چاپ لیبل چیست؟ (?what is lable parinting) چاپ لیبل به فرآیندی گفته می‌شود که با استفاده از متریال‌های چاپ لیبل و با استناد به طراحی لیبل از تکنولوژی ویژه پرینت برچسب استفاده می‌شود. چاپ لیبل باکیفیت تاثیر مستقیمی در برندسازی و مطرح شدن کسب‌وکار شما دارد. از رایج‌ترین چاپ لیبل می‌توان به چاپ لیبل حرارتی و چاپ لیبل چسب دار اشاره کرد. دستگاه‌های مختلفی برای چاپ لیبل وجود دارد که وابسته به نوع جنس لیبل و همچنین کاربری لیبل می‌توان از دو نوع چاپ افست لیبل و چاپ دیجیتال لیبل استفاده کرد.

چاپ لیبل یکی از خدمات در حوزه صنعت چاپ است که می‌توان آن را به نوعی زیر مجموعه‌ای از بسته بندی دانست. اگر اقدام به چاپ بسته بندی برای محصولات و کالاهای خود کردید، چاپ لیبل نیز می‌تواند به بیشتر دیده شدن محصولتان کمک بزرگی کند. چاپ لیبل گرد، چاپ لیبل کاغذی و چاپ لیبل شیشه ای تنها چند مورد از انواع چاپ لیبل به شمار می‌روند. جنس لیبل را با توجه به بستری که قرار است لیبل بر روی آن درج شود، انتخاب کنید. برای مثال برای بسته بندی‌های کارتنی، چاپ لیبل کاغذی بهترین انتخاب است. مدت زمان چاپ برچسب کالا یا لیبل چقدر است؟ نوع چاپ و همچنین تیراژ چاپ مواردی هستند که زمان و قیمت چاپ لیبل را مشخص می‌کنند.

چاپ لیبل با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در بهترین چاپخانه ایران را با مجموعه سلام گرافیک تجربه کنید.

 

قیمت چاپ لیبل

هزینه چاپ لیبل وابستگی زیادی به نوع جنس لیبل دارد. به عنوان مثال اگر جنس متالایز انتخاب شود هزینه متفاوت‌تری نسبت به نوع جنس دیگر خواهد دارد. بعد از جنس، تیراژ چاپ نیز در تعیین تعرفه تاثیرگذار است. چاپ لیبل تیراژ پایین ممکن است هزینه‌های چاپ را افزایش دهد. هرچه تیراژ چاپ بالاتر باشد، هزینه آن مقرون به صرفه‌تر خواهد شد. با این حال سلام گرافیک راهکارهایی برای چاپ لیبل تعداد کم با قیمت مناسب در نظر گرفته است. مشاوران ما 24 ساعته و هر روز هفته آماده ارائه مشاوره در زمینه انتخاب بهترین جنس برای چاپ لیبل با قیمت مناسب هستند. اگر نمی‌دانید چه جنسی برای برچسب محصولات خود انتخاب کنید تا قیمت نهایی اقتصادی باشد، تماس بگیرید.

سفارش چاپ لیبل

سفارش چاپ لیبل دارید؟ از خدمات چاپ لیبل وب سایت طراحی گرافیک سلام گرافیک با خبر هستید؟ خدمات طراحی لیبل خود را از طراحی تا چاپ را با بهترین شرکت طراحی چاپ لیبل پیش ببرید. پیش از سفارش چاپ برچسب محصول یا همان لیبل باید نوع و شکل لیبلی که می‌خواهید را انتخاب کنید. لیبل‌های فلزی، لیبل کاغذی، لیبل شیشه‌ای، پلاستیکی و … از انواع لیبل هستند. بهترین جنس لیبل کدام است؟ بستگی به جنس بستری که لیبل قرار است بر روی آن بچسبد بستگی دارد.

به عنوان مثال برای چاپ لیبل لباس بهتر است از لیبل‌های فلزی استفاده شود. چاپ لیبل رولی با جنس کاغذی نیز اغلب برای محصولاتی که در بسته بندی‌های جعبه‌ای قرار می‌گیرند مناسب است. چاپ لیبل پشت چسب دار نیز با هدف سهولت چسباندن این برچسب‌ها بر روی محل مورد نظر صورت می‌گیرد. با توجه به تنوع نوع چاپ و جنس لیبل، پیش از سفارش حتما نوع چاپ را مشخض کنید. آیا می‌دانید چاپ لیبل یووی چه مزیتی دارد. قیمت چاپ لیبل دیجیتال چقدر است؟ در سفارش آنلاین چاپ لیبل سلام گرافیک، به تمامی سوالاتتان پاسخ خواهیم داد.

 

دستگاه چاپ لیبل
دستگاه چاپ لیبل پشت چسب دار
نرم افزار چاپ لیبل
اموزش چاپ لیبل
دستگاه چاپ لیبل صنعتی
چاپ لیبل امنیتی
چاپ لیبل استیل
چاپ برچسب
چاپ لیبل بطری
چاپ لیبل برچسبی
چاپ لیبل بارکد
چاپ لیبل برش خاص
چاپ لیبل پشت چسب دار در مشهد
چاپ لیبل تعداد کم
چاپ لیبل تیراژ پایین
شرکت چاپ لیبل ایران
چاپ برچسب جعبه
چگونگی چاپ لیبل
خدمات چاپ لیبل شیشه ای
تولید و چاپ لیبل

4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *