طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک (Motion graphic designer) عبارت است از ساخت ویدیوی تبلیغاتی با متحرک کردن طرح های گرافیکی که پیام خود را با سرعت و تاثیرگذاری بالا به مخاطب انتقال می‌دهد. بیشترین کاربرد گرافیک های پویا در طراحی تبلیغات است. در واقع می‌توان گفت اکثر کسب و کارها و برندها برای انتقال پیام خود به مخاطبان از دیزاین پویا نگاشتار استفاده می‌کنند، زیرا در تمامی پلتفرم‌ها قابل استفاده است. شرکت گرافیک سلام گرافیک، طراحی موشن گرافی خلاقانه را با مدرن‌ترین تجهیزات و بروزترین نرم‌افزارهای گرافیکی انجام می‌دهد.

سفارش آنلاین طراحی موشن گرافیک

سفارش آنلاین دیزاین موشن گرافی در شرکت ما به صورت حرفه‌ای و با قیمت های مختلف ارزنده اجرا خواهد شد. ما برای انعطاف پذیری در سفارشات موشن گرافیک، پلن های قیمتی مختلفی با امکانات منحصر بفرد طراحی کرده ایم. برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

پلن پایه دیزاین موشن گرافی

تعداد ادیت: 2 بار

هزینه: 4.600.000 تومان

مدت زمان طراحی: 15 روز

پلن نقره‌ای دیزاین موشن گرافی

تعداد ادیت: 4 بار

هزینه: 6.600.000 تومان

مدت زمان طراحی: 10 روز

پلن طلایی دیزاین موشن گرافی

تعداد ادیت: 6 بار

هزینه: 9.600.000 تومان

مدت زمان طراحی: 5 روز

چرا دیزاین پویا نگاشتار با سلام گرافیک؟

بهترین نرم افزارها

برای طراحی موشن گرافیک از قوی ترین نرم افزار ها مانند Syntheyes استفاده می‌کنیم.

طراحی کاربردی

گرافیک پویا کاربرد های مختلفی دارد و ما بر اساس کاربرد، موشن گرافی را دیزاین می‌کنیم.

دیزاین کامل

چند نوع از موشن گرافیک وجود دارد که همه را با کیفیت عالی طراحی می‌کنیم.

طراحی موثر

با رعایت اصول مربوطه بهترین پویا نگاشتار موثر را دیزاین خواهیم کرد.

موشن گرافیک خلاقانه

به کار بردن خلاقیت در ساخت موشن گرافی تاثیر آن را چندین برابر خواهد کرد. 

قیمت به صرفه

برای طراحی گرافیک های پویا قیمت مناسبی را تعیین کرده ایم.

شرکت طراحی موشن گرافی

شرکت سلام گرافیک را می‌توان جزء بهترین شرکت‌های طراحی گرافیک دانست، زیرا خدمات متنوعی در حوزه گرافیک مانند چاپ سه بعدی، انجام عکاسی تبلیغاتی و… ارائه می‌دهد. تجربه بالا و خوش نامی در عرصه ایجاد طرح های متنوع گرافیکی از مواردی هستند که باعث استقبال مشتریان از خدمات ما شده اند. 

سفارشات شما را با نهایت هنر و زیبایی اجرا خواهیم کرد.

خدمات دیزاین موشن گرافیک

طراحی موشن گرافی با بهترین کیفیت توسط ما اجرا می‌شود و تمام انواع پویا نگاشتار را در تمام سبک ها دیزاین می‌کنیم.

طراحی ویدئو رئال

دیزاین ویدیو موشن

ساخت استاپ موشن

دیزاین اینفو موشن

ساخت لوگو موشن

طراحی برودکستینگ

ویدیو طراحی موشن گرافی

پادکست طراحی موشن گرافیک

بهترین دیزاین موشن گرافی

در این قسمت ویژگی های عالی ترین طراحی پویا نگاشتار بیان شده اند تا بتوانید گرافیک متحرک باکیفیت را بشناسید. بهترین سناریوهای موشن گرافیک را از ما بخواهید.

 • طراحی ساده و تاثیرگذار
 • استفاده از تصویر های اختصاصی
 • به کار بردن موسیقی منحصر بفرد متناسب
 • کوتاه و هدفمند

مراحل دیزاین موشن گرافیک

تماس و ثبت سفارش

با گرفتن تماس درخواست خود را اعلام کنید.

