طراحی لوگو موشن

لوگو موشن چیست؟ لوگو موشن (Motion logo) که به آن لوگو متحرک نیز گفته می‌شود، نوعی از انواع موشن گرافی است که در آن لوگو از حالت ثابت در آمده و به صورت متحرک طراحی و پیاده سازی می‌شود. اگر نیاز به سه بعدی سازی داشته باشید می‌توان مانند موشن گرافی‌های سه بعدی طراحی را به سمت 3 بعدی برد. طراحی گرافیک متحرک مزایای بسیاری برای کسب و کارها به همراه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان تاثیر آنی بر مخاطبان، جلب اعتماد افراد و معرفی برند را نام برد. ساخت لوگو موشن به صورت تخصصی یکی از خدماتی است که توسط شرکت سلام گرافیک ارائه می‌شود. گرافیست‌های این مجموعه بر انواع نرم افزارهای طراحی گرافیک حرکت مسلط هستند و امتحان خود را در پروژه‌های پیشین خدمات طراحی گرافیکی پس داده‌اند.

نمونه لوگو موشن

تعدادی از نمونه کار های لوگو موشن طراحی شده با خلاقیت و سلیقه توسط گرافیست های سلام گرافیک

سفارش ساخت لوگو موشن

چنانچه طراحی لوگو پویا به صورت جذاب و یونیک انجام شود، شاهد ارتقاء کسب و کار خود خواهید بود. با دیزاین لوگو موشن دیگر نیازی به تبلیغات بیش از حد ندارید.

با ثبت سفارش طراحی لوگو موشن گرافی یک آرم خاص را برای گسترش شهرت برند خود خواهید داشت. در جلسات مشاوره موشن گرافیک، در رابطه با قرارداد موشن گرافی و همچنین نمونه موشن گرافی و تعرفه لوگو موشن یا هزینه پویانگاشتار مشخص می‌شود.

شرکت ساخت لوگو متحرک 

طراحی و ساخت لوگو موشن کاری تخصصی است که نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. به همین دلیل باید این کار را بر عهده گرافیست‌هایی بگذارید که در کنار دارا بودن دانش کافی تجارب فراوانی را نیز در این زمینه کسب کرده باشند. لازم به ذکر است که ما در طراحی لوگو حسابداری حرف اول را می‌زنیم. اگر خواستار این خدمت هستید، کافیست با ما تماس بگیرید.

شرکت سلام گرافیک جمعی از طراحان حاذق و کاربلد را گرد هم آورده است. می‌توانید با خیالی آسوده برای ساخت لوگو موشن حرفه‌ای کسب و کار خود از طریق سایت سلام گرافیک اقدام کنید. شرکت طراحی لوگو سلام گرافیک پذیرای تمام پروژه های ساخت آرم است.

مشاوره رایگان ساخت لوگوموشن فقط با یک تماس

یکی از خدمات سلام گرافیک ارائه مشاوره‌ رایگان طراحی لوگو پیش از شروع روند طراحی است. اگر یک لوگو موشن حرفه ای می‌خواهید، با شماره 09150554525 تماس بگیرید.

ساخت لوگو موشن رایگان

آیا راهی برای طراحی لوگو موشن رایگان وجود دارد؟ بله؛ با کمک نرم افزارهایی مانند نرم افزار ساخت لوگو متحرک شاید بتوانید خودتان یک لوگوی متحرک به صورت رایگان طراحی کنید اما شاید نتیجه کار چندان تخصصی و حرفه‌ای نباشد.

 لوگوهای متحرک مانند موشن گرافی‌ها نیازمند به داشتن سناریوی حرفه‌ای نیستد، اما داشتن یک سناریوی موشن گرافی کوچک می‌تواند روند طراحی را زیباتر و جذاب کند. در گونه‌ای خاص از لوگوهای متحرک، ما نیاز به نریشن هم داریم.

مجتبی ملاکی و سمیرا خادم؛ طراحان گرافیک استودیو سلام گرافیک توضیحات لازم راجع‌به ایجاد لوگوموشن را ارائه می‌دهند.

لوگو موشن فلت و لوگو موشن سه بعدی دو نوع رایج از انواع لوگو موشن هستند که متناسب با هدفی که از ساخت این لوگوی متحرک دارید، باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

معرفی برند، ایجاد اعتماد سازی و یادرآوری برند همگی از ویژگی‌های طراحی و استفاده از لوگوموشن هستند.

سفارش طراحی تصویرسازی

خدمات طراحی لوگو موشن چیست؟

لوگوموشن نوعی طراحی است که در آن به کمک موزیک و صداهای مختلف آرم تجاری را به صورت متحرک در می‌آورند و آن را در قالب یک ویدئوی کوتاه یا پویانمایی به مخاطب نشان می‌دهند. در واقع لوگو موشن شاخه‌ای از موشن گرافیک به شمار می‌رود که با اسامی مختلفی مانند لوگوی متحرک یا لوگو اینترو نیز شناخته می‌شود. پیشنهاد می‌کنم در رابطه مزایا و معایت موشن گرافیک بخوانید.

لوگو موشن انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

  • لوگو موشن فلت

در این نوع از لوگو اینتروها دیزاین به صورت مینیمال و از طریق افکت‌های کارتون و گرافیکی صورت می‌پذیرد. در لوگو موشن فلت المان‌های ساده به همراه فونت‌های درشت و خوانا استفاده می‌شود تا هویت برند به بهترین شکل به مخاطب معرفی گردد.

  • لوگو موشن سه بعدی

این گروه از لوگوهای متحرک همان‌طور که از اسمشان مشخص است، به صورت سه بعدی طراحی می‌شوند. از این‌رو به دلیل پویا بودن قدرت بیشتری در مجاب کردن مشتریان نسبت به خرید از برند مربوطه دارند.

  • لوگو موشن‌ آماده

در بعضی از نرم افزارهای گرافیکی قالب‌هایی آماده برای طراحی لوگو موشن وجود دارد. طراحان با توجه به نیاز مشتریان خود یکی از این قالب‌ها را برگزیده و با جایگذاری آرم تجاری کارفرما و یک‌سری ویرایش‌ها آن را شخصی‌سازی می‌کنند.

لوگو موشن‌ها هم مانند دیزاین و طراحی موشن گرافی با استفاده از نرم‌افزارهای خاصی طراحی می‌شوند. این انتخاب طراح است که با کدام یک از Editorها کار را جلو ببرد. اما انتخاب این نرم افزار کار حساسی است که طراح طبق تجربه آن را بدست می‌آورد. از این رو لازم است که طراحان باتجربه‌ای مانند گرافیستان سلام گرافیک را مدنظر قرار دهید که سابقه طولانی در این حوزه دارند.

نرم افزارهای اختصاصی موشن گرافی تعداد زیادی دارند، به همین دلیل باید نسبت به طرح خواسته شده و پیچیدگی خاص آن یک Software مرتبط با آن را انتخاب کرد.

4.3/5 - (7 امتیاز)

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *