قیمت طراحی پوستر

قیمت طراحی پوستر (Poster design price) تعرفه‌ای است که طراح پوستر در ازای ارائه خدمات طراحی و ساخت پوستر از کارفرما دریافت می‌کند. قیمت طراحی پوستر معمولا از 1میلیون تومان شروع می‌شود و به نسبت سختی کار و طرح انتخاب شده تا 3/000/000 تومان نیز افزایش خواهد یافت. هزینه طراحی پوستر وابسته به تخصص طراح گرافیک، نوع پوستر، جزئیات طراحی و همچنین میزان حقوق طراح گرافیک می‌‌تواند متفاوت باشد. با این مقاله از وب سایت گرافیک سلام گرافیک همراه باشید.هزینه دیزاین پوسترهای تبلیغاتی بر اساس عوامل مختلفی متفاوت است. جزئیات طراحی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی پوستر است.

قیمت انواع مدل‌های پوستر

طراحی پوستر بسته به هدف از طراحی آن، در اشکال و انواع متفاوتی صورت می‌گیرد. قیمت طراحی انواع پوستر را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی پوستر تبلیغاتی

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی پوستر فیلم

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی پوستر آموزشی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی پوستر تحقیقاتی

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی پوستر

در تعیین هزینه طراحی Poster، عواملی مانند طرح، تصویر، رنگ و فونت در نظر گرفته می‌شود. موارد زیر بر  قیمت طراحی پوستر تاثیر می‌گذارند.

نوع طراحی پوستر

یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه طراحی پوستر، نوع نرم افزار استفاده شده برای طراحی است. با توجه به سفارش کارفرما، نحوه کار طراح نیز متفاوت خواهد بود. همچنین اگر رنگ‌های استفاده شده در پوستر بیشتر باشد، ممکن است هزینه آن بیشتر شود.

سایز پوستر

اندازه طراحی پوستر مانند طراحی منو، در قیمت آن تاثیر می‌گذارد. هرچه سایز طراحی پوستر بزرگتر باشد، هزینه بیشتری در بر خواهد شد.

زمان استفاده شده

هر طرح با توجه به سختی و آسانی آن زمان متفاوتی از طراح می‌گیرد. هرچه این زمان بیشتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود. همچنین مشتری‌هایی که درخواست تحویل کار فوری دارند باید هزینه بیشتری پرداخت نمایند. تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک 1402 را بدانید.

دفعات ویرایش

همه طراحان تا زمانی که کار نهایی را تحویل دهند، به ویرایش چندباره آن نیاز خواهند داشت. تعداد ویرایش هر طرح با توجه به پیچیدگی آن کمتر یا بیشتر خواهد بود. طبیعتا طرح‌هایی که تعداد ویرایش بیشتری داشته باشند افزایش هزینه خواهند داشت.

رزومه شرکت گرافیکی

شرکت‌هایی که سابقه طولانی‌تری در طراحی داشته باشند، هزینه بیشتری برای طراحی دریافت خواهند کرد؛ با این حال سلام گرافیک با چند سال سابقه و استفاده از طراحان مجرب و متخصص سفارش طراحی پوستر را با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه تحویل می‌دهد.

بودجه کارفرما

لازم است مشتری بودجه مدنظر خود برای طراحی پوستر را در اختیار طراح قرار دهد تا طراح متناسب با هزینه او طرح را آماده سازد.

از جمله مواردی که می‌تواند در میزان نرخ نهایی طراحی پوستر تاثیرگذار باشد موارد زیر خواهد بود.

  • نوع پوستر
  • جنس پوستر
  • اندازه پوستر
  • طراح و سبک طراحی پوستر
  • کیفیت چاپ پوستر
  • و…

در حالت کلی می‌توان گفت که هزینه طراحی یک پوستر از سیصد هزار تومان شروع شده و تا سه میلیون تومان می‌تواند متفاوت باشد. و وابسته به موارد عنوان شده در این مقاله هزینه نهایی طراحی پوستر بیشتر یا کمتر خواهد شد. پیشنهاد می‌کنم قبل از خواندن ادامه مقاله هزینه طراحی پوستر حرفه‌ای حتما مقاله پوستر چیه و چه کارکردی دارد را مطالعه کنید.

 

عنوان سایز پوستر زمان اجرا قیمت
طراحی پوستر معمولی در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 3 روز کاری از 300.000 تومان به بالا
طراحی پوستر حرفه‌ای در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 5 روز کاری 800.000 تومان
طراحی پوستر ویژه در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 5 روز کاری 1.000.000 تومان
طراحی پوستر اینستاگرام در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 3 روز کاری 300.000 تا 500.000 تومان

 

3.9/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *