتر افراد و مراجعه به مکان‌هایی است که از طراحی قبض در ازای خدمات استفاده می‌کنند.

طراحی قبض شیک

طراحی قبض شیک با ایجاد حس اعتماد در مشتری، باعث می‌شود تا افراد تمایل بیشتری برای مراجعه و استفاده از خدمات شما پیدا کنند. برای طراحی قبض جذاب و خاص باید برخی استانداردها را رعایت کنید تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

استفاده از نام و لوگوی برند

بکار بردن نام و لوگو در طراحی قبض باعث زیباتر شدن و افزایش بازدهی می‌شود. به همین دلیل، سعی کنید در کنار نام مجموعه، یک لوگوی اختصاصی نیز قرار دهید.

قرار دادن شماره سریال و بارکدخوان

استفاده از شماره سریال و بارکدخوان علاوه‌بر افزایش امنیت و جلوگیری از سواستفاده، سبب می‌شود تا طراحی قبض جذاب‌تر و رسمی‌تر به‌نظر برسد.

تقسیم‌بندی صفحه

در طراحی قبض شیک بهتر است قسمت‌های مختلف آن را به چند بخش مختلف تقسیم کنید. این موضوع نه‌تنها به جذابیت ظاهری طراحی قبض کمک می‌کند، بلکه خوانایی اطلاعات آن را نیز بیشتر می‌کند.

استفاده از اِلمان‌های گرافیکی مناسب

انتخاب صحیح اِلمان‌های گرافیکی مانند سایز نوشته‌ها، فونت مناسب، رنگ‌بندی و… در کنار نحوه چیدمان آن‌ها سبب جذابیت بیشتر طراحی قبض خواهد شد.

طراحی قبض ارزان

طراحی قبض ارزان تقریباً به یک گزینه غیرقابل دسترس برای افراد تبدیل شده است. البته افراد و شرکت‌های مبتدی و فاقد تجربه کافی، ممکن است خدمات ارزان‌قیمتی را به مشتری ارائه دهند که به‌دلیل اینکه فاقد کیفیت لازم است، معمولاً افراد بسیاری از آن صرف‌نظر می‌کنند.

عوامل متعددی مانند سایز قبض، کیفیت طراحی، نوع کاغذ و… در تعرفه طراحی قبض نقش دارند و به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای آن تعیین کرد. با این حال، مجموعه سلام گرافیک همواره خدمات طراحی قبض را با قیمت منصفانه و کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می‌دهد که به یک گزینه جذاب برای بسیاری افراد تبدیلا شده است.

آیا پس تحویل سفارش قبض، امکان ویرایش آن وجود دارد؟

بله، طراحان مجموعه سلام گرافیک پس از تحویل سفارش به مشتری، در صورت نیاز و ارائه درخواست از سوی افراد، آن را مطابق نیاز آن‌ها تغییر می‌دهند.

زمان تقریبی طراحی قبض چقدر است؟

برای طراحی قبض حرفه‌ای و شیک به حدود 2 الی 3 روز زمان نیاز است. اما در صورتی‌که افراد خواهان دریافت سریعتر سفارش باشند، گرافیست‌های سلام گرافیک، سفارش را در زمان کمتری تحویل مشتری می‌دهند.

5/5 - (3 امتیاز)