طراحی تصویر سازی کتاب (Book illustration design) از موضوعات قابل اهمیت برای کودکان امروزی است. تصویرسازی به کلمات کتاب زیبایی می بخشد و افراد را ترغیب به مطالعه ادامه داستان می کند. مهم نیست کتاب، کتابی علمی باشد. حتی کتاب های علمی یا درسی هم نیاز به تصویرسازی حرفه ای دارد. استعداد و خلاقیت تصویرساز ها باید بتواند افراد به سمت کتاب جذب کند. هر ژانر کتابی نیاز به نوعی تصویرسازی است. شرکت گرافیک سلام گرافیک، دوره تصویر سازی کتاب هم برگزار می کند که می توانید زیر نظر متخصصان تصویرسازی آموزش ببینید. تعرفه تصویر سازی کتاب به علت سخت پسند بودن کودکان رو به افزایش است زیرا این حرفه شغلی نیاز به خلاقیت زیادی دارد.

تصویر سازی کتاب

کتاب تصویر سازی

حتی کتاب آموزش تصویرسازی یا کتاب اصول تصویرسازی هم در بازار عرضه می‌شود که شاید بتواند به شما کمک کند. اما برای حرفه ای تر یاد گرفتن مباحث می توانید در کلاس های آموزش طراحی تصویر سازی سلام گرافیک شرکت کنید. تصویرسازی تکنیک های زیادی دارد که در کتاب تکنیک های تصویرسازی قشنگ به آن پرداخته شده است. البته سلام گرافیک هم درباره تکنیک های تصویرسازی توضیحاتی را در اختیار شما قرار داده است. البته کتاب کابردی تصویرسازی هم در بازار بسیار یافت می شود.

تصویرسازی کتاب به دو بخش تقسیم می شود که هنگام گرفتن پروژه باید با کارفرما حتما صحبت داشته باشید. تصویر سازی شامل تصویرسازی کتاب و تصویر سازی جلد کتاب است. در تصویر سازی کتاب تنها صفحات داخلی آن طراحی می شود. اما در تصویرسازی جلدکتاب  به طراحی و پیاده سازی جلد پرداخته می شود.

طراحی استوری اینستاگرام برای شناساندن کتاب های شما به بازار هدف موثر هستند و از خدمات خوب سلام گرافیک است.

چگونه برای کتاب تصویرسازی کنیم؟

فرد نویسنده باید پس از پایان نوشته، کتاب یا مقاله خود به انتخاب تصاویر دقت داشته باشد. زمانی که طراحی و تصویر سازی کتاب یا جلد کتاب جذاب باشد، به انتقال مفاهیم و جذب کاربر بیشتر کمک می کند. عکس تصویر سازی شده باید با خلاقیت تمام طراحی شده باشد. انواع مختلفی از عکس کتاب تصویر سازی شده وجود دارد که می توان از آنها الگو گرفت. اما در انتها باید با خلاقیت و قلم خود زیبایی تصویر را تکمیل کنید. همچنین می توانید از کتاب تصویر سازی شده هم کمک بگیرید. الگو بگیرید اما در انتها خلاقیت خود را در آن پیاده سازی کنید.

چگونه برای کتاب تصویر سازی کنیم؟
چگونه برای کتاب تصویر سازی کنیم؟

حوزه های مختلف تصویر سازی کتاب

امروزه تصویرسازی کتاب به صورت تخصصی برای بخش های مختلف پیاده سازی می شود. برای مثال تصویر سازی برای کتاب پایان نامه، تصویرسازی برای کتاب غمگین، تصویرسازی کتاب مفهومی، تصویرسازی کتاب کودک خارجی و … شامل تصویرسازی هایی است که امروزه خواستار خاص خود را دارد. سلام گرافیک، آموزش طراحی تصویر سازی کتاب را هم در برنامه آموزشی مجموعه گذاشته است.

آموزش طراحی تصویر سازی

تفاوت تصویر سازی با نقاشی

تصویر سازی چیست

تکنیک‌های تصویر سازی

طراحی تصویر سازی وکتور

طراحی تصویر سازی مد

طراحی تصویر سازی دیجیتال

طراحی ساخت کاراکتر

طراحی تصویر سازی دو بعدی

طراحی تصویر سازی سه بعدی

طراحی تصویر سازی بسته بندی

طراحی تصویر سازی تبلیغاتی

طراحی تصویر سازی مجله

طراحی تصویر سازی کتاب کودک

طراحی تصویر سازی کتاب نوجوان

طراحی تصویر سازی بزرگسال

انواع تصویر سازی

قرارداد طراحی تصویر سازی

قیمت طراحی تصویر سازی

تصویرسازی کتاب با تصویرسازی مجله و مقاله تفاوت دارد؟

تصویرسازی کتاب اصولا نیاز به خلاقیت بیشتری دارد.

قیمت تصویرسازی کتاب چقدر است؟

نرخ تصویرسازی کتاب در سلام گرافیک حدودا از 1 میلیون تومان شروع می شود.

5/5 - (6 امتیاز)