شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

طراحی بسته بندی حبوبات

طراحی بسته بندی حبوبات (Bean packaging design) چیست؟ هدف اصلی از ارائه بسته بندی برای کالاهای گوناگون حفاظت از آن‌ها در مقابل اتفاقات مختلف و عوامل خارجی از جمله نور خورشید، شرایط جوی، و ضربه و فشار است. بسته بندی مناسب و حرفه‌ای می‌تواند سلامت محصول از زمان تولید تا زمانی که به دست مصرف‌کننده می‌رسد را تضمین کند. حبوبات و غلات از جمله مواد خوراکی پراستفاده و بسیار پرکاربرد در سبد غذایی ایرانیان هستند. این محصول نیز مانند سایر محصولات خوراکی به بسته بندی مناسب احتیاج خواهد داشت. با وجود آنکه حبوبات به صورت باز و فله‌ای نیز به فروش می‌رسند، بسیاری از مشتریان تمایل بیش‌تری برای خرید حبوبات بسته بندی شده از خود نشان می‌دهند. از این رو توصیه می‌شود که شما نیز محصولات خود را در بسته بندی‌های مناسب و حرفه‌ای ارائه دهید تا بتوانید علاوه بر حفاظت از محصول رضایت مشتریان را نیز جلب کنید. در طراحی بسته بندی حبوبات نیز مانند هر محصول دیگری نکات و اصول زیادی وجود دارند که باید به آن‌ها توجه داشته باشید. اگر می‌خواهید با بسته بندی خود در بازار رقابتی امروزی پیروز شوید باید به جنس بسته بندی، چگونگی طراحی و رنگ‌بندی، و همچنین نوع تبلیغات پشت پرده آن توجه داشته باشید. به خاطر داشته باشید که کار طراحی بسته بندی مناسب و کاربردی برای انواع محصولات کاملاً تخصصی بوده و به دانش و تجربه در زمینه طراحی گرافیک، تبلیغات، و همچنین علوم روانشناختی احتیاج خواهد داشت. از این رو توصیه می‌شود که این کار را به دست متخصصان ماهر در این زمینه بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. سلام گرافیک همراه شماست.

تعرفه طراحی بسته بندی حبوبات
تعرفه طراحی بسته بندی حبوبات

یکی از فاکتورهای مهم در طراحی بسته بندی حبوبات، بهای هر طراحی است. قیمت طراحی بسته بندی به نوع طراحی انجام شده می‌تواند متفاوت باشد.

ایده‌ی طراحی بسته بندی حبوبات
ایده‌ی طراحی بسته بندی حبوبات

برای طراحی بسته بندی حبوبات باید ابتدا ایده‌ی اولیه را روی کاغذ پیاده کنید و سپس اقدام به طراحی کنید. ایده‌ی طراحی پاکت حبوبات خود را به متخصصان سلام گرافیک بسپارید.

جنس استفاده شده در بسته بندی حبوبات
جنس استفاده شده در بسته بندی حبوبات

بسته بندی حبوبات انواع گوناگونی دارد. برندهای مختلف از جنس‌های متفاوتی برای بسته بندی محصولات خود استفاده می‌کنند. پلاستیکی و کاغذی یکی از انواع آنهاست.

نمونه بسته بندی حبوبات

اهمیت طراحی بسته بندی حبوبات

حبوبات را می‌توان یکی از پرمصرف‌ترین و پرکاربردترین محصولات در سبد غذایی ایرانیان دانست. این محصول را می‌توان هم به صورت باز و هم در بسته بندی‌های گوناگون در حجم و اندازه‌های مختلف خریداری کرد. اما با گذشت زمان بسیاری از مصرف‌کنندگان نسبت به خریداری حبوبات بسته بندی شده تمایل بیش‌تری نشان می‌دهند. محبوبیت بیش‌تر حبوبات بسته بندی دلایل گوناگونی دارد. به طور قطع بسیاری از افراد ترجیه می‌دهند از برندهای معتبر و شناخته شده خریداری کنند تا از کیفیت محصول مورد نظر اطمینان کافی داشته باشند. علاوه بر این بهداشت و نظافت حبوبات بسته بندی شده بیش‌تر است و احساس بهتری در مشتریان ایجاد می‌کند. بسته بندی مناسب می‌تواند از محصول در مقابل آسیب‌های مختلف و شرایط غیرقابل کنترل محافظت کند. همچنین طراحی جذاب و حرفه‌ای حبوبات در بازارچشم هر مصرف‌کننده‌ای را به خود جذب کرده و مشتریان را به خرید تشویق می‌کند.

با توجه به این مسائل کاملاً واضح و روشن است که بسته بندی حبوبات و طراحی حرفه‌ای آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اگر در زمینه کشت و برداشت حبوبات و فروش ان‌ها فعالیت دارید توصیه می‌کنیم که بسته بندی محصولات خود را دست کم نگرفته و برای آن برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشید. بسته بندی مناسب می‌تواند هویت محصولات شما را نشان داده و اعتبار بیش‌تری برای برندتان به ارمغان آورد. امروزه دیگر مشتریان به سراغ محصولات بی نام و نشان و شناخته نشده نمی‌روند. کسب و کارهای بزرگ نیز به خوبی به این موضوع پی برده و با بسته بندی‌های متنوع و حرفه‌ای سعی در افزایش فروش خود و پیروزی در این عرصه دارند. شما نیز می‌‌توانید برای سفارش و ثبت قرارداد طراحی بسته بندی حبوبات همین حالا با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

طراحی بسته بندی حبوبات
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

انواع بسته بندی حبوبات

روش‌های گوناگونی برای بسته بندی حبوبات و غلات تولیدی صنایع غذایی وجود دارد. شما می‌توانید از هر نوع بسته بندی و هر نوع متریالی برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنید. انتخاب بهترین نوع بسته بندی و جنس آن به عوامل گوناگونی از جمله بازار هدف و مشتریان، قیمت تمام شده، و همچنین سرعت تولید بستگی خواهد داشت. اگر می‌خواهد بهترین متریال و طراحی را برای بسته بندی محصولات خود انتخاب کنید بهتر است برنامه‌های فروش و بازاریابی خود را بررسی کرده و بر اساس آن‌ها تصمیم‌گیری کنید. اگر همچنان در این مسیر ابهامی برای شما باقی مانده است می‌توانید همین حالا با مشاوران ما در سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

چگونه در طراحی بسته بندی حبوبات موفق شویم؟

همانطور که پیش‌تر گفتیم طراحی حرفه‌ای بسته بندی حبوبات می‌تواند تا حد زیادی افزایش فروش شما را تضمین کند. اگر بتوانید بسته بندی مناسب و قابل توجهی برای محصولات خود ارائه دهید مشتریان نیز تمایل بیش‌تری به خرید آن از خود نشان خواهند داد. از این رو توصیه می‌شود که برای این بخش از کسب و کار و فروش خود بودجه مناسبی را اختصاص داده و انجام آن را به افراد متخصص و حرفه‌ای بسپارید تا محصولی باکیفیت و جذاب به مخاطبان خود عرضه کنید. اگر می‌خواهید در طراحی بسته بندی حبوبات موفق عمل کرده و از نتایج شگفت‌انگیز آن بهرمند شوید باید نکات و اصول زیادی را در رابطه با آن رعایت کنید. در ادامه برخی از نکات مهم برای طراحی حرفه‌ای بسته بندی حبوبات و غلات را بررسی خواهیم کرد.

بسته بندی مقوایی

از جمله انواع بسته بندی مناسب برای حبوبات بسته بندی‌های مقوایی هستند. با استفاده از این متریال می‌توانید از کیفیت بالای چاپ طرح بر روی آن بهرمند شوید. علاوه بر این می‌توانید با استفاده از مقواهای مستحکم بسته بندی مقاوم‌تری داشته باشید که به شیوه موثرتری از محصول محافظت کند.

ظروف پلی اتیلن

ظروف پلی اتیلن شفاف و پت را می‌توان از جمله پرمصرف‌ترین متریال‌ها برای بسته بندی مواد غذایی دانست.  از این ظروف می‌توان برای بسته حبوبات نیز استفاده کرد. برای چاپ طراحی بر روی این ظروف از لیبل یا سلفون استفاده می‌شود؛ بدین صورت که طرح مورد نظر بر روی لیبل پشت چسب دار چاپ شده و بر روی بسته بندی قرار می‌گیرد.

بسته بندی سلفون

بسته بندی سلفون یکی از بهترین انتخاب‌ها برای حبوبات است. بسیاری از کسب و کارهای فعال در این زمینه از سلفون لمینیتی شفاف دولایه استفاده می‌کنند تا محتویات داخل بسته به راحتی برای مصرف‌کنندگان قابل مشاهده باشد. بدین ترتیب می‌توانید نمونه واقعی محصول را به نمایش گذاشته و بدین وسیله اعتماد مخاطب را نسبت به کیفیت کالای خود جلب کنید. نوع دیگر سلفون لمینتی نیمه شفاف است که محافظت بیش‌تری در مقابل عبور نور داشته و می‌تواند بهتر از محصولات داخل بسته محافظت کند.

بسته بندی استند آپ پاوچ

جدیدترین نوع بسته بندی استند آپ پاوچ است که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. با استفاده از این نوع بسته بندی نیز می‌توانید بخشی از محصول داخل بسته را به نمایش بگذارید تا خریداران با اطمینان بیش‌تری محصول شما را تهیه کنند. این نوع بسته بندی به دلیل استحکام بالای خود گزینه بسیار مناسبی برای محصولات صادراتی است.

از رنگ‌های مناسب استفاده کنید

رنگ‌ها اولین جلوه‌های بصری و تبلیغاتی را ایجاد می‌کنند و سهم بسزایی در گیرایی و چشمگیر شدن بسته بندی حبوبات و غلات را به خود اختصاص می‌دهند. حبوبات از جمله محصولاتی است که از دل طبیعت به وجود می‌آید؛ از این رو می‌توان از انواع رنگ‌های مرتبط با طبیعت بر اساس روان‌شناسی رنگ برای بسته بندی آن‌ها استفاده کرده و هارمونی رنگ‌های مورد استفاده در طرح را با محصول حفظ نمود. می‌توانید در بسته بندی‌هایی که بخشی از محصول را به نمایش می‌گذارند از این شگرد استفاده کرده و با استفاده از رنگ محصول بخشی از بسته بندی را پوشش دهید.

برخی از افراد تصور می‌کنند که استفاده از تعداد بالای رنگ‌های روشن و متنوع می‌تواند توجه افراد بیش‌تری را به خود جلب کند. این در حالی است که رعایت سادگی باید اساس کار شما در طراحی بسته بندی حبوبات یا هر محصول دیگری باشد. طرح‌های ساده و مینیمالیستی را می‌‌توان بهترین گزینه برای جلب توجه مخاطبان دانست. سعی کنید تنها از یک یا دو رنگ اصلی استفاده کنید و اجازه دهید که بیش‌تر حبوبات داخل بسته جلوه‌گری کنند.

متریال مورد استفاده برای بسته بندی حبوبات

از جمله نکات بسیار مهمی که باید برای طراحی بسته بندی حبوبات به آن توجه داشته باشید متریال مورد استفاده است. جنس بسته بندی حبوبات باید به گونه‌ای انتخاب شود که به محصولات داخل بسته آسیبی وارد نکرده و در عین حال توانایی محافظت از آن‌ها را داشته باشد. امروزه در بسته‌ بندی‌های پلاستیکی از انواع مواد شیمیایی مضر استفاده می‌شود؛ از این رو باید پیش از استفاده از هر نوع متریال از سالم بودن آن اطمینان کافی داشته باشید.

علاوه بر این بسیاری از طراحان نیز استفاده از بسته بندی‌های قابل بازیافت را توصیه می‌کنند که در راستای حفاظت از طبیعت و محیط زیست بوده و در عین حال با هزینه کم‌تری قابل اجرا خواهد بود. مطمئن باشید که بسیاری از مشتریان نیز از مسائل و مشکلات مربوط به محیط زیست آگاه بوده و از استفاده از محصولاتی که در راستای حل یا کاهش این مشکلات حرکت می‌کنند استقبال خواهند کرد.

بسته بندی یکی از مواردی است که می‌تواند در قیمت گذاری تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. مشخص است که هر چقدر شیوه بسته بندی مناسب‌تر باشد و همچنین بسته بندی به صورت مناسب‌تری پیاده سازی شود، قیمت نهایی محصول بیشتر خواهد شد. 

 • بسته بندی کردن حبوبات مزیت‌ها و کاربردهای مختلفی دارد که از جمله این کاربردها می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

  • افزایش مدت زمان ماندگاری حبوبات
  • فروش و بازاریابی محصول
  • تبلیغات مستقیم محصول
  • پیدا کردن مشتریان جدید
  • حمل آسان‌تر حبوبات
  • نگهداری آسان‌تر
  • استفاده سریع و مناسب
  • و…
BusinessCard
پکیج نقره‌ای
تماس بگیرید
 • اتود دستی
Advertisingdesign
پکیج طلایی
تماس بگیرید
 • اتود دستی
Packaging-Design
پکیج برنزی
تماس بگیرید
 • اتود دستی

خلاقیت داشته باشید

خلاقیت یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند تمام فعالیت‌های شما را جذاب و منحصر به فرد کند. در طراحی بسته بندی حبوبات و غلات نیز می‌توانید با کمک ایده‌های خلاقانه به جذابیت محصول خود بیفزایید. یکی از دلایلی که در دنیای امروز بیش از همیشه به خلاقیت و ایده‌های ناب اهمیت داده می‌شود این است که چشم انسان می‌تواند به راحتی تفاوت‌ها را درک کند. هر اندازه که خلاقیت هوشمندانه‌ در طراحی بسته بندی محصولات خود به کار ببرید می‌توانید انتظار موفقیت بیش‌تری در جذب مشتریان داشته باشید.

در صورتی که کیفیت محصولات شما پشتوانه‌ای برای ایده‌های خلاقانه‌تان باشند، خریداران با لذت و علاقه بیش‌تری محصولات شما را خریداری خواهند کرد. هر آنچه که تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کارهای مختلف را به آرزویشان می‌رساند در سایه خلاقیت در طراحی بسته بندی نهفته است. به خاطر داشته باشید که آنچه که شما را در کارتان موفق می‌کند وجه تمایزی است که با رقبای خود ایجاد می‌کنید. پس تا در توان دارید متفاوت باشید تا به گونه‌ای ممتاز و ویژه شناخته شوید.

هزینه را افزایش ندهید

یکی از نکات مهمی که باید آن را به خاطر داشته باشید این است که هدف مشتریان شما از خرید محصول استفاده از مواد غذایی است، نه خرید بسته بندی. بهتر است در تمام مسیر طراحی بسته بندی حبوبات سعی داشته باشید تمام جوانب را در نظر بگیرید تا بتوانید در انتها محصولی مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه دهید. سعی کنید از اجناسی که بیش از حد گران قیمت هستند دوری کرده و به جای آن بیش‌تر بر  ظاهر و جذابیت بسته بندی تمرکز داشته باشید. در بسیاری از موارد می‌توان عدم تمایل مشتریان برای خرید محصولاتی با بسته بندی‌های گران قیمت را به وضوح مشاهده کرد. پس بهتر است تا می‌توانید برای بسته بندی محصولات خود از ظروف و متریال‌هایی با قیمت مناسب استفاده کنید. توجه به این نکات می‌تواند به سرعت موجب شهرت و افزایش فروش شما در مقایسه با دیگر رقبا شود.

طراحی بسته بندی حبوبات و تعرفه آن

همانطور که تا کنون متوجه شدید طراحی بسته بندی حبوبات و غلات کاری کاملاً اصولی و حرفه‌ای است که باید با توجه به نکات مربوطه انجام پذیرد. از این رو توصیه می‌شود که این کار را به یک طراح خبره و باتجربه بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. توجه داشته باشید که امروزه هر شخصی که تنها کمی تجربه کار با نرم‌افزارهای طراحی گرافیکی را داشته باشد قادر به طراحی بسته بندی خواهد بود؛ اما آنچه که اهمیت دارد کیفیت طراحی و اصولی بودن آن است که تنها به دست طراحان باتجربه ممکن خواهد بود. به همین دلیل هم بهتر است از افرادی که تعرفه‌های بسیار پایینی برای انجام پروژه‌های طراحی بسته بندی ارائه می‌دهند دوری کرده و پروژه خود را به دست شرکت‌های معتبر و شناخته شده بسپارید.