اعلام قیمت

قیمت گرافیک متحرک را اعلام می‌کنیم.

طراحی موشن گرافیک

سفارش پویانگاشتار اجرا می‌شود.

ادیت موشن گرافی

با درخواست مشتری طرح ویرایش می‌شود.

تایید مشتری

با تایید مشتری طرح نهایی می‌شود.

تحویل کار

موشن گرافیک سر موقع تحویل خواهد شد.

به بیان ساده‌تر رنگ‌های جذاب در طراحی موشن گرافیک زیبا باعث ترغیب مخاطب به مشاهده و ماندگاری می‌شوند. مثلا یکی از از دلایل محبوبیت طراحی موشن گرافیک خندوانه برای کودکان و بزرگسالان، استفاده از رنگ‌های جذاب است. کارشناسان تیم سلام گرافیک نیز در رابطه با روانشناسی رنگ‌ها آگاهی کامل دارند.

سفارش طراحی موشن گرافیک انلاین در این مجموعه بسیار راحت بوده و برای ثبت سفارش تنها کافی است که به سایت شرکت و قسمت ثبت سفارشات مراجعه شود. سپس فرم مربوطه باید توسط شخص سفارش دهنده تکمیل شود.

اصول طراحی موشن گرافیک جذاب

تیزرهای موشن گرافیک چنانچه دارای عناصر دیداری و گرافیکی جذاب و همچنین موسیقی‌های گوش‌نواز باشند می‌توانند تاثیر عمیقی بر روی ذهن مخاطبان ایجاد کنند. در نتیجه بهترین ابزار برای تبلیغات و برندینگ به حساب می‌آیند. البته موشن گرافی زمانی می‌تواند در برند سازی تاثیر داشته باشد که طراحی آن با کیفیت بالا و با استفاده از ابزارهای طراحی گرافیک حرفه‌ای انجام شده باشد. به همین دلیل یافتن شرکت کاربلد در زمینه ساخت موشن گرافیک، اولین قدم برای موفقیت در بازاریابی است. استودیو گرافیکی سلام گرافیک از جمله شرکت‌های خوشنام و قابل اعتمادی بوده که با خیال آسوده می‌توان برای سفارش به آن مراجعه کرد. برای اثبات این حرف می‌توانید نمونه طراحی موشن گرافیک که در سایت شرکت وجود دارد را مشاهده فرمایید. اگر نیاز به لوگو موشن دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

طراحی موشن گرافیک ارزان

دیزاین موشن گرافیک حرفه ای

معمولا اولین پیشنهاد مشاوران حوزه تبلیغات و بازاریابی به کسب و کارها برای دیده شدن بهتر، طراحی کاریکاتور، کاراکتر، مسکات یا موشن گرافیک است. از آنجایی که در این شیوه از تصاویر متحرک و دارای صدا و موسیقی هستند، می‌توانند تاثیر بهتری بر روی ذهن مخاطب داشته باشند. طراحی موشن گرافیک حرفه‌ای دارای ویژگی های زیر است:

 • خلاقیت در ساخت کاراکتر
 • داشتن سناریو و محتوای مناسب
 • توجه به خوانا بودن فونت در طراحی موشن گرافیک
 • به کار بردن قوه تخیل
 • استفاده از موسیقی‌های تاثیرگذار
 • استفاده از رنگ‌های جذاب و آشنایی با اصول روانشناسی رنگ‌ها
 • دقت در واضح و با‌کیفیت بودن عکس در طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافی چیست؟

موشن گرافیک چیست؟ طراحی موشن گرافیک فرایندی بوده که طی آن ابتدا تصاویر انیمیشنی را متحرک می‌کنند. سپس موسیقی و صداهایی همچون صدای گوینده، موسیقی متن و صدای کاراکترها بر روی آن‌ها گذاشته می‌شود. از آنجایی که گرافیک متحرک یکی از راه‌های موثر برای تبلیغات شناخته شده است، بسیاری از تجارت‌ها برای معرفی خود از آن استفاده می‌کنند. همچنین قیمت طراحی موشن گرافیک از ساخت تیزرهای تبلیغاتی بسیار پایین‌تر بوده و کسب و کارها با پرداخت هزینه کم می‌توانند خود را به دیگران معرفی کنند. با توجه به تاثیر پویا نگاشتار در بازاریابی، طراحی موشن گرافیک تبلیغاتی باید توسط یک شرکت حرفه‌ای که از سیستم‌های مناسب طراحی گرافیک برخوردارند، صورت بگیرد. 

