طراحی بسته بندی حبوبات

طراحی بسته بندی حبوبات
سفارش طراحی بسته بندی حبوبات

بسته بندی حبوبات را می‌توان به دو شیوه انجام داد. 

 1. طراحی بسته بندی ساده حبوبات
 2. طراحی بسته بندی خلاقانه حبوبات

وابسته به نوع حبوبات و همچنین صادراتی یا مصرف داخلی بودن محصول می‌توان از میان دو گزینه، مورد مناسب را انتخاب کرد. اگر قصد فروش چندین برابری را بر اساس بسته بندی خود دارد و همچنین محصول شما یک محصول با کیفیت است استفاده از شیوه طراحی بسته بندی خلاقانه حبوبات می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. 

بهترین بسته بندی حبوبات بسته بندی است که بتواند به خوبی تمامی ویژگی‌ها و کیفیت حبوبات را به نمایش بگذارد. درست است که در نگاه اول این بسته بندی است که باعث جلب نظر مشتری می‌شود اما اگر بدون باز کردن حبوبات ویژگی‌ها و همچنین کیفیت حبوبات مشخص نباشد، مشتری به سراغ محصول دیگری خواهد رفت. 

طراحی بسته بندی حبوبات به 3 صورت زیر انجام می‌شود. 

 1. طراحی بسته بندی سلفون حبوبات
 2. طراحی بسته بندی مقوایی حبوبات
 3. طراحی پلی اتیلن و پت حبوبات

 

رنگ در طراحی بسته بندی مواد غذایی تاثیر بسیار زیادی دارد. با استفاده از رنگ‌های مناسب می‌توان به خوبی نظر مشتری را به سمت بسته بندی خود جلب کرد. رنگ‌ها می‌توانند به صورت خاص و حرفه‌ای فروش حبوبات و به ویژه مواد غذایی را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهند. 

شاید تا چند سال پیش خرید حبوبات به صورت فله رایج بود اما با رونق گرفتن زندگی و عادت به زندگی با زحمت کمتر و خرید محصولات با کیفیت‌تر استفاده از حبوبات با بسته بندی مناسب به میزان قابل توجه‌ای افزایش پیدا کدرده است. در حال حاضر حبوباتی که در بسته بندی مناسبی پیاده سازی نشود به خوبی نخواهد توانست فروش زیادی را تجربه کند. یک بسته بندی مناسب و حرفه‌ای می‌تواند فروش حبوبات را تا چندین برابر افزایش دهد. 

بسته بندی یکی از مواردی است که می‌تواند در قیمت گذاری تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. مشخص است که هر چقدر شیوه بسته بندی مناسب‌تر باشد و همچنین بسته بندی به صورت مناسب‌تری پیاده سازی شود، قیمت نهایی محصول بیشتر خواهد شد. 

بسته بندی کردن حبوبات مزیت‌ها و کاربردهای مختلفی دارد که از جمله این کاربردها می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد. 

 • افزایش مدت زمان ماندگاری حبوبات
 • فروش و بازاریابی محصول
 • تبلیغات مستقیم محصول
 • پیدا کردن مشتریان جدید
 • حمل آسان‌تر حبوبات
 • نگهداری آسان‌تر
 • استفاده سریع و مناسب
 • و…