چاپ اصولی پوسترها از جمله موضوعاتی است که باید به آن توجه داشت. پوستر یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی است که انواع آن را در سراسر شهر و داخل فروشگاه‌ها و… مشاهده می‌کنید. هرچه کیفیت طراحی و چاپ پوستر بیشتر باشد، مخاطبین بیشتری را به خود جذب می‌کند. چاپ دیجیتال، چاپ افست، چاپ گلاسه و… از انواع چاپ‌هایی هستند که برای پوستر به‌کار می‌رود. سلام گرافیک با استفاده از جدیدترین دانش دیزاین و چاپ پوستر، سفارشات شما را انجام می‌دهد.

چاپ پوستر با هدف انتقال پیام و مفاهیم تبلیغاتی صورت می‌گیرد. با وجود به‌روزتر شدن ابزارهای تبلیغاتی آنلاین و آفلاین، هنوز هم چاپ پوستر دیواری با هدف تبلیغات طرفداران زیادی دارد. قیمت چاپ پوستر رنگی ممکن است نسبت به انواع چاپ تبلیغات کاغذی دیگر کمی بیشتر  باشد چراکه در چاپ آن از رنگ‌ها و تصاویر جذاب‌تری استفاده می‌شود و همین نکته هزینه‌های چاپ را گاهی تا حدودی افزایش می‌دهد. طراحی خلاقانه مهم‌ترین عامل موفقیت چاپ پوستر است. این روزها بر روی در و دیوار شهر پوسترهای زیادی را مشاهده می‌کنید؛ چند مورد از آن‌ها موفق به جلب توجه شما می‌شوند؟ نحوه طراحی و کیفیت چاپ دو نکته کلیدی هستند. برای سفارش چاپ پوستر از  طریق شماره‌های موجود در همین صفحه با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس بگیرید.

چاپ پوستر

قیمت چاپ پوستر

هزینه پرینت پوستر به عواملی بستگی دارد که قیمت نهایی را تعیین می‌کنند. نوع چاپ، تیراژ چاپ، دستگاهی که برای چاپ استفاده می‌شود، کیفیت چاپ، تعداد رنگ‌های به کار رفته در طراحی پوستر و ابعاد و سایز پوستر همگی از عوامل تعیین کننده هزینه چاپ پوستر رنگی هستند. سایز پوستر را می‌توان از مهم‌ترین عوامل موثر در تعیین تعرفه این خدمات دانست. برای مثال قیمت چاپ پوستر 100*70 با قیمت چاپ پوستر 50*70 متفاوت است.

زمان مورد نیاز برای چاپ این پوسترهای تبلیغاتی از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت به شمار می‌رود. به همین خاطر قیمت چاپ پوستر فوری ممکن است به نسبت کیفیت چاپ کمتر یا بیشتر باشد. برای اطلاع از قیمت چاپ پوستر با عکس دلخواه در هر ابعادی، تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کرده و به سوالاتتان پاسخ دهند.

سایز مناسب چاپ یک پوستر تبلیغاتی

چاپ پوستر در سایز و ابعاد دلخواه مشتری قابل انجام است. انتخاب مناسب‌ترین سایز برای چاپ یک پوستر تبلیغاتی، به هدف استفاده از این نوع پوستر و همین‌طور مکانی که قرار است در آن درج شود بستگی دارد. رایج‌ترین ابعاد برای چاپ پوسترهای تبلیغاتی عبارتنداز:

  • چاپ پوستر a1
  • چاپ پوستر a2
  • چاپ پوستر a3
  • چاپ پوستر a4
  • چاپ پوستر a5
  • چاپ پوستر 50*70
  • چاپ پوستر 100*70
  • و…

چاپ پوستر مربعی و مستطیلی در ابعاد دلخواه امکان پذیر است. اگر به دنبال بهترین مرکز چاپ پوستر رنگی هستید، با سلام گرافیک تماس بگیرید تا راجع‌به روند چاپ فلات و لمینت پوستر راهنمایی‌های لازم صورت بگیرد.

سایز مناسب چاپ یک پوستر تبلیغاتی

چاپ پوستر یکروزه

 به دنبال چاپ پوستر فوری تکی و تیراژ بالا هستید؟ همین حالا تماس بگیرید. سلام گرافیک یک مرکز پرینت پوستر با بهترین دستگاه چاپ پوستر دیواری است و می‌توانید سفارش چاپ پوستر فوری بدهید. چاپ پوستر آنلاین از دیگر خدمات این مرکز به شمار می‌رود. برای چاپ یک پوستر رنگی نیاز به مراجعه شما به چاپخانه نیست. کافیست طرح و سایز مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید تا پوستری با کیفیت و قیمت مناسب در تیراژ دلخواهتان چاپ شود.

5/5 - (3 امتیاز)