البته بهتر است اشاره داشته باشیم که تعرفه پیشنهادی از سوی شرکت‌های تبلیغاتی و طراحی گرافیکی نیز با یکدیگر متفاوت است. این تفاوت قیمت ناشی از عوامل گوناگونی است که از جمله آن‌ها می‌توان به وسعت طراحی، تعداد طراحی‌های مورد نیاز، کیفیت طراحی، و همچنین شکل و جنس بسته بندی اشاره داشت. شما می‌توانید همین حالا برای اطلاع از تعرفه‌های طراحی بسته بندی حبوبات و ثبت سفارش خود با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس حاصل کنید. همکاران ما با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی انواع المان‌های تبلیغاتی در خدمت شما عزیزان هستند.

طراحی بسته بندی حبوبات و عوامل موثر در قیمت آن

هزینه و تعرفه طراحی بسته بندی حبوبات به چه صورتی است؟ قیمت بسته بندی حبوبات به عوامل گوناگونی وابسته است که از جمله این عوامل می‌توان به جنس بسته بندی، کیفیت بسته بندی، شرکت طراحی کننده بسته بندی و نوع محصولی که قرار است در بسته بندی گذاشته شود می‌تواند تاثیر زیادی در هزینه طراحی بسته بندی حبوبات داشته باشد. برای دریافت لیست قیمت طراحی بسته بندی حبوبات و همچنین نمونه طراحی و چاپ بسته بندی حبوبات کافی است با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید.

بهترین بسته بندی حبوبات

بهترین بسته بندی حبوبات، بسته بندی است که علاوه بر ظاهر زیبا دارای ویژگی‌های دیگری از جمله موارد زیر باشد.

 • قابلیت حفظ محصول
 • قیمت ارزان
 • قابلیت حمل آسان
 • و…

نمونه بسته بندی حبوبات خارجی

در زیر چند نمونه بسته بندی حبوبات خارجی با میزان خلاقیت زیاد آورده شده است. در این عکس بسته بندی خارجی توجه به خلاقیت و زیبایی بسته بندی از مهم‌ترین کارهایی است که طراح به آن توجه کرده است. در ادامه انواع بسته بندی حبوبات خارجی  را مشاهده می‌کنید.

خلاقیت در بسته بندی حبوبات

وجود خلاقیت در بسته بندی حبوبات یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند تا اندازه زیادی در افزایش فروش حبوبات تاثیرگذار باشد. شرکت‌های طراحی بسته بندی خارجی توجه زیادی به بسته بندی و ایجاد خلاقیت می‌کنند چیزی که در شرکت‌های بسته بندی ایرانی کمتر به آن توجه می‌شود.

طراح بسته بندی حبوبات

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید در زمان سفارش بسته بندی به آن توجه کنید طراح بسته بندی حبوبات است. هرچقدر شرکت یا فرد طراح بسته بندی حبوبات از سابقه و نمونه کارهای بیشتری برخوردار باشد می‌تواند به راحتی طراحی با کیفیت بالاتری را برای شما به وجود آورد.

اهمیت طراحی بسته بندی حبوبات

می‌دانیم که یکی از پر استفاده‌ترین محصولات غذایی حبوبات است. به تازگی بسته بندی کردن محصولات به ویژه حبوبات در میان خریداران از اهمیت بالایی برخوردار شده است. یعنی زمانی یک محصول فروش چندین برابری را تجربه خواهد کرد که از طراحی خلاقانه و جذب کننده‌ای برخوردار باشد.

شکل ظاهری بسته بندی، کیفیت نگهداری، جنس بسته بندی و… همه و همه کمک می‌کنند تا حبوبات فروش بیشتری را تجربه کنند.

انواع طراحی بسته بندی حبوبات

غلات و حبوبات را می‌توان به انواع طرح‌ها و روش‌های گوناگون بسته بندی کرد. نوع جنس و متریال، نوع طراحی، کیفیت بسته بندی و… همه می‌تواند باعث ایجاد تغییر در بسته بندی و تنوع در محصول نهایی شود.

بسته بندی سلفون حبوبات

رایج‌ترین نوع بسته بندی حبوبات، بسته بندی در قالب سلفون است. از آنجایی که خریداران علاقه زیادی به دیدن محصولات داخل بسته بندی دارند، استفاده از این نوع بسته بندی می‌تواند باعث شود که مشتریان اعتماد بیشتری به محصول و بسته بندی داشته باشند. متریال سلفون به دو نوع سلفون لمینتی شفاف و سلفون لمینیتی نیمه شفاف تقسیم بندی می‌شود.

بسته بندی مقوایی حبوبات

در بسته بندی مقوایی غلات و حبوبات به دلیل کیفیت چاپ عالی، نوع بسته بندی از دیگر روش‌های بسته بندی کیفیت بیشتری خواهد داشت.

ظروف پلی اتیلن و پت غلات و حبوبات

این نوع متریال یکی از اصلی‌ترین و مناسب‌ترین نوع بسته بندی برای مواد غذایی است که در حال حاضر استفاده بیش از پیشی از آن می‌شود.

نکات کلیدی در طراحی بسته بندی حبوبات

ایجاد بسته بندی مشکل است، این مشکل زمانی بیشتر می‌شود که بخواهیم طراحی بسته بندی مواد غذایی را انجام دهیم. چرا که در بسته بندی مواد غذایی دیدن شدن محصول، ماندگاری محصول و همچنین سالم ماندن محصول تا زمانی که محصول به دست مصرف کننده نهایی برسد از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

فرآیند بسته بندی حبوبات

فرآیند ساخت بسته بندی برای حبوبات از چند مرحله تشکیل شده است.

 • کسب اطلاعات از تولید کننده
 • بررسی بازار و رقبا
 • طراحی بسته بندی اولیه
 • اصلاح بسته بندی و انجام طراحی گرافیکی بسته بندی
 • ساخت بسته بندی با کیفیت بالا

طراحی بسته بندی حبوبات ساده یا خلاقانه؟

بسته بندی حبوبات را می‌توان به دو شیوه انجام داد. 

 1. طراحی بسته بندی ساده حبوبات
 2. طراحی بسته بندی خلاقانه حبوبات

وابسته به نوع حبوبات و همچنین صادراتی یا مصرف داخلی بودن محصول می‌توان از میان دو گزینه، مورد مناسب را انتخاب کرد. اگر قصد فروش چندین برابری را بر اساس بسته بندی خود دارد و همچنین محصول شما یک محصول با کیفیت است استفاده از شیوه طراحی بسته بندی خلاقانه حبوبات می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. 

بهترین بسته بندی حبوبات

بهترین بسته بندی حبوبات بسته بندی است که بتواند به خوبی تمامی ویژگی‌ها و کیفیت حبوبات را به نمایش بگذارد. درست است که در نگاه اول این بسته بندی است که باعث جلب نظر مشتری می‌شود اما اگر بدون باز کردن حبوبات ویژگی‌ها و همچنین کیفیت حبوبات مشخص نباشد، مشتری به سراغ محصول دیگری خواهد رفت. 

رنگ در طراحی بسته بندی حبوبات چه تاثیری دارد؟

رنگ در طراحی بسته بندی مواد غذایی تاثیر بسیار زیادی دارد. با استفاده از رنگ‌های مناسب می‌توان به خوبی نظر مشتری را به سمت بسته بندی خود جلب کرد. رنگ‌ها می‌توانند به صورت خاص و حرفه‌ای فروش حبوبات و به ویژه مواد غذایی را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهند.

تاثیر بسته بندی حبوبات در افزایش فروش

شاید تا چند سال پیش خرید حبوبات به صورت فله رایج بود اما با رونق گرفتن زندگی و عادت به زندگی با زحمت کمتر و خرید محصولات با کیفیت‌تر استفاده از حبوبات با بسته بندی مناسب به میزان قابل توجه‌ای افزایش پیدا کدرده است. در حال حاضر حبوباتی که در بسته بندی مناسبی پیاده سازی نشود به خوبی نخواهد توانست فروش زیادی را تجربه کند. یک بسته بندی مناسب و حرفه‌ای می‌تواند فروش حبوبات را تا چندین برابر افزایش دهد. 

دیگر خدمات
4.4/5 - (16 امتیاز)