چاپ لایت باکس (Lightbox printing) آخرین مرحله از فرایند ساخت یک تابلو لایت باکس بوده و یک روش تبلیغاتی بی‌نظیر است که می‌تواند فروش شما را تا چندین برابر افزایش دهد. این سازه‌ها مقاومت مطلوبی در برابر عوامل جوی دارند، علاوه‌بر‌آن برای دیزاین تابلو با هیچ محدودیتی روبرو نیستید.با طراحی و دیزاین لایت باکس در شرکت سلام گرافیک بر جذابیت دکوراسیون داخلی سازمان یا اداره شما افزوده می‌شود. همچنین می‌توانید این ابزار را در همایش‌ها و نمایشگاه‌ها نیز مورد استفاده قرار دهید.

قیمت چاپ لایت باکس

از جمله پارامترهای موثر بر هزینه چاپ لایت باکس می‌توان موارد زیر را نام برد:

  1. ابعاد و ضخامت تابلو

با بزرگتر شدن سایز تابلو تعرفه چاپ لایت باکس نیز افزایش می‌یابد. معمولاً این ابزار تبلیغاتی در ضخامت‌های متنوعی عرضه می‌شود که هرکدام از نظر نرخ با دیگری متفاوت هستند. برای مثال لایت باکس‌هایی که در فضای خارجی نصب می‌شوند، ضخامت ۷ تا ۱۳ سانتی‌متر دارند، اما تابلوهای فضای داخلی معمولاً با ضخامت ۱۸ میلی‌متر تا 7 سانتی‌متر تولید می‌شوند.

 یکی از گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه که باعث کاهش مبلغ لایت باکس می‌شود، انتخاب مدل پارچه‌ای است.

اگر بخواهید چاپ لایت باکس را برای فضای خارج سفارش دهید، لازم است فرآیندهایی به منظور مقاوم‌سازی ابزار در برابر عوامل محیطی انجام گیرد که این مسئله می‌تواند نرخ چاپ تابلو را گران‌تر کند.

هزینه‌های دیزاین تابلو را نیز باید به مجموع مولفه‌های قبلی بیفزایید. به طورکلی تعرفه طراحی لایت باکس تحت تاثیر عواملی مانند اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات گرافیکی، بودجه کارفرما، پیچیدگی دیزاین و مدت زمان تحویل پروژه قرار می‌گیرد.

سفارش چاپ لایت باکس

برای این‌که بتوانید جلوه‌های نوری و بصری فوق‌العاده زیبایی را در شرکت یا غرفه نمایشگاهی خود به وجود بیاورید، اقدام به سفارش چاپ لایت باکس در سایت سلام گرافیک نمایید. سفارش پرینت انواع لایت باکس زیر در وب‌سایت سلام گرافیک امکان‌پذیر است:

شرکت چاپ لایت باکس

فرآیند طراحی و پرینت لایت باکس در شرکت سلام گرافیک با کیفیت عالی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. برای ثبت سفارش نخست وارد سایت سلام گرافیک شوید، نمونه لایت باکس را مشاهده کنید و سپس طرح مورد نظر خود را برگزینید.

تیم چاپ لایت باکس شرکت سلام گرافیک در طول سال‌ها فعالیت خود با برندهای معتبری همکاری کرده و تجارب فراوان به دست آورده است. به همین دلیل می‌تواند بهترین نوع چاپ و پرینت لایت باکس در اختیار کارفرمایان محترم قرار دهد.

خدمات پرینت لایت باکس

با استفاده از خدمات منحصر‌به‌فرد آژانس طراحی سلام گرافیک می‌توانید با اختصاص دادن بودجه‌ای معقول برای طراحی و چاپ لایت باکس برند خود را در اذهان ماندگار کنید. تیم پرینت لایت باکس این مرکز در صورت بروز هرگونه مشکل آن را در اسرع وقت پیگیری می‌کنند.

همچنین اطلاعات مفیدی درباره انتخاب درست روش چاپ با توجه به بودجه کارفرما در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. در سایت سلام گرافیک نیز اطلاعات جامعی درباره روش‌های مختلف پرینت مانند چاپ سیلک وجود دارد.

روش‌ های پرینت و چاپ لایت باکس

برای پرینت اکثر ابزارهای تبلیغاتی از دو روش چاپ افست و چاپ دیجیتال استفاده می‌شود. اما تکنیک‌های مورد استفاده در پرینت لایت باکس اندکی متفاوت و به صورت زیر هستند:

بک لایت‌ها کاغذهای نازکی هستند که نور را به راحتی از خود عبور می‌دهند. چنانچه از این روش برای چاپ استفاده کنید، هر زمان که مایل بودید می‌توانید بک لایت را از تابلو بیرون بیاورید و آن را با بک لایت جدید جایگزین نمایید.

در این راه‌کار از دستگاه لارج فرمت به منظور چاپ استیکر کمک گرفته می‌شود که کیفیت چاپ از طریق این ماشین‌آلات به پای دستگاه‌های چاپ دیجیتال نمی‌رسد.

این روش برای کسب و کارهایی مناسب است که می‌خواهند تبلیغات خود را به مدت طولانی در معرض دید مخاطبان قرار دهند؛ زیرا تعویض آن به سادگی بک لایت انجام نمی‌شود.

در حال حاضر تکنولوژی چاپ بسیار پیشرفت کرده به طوری‌که انواع چاپ پلات، چاپ فلکسی و بسیاری روش‌های دیگر وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن‌ها می‌توانید به سایت سلام گرافیک مراجعه کنید.

سایز مناسب برای پرینت لایت باکس

چاپ لایت باکس مانند سایر ابزارهای تبلیغاتی در ابعاد استاندارد انجام می‌شود. در چاپخانه لایت باکس مناسب‌ترین سایز برای این تابلوها ۳۰ ×۴۰ سانتی‌متر، ۶۰×۹۰ سانتی‌متر، ۹۰×۱۲۰ سانتی‌متر هستند. برای مثال لایت باکس‌های کریستالی به منظور پیشگیری از هدر رفتن ورق‌های پلکسی گلاس معمولا در ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتی‌متر ساخته می‌شوند.

هر چند که استفاده از اندازه‌های استاندارد برای چاپ لایت باکس اهمیت بسیار زیادی دارد اما شما می‌توانید در سایت سلام گرافیک ابعاد سفارشی خود را درخواست دهید. مثلاً امکان پرینت لایت باکس کریستالی با ابعاد سفارشی تا ۸۰ در ۱۲۰ سانتی‌متر نیز وجود دارد.

چاپ لایت باکس از سری خدمات مجموعه سلام گرافیک است که تحت نظارت کارشناس های طراحی لایت باکس و چاپ، انجام می شود. چاپ لایت باکس باید طبق اصول و استاندارد های به خصوصی انجام شود که طراحی انجام شده به مشکل نخورد. چاپ لایت باکس برای مشتریانی که حتی طراحی لایت باکس خود را به ما نسپرده اند هم انجام می شود.

5/5 - (3 امتیاز)