لوگو موشن چیست؟ لوگو موشن (Motion logo) که به آن لوگو متحرک نیز گفته می‌شود، نوعی از انواع موشن گرافی است که در آن لوگو از حالت ثابت در آمده و به صورت متحرک طراحی و پیاده سازی می‌شود. اگر نیاز به سه بعدی سازی داشته باشید می‌توان مانند موشن گرافی‌های سه بعدی طراحی را به سمت 3 بعدی برد. طراحی لوگو موشن مزایای بسیاری برای کسب و کارها به همراه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان تاثیر آنی بر مخاطبان، جلب اعتماد افراد و معرفی برند را نام برد. ساخت لوگو موشن به صورت تخصصی یکی از خدماتی است که توسط شرکت سلام گرافیک ارائه می‌شود. گرافیست‌های این مجموعه بر انواع نرم افزارهای طراحی لوگو موشن مسلط هستند و امتحان خود را در پروژه‌های پیشین خدمات طراحی گرافیکی پس داده‌اند.

خدمات طراحی لوگو موشن چیست؟

لوگوموشن نوعی طراحی است که در آن به کمک موزیک و صداهای مختلف آرم تجاری را به صورت متحرک در می‌آورند و آن را در قالب یک ویدئوی کوتاه به مخاطب نشان می‌دهند. در واقع لوگو موشن شاخه‌ای از موشن گرافیک به شمار می‌رود که با اسامی مختلفی مانند لوگوی متحرک یا لوگو اینترو نیز شناخته می‌شود. پیشنهاد می‌کنم در رابطه مزایا و معایت موشن گرافیک بخوانید.

لوگو موشن انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

در این نوع از لوگو اینتروها دیزاین به صورت مینیمال و از طریق افکت‌های کارتون و گرافیکی صورت می‌پذیرد. در لوگو موشن فلت المان‌های ساده به همراه فونت‌های درشت و خوانا استفاده می‌شود تا هویت برند به بهترین شکل به مخاطب معرفی گردد.

این گروه از لوگوهای متحرک همان‌طور که از اسمشان مشخص است، به صورت سه بعدی طراحی می‌شوند. از این‌رو به دلیل پویا بودن قدرت بیشتری در مجاب کردن مشتریان نسبت به خرید از برند مربوطه دارند.

در بعضی از نرم افزارهای گرافیکی قالب‌هایی آماده برای طراحی لوگو موشن وجود دارد. طراحان با توجه به نیاز مشتریان خود یکی از این قالب‌ها را برگزیده و با جایگذاری آرم تجاری کارفرما و یک‌سری ویرایش‌ها آن را شخصی‌سازی می‌کنند.

لوگو موشن‌ها هم مانند دیزاین و طراحی موشن گرافی با نرم افزارهای اختصاصی موشن گرافی طراحی می‌شوند.

سفارش ساخت لوگو موشن

چنانچه طراحی لوگو موشن به صورت جذاب و یونیک انجام شود، شاهد ارتقاء کسب و کار خود خواهید بود. با  دیزاین لوگو موشن دیگر نیازی به تبلیغات بیش از حد ندارید از طرف دیگر می‌توانید سود خود را چندین برابر کنید. البته لازم به ذکر است که لوگو موشن‌های ضعیف قدرت چندانی در جذب مخاطب ندارند. به همین دلیل گرافیستی که کار طراحی را انجام می‌دهد باید با روند ساخت تصاویر متحرک کاملا آشنا بوده و بر انواع نرم افزارهای گرافیکی نیز تسلط داشته باشد.

با ثبت سفارش دیزاین لوگو اینترو در سایت سلام گرافیک علاوه‌بر بهره‌مندی از یک دیزاین حرفه‌ای از مزایایی همچون قیمت مناسب و تحویل به موقع پروژه نیز برخوردار می‌شوید. کارشناسان این مجموعه در همان آغاز طراحی لوگو موشن اهداف کارفرما را مورد بررسی قرار می‌دهند تا بدانند که قرار است طراحی را در چه مسیری پیش ببرند.

قبل از ثبت سفارش طراحی موشن گرافی، در جلسات مشاوره موشن گرافیک، در رابطه با قرارداد موشن گرافی و همچنین نمونه موشن گرافی و هزینه موشن گرافی مشخص می‌شود.

شرکت ساخت لوگو متحرک

طراحی و ساخت لوگو موشن کاری تخصصی است که نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. به همین دلیل باید این کار را بر عهده گرافیست‌هایی بگذارید که در کنار دارا بودن دانش کافی تجارب فراوانی را نیز در این زمینه کسب کرده باشند. شرکت سلام گرافیک جمعی از طراحان حاذق و کاربلد را گرد هم آورده که بر انواع ابزارهای گرافیکی مسلط هستند و با اصول طراحی نیز آشنایی کامل دارند. بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده  برای طراحی لوگو موشن کسب و کار خود از طریق سایت سلام گرافیک اقدام کنید.

ساخت لوگو موشن رایگان

آیا راهی برای طراحی لوگو موشن رایگان وجود دارد؟ بله؛ با کمک نرم افزارهایی مانند نرم افزار ساخت لوگو متحرک شاید بتوانید خودتان یک لوگوی متحرک به صورت رایگان طراحی کنید اما شاید نتیجه کار چندان تخصصی و حرفه‌ای نباشد. لوگوهای متحرک مانند موشن گرافی‌ها نیازمند به داشتن سناریوی حرفه‌ای نیستد، اما داشتن یک سناریوی موشن گرافی کوچک می‌تواند روند طراحی را زیباتر و جذاب کند. در گونه‌ای خاص از لوگوهای متحرک، ما نیاز به نریشن هم داریم. از همین‌رو توصیه می‌شود به جای استفاده از لوگو موشن آماده یا برنامه های ساخت لوگوموشن، سفارش لوگوموشن را به یک طراح لوگو متخصص بسپارید.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *