قیمت طراحی قبض

قیمت طراحی قبض به هزینه‌ای گفته می‌شود که در قبال طراحی گرافیکی یک قبض که می‌تواند قبض رسید پول، قبض پارکینگ، قبض بارنامه و… باشد، به طراح گرافیست پرداخت می‌کنید. تعرفه دیزاین قبض در آژانس سلام گرافیگ بین 500 هزار تومان تا 1.000.000 هزار تومان متغیر بوده و به عوامل متفاوتی بستگی دارد. چرا طراحی قبض پارکینگ یا قبض رسید تعمیرات را به آژانس سلام گرافیک بسپاریم؟ قیمت مناسب در قبال ارائه خدمات حرفه‌ای یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های تیم طراحی گرافیک سلام گرافیک است. علاوه بر این موارد، امکان درخواست ویرایش طرح پیش از چاپ نیز از سوی مشتری امکان پذیر است. 

قیمت انواع مدل‌های قبض

طراحی قبض برای مشاغل متفاوتی مانند مشاغل خدماتی و تعمیراتی، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها، پارکینگ‌های عمومی و… صورت می‌گیرد. نمونه طراحی قبض دارای قیمت متفاوتی است، قیمت طراحی انواع قبض را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی قبض فروشگاهی

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی قبض پارکینگ

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی قبض و رسید خدمات

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی قبض رستوران

1/500/000 تومان

عوامل موثر بر قیمت دیزاین قبض

هزینه خدمات طراحی قبض به عوامل متعددی بستگی دارد. در ادامه به مهم‌ترین موارد اثرگذار بر قیمت ساخت و طراحی قبض اشاره شده است.

1. سطح پیچیدگی طراحی: اگر طراحی قبض شما پیچیده باشد و شامل الگوها، جدول‌ها، نمودارها و فرمول‌های پیچیده باشد، قیمت بیشتر خواهد شد. اغلب قبض‌ها طبق یک الگو و قالب ساده طراحی می‌شوند اما اگر بخواهید یک قبض شخصی سازی شده داشته باشید، باید لوگو یا نشان تجاری خود را بر روی آن چاپ کنید. اگر یک لوگو ندارید، می‌توانید از گرافیست بخواهید یک نشان واره نیز برای شما طراحی کند. مواد این‌چنینی که جزو خدمات مازاد محسوب می‌شوند، هزینه طراحی قبض را افزایش می‌دهند.

2. تعداد صفحات: هرچه تعداد صفحات طراحی بیشتر باشد، هزینه بیشتری برای طراحی دریافت خواهد داشت.

3. زمان تحویل: اگر شما نیاز دارید طرح سفارشی خود را بلافاصله دریافت کنید، برای تحویل سریع باید هزینه بیشتری نسبت به حالت عادی پرداخت کنید.

4. سطح تخصص طراح: طراحان حرفه‌ای برای ارائه خدمات خود معمولا هزینه بیشتری دریافت خواهند کرد. در شرکت سلام گرافیک هزینه خدمات طراحی متناسب با نرخ اعلام شده از سوی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران است.

5. هزینه‌های مربوط به چاپ: اگرچه هزینه‌های مربوط به چاپ قبض جزو هزینه‌های طراحی محسوب نمی‌شود اما باید هزینه‌های مربوط به این بخش را نیز جزو هزینه‌های تمام شده ساخت یک رسید یا قبض محاسبه کنید. تیراژ چاپ و نوع چاپ دو مورد از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت چاپ قبض به شمار می‌روند.

 

عنوان سایز قبض زمان طراحی قیمت طراحی قبض
طراحی ساده به سفارش مشتری 1 تا 3 روز کاری 500 هزار تومان
طراحی اختصاصی به سفارش مشتری 1 تا 3 روز کاری 500 تا 1.000.000 تومان
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *