قیمت طراحی بسته بندی

قیمت طراحی بسته بندی چقدر است؟ هزینه هر بسته بندی به چه صورتی محاسبه می‌شود؟ عوامل تاثیرگذار در قیمت گذاری بسته بندی کدام عوامل است. قیمت طراحی بسته بندی به پارامترهای مختلفی وابسته است، هزینه طراحی بسته بندی از حدود 1.000.000 تومان شروع می‌شود و تا 30.000.000 تومان می‌تواند بسته بندی هزینه داشته باشد. تعرفه دیزاین بسته بندی در سال توسط انجمن طراحان ایران مشخص می‌شود. در ادامه نرخ طراحی بسته بندی سلام گرافیک آمده است. شما چه نوع طراحی بسته بندی را می‌پسندید؟! از هزینه طراحی بسته بندی در سال 1400 با خبر هستید؟ می‌دانید تعرفه طراحی بسته بندی در 1400 با قیمت طراحی بسته بندی در سال 1399 چقدر تفاوت داشته است؟ 

قیمت مناسب طراحی بسته بندی
قیمت مناسب طراحی بسته بندی

وابسته به نوع بسته بندی، قیمت آن نیز مشخص می‌شود، به عنون مثال قیمت بسته بندی سلفون با بسته بندی مقوایی متفاوت است. 

انواع پلن قیمت گذاری
انواع پلن قیمت گذاری

شرکت طراحی بسته بندی این‌پک انواع پلن‌های قیمتی بسته بندی را در اختیار شما قرار داده است، وابسته به نیاز خود طرح قیمتی ساخت بسته بندی را انتخاب کنید. 

خلاقیت در کنار قیمت ارزان
خلاقیت در کنار قیمت ارزان

بسته بندی را به بهترین شکل و زیباترین روش برایتان با قیمت ارزان طراحی می‌کنیم. هر آنچه از فروش یک محصول نیاز دارید ما در طراحی بسته بندی خود گنجانده‌ایم. 

لیست قیمت طراحی بسته بندی 

در ادامه لیست قیمت طراحی بسته بندی شرکت طراحی سلام گرافیک آورده شده است. پلن‌های متعدد طراحی بسته بندی به شما کمک می‌کند تا انتخاب مناسب‌تری داشته باشید. با مشاهده نمونه طراحی بسته بندی قیمت آن را آنی از ما بگیرد. توجه داشته باشید که لیست تعرفه بسته بندی سال 1400 با سال 1399 تفاوت فاحشی کرده است، اما ما همچنان با قیمت بست بندی سال قبل کار می‌کنیم. 

قیمت طراحی بسته بندی
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

تعرفه طراحی بسته بندی

تعرفه طراحی بسته بندی را ارزان‌تر از دیگر رقیبان در اختیارتان قرار می‌دهیم. بسته بندی حرفه‌ای را قیمت مناسب از تیم سلام گرافیک بخواهید. نیاز به بسته بندی دارید؟ به دنبال قیمت مناسب ساخت بسته بندی می‌گردید؟ 

قیمت طراحی جعبه 

موارد و عوامل گوناگونی تعیین کننده قیمت طراحی جعبه است. برای اطلاع از قمیت طراحی جعبه باید از متریال بسته بندی، نوع طراحی و موارد این چنین اطلاعات کاملی داشته باشید. برای اطلاع از هزینه طراحی جعبه کافی است با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید. 

از هزینه طراحی بسته بندی آنی با خبر شوید!

نیاز به طراحی بسته بندی دارید؟ نمی‌دانید هزینه بسته بندی چقدر است؟ همین حالا با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید. همکاران ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

عوامل موثر در قیمت بسته بندی 

عوامل و موارد گوناگونی وجود دارد که در هزینه نهایی بسته بندی تاثیرگذار است. مجتبی ملاکی کارشناس ارشد طراحی گرافیک در رابطه با این عوامل اطلاعاتی را بیان می‌‌کند. با اطلاع از عوامل تاثیرگذار در نرخ بسته بندی به راحتی می‌توانید محاسبه هزینه هر نوع بسته بندی را داشته باشید. 

  • نوع بسته بندی 
  • نوع جنس بسته بندی 
  • نوع طراحی 
  • محصول بسته بندی شده
  • و…

معیارهای قیمت طراحی بسته بندی

از معیارهای قیمتگذاری طراحی بسته بندی چه می‌دانید؟ مجتبی ملاکی؛ مدیر عامل شرکت طراحی بسته بندی این‌پک در رابطه با معیارهای طراحی بسته بندی می‌گوید. هر آنچه که باید در رابطه با بسته بندی و نحوه قیمت گذاری جعبه بدانید را در این پادکست می‌شنوید. 

قیمت بسته بندی‌ها از یک میلیون تومان شروع می‌شود و دارای رقم‌های گوناگونی است. ارزان‌ترین نوع بسته بندی کرافت است. 

بله، مشخصا طراحی حرفه‌ای هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت. 

بله، وابسته به آن که مدت زمانی که برای طراحی بسته بندی صرف می‌شود هزینه طراحی بسته بندی می‌تواند متفاوت باشد. 