در صورت نیاز به نریشن موشن گرافی، موشن گرافی 3 بعدی می‌توانید با ما تماس بگیرید.

دیزاین موشن گرافی شیک

رنگ در دیزاین موشن گرافی شیک تاثیر بسزایی داشته و یکی از عناصر اصلی جلب توجه مخاطب به حساب می‌آید. برای مثال گرافیک متحرک خندوانه به دلیل ترکیب رنگی جذاب، در تشویق مخاطبان به تماشا و جلب توجه تاثیر دارد. به همین علت افرادی که طراحی موشن گرافیک شیک را انجام می‌دهند، در زمینه روانشناسی رنگ‌ها نیز اطلاعات جامعی کسب می‌کنند. مثلا هر یک از رنگ‌ها دارای یک پیام‌های خاص و متنوعی هستند که در ادامه به دو پیام از رنگ‌های مختلف اشاره شده است:

 • سفید: پاکیزگی و صداقت
 • سیاه: قدرت و شهامت
 • قرمز: هیجان و سرعت
 • آبی: اعتماد و امنیت
 • زرد: گرمی و خوشی
 • سبز: تندرستی و آزادی
 • بنفش: وقار و نعمت
 • صورتی: ملایمت و ظرافت

طراحی موشن گرافیک ارزان

قیمت دیزاین موشن گرافیک نسبت به ساخت تیزرهای ویدیویی کمتر بوده و برای کسب و کارهایی که بودجه زیادی ندارند، بهترین گزینه برای تبلیغات و بازاریابی است. شرکت سلام گرافیک نیز به منظور سرعت بخشیدن به روند بازاریابی کسب و کارها، شرایط ویژه‌ای همچون طراحی موشن گرافیک ارزان را ارائه می‌دهد. شاید برای برخی از مردم این سوء تفاهم پیش بیاید که قیمت پایین خدمات در این مجموعه به دلیل پایین بودن کیفیت است. با قاطعیت می‌توان گفت که کلیه امور طراحی مانند طراحی کاراکتر، دیزاین فولدر، طراحی تبلیغات و خدمات طراحی هدیه تبلیغاتی با بالا‌ترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌گردد. 

چرا نیاز به دیزاین پویا نگاشتار داریم؟

موشن گرافیک یکی از سبک‌های عالی و جذاب این روزها است که با استفاده از آن می‌توان جذب مخاطب مناسبی برای کسب و کار خود داشت. استفاده کردن از موشن گرافی برای مجموعه‌های بزرگ و کوچک می‌تواند دستاوردهای مناسبی داشته باشد و علاوه بر افزایش فروش، کیفیت و حرفه‌ای‌گری در ارائه خدمات و محصولات را نشان مخاطب دهد.

دلایل مهمی برای ساخت انواع موشن گرافیک وجود دارند:

 • افزایش فروش محصولات
 • نشان دادن وجه تمایز محصولات یا خدمات شما با مشتریان
 • ارائه آموزش استفاده از محصولات یا خدمات مجموعه
 • نشان دادن کیفیت کاری

در صورتی که نیاز به طراحی موشن گرافیک با کیفیت بالا دارید کافی است همین حالا با استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس حاصل کنید. 

در صورتیکه نیاز به مشاوره طراحی موشن گرافیک دارید می‌توانید یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان سلام گرافیک ست کنید و تمامی سوالاتی که در رابطه با سفارش موشن گرافیک در ذهن دارید را مطرح کنید.

پیش از نهایی کردن سفارش موشن گرافیک پیشنهاد می‌شود قرارداد طراحی موشن گرافیک بین طرفین عقد شود تا هر دو طرف به طور کامل به وظایف خود آگاه باشند و همچنین امکان پیگرد قانونی وجود داشه باشد.

3.8/5 - (13 امتیاز)

یک پاسخ

 1. سلام احسان رستگار هستم و کار گویندگی انجام میدم، خوشحال میشم باهاتون همکاری داشته باشم.
  لطفا شرایط همکاری رو بفرمایید، نمونه هم براتون میفرستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *