قرارداد طراحی بسته بندی

قرارداد طراحی بسته بندی شامل چه مواردی می‌شود؟ یک قرارداد حرفه‌ای طراحی بسته بندی باید شامل چه مواردی باشد؟ قرارداد بسته بندی تیپیکال شامل چه مواردی می‌شود؟ کارخانه‌ها، شرکت‌ها، و تولیدی‌های مختلف موظف هستند که پس از تولید کالا، برای فروش آن از بسته‌بندی مناسب استفاده کنند. بسته‌بندی‌ها می‌توانند ضامن شناسایی یک برند بوده و نظر مشتریان را برای خرید جلب کنند. طراحی بسته‌بندی به دلیل نکات و اصول زیادی که دارد باید به دست متخصص مربوطه انجام شود. تمام شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ و معتبر یا خودشان افرادی را برای انجام طراحی بسته‌بندی استخدام می‌کنند، و یا این کار را به شرکت‌ها و مجموعه‌های طراحی می‌سپارند. برای برون‌سپاری این پروژه لازم است قراردادی میان کارفرما و آژانس طراحی تنظیم شود.

 

0

0

0

0

0

0

نمونه کارهای انجام شده

قرارداد بسته بندی 

قرارداد طراحی بسته‌بندی در واقع سندی مکتوب است که میان طراح و کارفرما به منظور انجام فعالیت بسته‌بندی نگاشته می‌شود. متن این قرارداد حاوی اطلاعاتی درباره پروژه مورد نظر است. معمولا در قرارداد طراحی بسته‌بندی مواردی از قبیل نحوه انجام کار، کالایی که قرار است بسته‌بندی شود، شرایطی که کارفرما مد نظر دارد، تعهدات و وظایف طرفین، و همچنین زمان و هزینه توافق شده برای تحویل پروژه درج می‌شوند. این قرارداد سندی معتبر و قانونی است که نشان می‌دهد پروژه طراحی بسته‌بندی کالا به طراح یا مجموعه طراحی سپرده شده است و بدین ترتیب میان کارفرما و شرکت مورد نظر ارتباطی کاری شکل گرفته است. اگر زمانی در روند انجام پروژه یا تحویل آن مشکلی ایجاد شود، طرفین می‌توانند از قرارداد نوشته شده برای مراجعه به شورای حل اختلاف یا دادگاه استفاده کنند. اطلاع از قیمت طراحی بسته بندی همچنین می‌تواند کارکرد مناسبی قبل از نوشتن قرارداد بسته بندی داشته باشد. 

سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

آیا پیمان‌نامه طراحی بسته‌بندی واجب است؟

گاهی ممکن است به دلایلی کارفرما و طراح تصمیم گیرند که برای پروژه مربوطه قراردادی تنظیم نکنند. گرچه این کار توصیه نمی‌شود. زیرا اگر مشکلی از سوی هر یک از طرفین به وجود آید، می‌توان از مفاد و موارد درج شده در قرارداد برای جبران زیان وارده استفاده کرد. علاوه بر این قرارداد طرفین را به انجام وظایف خود در موعد مقرر متعهد می‌کند. شرکت‌ها و آژانس‌های طراحی معتبر تنظیم قرارداد را یکی از مراحل مهم برای ثبت سفارش قرار می‌دهند. طرفین قرارداد موظف هستند تا پایان مدت قرارداد در آن باقی مانده و برای اجرای موضوع قرار داد فعالیت داشته باشند. علاوه بر این طرفین قرارداد نمی‌توانند بدون دلیل موجه و به صورت یک طرفه قرارداد را تمام کنند و موظف هستند که پروژه طراحی بسته‌بندی را به طور کامل به اتمام رسانند.

ملاک اصلی برای اجرای قرارداد هر آن چیزی است که میان طرفین توافق شده و در متن قرارداد ذکر می‌شود. به همین دلیل هم توصیه می‌شود که در تنظیم قرارداد طراحی بسته‌بندی دقت زیادی داشته به طور دقیق و صریح از نحوه اجرای موضوع قرارداد صحبت کنید. بر اساس ماده 10 قانون مدنی، هیچ مانعی برای تنظیم قراردادهای خصوصی وجود نداشته و شرکت‌ها می‌توانند با شرط رعایت عرف و قانون هر نوع قراردادی را تنظیم کنند.

0

0

مزایای  عهد نامه طراحی بسته‌بندی کالا

با تنظیم قرارداد طراحی بسته‌بندی، طرفین می‌توانند با اطمینان از درست پیش رفتن فرایند پروژه به وظایف خود عمل کنند. اگر در طی انجام پروژه هرگونه مشکلی به هر دلیلی ایجاد شود، می‌توان از موارد درج شده در قرارداد برای جبران آن استفاده کرد. علاوه بر این اگر هر یک از طرفین به وظایف و تعهدات خود عمل نکند، می‌توان با استناد به قرارداد نوشته شده خسارت وارده را جبران کرد.

دانلود نمونه قرارداد طراحی بسته بندی

اگر نیاز به قرارداد طراحی بسته بندی آماده دارید و همچنین به دنبال شرکت طراحی بسته بندی می‌گردید که خدمات مشاوره طراحی بسته بندی به شما ارائه دهد و به خوبی از قیمت طراحی بسته بندی شما را آگاه کند همین حالا با ما تماس بگیرید.

4.6/5 - (5 امتیاز)