BusinessCard
پکیج نقره‌ای
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Advertisingdesign
پکیج طلایی
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Packaging-Design
پکیج برنزی
تماس بگیرید
  • اتود دستی

عوامل تاثیر گذار در هزینه طراحی بسته بندی

قیمت طراحی بسته‌بندی محصول و هزینه‌ای که باید برای انجام آن پرداخت شود نکته بسیار مهمی برای کنترل میزان بودجه است. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که هیچگاه نمی‌توان کیفیت کار را فدای کم بودن هزینه کار کرد. در بسیاری از شرایط پرداخت هزینه کم‌تر به دریافت نتیجه‌ای با کیفیت پایین‌تر منجر خواهد شد. به همین دلیل هم باید با عواملی که بر تعرفه و هزینه طراحی بسته‌بندی محصولات تاثیرگذار هستند آشنا باشید تا بتوانید به درستی نسبت به ارزان یا گران بودن آن قضاوت کنید. در ادامه برخی از عوامل مهمی که بر هزینه طراحی بسته‌بندی محصولات تاثیرگذار هستند را بررسی می‌کنیم:

نوع محصول که نیاز به بسته بندی دارد

نوع محصول از منظر آنکه مدت پایداری و نگهداری آن چقدر است یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت بسته‌بندی است. واضح است که نوع بسته‌بندی لازم برای کتاب با بسته‌بندی لازم برای مواد غذایی و لوازم آرایشی بهداشتی متفاوت است. به همین دلیل هم توجه کافی نسبت به انتخاب بسته‌بندی مناسب با کالا می‌تواند بر سهولت نگهداری، جابجایی و حمل و نقل، و عرضه محصول به مصرف‌کنندگان تاثیر زیادی داشته باشد. اگر از بسته‌بندی متناسب با کالا استفاده شود، کالای مورد نظر توزیع بهتری در بازار داشته و موجب جلوگیری از هزینه‌های اضافی و غیرضروری خواهد شد.

نوع طراحی بسته‌بندی

متاسفانه برخی از افراد تصور می‌کنند که هر اندازه طراحی بسته‌بندی شلوغ‌تر باشد، توجه افراد بیش‌تری را به خود جلب کرده و نشان از حرفه‌ای بودن طراح دارد. این در حالی است که بسته‌بندی‌هایی که در عین سادگی جذابیت دارند نتایج بسیار بهتری به دنبال خواهند داشت. طراحی بسته‌بندی‌های ساده و جذاب نیازمند تجربه و تخصص بیش‌تر طراح است. در واقع آنچه که می‌تواند بر تعرفه طراحی بسته‌بندی اثرگذار باشد حرفه‌ای بودن طرح است، نه پیچیده بودن آن. معمولاً طراحی‌های ساده و جذاب کار بسیار مشکل و زمان‌بری هستند و نشان از متخصص بودن طراح گرافیست دارند.

زمان لازم برای طراحی بسته‌بندی

در هر کسب و کاری انجام و تحویل پروژه‌ها در زمان کم‌تر نیازمند هزینه بیش‌تری است. معمولاً زمان لازم برای طراحی بسته‌بندی توسط شرکت‌ها و مجموعه‌های طراحی مشخص می‌شود؛ اما گاهی کارفرما نیاز به تحویل سریع‌تر پروژه خواهد داشت. در این زمان باید هزینه بیش‌تری برای تحویل سریع‌تر پرداخته شود.

شکل و اندازه بسته‌بندی

شمار زیادی از بسته‌بندی‌ها در بازار به صورت مکعب یا مستطیل طراحی و ساخته می‌شوند. اما برخی از محصولات برای ایجاد ظاهری جذاب‌ و منحصر به فرد از بسته‌بندی‌هایی با شکل‌های متفاوت نظیر مخروط استفاده می‌کنند. این مورد نیز می‌تواند در تعیین قیمت طراحی بسته‌بندی و همچنین فرایند نقل و انتقال محصول اثرگذار باشد. همچنین هر اندازه که محصول شما حجم و اندازه بیش‌تری داشته باشد، ناچار به صرف هزینه بیش‌تر برای طراحی و اماده‌سازی بسته‌بندی آن خواهید بود.

چاپ بسته‌بندی

از دیگر موارد اثرگذار بر قیمت طراحی بسته‌بندی موارد چاپی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به نام کالا، اطلاعات مربوط به معرفی کالا، دستورالعمل مصرف، و همچنین اطلاعات بهداشتی اشاره داشت. این اطلاعات با توجه به اندازه و جنس محصولات ممکن است به صورت تک‌رنگ یا چندرنگ چاپ شوند. هزینه چاپ به صورت تک‌رنگ نسبت به چاپ چندرنگ مناسب‌تر است.

قیمت طراحی بسته بندی 1400

با اعلام قیمت بسته بندی از سوی انجمن صنفی طراحان گرافیک، طراحی بسته بندی حدود 20 درصد افزایش داشته است. پس می‌توان نتیجه گرفت که هزینه بسته بندی 1399 20 درصد کمتر از هزینه بسته بندی 1400 است. 

پلن قیمتی طراحی بسته بندی

شرکت طراحی بسته بندی این‌پک با ارائه پلن‌های قیمتی بسته بندی سعی دارد که قیمت بسته بندی را مطابق با نیاز مشتریان خود تنظیم کند.

دیگر خدمات
4.8/5 - (11 امتیاز)