با طراحی بسته بندی مقوایی (cardboard-packaging-design) آشنایی دارید؟ احتمالا باید این نوع بسته بندی را برای محصولات با سایز های کوچک تر دیده باشید. البته توجه داشته باشید که بسته بندی های مقوایی به نسبت مقوای آن ممکن است محصولی متفاوت داشته باشد. برخی از مقواها دارای ضخامتی محکم تر هستند که برای محصولات سنگین تر مناسب اند. نمی توان گفت که بسته بندی های مقوایی صرفا برای محصولات کوچک استفاده می شود. مقوا در ضخلمت‌های متفاوتی و با توجه به نوع محصولی که در آن قرار می‌گیرد، عرضه می‌شود. 

 امروزه بسته‌بندی‌های مقوایی به خاطر اینکه با محیط زیست سازگاری دارند، در بین تولیدکنندگان بسیار محبوب هستند. در صورتی که قصد دارید بدانید برای محصول شما چه نوع بسته بندی مقوایی مناسب است، می توانید با کارشناس‌های طراح گرافیک سلام گرافیک تماس بگیرید. می توانید نمونه طراحی کارتن های مقوایی که توسط طراحان بسته بندی مجموعه سلام گرافیک پیاده سازی شده است را مشاهده کنید.

نمونه طراحی بسته بندی با جنس مقوا

چند نمونه بسته بندی با متریال مقوا مشاهده کنید، دیدن این نمونه کارهای بسته بندی، باعث می‌شود که بتوانید گسترده بسته بندی را بدانید و همچنین روشی مناسب برای ایده یابی بسته بندی است.

سفارش طراحی بسته بندی مقوایی

در صورتی که نیاز به سفارش ساخت بسته بندی مقوایی دارید، کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید، سلام گرافیک از طراحی گرافیکی تا چاپ بسته‌بندی با شما همراه است.

هزینه طراحی بسته بندی مقوایی

قیمت بسته بندی با جنس مقوا تقریبا از 3.000.000 تومان تا 5.000.000 تومان می‌تواند متفاوت باشد. انتخاب جنس مقوا در قیمت طراحی بسته بندی مقوایی تاثیر زیادی دارد. برای مثال از مقوا اشتنباخ در این زمینه استفاده زیادی می‌شود بنابراین اگر این جنس را انتخاب کردید ابتدا باید قیمت این مقوا را استعلام بگیرید.

خدمات ساخت بسته بندی با متریال مقوا

اگر نیاز به بسته بندی با جنس مقوا دارید و نمی‌دانید از چه گرماژ کاغذی باید برای محصول خود استفاده کنید، کافی است با ما تماس حاصل کنید. بهترین خدمات طراحی بسته بندی مخصوص انواع کاغذ و مقوا را از ما بخواهید.

3.2/5 - (4 امتیاز)