طراحی تصویر سازی بسته بندی (illustration packaging) یکی از روش‌های عالی و مناسب برای جذب مخاطب به سمت خرید بیشتر و بهتر یک محصول به ویژه محصولات غذایی مانند طراحی بسته بندی شکر، عسل، زعفران و… است. بسته‌بندی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که کاربر و مشتری را جذب محصول شما می‌کند. به همین علت امروزه برای بالابردن رضایت مشتری و کاربران به این موارد هم باید اهمیت داد.

سلام گرافیک، طراحی تصویر سازی بسته‌ بندی(Packaging illustration design) هم انجام می‌دهد. تا الان تعداد زیادی مشتری راضی از طراحی تصویر سازی بسته‌بندی داشته‌ایم. تصویر سازی خوب و جذاب علاوه بر شناساندن محصول به کاربر، می‌تواند میزان فروش محصول را افزایش دهد. طراحی تصویرسازی بسته بندی از طرفی به تصویرسازی تبلیغاتی مرتبط است و باید فرد طراح کمی با تصویرسازی تبلیغاتی آشنایی داشته باشد.در زبان انگلیسی طراحی تصویر سازی بسته بندی به انگلیسی illustration packaging گفته می‌شود.

طراحی تصویر سازی بسته بندی چیست؟

تصویر سازی چیست

چرا به مصور سازی در بسته بندی نیاز داریم؟

 

انواع طراحی تصویر سازی بسته بندی

انواع تصویر سازی

تکنیک‌های تصویر سازی بسته بندی

تکنیک‌های تصویر سازی

شرکت طراحی تصویر سازی بسته بندی

تیم طراحی تصویرسازی شرکت سلام گرافیک یکی از تیم‌های حرفه‌ای در حوزه طراحی انواع بسته بندی و طراحی کاراکتر بسته بندی است.

شرکت طراحی تصویر سازی بسته بندی

 

شرکت طراحی تصویر سازی بسته بندی

تعرفه طراحی تصویر سازی بسته بندی

قیمت طراحی تصویرسازی بسته بندی به نسبت کیفیت و طرح پیاده شده متفاوت است. اصول رنج قیمت طراحی تصویرسازی بسته بندی از 1 و 500 میلیون تومان شروع می شود. البته توجه داشته باشید که هزینه تصویرسازی به کیفیت و طرح پیاده شده بستگی دارد.

تأثیر طراحی تصویر سازی بسته بندی

امروزه با گسترش حوزه تصویرسازی، طراحی تصویرسازی بسته بندی بسیار موردتوجه قرار گرفته است. اگر کمی پژوهش کنید، متوجه می‌شوید که رقبا در بسته‌بندی محصولات خود هم در حال رقابت هستند و به دنبال جذابیت بیشتر هستند. البته این موضوع بسیار طبیعی است. هر شخص باید در تلاش باشد تا رضایت بیشتری را از سمت کاربر و مخاطب پرسونای خود داشته باشد تا نسبت به رقیب خود بیشتر دیده شود. طراحی بسته بندی کاشی هم از این قاعده مستثنی نیست.

طراحی تصویرسازی بسته بندی هم یکی از موضوعات مهم در ارائه محصول و برند است که یک مدیر باید به آن توجه کافی داشته باشد. کارشناسان سلام گرافیک، طراحی‌های تصویرسازی بسته بندی متنوعی را برای شرکت ها ارائه دادند و در این زمینه تبحر کافی را دارند. طراحی استوری اینستاگرام از بسته های دیزاین شده، به تبلیغ آن ها کمک خواهد کرد.

آموزش طراحی تصویر سازی

تصویرسازی بسته بندی نیاز به آموزش دارد. استودیو طراحی سلام گرافیک قصد دارد تا دوره ای را تحت عنوان آموزش طراحی تصویر سازی بسته بندی به شما عزیزان ارائه دهد. در صورتی که قصد یادگیری و آموزش دیدن طراحی تصویرسازی هستید، می توانید با کارشناسان سلام گرافیک در تماس باشید. البته توجه داشته باشید که تصویرسازی با نقاشی متفاوت است. تفاوت تصویر سازی و نقاشی را مطالعه کنید و حرفه مورد علاقه خود را بیابید.

آموزش طراحی بسته بندی

 

آموزش طراحی بسته بندی

طراح تصویر ساز بسته بندی

خانم سارا دستمالچیان از طراحان تصویر سازی حرفه‌ای در شهر مشهد هستند که فعالیت حرفه‌ای در حوزه طراحی انواع تصویر سازی بسته بندی دارند و کاراکترهای حرفه‌ای برای بسته بندی طراحی و پیاده سازی کرده‌اند. برای دیدن نمونه کارهای طراح ارشد تصویر سازی بسته بندی سلام کافی است به صفحات نمونه کار مراجعه کنید.

طراحی تصویر سازی وکتور

طراحی تصویر سازی مد

طراحی تصویر سازی دیجیتال

طراحی تصویر سازی کاراکتر

طراحی تصویر سازی دو بعدی

طراحی تصویر سازی سه بعدی

طراحی تصویر سازی مجله

طراحی تصویر سازی کتاب کودک

طراحی تصویر سازی کتاب نوجوان

طراحی تصویر سازی بزرگسال

طراحی تصویر سازی کتاب

قرارداد طراحی تصویر سازی

برای سفارش پروژه طراحی تصویر سازی بسته بندی چطور باید اقدام کرد؟

می‌توانید با کارشناسان سلام گرافیک تماس بگیرید یا از طریق لینک سفارش پروژه درخواست خود را ثبت کنید.

در تصویرسازی بسته بندی دقیقا چه اقدامی صورت می‌گیرد؟

طراحی تصویرسازی بسته بندی شامل تمام وجه‌های یک بسته بندی است که محصول را پوشش می‌دهد.

4/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *