مناسب‌ترین تعرفه موشن گرافیک 1402✅ اتود رایگان
موشن گرافیک تبلیغاتی در کمتر از 3 روز✅ موشن گرافیک لوگو تخصصی
ساخت موشن گرافیک در سرتاسر کشور✅ تحویل خیلی زود
امکان ویرایش به دلخواه مشتری✅ پشتیبانی تضمینی

طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک  (Motion graphic designer)از جمله خدمات گرافیکی بوده که تمامی کسب و کارهایی که قصد تبلیغات و برند سازی برای بیزینس خود را دارند باید از آن استفاده کنند. البته بهتر است در ابتدا بگوییم که طراحی موشن گرافیک چیست؟ موشن گرافیک یکی از زیر مجموعه‌‌های دیزاین گرافیکی بوده که طی آن تصاویر متحرک و صداگذاری می‌شوند. بیشترین کاربرد موشن گرافیک در تیزرهای ویدیویی و طراحی تبلیغات است. در واقع می‌توان گفت اکثر کسب و کارها و برندها برای انتقال پیام خود به مخاطبان از آن استفاده می‌کنند، زیرا در تمامی پلتفرم‌ها قابل استفاده است. شرکت گرافیک مشهد طراحی موشن گرافیک خلاقانه را با مدرن‌ترین تجهیزات و بروزترین نرم‌افزارهای گرافیکی عصر حاضر انجام می‌دهد. همچنین از آنجایی که در حال حاضر موشن گرافیک جزو شغل‌های پردرآمد محسوب می‌شود و افراد زیادی تمایل دارند این حرفه را آموزش ببینند؛ در این شرکت صفر تا صد آموزش طراحی موشن گرافیک خارجی و طراحی  موشن گرافیک دیجیتال نیز آموزش داده می‌شود. در صورت نیاز به نریشن موشن گرافی، موشن گرافی 3 بعدی می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تاریخ بروزرسانی: سپتامبر 11, 2023

سفارش طراحی موشن گرافیک

تیزرهای موشن گرافیک چنانچه دارای عناصر دیداری و گرافیکی جذاب و همچنین موسیقی‌های گوش‌نواز باشند می‌توانند تاثیر عمیقی بر روی ذهن مخاطبان ایجاد کنند. در نتیجه بهترین ابزار برای تبلیغات و برندینگ به حساب می‌آیند. البته موشن گرافیک زمانی می‌تواند در برند سازی تاثیر داشته باشد که طراحی موشن گرافیک با کیفیت بالا و با استفاده از ابزارهای طراحی گرافیک حرفه‌ای انجام شده باشد. به همین دلیل یافتن شرکت کاربلد در زمینه ساخت موشن گرافیک، اولین قدم برای موفقیت در بازاریابی است. استودیو گرافیکی سلام گرافیک از جمله شرکت‌های خوشنام و قابل اعتمادی بوده که با خیال آسوده می‌توان برای سفارش طراحی موشن گرافیک به آن مراجعه کرد. برای اثبات این حرف می‌توانید نمونه طراحی موشن گرافیک که در سایت شرکت وجود دارد را مشاهده فرمایید. اگر نیاز به لوگو موشن دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات طراحی موشن گرافیک

در حال حاضر کسب و کارها در زمینه تبلیغات و بازاریابی در پلتفرم‌های مختلف با یکدیگر رقابت می‌کنند. در سال‌های گذشته تبلیغات ویدیویی فقط از طریق تلویزیون صورت می‌گرفت اما در عصر کنونی با به وجود آمدن شبکه‌های اجتماعی و گسترش فضای اینترنت، فضاهای بیشتری برای تیزرهای ویدیویی وجود دارد. با توجه به اینکه این روزها اکثر کسب و کارها دارای وب‌سایت هستند و در شبکه‌های مجازی فعالیت می‌کنند؛ معمولا برای طراحی موشن گرافیک دیجیتال اقدام می‌کنند. البته این مورد را باید در نظر گرفت که با توجه به تاثیر موشن گرافیک در بازاریابی، طراحی موشن گرافیک تبلیغاتی باید توسط یک شرکت حرفه‌ای که از سیستم‌های مناسب طراحی گرافیک برخوردارند، صورت بگیرد. 

شرکت طراحی موشن گرافیک

بدون شک دغدغه اصلی افرادی که  قصد ساخت موشن گرافیک را دارند، یافتن یک شرکت درجه یک و با‌تجربه است. بهترین شرکت گرافیکی برای طراحی موشن گرافیک با کیفیت بالا چه ویژگی‌هایی دارد؟ معمولا سوال مطرح شده اولین سوالی بوده که ذهن آن‌ها را به خود مشغول می‌کند. شرکت سلام گرافیک را می‌توان جزء بهترین شرکت‌های طراحی دانست، زیرا در ابتدا خدمات متنوعی در حوزه طراحی گرافیک مانند چاپ سه بعدی، خدمات طراحی تصویرسازی، انجام عکاسی تبلیغاتی و… ارائه می‌دهد و همچنین دارای ویژگی‌های زیر است.

 • ارائه خدمات‌و ثبت سفارش به سه شیوه مختلف حضوری، تلفنی و آنلاین
 • داشتن مهارت و تجربه کافی در زمینه امور طراحی و گرافیکی
 • ارائه پروژه‌ها با کیفیت بالا
 • استفاده از مدرن‌ترین ابزارهای تصویرسازی و طراحی

 بهترین طراحی موشن گرافیک

معمولا تصاویر قدرت زیادی برای انتقال مفاهیم به مخاطبان دارند، به همین دلیل اکثر کسب و کارها از موشن گرافیک تبلیغاتی در وب‌سایت و صفحات شبکه‌های مجازی خود استفاده می‌کنند. علاوه بر آن موشن گرافیک پیام‌های تبلیغاتی را می‌تواند در زمان بسیار کوتاه به مخاطب برساند و همچنین در ذهن وی ماندگار شود. البته باید به این مسئله هم توجه کرد که موشن گرافیک زمانی در تبلیغات و بازاریابی تاثیر می‌گذارد که شرکت طراحی موشن گرافیک در کار خود مهارت و تجربه کافی داشته باشد. به عبارت دیگر رعایت اصول طراحی موشن گرافیک و استفاده از رنگ‌های جذاب توسط شرکت طراحی، دارای مزیت‌هایی همچون ماندگاری در ذهن مخاطبان و ترغیب به تماشا است. چنانچه قصد طراحی موشن گرافیک با کیفیت برای تبلیغات کسب و کار خود را دارید می‌توانید از شرکت سلام گرافیک کمک بگیرید. بهترین سناریوهای موشن گرافیک را از ما بخواهید.

سفارش انلاین طراحی موشن گرافیک

در عصر حاضر که به عنوان عصر تکنولوژی شناخته می‌شود، تکنولوژی در انجام بسیاری از امور وارد شده است. به عنوان مثال هم اکنون با توجه به گسترش اینترنت، اکثر کسب و کارها مانند شرکت‌‌های خدمات گرافیکی، سفارش پروژه‌های خود را به صورت آنلاین ثبت می‌کنند. ارائه خدمات و قبول سفارشات به صورت آنلاین، مزیت‌های فراوانی همچون جذب مشتری بیشتر برای شرکت مورد نظر دارد. مثلا در شیوه ثبت سفارش آنلاین افرادی که در شهرهای دیگر نیز سکونت دارند می‌توانند برای ثبت سفارش اقدام کنند. مجموعه سلام گرافیک مشهد نیز مانند سایر کسب وکارها سفارشات طراحی همچون عکاسی تبلیغاتی، خدمات طراحی تصویرسازی، طراحی تبلیغات و طراحی موشن گرافیک انلاین را از طریق سامانه شرکت می‌پذیرد.

طراحی موشن گرافیک حرفه ای

معمولا اولین پیشنهاد مشاوران حوزه تبلیغات و بازاریابی به کسب و کارها برای دیده شدن بهتر، طراحی کاریکاتور، کاراکتر، مسکات یا طراحی موشن گرافیک حرفه ای است. از آنجایی که در موشن گرافیک تصاویر متحرک و دارای صدا و موسیقی هستند، می‌توانند تاثیر بهتری بر روی ذهن مخاطب داشته باشند. با وجود توصیه مشاوران در زمینه ساخت موشن گرافیک خاص، تعداد محدودی از کسب و کارها معمولا از طراحی موشن گرافیک رایگان و آماده که در سایت‌های طراحی گرافیک وجود دارد استفاده می‌کنند. چون معتقدند پرداخت هزینه برای این کار بیهوده است. به صراحت به این افراد باید گفت که چنین کاری جز تاثیرات منفی در بازاریابی هیچ پیامد دیگری برای آن‌ها نخواهد داشت. بلکه برای جذب مخاطب باید طراحی موشن گرافیک خلاقانه وحرفه‌ای باشد. حال ممکن است این سوال مطرح شود که ویژگی‌های موشن گرافیک حرفه ای چیست؟

 • خلاقیت در ساخت کاراکتر
 • داشتن سناریو و محتوای مناسب
 • توجه به خوانا بودن فونت در طراحی موشن گرافیک
 • به کار بردن قوه تخیل
 • استفاده از موسیقی‌های تاثیرگذار
 • استفاده از رنگ‌های جذاب و آشنایی با اصول روانشناسی رنگ‌ها
 • دقت در واضح و با‌کیفیت بودن عکس در طراحی موشن گرافیک

تیم طراحی موشن گرافیک

طراح موشن گرافیک کیست؟ در واقع به فردی که طراحی و ساخت موشن گرافیک را انجام می‌دهد، طراح موشن گرافیک گفته می‌شود. از آنجایی که همیشه انجام کارها به صورت تیمی و گروهی نتیجه بهتری خواهد داشت، در مجموعه سلام گرافیک امور طراحی معمولا به صورت تیمی و گروهی انجام می‌پذیرد. شاید بپرسید چرا؟ جواب آن ساده است چون در طراحی تیمی تعداد ایده برای طراحی موشن گرافیک بسیار بیشتر از زمانی بوده که  طراحی به صورت فردی انجام می‌شود. در این مجموعه به منظور ارتقا کیفیت پروژه‌های طراحی افرادی را دور هم جمع کرده که دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 • داشتن رزومه و نمونه کارهای قوی
 • تسلط بر انواع نرم‌افزارهای طراحی و تصویر سازی
 • برخورداری از روحیه کار تیمی
 • مسئولیت‌پذیر بودن
 • توجه به خواسته و نیاز مشتریان
 • توانایی برقرای ارتباط با مشتریان

طراحی موشن گرافیک چیست؟

طراحی موشن گرافیک فرایندی بوده که طی آن ابتدا تصاویر انیمیشنی را متحرک می‌کنند. سپس موسیقی و صداهایی همچون صدای گوینده، موسیقی متن و صدای کاراکترها بر روی آن‌ها گذاشته می‌شود. معنی لغوی موشن گرافیک (طراحی گرافیک حرکت) بوده و طراحی موشن گرافیک به انگلیسی به صورت (Motion graphic designer) نوشته می‌شود. از آنجایی که موشن گرافیک یکی از راه‌های موثر برای تبلیغات شناخته شده است، بسیاری از تجارت‌ها برای معرفی خود از طراحی موشن گرافیک زیبا استفاده می‌کنند. همچنین یکی از دلایل محبوبیت آن این است که قیمت طراحی موشن گرافیک از ساخت تیزرهای تبلیغاتی بسیار پایین‌تر بوده و کسب و کارها با پرداخت هزینه کم می‌توانند خود را به دیگران معرفی کنند. 

طراحی موشن گرافیک شیک

رنگ در طراحی موشن گرافیک شیک تاثیر بسزایی داشته و یکی از عناصر اصلی جلب توجه مخاطب به حساب می‌آید. برای مثال طراحی موشن گرافیک خندوانه به دلیل ترکیب رنگی جذاب، در تشویق مخاطبان به تماشا و جلب توجه تاثیر دارد. به همین علت افرادی که طراحی موشن گرافیک حرفه ای را انجام می‌دهند، در زمینه روانشناسی رنگ‌ها نیز اطلاعات جامعی کسب می‌کنند. مثلا هر یک از رنگ‌ها دارای یک پیام‌های خاص و متنوعی هستند که در ادامه به دو پیام از رنگ‌های مختلف اشاره شده است:

 • سفید: پاکیزگی و صداقت
 • سیاه: قدرت و شهامت
 • قرمز: هیجان و سرعت
 • آبی: اعتماد و امنیت
 • زرد: گرمی و خوشی
 • سبز: تندرستی و آزادی
 • بنفش: وقار و نعمت
 • صورتی: ملایمت و ظرافت

متخصصان و طراحان مجموعه سلام گرافیک بر تمام نکات گفته شده در مورد تاثیر رنگ‌ها به طور کامل آگاهی دارند و در طراحی موشن گرافیک با کیفیت آن‌ها را پیاده‌سازی می‌کنند. آن‌ها معمولا با طراحی موشن گرافیک لایه باز و ارائه آن به مشتری از او می‌خواهند تا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد ترکیب رنگ‌ها به تیم طراحی بیان کند.

طراحی موشن گرافیک ارزان

قیمت طراحی موشن گرافیک نسبت به ساخت تیزرهای ویدیویی کمتر بوده و برای کسب و کارهایی که بودجه زیادی ندارند، بهترین گزینه برای تبلیغات و بازاریابی است. شرکت سلام گرافیک نیز به منظور سرعت بخشیدن به روند بازاریابی کسب و کارها، شرایط ویژه‌ای همچون طراحی موشن گرافیک ارزان را ارائه می‌دهد. شاید برای برخی از مردم این سوء تفاهم پیش بیاید که قیمت پایین خدمات در این مجموعه به دلیل پایین بودن کیفیت است. با قاطعیت می‌توان گفت که کلیه امور طراحی مانند طراحی کاراکتر، دیزاین فولدر، طراحی تبلیغات و خدمات طراحی هدیه تبلیغاتی با بالا‌ترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌گردد. به علاوه آموزش امور طراحی گرافیک نیز در این مجموعه با هزینه‌های متعارف به علاقه‌متدان آموزش داده می‌شود. 

طراحی موشن گرافیک ارزان

تاثیر رنگ‌ها در طراحی موشن گرافیک تا چه میزان اهمیت دارد؟

 به بیان ساده‌تر رنگ‌های جذاب در طراحی موشن گرافیک زیبا باعث ترغیب مخاطب به مشاهده و ماندگاری می‌شوند. مثلا یکی از از دلایل محبوبیت طراحی موشن گرافیک خندوانه برای کودکان و بزرگسالان، استفاده از رنگ‌های جذاب است. کارشناسان تیم سلام گرافیک نیز در رابطه با روانشناسی رنگ‌ها آگاهی کامل دارند.

برای طراحی موشن گرافیک انلاین در سلام گرافیک چگونه باید اقدام کرد؟

سفارش طراحی موشن گرافیک انلاین در این مجموعه بسیار راحت بوده و برای ثبت سفارش تنها کافی است که به سایت شرکت و قسمت ثبت سفارشات مراجعه شود. سپس فرم مربوطه باید توسط شخص سفارش دهنده تکمیل شود.

چرا نیاز به طراحی موشن گرافیک داریم؟

موشن گرافیک (Motion graphic) یکی از سبک‌های عالی و جذاب این روزها است که با استفاده از آن می‌توان جذب مخاطب مناسبی برای کسب و کار خود داشت. طراحی موشن گرافیک به شیوه‌های گوناگونی انجام می‌شود، استفاده کردن از موشن گرافیک برای مجموعه‌های بزرگ و کوچک می‌تواند دستاوردهای مناسبی داشته باشد و علاوه بر افزایش فروش، کیفیت و حرفه‌ای‌گری در ارائه خدمات و محصولات را نشان مخاطب دهد.

وابسته به آن که از چه نوع موشن گرافی استفاده می‌کنید دلایل و موارد مختلفی وجود دارد که می‌تواند به یکی از دلایل چرایی شما اضافه کند. اما در حالت کلی می‌توان دلایل زیر را موارد مهمی برای ساخت انواع موشن گرافیک برای معرفی مجموعه، یا معرفی محصولات شما در نظر گرفت.

 • افزایش فروش محصولات
 • نشان دادن وجه تمایز محصولات یا خدمات شما با مشتریان
 • ارائه آموزش استفاده از محصولات یا خدمات مجموعه
 • نشان دادن کیفیت کاری
 • و…

در صورتی که نیاز به طراحی موشن گرافیک با کیفیت بالا دارید کافی است همین حالا با استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس حاصل کنید. 

در صورتیکه نیاز به مشاوره طراحی موشن گرافیک دارید می‌توانید یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان سلام گرافیک ست کنید و تمامی سوالاتی که در رابطه با سفارش موشن گرافیک در ذهن دارید را مطرح کنید.

پیش از نهایی کردن هر سفارشی خصوصا سفارش‌های گرافیکی مثل موشن گرافیک پیشنهاد می‌شود قرارداد طراحی موشن گرافیک بین طرفین عقد شود تا هر دو طرف به طور کامل به وظایف خود آگاه باشند و همچنین امکان پیگرد قانونی وجود داشه باشد. از جمله مفاد قرارداد طراحی موشن گرافیک می‌توان به شرایط فسخ قراراداد، مبلغ پیش پرداخت، اطلاعات کامل کارفرما و طراح و … اشاره کرد.

طراحی موشن گرافیک جذاب

جذاب‌ترین موشن گرافی‌های طراحی شده توسط استودیو سلام گرافیک را می‌توانید ببینید. اگر می‌خواهید موشن گرافیک جذاب ببینید اسکرول کنید. 

طراحی موشن گرافیک اگر به خوبی اجرا و پیاده سازی شود می‌تواند باعث شود که بیزینس و کسب و کار شما به راحتی دیده شود. 

ساخت و طراحی موشن گرافیک، به سناریو و روش ساخت و همچنین کیفیت کارای تیم طراحی موشن گرافیک مرتبط است.

3.8/5 - (13 امتیاز)

یک پاسخ

 1. سلام احسان رستگار هستم و کار گویندگی انجام میدم، خوشحال میشم باهاتون همکاری داشته باشم.
  لطفا شرایط همکاری رو بفرمایید، نمونه هم براتون میفرستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *